alabut
12.03.12,06:39
Zienata, pamodaj stastia. :-)
Telegraficky ... pepsina urcite poletuje so sarkanom po lukach ... lieta dobre? ... alabut skusi vylizt z pelechu, dnes sa citim lepsie ... alabutkina kava vypita, idem zbalit caky-paky a hajde krmit psov stekajucich po ceste. Musim zohnat auto, pretoze nemam ako doviezt plech na prikrytie dreva, plachta sa potrhala. Dalej musim zasklit okna, ktore mi kresatnske gorily rozbili. Uz sa tesim, co mi za Fica opat vyvedu, zapalovat hrady sa uz naucili, teraz je na rade alabutova skoro chalupka. :-)
buchač
12.03.12,05:40
Co nas za Fica caka? Starostom za Smer narastu rohy ... korupcia, bohorovnost. Policajti ... zvysena korupcia, privatizacia ciest, musia si vyrobit na nemale a skore dochodky, Kalinaka budu nosit na rukoch i nohoch, sukromna armada sa vzdy zide. Zdravotnictvo ... arogancia, korupcia, spolitizovanie. Druzstevnici ... pri dani z dvora si polepsia, nakupia nove traktory, obnovia kraviny, mozno sa rozbehne aj rastlinna vyroba. Dochodcovia ... pravdepodobne si polepsia, alabut neskryva, ze za Fica mu po povinnych platbach ostalo najviac z dochodku. A??? ... doplnte. :-)

http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-79-headbang.gif http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-79-headbang.gif http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-79-headbang.gif........................
Indeed
12.03.12,05:47
alabut
12.03.12,05:57
suhlas :-)
buchač
12.03.12,06:05
Čo sa sťažuješ, štát Ta živí, ta bud spokojný.
...ja sa nejak nesťažujem ...štát ma síce živí ( aj som z toho občas živý ) a snáď bude do konca života ........len s tou spokojnosťou je to trochu iné ....


...a šak alabut chcel , aby sme doplnili ......tak som aj ....;):---:D
Oliwa
12.03.12,06:29
No mňa potešila:
- hojná volebná účasť, naozaj som nečakala, že toľkí zdvihnú zadky z gauča...
- že HZDS skončilo na smetisku politických dejín...
- že Slota nás už nebude reprezentovať svojimi alkoholickými a inými výparmi...
- že Donatella Mojsejová zostane kotkodákať len na Pereši...
A to je asi tak fšetko... viac politických dôvodov na radosť nemám.
Stanislav 1975
12.03.12,06:49
Ja k volbám už len toľko- padol mi veľký kameň zo srdca, keď som videl priebežné výsledky, cca. o 4 hod. ráno- celú noc som nespal- bol som napatý, či už ľudia konečne dostali rozum a pošlú tú dzurindovsko- miklošovskú ťažkú, nenažranú,arogantnú mafiu do kelu alebo nie- našťastie slováci ukázali že vačšina z nich je vyspelá a 1.100.000 volilo cestu k lepšiemu

Mám pocit, že ak Fico, neurobí nejaké fatálné chyby,tak to má rozbehnuté aspoň na 20 rokov- túto popularitu už tak lahko nestratí- ak bude rozumný,tak po budúcich voľbách odídu na smetisko dejín aj SaS Sdkú-sklamalo ma tých 0,9% navyše pre sdkú- škoda- modrá mafia získala kreslá v parlamente, z čoho som smutný, ale asi posledný krát...
týmto všetkým ľuďom ďakujem, že poslali kade lahšie všetkých tých- miklošov, dzurindov, lopatkov, kaníkov a pod.-fuj...

pomerne dosť sa v politike vyznám, poznám velmi veľa ľudí v politike, veľa sa s nimi stretávam a nepotreboval som ani gorilu na to, aby som vedel,že Mikloš je v historii slovenska vagabund č. 2- a preto viem čo a jak- ja viem,že Fico nieje úplne že perfektný, má chyby,ale tá strašná mafia je ovela horšia ako Fico...
Tweety
12.03.12,06:57
Mňa potešilo, že neuspeli ani tí 99%-ní, ale nepotešilo ma tých viac ako 44% pre Smer.
Stanislav 1975
12.03.12,07:00
Mňa potešilo, že neuspeli ani tí 99%-ní, ale nepotešilo ma tých viac ako 44% pre Smer.
to bolo jasné, že 99% s.r.o. :D neuspejú- zo začiatku začali dobre, zahrali na city ľuďom a mali pekný rozbeh-ale potom to prepálili a už to bolo moc všade samé 99% a vtedy sa to otočilo a stalo sa to kontraproduktívnym...-toto isté ale v menšom sa stalo smeru v roku tuším 2002...-smer vtedy tiež prepálil kampaň a doplatil na to...
BXLmiami
12.03.12,07:26
Ja k volbám už len toľko- padol mi veľký kameň zo srdca, keď som videl priebežné výsledky, cca. o 4 hod. ráno- celú noc som nespal- bol som napatý, či už ľudia konečne dostali rozum a pošlú tú dzurindovsko- miklošovskú ťažkú, nenažranú,arogantnú mafiu do kelu alebo nie- našťastie slováci ukázali že vačšina z nich je vyspelá a 1.100.000 volilo cestu k lepšiemu

Mám pocit, že ak Fico, neurobí nejaké fatálné chyby,tak to má rozbehnuté aspoň na 20 rokov- túto popularitu už tak lahko nestratí- ak bude rozumný,tak po budúcich voľbách odídu na smetisko dejín aj SaS Sdkú-sklamalo ma tých 0,9% navyše pre sdkú- škoda- modrá mafia získala kreslá v parlamente, z čoho som smutný, ale asi posledný krát...
týmto všetkým ľuďom ďakujem, že poslali kade lahšie všetkých tých- miklošov, dzurindov, lopatkov, kaníkov a pod.-fuj...

pomerne dosť sa v politike vyznám, poznám velmi veľa ľudí v politike, veľa sa s nimi stretávam a nepotreboval som ani gorilu na to, aby som vedel,že Mikloš je v historii slovenska vagabund č. 2- a preto viem čo a jak- ja viem,že Fico nieje úplne že perfektný, má chyby,ale tá strašná mafia je ovela horšia ako Fico...
Ja sa teším na nové nádherné hotely v Tatrách.Kempinsky sa mi páčil,obed v nom stojí len 50 evri,aj ked je pravda,že sme si dali menu.Všetko krásne opravené,tie nádherné schodištia,starší čo tam boli svojho času na liečení si na to určite spomenú,aká je to nádhera.:)
jacekova
12.03.12,07:40
dnes ma pobavil môj manžel..... vie ako ma deprimuje škaredé počasie, tak si v mobile vyhľadal predpoveď počasia na celý týždeň a číta:

dnes bude 12 stupňov, utorok 13, streda 14, štvrtok 15, v piatok 16, cez víkend dokonca 17-18 stupňov!!! každý deň sa oteplí o 1 stupeň. super, i keď v noci bude celý týždeň len 3!!!!

.....asi po hodine manžel zistil, že to neboli stupne, ale dátum :D:D
čiže dnes nebude 12 a v noci 3.....dnes je proste 12/3 :---:--- a zajtra 13/3 (čiže 13.3.2012) :D:D
tina1
12.03.12,07:46
.......a do konca mesiaca mame 30stpňov ........ :)
Stanislav 1975
12.03.12,07:55
Ja sa teším na nové nádherné hotely v Tatrách.Kempinsky sa mi páčil,obed v nom stojí len 50 evri,aj ked je pravda,že sme si dali menu.Všetko krásne opravené,tie nádherné schodištia,starší čo tam boli svojho času na liečení si na to určite spomenú,aká je to nádhera.:)
TO vieš BXL- 50 eur dnes stojí obed v každej slušnejšej reštaurácii-hovorím v slušnejšej, kde to troška vyzerá a aj chutí-samozrejme ja si tiež dám občas, keď mám chuť na dobrý,prepálený vyprážany syr za 3 eura-ja niesom fajnovka...-niekedy nieje nad klasiku, ale zasa keď chcem pozvať klienta, nejakého generálného riaditela niekam na jednanie, tak ho nemožem zavolať na ten syr,ale niekam inam- sú reštyky na výber- od najlacnejších po najdrahšie a je na každom kam pojde a keď som bol bez eura,koruny( lebo aj také časy si pamatám :mad:, dúfam že sa už nevrátia )tak mi stačil aj hot-dog za 7 korún
danushka
12.03.12,07:56
pomerne dosť sa v politike vyznám, poznám velmi veľa ľudí v politike...

Ty sa máš! :)
Tweety
12.03.12,07:58
A potom, že mužom sa dá aj veriť.
jacekova
12.03.12,07:58
áno, len blbé, je že v apríli bude zas len 1 stupeň (i keď v noci už 4 :-)
Stanislav 1975
12.03.12,08:00
Ty sa máš! :)
prečo myslíš? to je jedno...-sú to takí istí ľudia ako ty alebo ja- aj sa opijú občas, aj vyvedú niečo...,tu nieje rozdiel žiadny...
Danuška- ja som sa naučil za 15 rokov práce s ľuďmi sa snažiť vychádzať s každým dobre- ak si všímaš tak aj tu na porade sa snažím byť ku každému slušný( aj ked s niektorými sa normálne nedá)- nikdy neviem kedy budem koho potrebovať,alebo , kedy kto mi dá zarobiť- ja sa slušne porozprávam aj s generálnym riaditeľom aj s chlapom v montérkach( tí v tych monterkach sú niekedy múdrejší ako tí v oblekoch a niekedy sú aj menej lakomý) a aj sa dám do debaty s bezdomovcami pri Tescu, mne to problém nerobí- vypočujem, porozdávam cigarety a idem ďalej...-inak, strašne vela tých bezdomovcov je velmi múdrych, inteligentných ľudí- až som prekvapený...-len proste urobili nejakú chybu alebo sa s nimi osud nepekne zahral...

potrebujem všetkých- nikdy neviem od koho budem potrebovat pomoc

potrebujem mať kamarátov medzi policajtami, právnikmi, robotníkami, účtovníčkami, realitnými maklérkami atď...-potrebujem všetkých ľudí...
Žabinka
12.03.12,08:11
dnes ma pobavil môj manžel..... vie ako ma deprimuje škaredé počasie, tak si v mobile vyhľadal predpoveď počasia na celý týždeň a číta:

dnes bude 12 stupňov, utorok 13, streda 14, štvrtok 15, v piatok 16, cez víkend dokonca 17-18 stupňov!!! každý deň sa oteplí o 1 stupeň. super, i keď v noci bude celý týždeň len 3!!!!

