Zavrieť

Porady

Tovar do eshopu

Ahojte,
poraďte prosím, môžem mať v ponuke na mojom eshope aj tovar z maloobchodu /napr. knižka z Lidlu/?
A ešte na Ikea stránke som sa dočítala, že ich produkty sa môžu predávať výhradne len v ich OD, ale pritom
na mimibazare fungujú len na ich výrobkoch viacero predajcov... to sa môže??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    peopeo je offline (nepripojený) peopeo

    peopeo
    predávajú to ako nový tovar, aj uvádzajú výrobca IKEA. Len majú ceny vyššie o 30% oproti katalógu.

    iv@n je offline (nepripojený) iv@n

    iv@n
    asi to nerobia oficiálne ako firma, ale len nejaká mamča na materskej si privyrába.

    sasenkak je offline (nepripojený) sasenkak

    sasenkak
    Ja bezne vidim tovar z Lidlu u nas v miestnych potravinach detto na niektorých benzinkách a znamy bezne nakupoval ovocie a zeleninu do svojho stánku,vyplatilo sa mu to níekedy viac ako ked to bral priamo z velkoskladu.
    Asi len Ikea to ma zvlast osetrene.

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    peopeo Pozri príspevok
    možno...
    ale môžem aj oficiálne predávať v eshope aj tovar kúpený v maloobchode?
    Predávať môžeš, je otázne či o taký tovar a v tvojej cene bude záujem. Ľudia radi reklamné letáky aj čítajú..

    iv@n je offline (nepripojený) iv@n

    iv@n
    tak napríklad o ten tovar z ikei záujem asi je, lebo je zopár takých predajcov po bazárových stránkach, jednoducho ťažia z toho že ikea je len v BA a kôli pár eurovým blbostiam tam človek nepobeží, tak to predávajú s prirážkou. ak majú priamo na webe uvedené, že takéto praktiky neschvaľujú, tak by som to prepredávať dalej neskúšal ako firma.

    LeonCupraR je offline (nepripojený) LeonCupraR

    pokúšam sa živiť tým čo ma baví :-) ...viac LeonCupraR
    Nevidím v tom problém. Pokiaľ si tovar kúpiš trebárs aj v Ikei, je už tvojim vlastníctvom a môžeš si s ním robiť čo chceš, teda aj kľudne predať ďalej cez E-Shop. Doklad o nadobudnutí máš, tak si ho kľudne môžeš prijať na sklad.

    zolik2001 je offline (nepripojený) zolik2001

    zolik2001
    LeonCupraR Pozri príspevok
    Nevidím v tom problém. Pokiaľ si tovar kúpiš trebárs aj v Ikei, je už tvojim vlastníctvom a môžeš si s ním robiť čo chceš, teda aj kľudne predať ďalej cez E-Shop. Doklad o nadobudnutí máš, tak si ho kľudne môžeš prijať na sklad.
    Suhlasim ine by bolo keby si nakupoval z indie a predaval to pod znackou Ikea to by mohlo niekoho nastvat ale pokial to kupis v ikei a predavas dalej a dokazes na tom zarobit myslim si ze je to len tvoja sikovnost.

    joomlanet je offline (nepripojený) joomlanet

    joomlanet
    Ahojte,

    osobne by som postupoval kontaktovaním OD Ikea a snažil sa získať oficiálne stanovisko.

    ... ale predpokladám nemal by tam byť problém so samotným predajom.

    Mnoho úspechov s e-shopom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.