.....asi po hodine manžel zistil, že to neboli stupne, ale dátum :D:D
čiže dnes nebude 12 a v noci 3.....dnes je proste 12/3 :---:--- a zajtra 13/3 (čiže 13.3.2012) :D:D
Ale taká teplotná postupka by sa mi páčila... :D
BXLmiami
12.03.12,08:17
TO vieš BXL- 50 eur dnes stojí obed v každej slušnejšej reštaurácii-hovorím v slušnejšej, kde to troška vyzerá a aj chutí-samozrejme ja si tiež dám občas, keď mám chuť na dobrý,prepálený vyprážany syr za 3 eura-ja niesom fajnovka...-niekedy nieje nad klasiku, ale zasa keď chcem pozvať klienta, nejakého generálného riaditela niekam na jednanie, tak ho nemožem zavolať na ten syr,ale niekam inam- sú reštyky na výber- od najlacnejších po najdrahšie a je na každom kam pojde a keď som bol bez eura,koruny( lebo aj také časy si pamatám :mad:, dúfam že sa už nevrátia )tak mi stačil aj hot-dog za 7 korún
Nepochopil si to.
Stanislav 1975
12.03.12,08:22
Nepochopil si to.
ale pochopil-len som sa nechcel púšťat do nejakej kontroverznej témy, nemám chuť sa hádať dneska- narážala si na to,že sa tam už nechodí na dovolenky cez ROH- ale za to nemože fico-za to može zmena režimu-už nič nieje čo bývalo- ani zadarmo kúpele, ani rekreácie cez ROH, ani nejaké sociálne istoty-ale zasa na druhú stranu teraz niesú ani rady na banány, na maso, všetkého je dosť-
za aj proti mala každá doba...
a najviac na to doplatili dochodcovia- celý život robili, makali, vytvárali hodnoty a teraz čo majú? dali im žobračenku 400 eur dochodok a poplatky za lieky 150 euro- aj preto Fico...-lebo hentí nemali radi takých slabších ludí- nepochopím ako ten vagabund kaník mohol zobrať invalidné dochodky baníkom- za to mal sedieť v árešte a nie sa smiať do ksichtu ľuďom...-to je špinavec bezcharakterný
Mne to može byť jedno či fico alebo kto - ja si zarobím pomerne dosť, som spokojnučký ale mňa hnevá to ako sa vyvršovali na bezbranných invalidov, dochodcov, a pod.
BXLmiami
12.03.12,08:29
ale pochopil-len som sa nechcel púšťat do nejakej kontroverznej témy, nemám chuť sa hádať dneska- narážala si na to,že sa tam už nechodí na dovolenky cez ROH- ale za to nemože fico-za to može zmena režimu-už nič nieje čo bývalo- ani zadarmo kúpele, ani rekreácie cez ROH, ani nejaké sociálne istoty-ale zasa na druhú stranu teraz niesú ani rady na banány, na maso, všetkého je dosť-
za aj proti mala každá doba...
Nepodozrievaš ma dúfam z toho,že mi je smutno za socializmom.Akurát si myslím,že Ja a Ty by nemuseli dostať všetky Tatranské liečebne.A tiež si myslím že aj ked ci teda už dostanú,tak by nemuseli šupovať tých ľudí za 3 dni a to v akomkoľvewk pooperačnom stave von z nich ako to bolo tuším v 2008,alebo 2007.Na prelome rokov .27.12 ešte mali zmluvy a 1.1.už nemali zmluvy.To sa mi nevidí dosť ľavicové a ani vzbzdzujuce istoty.
Stanislav 1975
12.03.12,08:35
Nepodozrievaš ma dúfam z toho,že mi je smutno za socializmom.Akurát si myslím,že Ja a Ty by nemuseli dostať všetky Tatranské liečebne.A tiež si myslím že aj ked ci teda už dostanú,tak by nemuseli šupovať tých ľudí za 3 dni a to v akomkoľvewk pooperačnom stave von z nich ako to bolo tuším v 2008,alebo 2007.Na prelome rokov .27.12 ešte mali zmluvy a 1.1.už nemali zmluvy.To sa mi nevidí dosť ľavicové a ani vzbzdzujuce istoty.
vieš, ja ti poviem tak čo sa stalo mojej kmotre s mojími krstniatkami minulý rok- chudáčikovia, sú takí troška chorľaví, majú astmu a išli do tatier na liečenie- údajne na 4 týždne.- došli tam a recepčna vraví, ale vy ste prišli iba na 3 týždne, včera písala všzp že vám to máme všetkým obmedzovať a aj procedúr bude o 30% menej...-kmotra len kukala jak paf...
Stanislav 1975
12.03.12,08:46
BXL- tá pravicová geniálna vláda to tak dotiahla, že kopu dochodcov, čo im predpíšeš lieky, tak hned ako vyjdu od teba z ordinácie tak roztrhajú recept, lebo nemajú 10-20-30 eur na doplatok- to sú fakty...
buchač
12.03.12,09:00
Ja k volbám už len toľko- padol mi veľký kameň zo srdca,
...ja to vidím ako ťažkú okovu na členku...
keď som videl priebežné výsledky, cca. o 4 hod. ráno- celú noc som nespal- bol som napatý,
...ani veľmi nie ......videl som tie priebežné výsledky na stole...každé dve hodiny....
či už ľudia konečne dostali rozum a pošlú tú dzurindovsko- miklošovskú ťažkú,
...nedostali ......nastúpila ficovsko - počiatkovská - paškovská.....
nenažranú,arogantnú mafiu do kelu alebo nie- našťastie slováci ukázali že vačšina z nich je vyspelá a 1.100.000 volilo cestu k lepšiemu
...že biele goliere budú pokračovať....len iné kontá budú naberať na tých nulách......už len internacionálu si zaspievajme , pieseň práce tiež ...
Mám pocit, že ak Fico, neurobí nejaké fatálné chyby,
...neboj , on - oni sa " poučili " z tých minulých....opakovanie je matkou múdrosti.....no v tejto situácii je to skôr na plač ako na radosť....
tak to má rozbehnuté aspoň na 20 rokov- túto popularitu už tak lahko nestratí
...no jo , rozbehnutý vlak je ťažko zastaviť ...
- ak bude rozumný,
...nebol , nie je , nebude .......bol , je , aj bude to len populista .....radšej mohol kandidovať za prezidenta ( aspoň by mohol byť tiež za toho oficiálneho " uja " ....;):---:D) , nakoľko hentá " figúrka " má dosť oklieštené právomoci - našťastie ....
tak po budúcich voľbách odídu na smetisko dejín aj SaS Sdkú-sklamalo ma tých 0,9% navyše pre sdkú- škoda- modrá mafia získala kreslá v parlamente, z čoho som smutný, ale asi posledný krát...
...never - smútiť , budeš ešte nie raz , čo sa politiky týka....
týmto všetkým ľuďom ďakujem, že poslali kade lahšie všetkých tých- miklošov, dzurindov, lopatkov, kaníkov a pod.-fuj...
...aj tých raz pošleme.....ficovcov ......." nikdy nevstúpiš do tej istej rieky dvakrát "..vraví čínske príslovie - holt , Dunaj , Váh , Hornád ... sa proti prúdu otočili...
pomerne dosť sa v politike vyznám, poznám velmi veľa ľudí v politike,veľa sa s nimi stretávam a nepotreboval som ani gorilu na to, aby som vedel,že Mikloš je v historii slovenska vagabund č. 2- a preto viem čo a jak- ja viem,že Fico nieje úplne že perfektný, má chyby,ale tá strašná mafia je ovela horšia ako Fico...
STANO ............MAFIA SI NEVYBERÁ.....jej je jedno , kto je pri moci , svoje chodníčky ku korytu si nájde , rypák zaborí ........či snáď nie ....???

...
jar88
12.03.12,10:00
Pre buchača,
s celým tvojim príspevkom sa stotožňujem,
až na tu prvú vetu (že to vidíš, ako ťažkú okovu na členku).
-----------------
Voľby dopadli najlepšie, ako si kto dokázal predstaviť.
Vyčkaj času a uvidíš.
----------------------
Lebo keby zostal Mikloš, Radičová, Sulík a spol. mali by sme okovy trošku ľahšie, ale o to dlhšie. Ak bude Fico, Počiatek a spol., okovy budú ťažšie a ostrejšie, ale o to kratšiu dobu.
Bez bankrotu sa Slovač nepoučí a nikdy sa nenaučí žiť na vlastnú zodpovednosť. Až keď bude kasa úplne prázdna a až nám už nikto nebude chcieť nič a za nič na svete požičať, až potom skončí dotovanie a kŕmenie rybami a začneme sa učiť chytať ryby.
-------------------------
Naviac sa konečne vytvorí aj pravica taká, aká má byť. (nie stredopravá)
Veď čo to je? Stredo Horný? Stredo Malý?:D
ela77
12.03.12,10:06
http://www.porada.sk/images/misc/unknown.gif

bubkoch (http://www.porada.sk/member.php?u=191548) 23 Hours Ago #3188 ela77 teba je do toho velke h**** ... je to moj nazor

tak toto ma rozčúlilo, takýto ľudia, ktorí vedia iba urážať nepatria do teto komunity poraďákov. Názor si môže povedať každý aký chce, ale byť sprostý a urážať a presviedčať iba o tom aký on je správny.Žiaľ môj slovník neobsahuje také termíny, aby som dokázala na neho zareagovať. Ja som iba dala minikomentár, že nemá právo nazývať debilmi 1 milion ľudí, ako on vie kto koho a aké vrstvy a aké vekové hranice volili koho toho. a on mi napíše , že ma je hovno do toho, alebo, že by tu vznikala skupina, ktorá chce poradu ovládať? Ešte dobre že admin tému uzavrel.
buchač
12.03.12,10:16
Pre buchača,
s celým tvojim príspevkom sa stotožňujem,
až na tu prvú vetu (že to vidíš, ako ťažkú okovu na členku).
-----------------
Voľby dopadli najlepšie, ako si kto dokázal predstaviť.
Vyčkaj času a uvidíš.
----------------------

...čakanie je moje druhé JA .....
--------------------------------------------------------------------------------
...ako dopadli , tak dopadli ...mne je to v podstate nie/jedno.....šak sa uvidí .....
----------------------------------------------------------------------------------
Gorily boli doteraz ...pred tým to bol iný zverinec - zoo....som len zvedavý , čo za tvora/ov na Slovensko do toho " ZOO " doba donesie ...
jar88
12.03.12,10:41
...čakanie je moje druhé JA .....
--------------------------------------------------------------------------------
...ako dopadli , tak dopadli ...mne je to v podstate nie/jedno.....šak sa uvidí .....
----------------------------------------------------------------------------------
Gorily boli doteraz ...pred tým to bol iný zverinec - zoo....som len zvedavý , čo za tvora/ov na Slovensko do toho " ZOO " doba donesie ...
Ja som chcel len poukázať na ten rozdiel. Pravica - ľavica, či dokonca ľavicová pravica.
Ta Stredopravica nám robila len také pravidelné odbery krvi a tak sme sa len malátne ponevierali a pomaličky zdochýňali. Teraz, keď tu bude samostatná ľavica, SMER, Fico nám pekne predvedie, ako si ten náš sociálny štát vlastne predstavuje. Ukáže nám, aký je rozdiel, keď ti niekto robí pravidelné odbery a keď ti niekto trvale pustí žilou.
---------------------------------------------------
Myslím, že podrezaný dlho nekrváca a preto sa netrápi tak dlho, ako ten s pravidelnými odbermi.
No a že nám Fico pustí žilou, je fakt. No a fakt je aj to, že nás nemôže podrezať, lebo nemá 90 hlasov.
Ak by ich mal, až to by si videl, aká by to bola zakálačka.:D
--------------------------------
Tak že z tohoto pohľadu, to dopadlo najlepšie, ako len mohlo.
buchač
12.03.12,10:44
Ja som chcel len poukázať na ten rozdiel. Pravica - ľavica, či dokonca ľavicová pravica.
Ta Stredopravica nám robila len také pravidelné odbery krvi a tak sme sa len malátne ponevierali a pomaličky zdochýňali. Teraz, keď tu bude samostatná ľavica, SMER, Fico nám pekne predvedie, ako si ten náš sociálny štát vlastne predstavuje. Ukáže nám, aký je rozdiel, keď ti niekto robí pravidelné odbery a keď ti niekto trvale pustí žilou.
---------------------------------------------------
Myslím, že podrezaný dlho nekrváca a preto sa netrápi tak dlho, ako ten s pravidelnými odbermi.

........toto je rýchlejšie ......http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10125.gif
jar88
12.03.12,10:51
........toto je rýchlejšie ......http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10125.gif
To máš pravdu, ale čo by z toho mal?
On potrebuje hotovú dojnú kravu.
Jednoducho chce dojiť, lízať smotanu.
Stanislav 1975
12.03.12,11:01
...
OK, buchy, nechajme to tak...- svoj názor som si povedal, ty svoj a uvidíme čo a ako a už končím s politikou momentálne- nerád by som sa s tebou pohneval, lebo si ťa vážim, za to čo si v živote dokázal a mám ťa svojím sposobom aj rád...:rolleyes:
ale svoje videnie sveta som musel povedať..., ja si názory poviem, aj ked viem že sa to kopu ľuďom nepáči, ale mne na tom nezáleží...
aj tak raz umreme všetci...:---
alabut
12.03.12,11:02
Bavte sa chlapci, smutno mi je. Uzil som si aj za Fica aj za Dzurindu. Volit nechodim, sam som zvedavy, co sa z toho vykluje. :-)
jar88
12.03.12,11:20
Bavte sa chlapci, smutno mi je. Uzil som si aj za Fica aj za Dzurindu. Volit nechodim, sam som zvedavy, co sa z toho vykluje. :-)
Čo iné z toho má vzísť, ako sociálna rabovačka s následným bankrotom.
Národ si to užije, poučí sa, riadne schudobnie, zadĺži sa, ale tak či tak vždy prežije aby to mohol zaplatiť.
BXLmiami
12.03.12,11:22
To je fakt,Vaše deti aj vnučatá budu mať čo platiť.Co už.Väčšina rozhodla.
alabut
12.03.12,11:28
Nepredbiehajme udalosti, lebo sa vase priania vyplnia. :-)
buchač
12.03.12,11:31
OK, buchy, nechajme to tak...- svoj názor som si povedal, ty svoj a uvidíme čo a ako a už končím s politikou momentálne- nerád by som sa s tebou pohneval, lebo si ťa vážim, za to čo si v živote dokázal a mám ťa svojím sposobom aj rád...:rolleyes:
ale svoje videnie sveta som musel povedať..., ja si názory poviem, aj ked viem že sa to kopu ľuďom nepáči, ale mne na tom nezáleží...
aj tak raz umreme všetci...:---
...detto ...:)
jar88
12.03.12,11:37
Nepredbiehajme udalosti, lebo sa vase priania vyplnia. :-)
No tak tomu ver, že sa vyplnia,
len s tým rozdielom, že to niesu naše priania. Nikto si to nepraje a dokonca si to nepraje ani jeden z toho milióna bulov.
pepsikova
12.03.12,11:42
...díky, alabutík, cukru mám strašne málo aj tak, štamprdla nebude, ale obedňajšiu kaficu dám na stôl,ak máš chuť, aj tebe pošlem..inak pohoda,čas na spanie...
alabut
12.03.12,11:43
No to, to, to spanie ti dobre zislo na um, ja ta rad posluchnem. :-)
jar88
12.03.12,11:44
OK, buchy, nechajme to tak...- svoj názor som si povedal, ty svoj a uvidíme čo a ako a už končím s politikou momentálne- nerád by som sa s tebou pohneval, lebo si ťa vážim, za to čo si v živote dokázal a mám ťa svojím sposobom aj rád...:rolleyes:
ale svoje videnie sveta som musel povedať..., ja si názory poviem, aj ked viem že sa to kopu ľuďom nepáči, ale mne na tom nezáleží...
aj tak raz umreme všetci...:---
Nikto ti to videnie sveta neberie.
Ale.!
Prečo do toho vášho sveta ťaháte aj nás?
--------------------------------------------
Prečo sa nespolčíte a nezaložíte si niečo na spôsob Izraelských kybucov.
Tam si spoločne žijú na spoločnom a neobťažujú tým slušných ľudí. Keď si niečo poserú, poserú to sebe a iných sa to nedotýka. Rovnako, ako keď si niečo poserie kapitalista.
alabut
12.03.12,11:46
No, keby kapitalista sedel doma na riti, tiez by sa mi ulavilo. :-)
buchač
12.03.12,12:41
Nepredbiehajme udalosti, lebo sa vase priania vyplnia. :-)

........;) :rolleyes: :--- :D

http://img.janforman.com/?id=oslavavsmereepj2.jpg
srska
12.03.12,12:44
sdkú: dzurinda + hort + homoľa = out
AlaNR
12.03.12,12:56
Ale taká teplotná postupka by sa mi páčila... :D


Len aký teplotný rozdiel by bol 30teho? 30/3... :D
By sme sa potili, keď sa pôjdeme priznať Dane...:---
Oliwa
12.03.12,12:58
To je fakt,Vaše deti aj vnučatá budu mať čo platiť.Co už.Väčšina rozhodla.
BXL, prečo tá škodoradosť? Ty nemáš deti, ani vnúčatá? Alebo budujú kapitalizmus niekde za veľkou mlákou...?
jar88
12.03.12,13:15
BXL, prečo tá škodoradosť? Ty nemáš deti, ani vnúčatá? Alebo budujú kapitalizmus niekde za veľkou mlákou...?
Je dosť logické a naviac aj spravodlivé, že to budú splácať hlavne deti a vnúčatá tej zadubenej väčšiny, lebo tí druhí majú iné myslenie a samozrejme že aj ich deti myslia inak. No a jedna z možností je aj to, že tí chytrejší, pôjdu dočasne inam a vrátia sa až potom, po splatení.
BXLmiami
12.03.12,13:16
To nie je škodoradosť ale smútok.Aj ked je fakt,že pravica si toto v plnej miere zaslúžila za to čo tu predvádzala.
trisestri
12.03.12,13:20
ty si z tych slusnych,len nadavas a urazas,komu sa nepaci nech ide do certa a do tej vysnivanej ameriky-lenze vy tu urazete,ale stade ani päty nevytiahnete,lebo vonku by ste vyhoreli
trisestri
12.03.12,13:29
ked tu vladla pravica mali sme tu raj,len sme si to nevsimli-ze akokeby tu nebehali gorily, ako keby tu nekolabovala danova sprava,ako keby aj napriek restrikciam, privatizacie obrovskeho majetku nerastol dlh-nuz pravicovy volic vie iba urazat, predvadzat svoju pychu a aroganciu a nezaprie svoje totalitne korene-lebo predtym zo ZSSR na vecne casy a nikdy inak,teraz pravicova vlada a nikto iny na vecne veky amen-len neviem co sa tu taky jar rozculuje,ved nedavno blakal ze pre neho su vsetci socialisti a zrazu si sere ne prvykrat do huby,ved vlastne nadava sam sebe,sak pisal Pikoske ze pojde volit toho jej-mali sme tu Dzurindovcov takmer 10 rokov a co dokazali? /privatizovat a dvihat dph,kseftovat a dodrbat zakladne fungovanie statu/
trisestri
12.03.12,13:30
nech sa radsej ani nevracaju-prist na hotove,to sa tak hodi
trisestri
12.03.12,13:31
jar88
12.03.12,13:42
ked tu vladla pravica mali sme tu raj,len sme si to nevsimli-ze akokeby tu nebehali gorily, ako keby tu nekolabovala danova sprava,ako keby aj napriek restrikciam, privatizacie obrovskeho majetku nerastol dlh-nuz pravicovy volic vie iba urazat, predvadzat svoju pychu a aroganciu a nezaprie svoje totalitne korene-lebo predtym zo ZSSR na vecne casy a nikdy inak,teraz pravicova vlada a nikto iny na vecne veky amen-len neviem co sa tu taky jar rozculuje,ved nedavno blakal ze pre neho su vsetci socialisti a zrazu si sere ne prvykrat do huby,ved vlastne nadava sam sebe,sak pisal Pikoske ze pojde volit toho jej-mali sme tu Dzurindovcov takmer 10 rokov a co dokazali? /privatizovat a dvihat dph,kseftovat a dodrbat zakladne fungovanie statu/


Pre buchača,
s celým tvojim príspevkom sa stotožňujem,
až na tu prvú vetu (že to vidíš, ako ťažkú okovu na členku).
-----------------
Voľby dopadli najlepšie, ako si kto dokázal predstaviť.
Vyčkaj času a uvidíš.
----------------------
Lebo keby zostal Mikloš, Radičová, Sulík a spol. mali by sme okovy trošku ľahšie, ale o to dlhšie. Ak bude Fico, Počiatek a spol., okovy budú ťažšie a ostrejšie, ale o to kratšiu dobu.
Bez bankrotu sa Slovač nepoučí a nikdy sa nenaučí žiť na vlastnú zodpovednosť. Až keď bude kasa úplne prázdna a až nám už nikto nebude chcieť nič a za nič na svete požičať, až potom skončí dotovanie a kŕmenie rybami a začneme sa učiť chytať ryby.
-------------------------
Naviac sa konečne vytvorí aj pravica taká, aká má byť. (nie stredopravá)
Veď čo to je? Stredo Horný? Stredo Malý?:D

-----
Ináč pikoške som napísal, že budem (asi) voliť jej obľúbenca.
Jedného a možno toho druhého.
Ty asi nevieš, kto sú tí jej obľúbenci. Však?
pavol54
12.03.12,13:49
To nie je škodoradosť ale smútok.Aj ked je fakt,že pravica si toto v plnej miere zaslúžila za to čo tu predvádzala.
Myslel som že jasnovidecká profesia, sibyla a nostradamus by bledli závisťou, ešte by som potreboval poradiť čo bude tento rok in, čo bude nedostatkový tovar
trisestri
12.03.12,13:49
pisala ze kto,iba ak by ste boli dvaja v jednom a tvoja hlava by bola jej
pavol54
12.03.12,13:53
ked tu vladla pravica mali sme tu raj,len sme si to nevsimli-ze akokeby tu nebehali gorily, ako keby tu nekolabovala danova sprava,ako keby aj napriek restrikciam, privatizacie obrovskeho majetku nerastol dlh-nuz pravicovy volic vie iba urazat, predvadzat svoju pychu a aroganciu a nezaprie svoje totalitne korene-lebo predtym zo ZSSR na vecne casy a nikdy inak,teraz pravicova vlada a nikto iny na vecne veky amen-len neviem co sa tu taky jar rozculuje,ved nedavno blakal ze pre neho su vsetci socialisti a zrazu si sere ne prvykrat do huby,ved vlastne nadava sam sebe,sak pisal Pikoske ze pojde volit toho jej-mali sme tu Dzurindovcov takmer 10 rokov a co dokazali? /privatizovat a dvihat dph,kseftovat a dodrbat zakladne fungovanie statu/
zabudol si na jeho najdôležitejšiu vlastnosť byť vždy proti niekomu čo ich po iné roky spájalo lebo Mečiar lebo Fico, ale to sa obohralo lebo aj tým čo makajú sa lepšie vodiť nezačalo
Tweety
12.03.12,13:53
Myslel som že jasnovidecká profesia, sibyla a nostradamus by bledli závisťou, ešte by som potreboval poradiť čo bude tento rok in, čo bude nedostatkový tovar
In bude v každom prípade Fico:mad: a jeho zostavenie vlády, a nedostatkový tovar? Pre každého niečo iné.
alabut
12.03.12,13:59
Ja vidim rozdiel medzi pravicou a kvazi lavicou asi tak, ako medzi tunelom Branisko a tunelom Sitina. Branisko je kazdu chvilu uzavrete pre servis a opravu, Sitina, bola niekedy uzavreta? :-)
pepsikova
12.03.12,14:00
Myslel som že jasnovidecká profesia, sibyla a nostradamus by bledli závisťou, ešte by som potreboval poradiť čo bude tento rok in, čo bude nedostatkový tovar..

..podla mňa budú nedostatkovým kvalitné zemiaky..také, ktoré sa aj dajú jesť...lebo to, čo sa teraz predáva mi nejako páchne potuchlinou a sčernie hneď po uvarení...dobre by bolo využiť naše role na pestovanie...len by najskôr museli byť ostnatým drotom obohnané a elektrinou napustené tie drôty okolo...a krumplačky sú dôležité..
...myslím, že také bežné otraviny dostaneme a čo bude "in" na to nebudeme mať tak, ako doteraz..
alabut
12.03.12,14:02
Ja by som ich tam nasadil, trosku chemicky upravit. :-)
alabut
12.03.12,14:04
... pepsina var kavu, hadok bolo nadnes dost, aj sa dam pozvat. :-)
pepsikova
12.03.12,14:09
Ja by som ich tam nasadil, trosku chemicky upravit. :-)..

..nooo, aj mňa to napadlo!...tam bližšie by som dala výpadok elektriny a (pssst, lebo chapeš, nyje?)
pepsikova
12.03.12,14:10
... pepsina var kavu, hadok bolo nadnes dost, aj sa dam pozvat. :-)..

..akurát som dala vodu do dolče, tak hybaj...alebo aj obyčajnú ti môýžem, ak nesceš s gustou..aj štamprdlu nájdem:)
alabut
12.03.12,14:15
... ja si nepreberam, flasu donesiem.
pepsikova
12.03.12,14:30
... ja si nepreberam, flasu donesiem...

..flaše nenos, ja mám ešte z predminulých vianoc..aspoň nás nebude bolieť hlava...
pepsikova
12.03.12,14:33
Stretnutie premierov európskych krajín na lodi. Loď sa potopí a
zachránia sa iba Dzurinda a a premier Írska. Vyplávu na ostrov, kde ich
zajmú dve rodiny kanibalov. Losujú, ktorá si ktorého uvarí.
Na druhý deň sa stretnú. Prvá rodina, ktorá dostala Íra, hovorí:"Samá
kosť a šľacha a samé chlpy . Ani sme sa poriadne nenajedli."
Druhá rodina hovorí: "Ó, to my sme si pochutnali. Maslo na hlave, bez
chrbtovej kosti a keď sme ho pitvali, v riti sme našli ďalších
troch".****
pavol54
12.03.12,14:35
..

..podla mňa budú nedostatkovým kvalitné zemiaky..také, ktoré sa aj dajú jesť...lebo to, čo sa teraz predáva mi nejako páchne potuchlinou a sčernie hneď po uvarení...dobre by bolo využiť naše role na pestovanie...len by najskôr museli byť ostnatým drotom obohnané a elektrinou napustené tie drôty okolo...a krumplačky sú dôležité..
...myslím, že také bežné otraviny dostaneme a čo bude "in" na to nebudeme mať tak, ako doteraz..
ja mám stále kvalitu, dúfam že vydržia do júna potom by mali byť nové. sadivo už chystáme na naštartovanie
pepsikova
12.03.12,14:36
..no a ku kafici:
pepsikova
12.03.12,14:38
S manželkou sme sa dva týždne nerozprávali, potom som úrobil ústretový
krok: spýtal som sa jej, kde je vývrtka...

Kto nepije, nech neje.

Keď som sa manželky opýtal, či môžem ísť na pivo, súhlasila, no s
podmienkou, že do ôsmej musím byť doma. Nuž čo, do ôsmej dajako
vydržím, a potom hurááá...

Dilema ženatého muža: Mám ísť von a pozerať na to, čo pretiahnuť
nemôžem , alebo zostať doma a pretiahnuť, na čo sa nemôžem pozerať?

Nechápem, kde sa u nás berie toľko prázdnych fliaš, veď ja som takú v
živote nekúpil.

Jedna vec je istá: fajčenie ti skracuje cigaretu.

Žena si často nenájde manžela iba preto, že opití sa nepáčia jej a triezvym
ona.

Nerád pijem v prítomnosti manželky. Ten pohľad, ako sa z nej stanú
dve, je dačo strašné.

Mal som veľmi dobrú ženu. Vždy, keď som sa vrátil neskoro, hneď som
dostal fajku..., potom papuče, knihu, kávu, večeru..., skrátka, hodila
po mne , čo jej prišlo pod ruku.

Mnohí muži po svadbe akoby omladli: zase pijú i fajčia potajme.

Zlozvyk piť po večeroch alkohol, vedie k veľmi užitočnému zvyku piť
ráno minerálku.

Najväčším nedostatkom alkoholu býva jeho nedostatok.

Dobrá žena alebo pije, alebo nalieva.

Stále mi vyčítajú, že nechodím do kostola, lenže podľa mňa je Bohu
milšie, keď sedím v krčme a myslím na neho, než keby som sedel v
kostole a myslel na pivo.
wagner
12.03.12,14:39
..

..podla mňa budú nedostatkovým kvalitné zemiaky..také, ktoré sa aj dajú jesť...lebo to, čo sa teraz predáva mi nejako páchne potuchlinou a sčernie hneď po uvarení...dobre by bolo využiť naše role na pestovanie...len by najskôr museli byť ostnatým drotom obohnané a elektrinou napustené tie drôty okolo...a krumplačky sú dôležité..
...myslím, že také bežné otraviny dostaneme a čo bude "in" na to nebudeme mať tak, ako doteraz..

A čo si nenasadíš? Však kamka Ti ponúkala kus záhrady, či nie?:D Nemusíš naprázdno lietať so šarkanom, budeš aj s motykou:D
pepsikova
12.03.12,14:42
A čo si nenasadíš? Však kamka Ti ponúkala kus záhrady, či nie?:D Nemusíš naprázdno lietať so šarkanom, budeš aj s motykou:D..

..joj, kamka dala len 3x3 metre, tam by sa mi málo zmestilo, a budú tam uhorky a cvíbiky...už som nad tým rozmýšlala, neboj!..
wagner
12.03.12,14:44
...dobré ráno vám, moja veštecká guľa sa aj bez kocúra nemýlila..z oprávnených cca 1450 voličov v mojej nore volilo Smer 896 duší,a dobre urobili...priblížila sa nám nádej, že dostaneme novú cestu,tú, čo nám bola slúbená už predminule..potrebujeme ju ako soľ...tak hádam o 4 roky tu budem vytešená ,že po mojej dedine nebudú jazdiť kamiony ...
..a dávam na stôl nedeľnú kaficu a ak sa vám výsledky volieb nepáčili, tak s tým nič neurobím, ale hádať sa my pre to nemusíme...môžeme spoločne sledovať, ako sa budú plniť sľuby a či bude z čoho sa radovať...nádej, tá potvora falošná, vždy umiera posledná a vždy je tu...

..fajn deň vám...
Na tú cestu nemáš náhodou veľké oči? Sľuboval nám ju ešte Mečiar ako hotovú vec. A keď prišiel mistr.Figeľ, tak to nebola priorita. O štyri roky pochybujem, pretože nie sú vykúpené pozemky, nie sú projekty, nie sú peniaze. Takže Ťa nepoteším, keď Ti poviem že máš veľké oči:eek:
wagner
12.03.12,14:46
..

..joj, kamka dala len 3x3 metre, tam by sa mi málo zmestilo, a budú tam uhorky a cvíbiky...už som nad tým rozmýšlala, neboj!..
Na 3x3 metre musíš nasadiť viac len ako uhorky a cvíbiky. Uhorky treba ťahať na konštrukcii a ušetríš kopu miesta, potom bude aj mrkva a petržlen.
pepsikova
12.03.12,14:49
Na tú cestu nemáš náhodou veľké oči? Sľuboval nám ju ešte Mečiar ako hotovú vec. A keď prišiel mistr.Figeľ, tak to nebola priorita. O štyri roky pochybujem, pretože nie sú vykúpené pozemky, nie sú projekty, nie sú peniaze. Takže Ťa nepoteším, keď Ti poviem že máš veľké oči:eek:..

..zvyknem mávať veľké oči!..a cesta, ak sa dobre pamatám-a to sa pamatám, je slúbená cca 37 rokov, odkedy som v tejto nore...ale však- musíme sa na niečo tešiť,či?..skôr, či neskôr sa bude musieť postaviť...a moje vnúčatá, ktoré sú tak naplánované, ako tá cesta, sa budú vytešovať, že už ich babka mala prudké sny!..
alabut
12.03.12,14:50
A zemiaky?
pepsikova
12.03.12,14:51
Na 3x3 metre musíš nasadiť viac len ako uhorky a cvíbiky. Uhorky treba ťahať na konštrukcii a ušetríš kopu miesta, potom bude aj mrkva a petržlen...

..čo si zle???:eek:...a kto by na tom robil?..uhorky sa nechajú pekne zarásť zelinou, aby mali parenisko , to mám odskúšané, a cvíbiky - to len tak pre maškrt..stačí okolo domu!...
wagner
12.03.12,14:55
..

..čo si zle???:eek:...a kto by na tom robil?..uhorky sa nechajú pekne zarásť zelinou, aby mali parenisko , to mám odskúšané, a cvíbiky - to len tak pre maškrt..stačí okolo domu!...

Však nemusíš robiť, uhorky dáš na čiernu fóliu, nezarastú aj budú lepšie rodiť, Ja tiež sadím na čiernu fóliu uhorky aj rajčiny a nemusím okopávať. A lepšie rodia.
wagner
12.03.12,14:58
..

..zvyknem mávať veľké oči!..a cesta, ak sa dobre pamatám-a to sa pamatám, je slúbená cca 37 rokov, odkedy som v tejto nore...ale však- musíme sa na niečo tešiť,či?..skôr, či neskôr sa bude musieť postaviť...a moje vnúčatá, ktoré sú tak naplánované, ako tá cesta, sa budú vytešovať, že už ich babka mala prudké sny!..

Koľko rokov sa vytešuješ na tie Tvoje vnúčaťá? Však nech Ti dovedú hotové, také aspoň ..násť ročné. Či Ty chceš kočíkovať? Tak treba posúriť hadov.
jar88
12.03.12,15:01
ked tu vladla pravica mali sme tu raj,len sme si to nevsimli-ze akokeby tu nebehali gorily, ako keby tu nekolabovala danova sprava,ako keby aj napriek restrikciam, privatizacie obrovskeho majetku nerastol dlh-nuz pravicovy volic vie iba urazat, predvadzat svoju pychu a aroganciu a nezaprie svoje totalitne korene-lebo predtym zo ZSSR na vecne casy a nikdy inak,teraz pravicova vlada a nikto iny na vecne veky amen-len neviem co sa tu taky jar rozculuje,ved nedavno blakal ze pre neho su vsetci socialisti a zrazu si sere ne prvykrat do huby,ved vlastne nadava sam sebe,sak pisal Pikoske ze pojde volit toho jej-mali sme tu Dzurindovcov takmer 10 rokov a co dokazali? /privatizovat a dvihat dph,kseftovat a dodrbat zakladne fungovanie statu/
Ty si ešte nezaregistroval, že voľby vyhral SMER, to znamená Fico a to znamená, že socani?
Ty si si ešte nestihol prečítať, že ten zlepenec je už minulosť?
--------------------------------------------------------------
Kde som sa rozčuľoval?
Veď som tu už napísal, že voľby dopadli najlepšie ako mohli dopadnúť. Že vlastne dopadli lepšie, ako som si predstavoval.
To znamená, že vyhral Fico, ale vyhral tak, aby mohol konečne vládnuť sám, ale zároveň len tak, aby nemohol meniť ústavu.
-----------------------------------------------------------------
Neviem či si videl na TA3, ako tam skronme sedel so "zlepencom" a tichúčko dúfal, že bude mať z KDH koaličníka. Nuž čo? SMER plus KDH, to by už bol zlepenec.
..........
Fico v sobotu jasal nad porážkou zlepenca, ale v nedeľu mu asi docvaklo, že ten zlepenec nevládol celé 4 roky a tak sa stalo, že mu nestihol naplniť kasu na jeho sociálne besnenie.
No a to znamená, že bude musieť s farbou von a nejako somárom vysvetliť, že bez kapitálu niet sociálu.
pepsikova
12.03.12,15:05
Koľko rokov sa vytešuješ na tie Tvoje vnúčaťá? Však nech Ti dovedú hotové, také aspoň ..násť ročné. Či Ty chceš kočíkovať? Tak treba posúriť hadov...

..nooo, vidíš!..to je práve to!..vždy je na čo sa tešiť!...to je ako s tou cestou..teším sa...ale dosť možné, že sa potom nebudem, keď budem mať nad hlavou viadukt..čo ja viem!
jar88
12.03.12,15:06
No a ako to tu tak čítam,
aj napriek suverénne vyhratým voľbám socani veľmi nejasajú.
Prečo asi?
Že by ste naozaj už vedeli, alebo aspoň tušili, čo sa na vás neodvratne valí?
pepsikova
12.03.12,15:09
Ty si ešte nezaregistroval, že voľby vyhral SMER, to znamená Fico a to znamená, že socani?
Ty si si ešte nestihol prečítať, že ten zlepenec je už minulosť?
--------------------------------------------------------------
Kde som sa rozčuľoval?
Veď som tu už napísal, že voľby dopadli najlepšie ako mohli dopadnúť. Že vlastne dopadli lepšie, ako som si predstavoval.
To znamená, že vyhral Fico, ale vyhral tak, aby mohol konečne vládnuť sám, ale zároveň len tak, aby nemohol meniť ústavu.
-----------------------------------------------------------------
Neviem či si videl na TA3, ako tam skronme sedel so "zlepencom" a tichúčko dúfal, že bude mať z KDH koaličníka. Nuž čo? SMER plus KDH, to by už bol zlepenec.
..........
Fico v sobotu jasal nad porážkou zlepenca, ale v nedeľu mu asi docvaklo, že ten zlepenec nevládol celé 4 roky a tak sa stalo, že mu nestihol naplniť kasu na jeho sociálne besnenie.
No a to znamená, že bude musieť s farbou von a nejako somárom vysvetliť, že bez kapitálu niet sociálu...

..no, ja myslím, že skôr z ohladuplnosti nedal najavo prílišnú radosť...prečo aj?..keby sa nebol národ sekol pred dvomi rokmi, nebolo by zlepenca a ani také škody..a kádéhákov nepotrebuje k tomu, aby mu pomáhali, lebo pozná ich potenciál, ale pre slušnosť ponúkol spoluprácu, všetkým, ak si si nevšimol...a myslím, že ich nepotrebuje, riťolezov, takže kroť svoje vášne...
pavol54
12.03.12,15:10
No a ako to tu tak čítam,
aj napriek suverénne vyhratým voľbám socani veľmi nejasajú.
Prečo asi?
Že by ste naozaj už vedeli, alebo aspoň tušili, čo sa na vás neodvratne valí?
skupina bláznov inak vyvádzala pred rokom aj niečo, pre nich to bola nesmierna radosť z toho že napriek tomu že voľby nevyhrali budú môcť lúpiť bez zábran nemysleli si že sa nanich bude vyškierať aj gorila.
pepsikova
12.03.12,15:11
No a ako to tu tak čítam,
aj napriek suverénne vyhratým voľbám socani veľmi nejasajú.
Prečo asi?
Že by ste naozaj už vedeli, alebo aspoň tušili, čo sa na vás neodvratne valí?..

..vieš, jarajko, mlátiť s tebou prázdnu slamu,komu by sa chcelo?..my tu pijeme kaficu, semotamo sadíme uhorky, pečieme, papkáme - a tak...tu je kaviareň...nyje krčma...
pavol54
12.03.12,15:16
zemiaky do suda to je 50 kg
jar88
12.03.12,15:20
..

..no, ja myslím, že skôr z ohladuplnosti nedal najavo prílišnú radosť...prečo aj?..keby sa nebol národ sekol pred dvomi rokmi, nebolo by zlepenca a ani také škody..a kádéhákov nepotrebuje k tomu, aby mu pomáhali, lebo pozná ich potenciál, ale pre slušnosť ponúkol spoluprácu, všetkým, ak si si nevšimol...a myslím, že ich nepotrebuje, riťolezov, takže kroť svoje vášne...
Mohla by si si všimnúť, že tam už nemá SNS a ani HZDS. Jednoducho nemá sa s kým lepiť.
---------------------------
Otázne však je, akú cenu má pre KDH zmluva s Vatikánom. Či im stojí za ústavu.
srska
12.03.12,15:34
Mohla by si si všimnúť, že tam už nemá SNS a ani HZDS. Jednoducho nemá sa s kým lepiť.
---------------------------
Otázne však je, akú cenu má pre KDH zmluva s Vatikánom. Či im stojí za ústavu.nepotrebuje kanagon, piloty má dobré jarko
pepsikova
12.03.12,15:49
Mohla by si si všimnúť, že tam už nemá SNS a ani HZDS. Jednoducho nemá sa s kým lepiť.
---------------------------
Otázne však je, akú cenu má pre KDH zmluva s Vatikánom. Či im stojí za ústavu...

..a čo, podľa teba, by mal lepiť?..je dosť silný, aby to tu ukočíroval,háveď za sebou ťahať nepotrebuje..a takí, ako ty, nebudú nikdy spokojní s ničím, ani keby im niekto zlatým šípkom riťku škrabkal...odo mňa dostal môj hlas, aj od miliona ďaľších mne podobných, tak načo by sme mali špekulovať, čo , s čím, načo, prečo, a okolo toho..
...ak si si nestihol všimnúť, berie so sebou tých, ktorých má otestovaných, svojich, ktorí si nerobia z huby prdel a v ťažkej chvíli sa mu neotočia zadkom...no a nesľúbil, že šmahom ruky tu zvýši dôchodky a zníži štátny deficit pod 3%...ale keby nevedel, ako na to ísť, nejde do toho a mohlo by mu byť 3x u prdele, ako to so slovačou dopadne pri vláde maryše a zlepenca...len trpezlivosť, jarajko, trpezlivosť to chce...a , jarajko, prečo ty ešte nie si poradcom premiera?..či máš k nemu ďaleko?..kuwňa, však ja s takou kombináciou manipulácií, deštruktívnych informácií a neuskutočniteľných transformácií by som už dávno sedela v teplom dobre platenom kresielku...dááávnooo..
misoft
12.03.12,15:51
Sa čudujem - vraj celú noc nespal - šak ráno by si sa dozvedel a aj vyspatý by si bol. A s tým, že sa poznáš s politikmi - kua - vysoko rúbeš - radšej sa s tým nechváľ, bo príde dajaký debo a ****** - domysli si. Ja tonebudem :D - mne je to desať - ja len
misoft
12.03.12,15:52
ôsmeho na účet mrkám, či sa mi "kredit" dobil.
misoft
12.03.12,15:53
Skôr som naznačil - k***a 1% chýbalo (v názve) - čo nerobíš na 100% - poserie sa to.
pepsikova
12.03.12,15:55
ja mám stále kvalitu, dúfam že vydržia do júna potom by mali byť nové. sadivo už chystáme na naštartovanie..

..jaj, s tebou by bolo dobre sa kamarátiť, keď už budú zemiačky na vykopanie...čo?..vykopať a pozbierať by som zvládla, to ma baví..
misoft
12.03.12,15:56
Šak dobre, dobre - pokiaľ ty potrebuješ všetkých, horšie by to bolo naopak - všetci by teba potrebovali :D
misoft
12.03.12,15:57
Šak normál, nie? Kua - z čoho si v poisťovni pre seba urvú?
jar88
12.03.12,16:03
..

..a čo, podľa teba, by mal lepiť?..je dosť silný, aby to tu ukočíroval,háveď za sebou ťahať nepotrebuje..a takí, ako ty, nebudú nikdy spokojní s ničím, ani keby im niekto zlatým šípkom riťku škrabkal...odo mňa dostal môj hlas, aj od miliona ďaľších mne podobných, tak načo by sme mali špekulovať, čo , s čím, načo, prečo, a okolo toho..
...ak si si nestihol všimnúť, berie so sebou tých, ktorých má otestovaných, svojich, ktorí si nerobia z huby prdel a v ťažkej chvíli sa mu neotočia zadkom...no a nesľúbil, že šmahom ruky tu zvýši dôchodky a zníži štátny deficit pod 3%...ale keby nevedel, ako na to ísť, nejde do toho a mohlo by mu byť 3x u prdele, ako to so slovačou dopadne pri vláde maryše a zlepenca...len trpezlivosť, jarajko, trpezlivosť to chce...a , jarajko, prečo ty ešte nie si poradcom premiera?..či máš k nemu ďaleko?..kuwňa, však ja s takou kombináciou manipulácií, deštruktívnych informácií a neuskutočniteľných transformácií by som už dávno sedela v teplom dobre platenom kresielku...dááávnooo..
Asi ešte stále vie zháňať peniaze "vlastnou hlavou",
asi vie zohnať sponzorov, ktorý sú osvedčení a keď vedeli sponzorovať SMER,
určite budú vedieť zasponzorovať aj vytunelovaný štát.
---------------------------------------------------------
Fico im to určite vynahradí zo Smeráckej pokladne a ak nebude ani v nej, zatiahne to zo svojho.
Veď je dosť silný!
Petra Nová
12.03.12,16:03
VIVAT Slovakia! Vivat Smeráci...idetéééé!

Stanislav, nebola som tu dosť dlho, dnes som hľadala, a nič som nenašla. Čo tak si zarapovať? Dôvod je veľký, ako sama matička Bratislava.:)
misoft
12.03.12,16:06
Lebo keby zostal Mikloš, Radičová, Sulík a spol. mali by sme okovy trošku ľahšie, ale o to dlhšie. Ak bude Fico, Počiatek a spol., okovy budú ťažšie a ostrejšie, ale o to kratšiu dobu.
No s tými okovami:
Ľahšie síce ťaháš dlho, ale ťaháš - a aj sa niekam dostaneš.
Ťažšie síce ťaháš, ale neutiahneš a stojíš namieste, prípadne na rypák capneš. Alebo prídeš o tú nohu - a čo už potom s kriplom? Je neužitočný - odstaviť, na vozík posadiť a druhý ho bude ratovať.
jar88
12.03.12,16:06
nepotrebuje kanagon, piloty má dobré jarko
On nepotrebuje kanagon,
on potrebuje niekoho, na koho je možné sa stále vyhovárať.
misoft
12.03.12,16:10
Bola - aj teraz nedávno
misoft
12.03.12,16:11
Pepsi - aké krumple? Šak keď ich do tej zeme hodia, za chvíľu je na poli automatizovaný samozberací univerzálny stroj čiernej farby.
pivko
12.03.12,16:13
..

..no, ja myslím, že skôr z ohladuplnosti nedal najavo prílišnú radosť...prečo aj?..keby sa nebol národ sekol pred dvomi rokmi, nebolo by zlepenca a ani také škody..a kádéhákov nepotrebuje k tomu, aby mu pomáhali, lebo pozná ich potenciál, ale pre slušnosť ponúkol spoluprácu, všetkým, ak si si nevšimol...a myslím, že ich nepotrebuje, riťolezov, takže kroť svoje vášne...
Aké škody? ty kde žiješ? aby si za 2 roky vobec mala na kaficu a zaplatenie internetu. Asi si zabudla v akom stave a koľko bolo v pokladni keď začal vládnuť Smer a v akom stave a stavom v pokladni odovzdal vládu podľa Teba zlepencu.
Ty sa vyznáš v ekonomike asi ako ja v tom tvojom sadení uhoriek.
jar88
12.03.12,16:14
VIVAT Slovakia! Vivat Smeráci...idetéééé!

Stanislav, nebola som tu dosť dlho, dnes som hľadala, a nič som nenašla. Čo tak si zarapovať? Dôvod je veľký, ako sama matička Bratislava.:)
No vidíš. Ty sa tešíš VIVAT Smeráci a duvesko buntoší, že Island.
----------------------------
Vraj sa treba zbaviť politikov, vraj ich treba pozatvárať a postaviť pred súd.
Možno aj vyhnať bez súdu.:---
misoft
12.03.12,16:14
Alebo im nachystať "letecký" deň - od radosti by rukami na 50m rozhadzovali.
misoft
12.03.12,16:18
A bez sociálu niet elánu - čoskoro to pocíti, ako ho budú niekam posielať.
misoft
12.03.12,16:18
Už im to asi zaplo!
misoft
12.03.12,16:19
Kua - tanky sa zošrotovali, Corsička sa pokazila :D
jar88
12.03.12,16:20
Aké škody? ty kde žiješ? aby si za 2 roky vobec mala na kaficu a zaplatenie internetu. Asi si zabudla v akom stave a koľko bolo v pokladni keď začal vládnuť Smer a v akom stave a stavom v pokladni odovzdal vládu podľa Teba zlepencu.
Ty sa vyznáš v ekonomike asi ako ja v tom tvojom sadení uhoriek.
Ja som zvedavý, ako sa zachovajú tí skalní voliči Smeru,
až im Fico oznámi, že si nevie požičať na trhu a preto ponúka "svojim občanom" výhodné štátne dlhopisy. Napríklad za 12% ročne so splatnosťou na 3 roky.
-------------------------
Koľko si ich kúpi napríklad taká pikoška.
Vraj je za vodou a peňazí má aj na holiča.
No a na pepsinu sa ani nepýtam, lebo viem, že ta ma zdravý rozum.
(tzn. keď dávajú, tak ber a keď bijú utekaj)
buchač
12.03.12,16:23
..

..no, ja myslím, že skôr z ohladuplnosti nedal najavo prílišnú radosť...prečo aj?..keby sa nebol národ sekol pred dvomi rokmi, nebolo by zlepenca a ani také škody..a kádéhákov nepotrebuje k tomu, aby mu pomáhali, lebo pozná ich potenciál, ale pre slušnosť ponúkol spoluprácu, všetkým, ak si si nevšimol...a myslím, že ich nepotrebuje, riťolezov, takže kroť svoje vášne...
...nikdy nezabudnem , ako sa tváril , keď nevyhral svojho času voľby ........šak mu sánku išlo vykĺbiť , jak stiskal tie zuby ...farebné televízory sa vtedy zmenili na čiernobiele , krvi by sa nedorezal.....
misoft
12.03.12,16:25
Petra Nová
12.03.12,16:25
No vidíš. Ty sa tešíš VIVAT Smeráci a duvesko buntoší, že Island.----------------------------Vraj sa treba zbaviť politikov, vraj ich treba pozatvárať a postaviť pred súd.Možno aj vyhnať bez súdu.:---Sám uznáš, že za duvesa nenesiem žiadnu zodpovednosť. Asi mu ten islandský revolučný profesionál počaroval mocou ľudu. Keď som hľadala Stanislavove príspevky, tak som našla aj zopár tvojich a veľmi som sa čudovala, že ty, rodený demokrat, by si najradšej vyhnal tých, čo sa ti veľmi nepáčia. Ja viem, že tvojim ideálom je žiť medzi slušnými. Len vec stojí tak, kde by ťa tí ozaj slušní poslali. Možno rovno na mesiac.:---
Petra Nová
12.03.12,16:29
Možno rovno na mesiac.:---
Pardon, aby nedošlo k omylu . Myslela som Mesiac planétu,tu by si mohol začať osídľovať.
buchač
12.03.12,16:29
...zadajte na YOU TUBE termín ...

volby 2002 fico

...a klik na " Fico prehral volby " , podtitulok - Ficova mysel.........neskutočné niečo , čítajte a pozerajte .....zamyslite sa ....
jar88
12.03.12,16:31
...nikdy nezabudnem , ako sa tváril , keď nevyhral svojho času voľby ........šak mu sánku išlo vykĺbiť , jak stiskal tie zuby ...farebné televízory sa vtedy zmenili na čiernobiele , krvi by sa nedorezal.....

Teraz vyhral a až keď si uvedomil čo vyhral, (prázdnu kasu) jednoducho zmäkol.
Asi mu už Počiatek stihol pripomenúť, že máme aj záväzok k Eurovalu a že to je niečo podobné, ako keď prídeš do banky pre hypotéku s tým, že si ručiteľom na ďalších 25 hypoték.
--------------------------------
Nuž nájdi takého mamlasa, ktorý by ti požičal.:D
Ale Fico to vie, asi vlastnou hlavou.:cool:
misoft
12.03.12,16:31
A to čo? Chceš vážiť 10 kilo? :D:D:D
misoft
12.03.12,16:44
.... to zabezpečí :D
pivko
12.03.12,17:22
Ja som zvedavý, ako sa zachovajú tí skalní voliči Smeru,
až im Fico oznámi, že si nevie požičať na trhu a preto ponúka "svojim občanom" výhodné štátne dlhopisy. Napríklad za 12% ročne so splatnosťou na 3 roky.
-------------------------
Koľko si ich kúpi napríklad taká pikoška.
Vraj je za vodou a peňazí má aj na holiča.
No a na pepsinu sa ani nepýtam, lebo viem, že ta ma zdravý rozum.
(tzn. keď dávajú, tak ber a keď bijú utekaj)
12% Pa ? tak to ja nakúpim aspoň za 200 mega.
trisestri
12.03.12,17:35
12% rocne,to by bol blazon,ked by mse brali aj za polovicu cize 6%
trisestri
12.03.12,17:39
ta ty by si nekupil,vsak ty by si sa mal tesit ze zarobis-neviem co vas to tak hneva,ved ste schopny,uspesny a za vodou
trisestri
12.03.12,17:45
tie zaruky schvalovali aj pravicove strany
pepsikova
12.03.12,17:50
Teraz vyhral a až keď si uvedomil čo vyhral, (prázdnu kasu) jednoducho zmäkol.
Asi mu už Počiatek stihol pripomenúť, že máme aj záväzok k Eurovalu a že to je niečo podobné, ako keď prídeš do banky pre hypotéku s tým, že si ručiteľom na ďalších 25 hypoték.
--------------------------------
Nuž nájdi takého mamlasa, ktorý by ti požičal.:D
Ale Fico to vie, asi vlastnou hlavou.:cool:
..mohol by si povedať otvorene, čo proti nemu máš...spal ti s frajerkou, či odrel ti miláčika na dvore, alebo zobral kýblik z piesočka?..

..jarajko, a vyzeral on, že by za dva roky v parlamente spal, alebo blúdil myšlienkami kadetade?..myslíš, že nevedel, do čoho ide, keď podal kandidatúru?..že prázdna kasa a štátne dlhy sú pre neho pojem neznámy, asi tak, ako pre mikiho či ostatných?..pokiaľ si spomínam, kedykoľvek padla nejaká otázka na tému financie,(a otázky novinárov bývajú fakt zákerné) odpoveď bola adekvátna a rozumel jej aj bežný človek...čo sa u odpovedí iných politikov teda nedá nejako zvlášť tvrdiť..a tu viem, čo píšem, politikov totiž hodnotím aj podľa toho, koľko viet si z ich prejavu dokážem zapamatovať-to jest, koľko rozumnej reči mi prejde uchom...a napríklad taká ivetka, či luca, zavarujbože miklák či pipčic-to ani okolo vlasov neprejde, musím prečítať...asi tak..
trisestri
12.03.12,17:51
Aké škody? ty kde žiješ? aby si za 2 roky vobec mala na kaficu a zaplatenie internetu. Asi si zabudla v akom stave a koľko bolo v pokladni keď začal vládnuť Smer a v akom stave a stavom v pokladni odovzdal vládu podľa Teba zlepencu.
Ty sa vyznáš v ekonomike asi ako ja v tom tvojom sadení uhoriek.

nuz zlepenec odovzdava krajinu v takom stave,je pravda ze aj kvoli mensiemu stavu cerpania eurofondov,ale davam do pozornosti narast vydavkov statnej spravy o 11 %,dalej odovzdavaju krajinu s kolapsom danovej spravy a ktovie kolko este rozhajdakaju,vsak nech ma Fico problemy,ved cim horsie tym lepsie,tak tolko asi o zodpovednej pravici a este na okraj bez ich hlasov by neboli predcasne volby,tak miesto kritiky a urazania volicov Smeru,treba pozriet aj do vlastnych radov http://www.24hod.sk/statny-rozpocet-sa-prepadol-do-schodku-846-miliov-cl188358.html
pepsikova
12.03.12,17:52
..konštatujem úpadok kaviarne...už tu nebudú na večeru koláčiky, šnicle, domáce šunty a klbáska...len politika a politika na obecný spôsob..možno aj bez majonézy...
srska
12.03.12,17:55
..konštatujem úpadok kaviarne...už tu nebudú na večeru koláčiky, šnicle, domáce šunty a klbáska...len politika a politika na obecný spôsob..možno aj bez majonézy...rozdel to na fajčiarsku a nefajčiarsku časť a tie potom na ľavú a pravú:D
pavol54
12.03.12,18:05
..

..jaj, s tebou by bolo dobre sa kamarátiť, keď už budú zemiačky na vykopanie...čo?..vykopať a pozbierať by som zvládla, to ma baví..
beriem ťa za slovo dva centy za kg zrážka za nevyzbieranie, triedenie dtto ak budú rásť oznámim, čo som ja horší vykorisťovateľ ako môj priateľ HH?
ubytovanie a stravu si platí každý sám
trisestri
12.03.12,18:08
a k tej kave tolko,jasne ze na nu mame ved isla o 50 % hore,dajme tomu kvoli cenam na svetovych trhoch,ale keby pravica dvihla dph o 2-3%,tak jasne zlepsili by rozpocet a casti naroda by vypraznili brucha a ta kava a nielen ta by riadne zhorkla
ono ci sa zdania viac banky,tak zaplatime to na poplatkoch a mensich urokoch alebo dph zaplatime na vyssich cenach-tak ci tak ci pravica alebo lavica tak to platime my,ale je tu rozdiel,zvysovanie dph vyhana ludi za nakupmi za hranice,cim cast penazi aj tak odchadza,ale my potrebujeme posilnovat domaci dopyt a domacu spotrebu,my potrebujeme aby ludia kupovali a nedrzali peniaze v bankach,peniaze sa maju otacat a tym produkovat dalsie peniaze,treba vytvarat co najlepsie podmienky preto aby sa doma predalo co najviac tovarov a sluzieb a nie vyhanat ludi kupovat inde,alebo skrtit spotrebu.
s tym rusenim rovnej dane je to sporne,ked nevieme vybrat ani to co by sme mali na daniach,nema zmysel ich zvysovat,skor by pomohlo zarovnat dan z prijmov na 20% a kompenzovat to ciastocne zmenou nezdanitelneho minima a skor treba tvrdo ist proti danovym unikom,iny priestor na zvysovanie dani ani odvodov nevidim,skor treba ist cestou obmedzovanie statnej byrokracie,je kopec duplicity a zbytocnych uradov,pre cast zivnosti by bodli odvodove prazdniny
ono Fico ma ine podmienky,je tu ustavny zakon o rozpoctovej zodpovednosti ako aj tvrde podmienky a dohlad EU nad statnymi rozpoctami, hoci neskoro,ale faakty su take ze velmi ani Fico ich nemoze ignorovat
pepsikova
12.03.12,18:09
beriem ťa za slovo dva centy za kg zrážka za nevyzbieranie, triedenie dtto ak budú rásť oznámim, čo som ja horší vykorisťovateľ ako môj priateľ HH?
ubytovanie a stravu si platí každý sám..

..za meter dobrých krumplíkov ti budem zbierať aj zadarmo..a stačí, ak mi ráno urobíš kaficu...čo som ja- horšia?..
trisestri
12.03.12,18:11
beriem ťa za slovo dva centy za kg zrážka za nevyzbieranie, triedenie dtto ak budú rásť oznámim, čo som ja horší vykorisťovateľ ako môj priateľ HH?
ubytovanie a stravu si platí každý sám

a ty nemas vyoravac-este tak zbierat,ale po tych zrazkach,to by som este doplacal:D
pepsikova
12.03.12,18:15
rozdel to na fajčiarsku a nefajčiarsku časť a tie potom na ľavú a pravú:D..

..ale, s fajčiarom sa vždy dohodnem, či je lavičiar, alebo pravičiar...a vačšinou sa dohodnem aj s nefajčiarom...ale ten, kto má pred sebou šniceľ a šalát a ten, kto len suché zemiaky-tak to je už iná reč...:rolleyes:
pepsikova
12.03.12,18:17
a ty nemas vyoravac-este tak zbierat,ale po tych zrazkach,to by som este doplacal:D..

..joooj, Pali má techniku, neboj ništ...ale ako inak by ma nalákal, aby som si prišla nabrať krumplí?..len tak, že dá kruté podmienky a potom bude pomaličky zľavovať!..(aby bola aj nejaká sranda)
lujza.j
12.03.12,18:18
stalo sa mi....:( po robote som utekala s pesom vetošovi, nadránom zase na mňa štekal:confused: moc toho nepoje v poslednej dobe...myslela som si že tých tabliet čo má na klby....kedže som si myslela že to všetko súvisí s klbami išli sme aj s deckom... nakoniec zistená:vysoká teplota:eek: bolestivé brucho, srdce vyhráva tak ako by nemalo.....:(musíme ísť kardiológovi:eek:, a až potom mu môžu urobiť RTG klbov samozrejme v narkoze.... takže minulý pondelok 20e, dnes 20e, kardiolog ?, a rtg+ narkoza sa mi rysuje za 60e, a aby toho nebolo málo ešte som pred hodinou a pol utekala späť s morčaťom lebo tá zo dna na deň je na mrtvolu:mee: neviem či prežije do rána, tú napichala infúziou+ nejakú injekciu =5,40e..... ale inak pekný večer vám všetkým.....
trisestri
12.03.12,18:20
..

..joooj, Pali má techniku, neboj ništ...ale ako inak by ma nalákal, aby som si prišla nabrať krumplí?..len tak, že dá kruté podmienky a potom bude pomaličky zľavovať!..(aby bola aj nejaká sranda)

ale ta pisali ze budu lacne bo bola naduroda a trt makovy a pali tiez nic neposle,sak by mal aby mu nepohnili a vola sa to ze marketing,ochutname metrak a urobime mu reklamu
Paula
12.03.12,18:21
..konštatujem úpadok kaviarne...už tu nebudú na večeru koláčiky, šnicle, domáce šunty a klbáska...len politika a politika na obecný spôsob..možno aj bez majonézy...


Pravdu píšeš, agenti s teplou vodou sa po zatvorení volebných tém presunuli sem.
pavol54
12.03.12,18:27
..

..za meter dobrých krumplíkov ti budem zbierať aj zadarmo..a stačí, ak mi ráno urobíš kaficu...čo som ja- horšia?..
na hodinu práce by som ťa ani na pole nepustil káva je až po dvoch hodinách práce teda aspoň po dvoch q.
lujza.j
12.03.12,18:28
Petra Nová
12.03.12,18:31
Pravdu píšeš, agenti s teplou vodou sa po zatvorení volebných tém presunuli sem.
Milá Paula, dávno som tu nebola, tak som možno stratila odhad. Ale je možné aj také vysvetlenie, že poniektorí sú prežratí rezníkmi, šalátikmi, tortami a zákuskami a majú aspoň malú chuť zmeniť dookola ponúkané menu. A možno ďalšia skupina sa sem nasťahovala preto, že je večne hladná a zadarmo sa chce napchať tými dobrotami. Kto im to môže mať za zlé, pri dnešnej rovnoprávnosti a slobode?
pavol54
12.03.12,18:39
a k tej kave tolko,jasne ze na nu mame ved isla o 50 % hore,dajme tomu kvoli cenam na svetovych trhoch,ale keby pravica dvihla dph o 2-3%,tak jasne zlepsili by rozpocet a casti naroda by vypraznili brucha a ta kava a nielen ta by riadne zhorkla
ono ci sa zdania viac banky,tak zaplatime to na poplatkoch a mensich urokoch alebo dph zaplatime na vyssich cenach-tak ci tak ci pravica alebo lavica tak to platime my,ale je tu rozdiel,zvysovanie dph vyhana ludi za nakupmi za hranice,cim cast penazi aj tak odchadza,ale my potrebujeme posilnovat domaci dopyt a domacu spotrebu,my potrebujeme aby ludia kupovali a nedrzali peniaze v bankach,peniaze sa maju otacat a tym produkovat dalsie peniaze,treba vytvarat co najlepsie podmienky preto aby sa doma predalo co najviac tovarov a sluzieb a nie vyhanat ludi kupovat inde,alebo skrtit spotrebu.
s tym rusenim rovnej dane je to sporne,ked nevieme vybrat ani to co by sme mali na daniach,nema zmysel ich zvysovat,skor by pomohlo zarovnat dan z prijmov na 20% a kompenzovat to ciastocne zmenou nezdanitelneho minima a skor treba tvrdo ist proti danovym unikom,iny priestor na zvysovanie dani ani odvodov nevidim,skor treba ist cestou obmedzovanie statnej byrokracie,je kopec duplicity a zbytocnych uradov,pre cast zivnosti by bodli odvodove prazdniny
ono Fico ma ine podmienky,je tu ustavny zakon o rozpoctovej zodpovednosti ako aj tvrde podmienky a dohlad EU nad statnymi rozpoctami, hoci neskoro,ale faakty su take ze velmi ani Fico ich nemoze ignorovat
nestraš s bankovými poplatkami dnes pri internetových bankách úroky sami od seba zvyšujú prečo?
Dane nech sa zvyšujú koľko chcú ja sa približujem limitne k základu 0, z nuly môže byť daň aj 100% Ak má niekto veľmi veľký zisk tak odrbal zamestnanca, svojho dodávateľa alebo svojho odberateľa a tomu ho treba tvrde zdaniť aby viac nekradol. Otázka čo je veľmi veľký zisk. pre toho kto má základný majetok 597 mil€ je 100 000 € nič a pre toho čo základný majetok 7000€ je 100 000€ niečo nedosiahnuteľné
pepsikova
12.03.12,18:40
stalo sa mi....:( po robote som utekala s pesom vetošovi, nadránom zase na mňa štekal:confused: moc toho nepoje v poslednej dobe...myslela som si že tých tabliet čo má na klby....kedže som si myslela že to všetko súvisí s klbami išli sme aj s deckom... nakoniec zistená:vysoká teplota:eek: bolestivé brucho, srdce vyhráva tak ako by nemalo.....:(musíme ísť kardiológovi:eek:, a až potom mu môžu urobiť RTG klbov samozrejme v narkoze.... takže minulý pondelok 20e, dnes 20e, kardiolog ?, a rtg+ narkoza sa mi rysuje za 60e, a aby toho nebolo málo ešte som pred hodinou a pol utekala späť s morčaťom lebo tá zo dna na deň je na mrtvolu:mee: neviem či prežije do rána, tú napichala infúziou+ nejakú injekciu =5,40e..... ale inak pekný večer vám všetkým.......

..lui, myslím na belmonda, zaslúži si starostlivosť, je mi ľúto, že je maródko...daj mu cmuka na ňufíka a že odkazujeme, nech sa vylieči, šarkan to odštekol, však to je jeho prvý kamarát...morča je asi solidárne s belmondíkom, čo je ono horšie?..držím palčoky, nech ti to tam vyzdravie, ešte aspoň že ty si v poriadku..stískanec letí......
Paula
12.03.12,18:41
To vajíčko na šaláte nemááá chybu!
Paula
12.03.12,18:47
Uhm :) Nemám tu veľmi prehľad, politiku som nečakala. Tak vyšlo.
lujza.j
12.03.12,18:48
..

..lui, myslím na belmonda, zaslúži si starostlivosť, je mi ľúto, že je maródko...daj mu cmuka na ňufíka a že odkazujeme, nech sa vylieči, šarkan to odštekol, však to je jeho prvý kamarát...morča je asi solidárne s belmondíkom, čo je ono horšie?..držím palčoky, nech ti to tam vyzdravie, ešte aspoň že ty si v poriadku..stískanec letí......
pepsi dakujem;) odovzdám....asi do rána neprežije.....:mee:
inak ráno som stretla víťaza ;) po gratulovala a zaželala nech sa drží.....:)
pavol54
12.03.12,18:55
pepsi dakujem;) odovzdám....asi do rána neprežije.....:mee:
inak ráno som stretla víťaza ;) po gratulovala a zaželala nech sa drží.....:)
s tebou by sme sa mali kamarádiť nie?

Po takej gratulácii týždeň ruku neumývať sa hovorievalo
lujza.j
12.03.12,19:02
s tebou by sme sa mali kamarádiť nie?

Po takej gratulácii týždeň ruku neumývať sa hovorievalo
:rolleyes:;)
jozka56
12.03.12,19:03
Joooj Petra sa mi veľmi nepáči, čo si napísala, ale neužitočné Ti nedám....som sklamaná:mee:
Ja sa Vám zradím, veľa dnes píšete o voľbách, ja som dala hlas Janíčkovi, ale neprešiel....kamene ma aj tak nezasiahnu, inej "lepšej" voľby som nepoznala:D
lujza.j
12.03.12,19:11
inak je maximálne choré, aby sa ľudia posudzovali podľa toho koho volili..... to je špecialita mojej "svokry"
Petra Nová
12.03.12,19:16
Joooj Petra sa mi veľmi nepáči, čo si napísala, ale neužitočné Ti nedám....som sklamaná:mee:Ja sa Vám zradím, veľa dnes píšete o voľbách, ja som dala hlas Janíčkovi, ale neprešiel....kamene ma aj tak nezasiahnu, inej "lepšej" voľby som nepoznala:DNeprišla som sa sem hádať, tak ti to napíšem asi takto:Nebudem ti dávať neužitočné, ale veľmi sa mi nepáči, že už zas si sa dostala do úlohy kádrovčíčky. A ani nie som sklamaná. Myslím, že môj názor s tvojim je úplne rovnocenný, a každá sme si ho povedali úplne slobodne. Som tak členka Porady, tak ako ty a hocikto druhý, nepíšem ani neslušne, ani vulgárne. Nevyjadrujem sa k tým, čo ma neoslovia(až na výnimky, kde to má pre mňa osobný význam), nech mám názor na to čo píšu akýkoľvek. Pre budúcnosť zavítam do témy, do ktorej sa mi zažiada a napíšem, čo si myslím. A určite to bude v súlade s regulami Porady. Pochopila si?
jozka56
12.03.12,19:20
Veď sa napokon virtuálne poznáme, tvoju múdrosť nepodceňujem, ale ten jemnocit musíme zachovávať:) to je pre nás poraďácka regula....kádrovačka určite nie som:D
trisestri
12.03.12,19:30
a to keby si citala clanky na vybrali sme a prispevky na lady sk,odporne urazky a totalna arogancia
pepsikova
12.03.12,19:32
...fuha!...som normálne skoro any nedýchala!..sulejman s dýkou pod krkom, hírem s otráveným čoklíšom v ruke, nigar to istí za dverami a paša-neukojený predátor má všetko v hrsti..http://www.celysvet.cz/skin/smile/s0114.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=178)tašké volačo !!:.
wagner
12.03.12,19:32
nuz zlepenec odovzdava krajinu v takom stave,je pravda ze aj kvoli mensiemu stavu cerpania eurofondov,ale davam do pozornosti narast vydavkov statnej spravy o 11 %,dalej odovzdavaju krajinu s kolapsom danovej spravy a ktovie kolko este rozhajdakaju,vsak nech ma Fico problemy,ved cim horsie tym lepsie,tak tolko asi o zodpovednej pravici a este na okraj bez ich hlasov by neboli predcasne volby,tak miesto kritiky a urazania volicov Smeru,treba pozriet aj do vlastnych radov http://www.24hod.sk/statny-rozpocet-sa-prepadol-do-schodku-846-miliov-cl188358.html

Nemali by ste si na povolebnú politiku založiť novú tému ? Názov témy je totiž Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo. Nikde v názve nie je uvedené, že povolebná politika by mala byť témou dňa.
misoft
12.03.12,19:35
To máš tak! Mamina - STARAJ SA!
trisestri
12.03.12,19:35
pepsi dakujem;) odovzdám....asi do rána neprežije.....:mee:
inak ráno som stretla víťaza ;) po gratulovala a zaželala nech sa drží.....:)

a kolko ma rokov?-mam take spravy ze morcata a fenky psikov poslednu dobu maju potraty a morcata predcasne hynu-zatial neviem ci to vynimky,alebo zly signal aj pre ludi,zacalo to vcelstvom,tak dufam ze tie zvieratka su iba vynimky a nedeje sa daco co nas ma znepokojovat,aj ked pri tom znecisteni ovzdusia a kontaminovani potravin neviem,neviem
misoft
12.03.12,19:36
...a zabudol na hornú a dolnú :D, prednu a zadnú ;)
buchač
12.03.12,19:37
Nemali by ste si na povolebnú politiku založiť novú tému ? Názov témy je totiž Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo. Nikde v názve nie je uvedené, že povolebná politika by mala byť témou dňa.

...v kaviarňach alebo aj v krčmách je to ešte stále téma dňa....a ešte aj bude nejaký ten čas .......respektíve sa politika vždy preberá ...

Niekoho výsledky volieb potešili , iného zasa nie....

...buďme/te radi , že sa debata neskončí ako každá ( ako sa vraví ) v týchto zariadeniach ...
...pri tej .....nazvem , že " eržike " .....;) :rolleyes:
misoft
12.03.12,19:38
Petra: to druhé, to druhé :D:D:D:D
pepsikova
12.03.12,19:39
Nemali by ste si na povolebnú politiku založiť novú tému ? Názov témy je totiž Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo. Nikde v názve nie je uvedené, že povolebná politika by mala byť témou dňa...

..ááále, nerieš..však niekoho výsledok potešil, iného rozčúlil, a tí zvyšní,možno majú stavy z niečoho iného a zrútia to na politiku..a každá sranda tu trvá len tri dni..potom príde iná a zas je o niečom...

...a na téatrojke niekto práve pomenováva veci pravým menom..kuwňa, len už dáko dlho sa tie veci len pomenovávajú a furt sa s nimi nič nerobí..(cigoši a krásna hôrka)
...joj, vraj malé táradlo, ktoré zožerie história- to je nové meno pre šmatloviča..páči sa mi..
misoft
12.03.12,19:40
Riešenie: nečítať to - a je kľud, i nervy su v richtigu
trisestri
12.03.12,19:41
Nemali by ste si na povolebnú politiku založiť novú tému ? Názov témy je totiž Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo. Nikde v názve nie je uvedené, že povolebná politika by mala byť témou dňa.

ja som iba reagoval ak si si nevsimol,sice politika mnohych rozculuje,takze nevidim nesulad s touto temou,ale nemam nic proti tomu ked nejak sa extra politika tu nebude riesit,skor veci ktore sa nas bytostne tykaju a to v konstruktivnych nazoroch
lujza.j
12.03.12,19:42
a kolko ma rokov?-mam take spravy ze morcata a fenky psikov poslednu dobu maju potraty a morcata predcasne hynu-zatial neviem ci to vynimky,alebo zly signal aj pre ludi,zacalo to vcelstvom,tak dufam ze tie zvieratka su iba vynimky a nedeje sa daco co nas ma znepokojovat,aj ked pri tom znecisteni ovzdusia a kontaminovani potravin neviem,neviem
už je koniec.....:mee: asi 4r mala...
pepsikova
12.03.12,19:43
už je koniec.....:mee: asi 4r mala.....

..lui, mojík, je mi to ľúto...4 roky , to je kus života, kedy ti morčiatko robilo spoločnosť...
misoft
12.03.12,19:44
Tak to dosť dlho požila - dôstojného veku dosiahla.
wagner
12.03.12,19:45
..konštatujem úpadok kaviarne...už tu nebudú na večeru koláčiky, šnicle, domáce šunty a klbáska...len politika a politika na obecný spôsob..možno aj bez majonézy...

Neboj sa niečo pridáme - takéto http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12380.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)stačí? Alebo http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12333.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik), k tomu spravíme http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12316.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)k tomu niečo na osladenie života http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12315.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik) a o večeru máš postarané
wagner
12.03.12,19:48
ja som iba reagoval ak si si nevsimol,sice politika mnohych rozculuje,takze nevidim nesulad s touto temou,ale nemam nic proti tomu ked nejak sa extra politika tu nebude riesit,skor veci ktore sa nas bytostne tykaju a to v konstruktivnych nazoroch

Až na to že ja som žena http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12492.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
lujza.j
12.03.12,19:48
..

..lui, mojík, je mi to ľúto...4 roky , to je kus života, kedy ti morčiatko robilo spoločnosť...
ja tu bručím:mee:.....ani to asi decku nenapíšem tá má nočnú... vie že je zle ale nevie že je koniec....
zajtra budem vyzerať ako keby dávali "Medisonske mosty"....
misoft
12.03.12,19:51
No ja teda neviem, ale skombinovať 1. a 2. a 3. a k tomu 4. - ajajajajaj - fakt bude o večeru postarané http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_19_7.gif
pepsikova
12.03.12,19:52
ja tu bručím:mee:.....ani to asi decku nenapíšem tá má nočnú... vie že je zle ale nevie že je koniec....
zajtra budem vyzerať ako keby dávali "Medisonske mosty"......

..luik, nepíš jej to na noc, ráno sa to dozvie a poplače si doma aj ona..načo ju týriť v robote...opatri belmondíka, nech sa mu nič nestane..
pepsikova
12.03.12,19:53
No ja teda neviem, ale skombinovať 1. a 2. a 3. a k tomu 4. - ajajajajaj - fakt bude o večeru postarané http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_19_7.gif.


..som sa potešila, že ideš pivo poslať...a ty len kombinácie...
wagner
12.03.12,19:53
ja tu bručím:mee:.....ani to asi decku nenapíšem tá má nočnú... vie že je zle ale nevie že je koniec....
zajtra budem vyzerať ako keby dávali "Medisonske mosty"....
Za ten čas to bol člen rodiny, ktorý bude chýbať. Aj ja som za pesom plakala tri dni:mee: a ešte aj teraz keď na si neho spomeniem je mi to ľúto
misoft
12.03.12,19:54
A koľkí sa už na to "nachytali" :D:D
pepsikova
12.03.12,19:56
..ja za pepsikoláčikom dennodenne mesiac, dokonca kávu som nepila, nemohla som, lebo on vždy sedel pri mne a mlsal piškoty...a dodnes to mám pred očami...vždy je to ťažko, keď odíde zvieratko...
wagner
12.03.12,19:56
No ja teda neviem, ale skombinovať 1. a 2. a 3. a k tomu 4. - ajajajajaj - fakt bude o večeru postarané http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_19_7.gif

Jednotka je iba na rozhľad, čo by sa dalo zjesť. Jedlá je 2 a 3, 4 to len keď bude narodeninová oslava. Zase fšecko nemusíš naraz spucovať http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11959.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
pepsikova
12.03.12,19:57
..jáááj, fšak tu je denne čo oslavovať...
wagner
12.03.12,19:59
misoft
12.03.12,20:01
Tie potvorky malé niekedy tak prirastú k srdcu.
Mal som škrečka - vycvičený bol na určitý zvuk, takže ku mne vždy pribehol - po tri a pol roku odišiel - vystrojený bol malý "štátny" pohreb (decká smoklili a ja som bol tiež trochu na mäkko).
Potom som mal andulky - jedna potvorka malá mi z radosťou zhadzovala moje ďalekohľady z nosa - tiež sa pobrala :( - ďalší "štátny" pohreb. Ešte mi ostala druhá, dokúpil som ďalšiu no a teraz sa držia už skoro piaty rok - a pindajú a pindajú.
pepsikova
12.03.12,20:03
Aj pivo nech sa páči http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12621.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik) http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12032.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik).

..fakt asi jedno šlahnem, možno sa mi vydarí lepšie spať...zišlo by sa mi už..ďakujeeem..
misoft
12.03.12,20:03
..som sa potešila, že ideš pivo poslať...a ty len kombinácie...
Páči sa!
http://i.pravda.sk/10/021/skcl/P4530f497_pivo.jpg
pepsikova
12.03.12,20:21
..a kdeže sú naši politickí konšpirátori?.http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12252.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=12252).iste sedia pri plných stoloch a papkajú klbásky , šunty a zalievajú pivečkom..
trisestri
12.03.12,20:30
sak bolo pohorsenie bo kdh jedli pecene prasatka a ze sa nepostili,co uz tych ludi netrapi,mne skor trapi ze sa zo mnou nepodelili
trisestri
12.03.12,20:31
skrecok dost dlho vydrzal,oni ziju dost kratko
day
12.03.12,20:32
vyhral som v lote, .... 3€ :D
pepsikova
12.03.12,20:32
vyhral som v lote, .... 3€ :D..

..hurááá...máme na pivo!...
trisestri
12.03.12,20:33
dost na samicku,nam najdlhsie zije samec,sice je postihnuty ale prezil vsetky ostatne morcata-tie sa dozili od 1,5 do 5 rokov,hlavne samicky su citlive
lavanda
12.03.12,20:44
Politika musí nabok, mne momentálne rozochvievajú žalúdok nadchádzajúce tri dni = maturitné písomky. V hre mám jedného vlastného a 15 takých, čo sa s nimi teším aj trápim už piaty rok. Všetkým šestnástim (a vlastne aj tým ostatným tisíckam všade inde) držím silno palce...nepripojíte sa?
lavanda
12.03.12,20:46
Vrátil sa aspoň vklad?
day
12.03.12,20:50
lavanda drzime palce :)
day
12.03.12,20:51
to ti neviem povedat :)
jozka56
12.03.12,21:15
Maturantom držím palce, ale aj deviatakom ....kočeny dve držte sa:)
srska
12.03.12,21:19
Politika musí nabok, mne momentálne rozochvievajú žalúdok nadchádzajúce tri dni = maturitné písomky. V hre mám jedného vlastného a 15 takých, čo sa s nimi teším aj trápim už piaty rok. Všetkým šestnástim (a vlastne aj tým ostatným tisíckam všade inde) držím silno palce...nepripojíte sa?si mi pripomenula aký som starý:D
jozka56
12.03.12,21:20
keby srska len ty, ale aj ja:D
srska
12.03.12,21:30
1974 :-))
srska
12.03.12,21:32
keď si spomeniem ako som na ústnych vysvetľoval ako vzniká tv obraz - do dnešného dňa by nikto nemal tv:D:D:D
pavol54
13.03.12,03:56
Joooj Petra sa mi veľmi nepáči, čo si napísala, ale neužitočné Ti nedám....som sklamaná:mee:
Ja sa Vám zradím, veľa dnes píšete o voľbách, ja som dala hlas Janíčkovi, ale neprešiel....kamene ma aj tak nezasiahnu, inej "lepšej" voľby som nepoznala:D
ja som poznal len kombinácia nevhodná janíčkova bez jana. Ešte im to nedošlo alebo nechcelo dôjsť že bol hlavnou príčinou prepadu
Jeniffer William
13.03.12,04:51
Som dnes šťastná, pretože počasie je v poriadku.
alabut
13.03.12,05:01
Zenicky, pamodaj stastia, dnes trinasteho, alabutov stastny to den, dostavam spravnu jarnu naladu, vonku slota, som lenivy ako pes ... pepsina, som rad, ze ti huba mele, citim sa ako doma, ze sa ti nechce 3x3, iba v jeseni zemiaciky kopat, to akoby moju som pocul. S tebou nebyva nuda, nosak? :-)
pepsikova
13.03.12,05:01
...dobré ráno vám a dnešným maturantom veľa šťastia prajem...budú ho potrebovať decká jedny, tak nech sa im podarí...a tým dávnejšieodmaturovaným asi začnem vykať, keď sa cítia takí starí:)...čas sa dosť ponáhľa, to je pravda, rok dozadu som aj ja písala maturitné písomky,achjaj...nech sa im darí...
..a tak dávam kávu na stôl a idem držať palčoky aj našej Bionde, ktorú dnes čaká dosť náročný deň,ona je šikulka, zvládne to, ale aj pomoc sa jej zíde...
...a ešte pozdrav alabutíkovi, slnko je už vysoko, som zvedavá, aký má plán na dnes..moja suseda povedala, že zem ešte spí,takže rýlovať sa asik nebude..:D
...krásny deň vám...
pepsikova
13.03.12,05:05
Zenicky, pamodaj stastia, dnes trinasteho, alabutov stastny to den, dostavam spravnu jarnu naladu, vonku slota, som lenivy ako pes ... pepsina, som rad, ze ti huba mele, citim sa ako doma, ze sa ti nechce 3x3, iba v jeseni zemiaciky kopat, to akoby moju som pocul. S tebou nebyva nuda, nosak? :-)..

..alabutík, lenivosť patrí k jari, máš na ňu právo, tak si nič nevyčítaj, aj tak je dnes 13-steho, krásny deň, treba si ho vychutnať...vidina plantáže 3x3, ani zber krumplí mi veru dnešný deň nepokazí...ani nááhodou!...
alabut
13.03.12,05:18
Dnes planujem posadit kapustu v obyvacke mojej do kvetinacov, neviem co na to alabutka, ale vecer pride na hotove, alabut vie prekvapit. :-)
Oliwa
13.03.12,05:44
vyhral som v lote, .... 3€ :D
Day, to si na koho vsadil? :D V TV bolo, že nejaký pajko vyhral na volebnom výsledku 68 000 evri :eek:/ale mal v tom aj nejaký šport.../.
Oliwa
13.03.12,06:06
Až na to že ja som žena http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12492.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
Hotová Sodoma-Gomora na tejto stránke... :) Wagner je žena a trisestri sú muž... :D
pepsikova
13.03.12,06:11
sodomová komora by ma tak netrápila, ako hlúposť, vyjadrená v niektorých témach..ževraj, ako dlho vydrží hurka v chladničke...
Oliwa
13.03.12,06:14
Zenicky, pamodaj stastia, dnes trinasteho, alabutov stastny to den, dostavam spravnu jarnu naladu, vonku slota, som lenivy ako pes ... pepsina, som rad, ze ti huba mele, citim sa ako doma, ze sa ti nechce 3x3, iba v jeseni zemiaciky kopat, to akoby moju som pocul. S tebou nebyva nuda, nosak? :-)
:D Sa Ti poneviera Jano pod oknami? Skôr mal prísť, keď Ti bolo treba sneh odhŕňať... Teraz asi nemá čo robiť, keď je vonku - z parlamentu :rolleyes:... Včera som ho videla po dlhom čase na tej tlačovke - vyžratý je teda poriadne, zásoby má, ledva sa zmestil s tým banderom za ten stolík. Prospel mu pobyt v politike... :o
srska
13.03.12,06:14
:-)
Tweety
13.03.12,06:16
No vidíš, nežijeme len voľbami, ale aj húrkami.
Oliwa
13.03.12,06:18
sodomová komora by ma tak netrápila, ako hlúposť, vyjadrená v niektorých témach..ževraj, ako dlho vydrží hurka v chladničke...
Čo? To kto zakladá také témy? To je predsa jasné - kým ju niekto nezje... :D
srska
13.03.12,06:20
:D Sa Ti poneviera Jano pod oknami? Skôr mal prísť, keď Ti bolo treba sneh odhŕňať... Teraz asi nemá čo robiť, keď je vonku - z parlamentu :rolleyes:... Včera som ho videla po dlhom čase na tej tlačovke - vyžratý je teda poriadne, zásoby má, ledva sa zmestil s tým banderom za ten stolík. Prospel mu pobyt v politike... :obrontový bol kvalitne:)
srska
13.03.12,06:24
sodomová komora by ma tak netrápila, ako hlúposť, vyjadrená v niektorých témach..ževraj, ako dlho vydrží hurka v chladničke...už som myslel, že sa latiňák s niekym stavil:D
srska
13.03.12,06:41
sodomová komora by ma tak netrápila, ako hlúposť, vyjadrená v niektorých témach..ževraj, ako dlho vydrží hurka v chladničke...aj táto je dobrá http://www.porada.sk/t189723-otazka.html
pepsikova
13.03.12,09:13
...a predobedňajšia káva sa nepodáva?..tak dám variť vodu a vy si nachystajte kýbliky...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/w0pzuqya.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--14.html)...a úsmev...
lavanda
13.03.12,09:40
Ďakujem za potomka:). Ten sa ráno síce vyobliekal do obleku, aj stužku si pripol, ale tváril sa, že sa ho to ani nejako veľmi netýka, ale keďže ho poznám už temer 20 rokov, tak som mu v očku videla kúštik paniky...
lavanda
13.03.12,09:43
Vstupujem do klubu...:)
alabut
13.03.12,10:22
Spravila suseda, ale nava. :-)
danushka
13.03.12,10:46
aj táto je dobrá http://www.porada.sk/t189723-otazka.html

Zanedbávam Poradu a fakt mi unikajú jej skvosty! :D :D :D
pepsikova
13.03.12,12:51
..a jeden dôvod na úsmev:

bavia sa dva medvede v lese ze ich uz nebavi sex s medvedicami,tak to skusia spolu v kriku ked jeden zakrici!!aha zajac videl nas!musime ho chytit a zabit inak to vsetkym v lese vykeca!tak ho nahanaju po lese,zajac skoci do rybnika.medvedi zacnu smatrat v rybniku a vytiahnu rybku.rybka nevidela si tu zajaca?a rybka:nie nevidela vy dvaja buzeranti .
pepsikova
13.03.12,12:52
..a veľmi potešujúca správa, naša Bionda sa šťastlivo zobudila a najhoršie má za sebou...
(a má anjelíčkovskú nočnú košieľku, takže fšecko ide byť oki)...
Petra Nová
13.03.12,13:21
No tak už mi je jasné, prečo nebude žiadna rappová básnička. Nevšimla som si včera tému, ktorá bola konskými kopytami v zárodku rozdupaná. Nuž ale, keď tak veľké hlavy zaeržia , že vyše milióna ľudí na Slovensku sú dementi, keď si povedalo "dosť!" politickým trpaslíkom a obrkradošom, tak to sa ani nečudujem, že ich ide od jedu rozpučiť. Horský správne povedal, že slovenský volič nie je radikálny, ani nespravodlivý. Každému dá len toľko, koľko si zaslúži. Naviac, parlamentu dal do vienka Matoviča, ako výkladnú skriňu pravice.:---
Oliwa
13.03.12,13:22
..a veľmi potešujúca správa, naša Bionda sa šťastlivo zobudila a najhoršie má za sebou...
(a má anjelíčkovskú nočnú košieľku, takže fšecko ide byť oki)...
... to akože tú na americký spôsob - s mašličkami vzadu? ;):)
pepsikova
13.03.12,14:00
No tak už mi je jasné, prečo nebude žiadna rappová básnička. Nevšimla som si včera tému, ktorá bola konskými kopytami v zárodku rozdupaná. Nuž ale, keď tak veľké hlavy zaeržia , že vyše milióna ľudí na Slovensku sú dementi, keď si povedalo "dosť!" politickým trpaslíkom a obrkradošom, tak to sa ani nečudujem, že ich ide od jedu rozpučiť. Horský správne povedal, že slovenský volič nie je radikálny, ani nespravodlivý. Každému dá len toľko, koľko si zaslúži. Naviac, parlamentu dal do vienka Matoviča, ako výkladnú skriňu pravice.:---..

..fuha..mi taktohttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s10721.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=10721)očky prebehli..daj, prosím teba, bližšie info o tej téme, čo a o čom a prečo...sombola ako sumbul, nesústredená, unikla mi...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10611.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=10611)..


...a ak myslíš túto
http://www.porada.sk/t189535-podakovanie-vam-vsetkym-je-nas-viac-ako-1-000-000-a.html
, nuž, vyjadriť názor môžeme hocikde,tak, ako včera tu v kaviarni..
..a ak by fico urobil len jeden dobrý skutok, za ktorý ho ten milion národa bude chváliť a bude mať z neho úžitok, tak tí ostatní sa budú len pozerať, či čo?..nechápem taký postoj...
willma
13.03.12,14:21
predpokladám, že maturanti úspešne zvládli prvý krok, a svojej neterke, ktorá je tiež jedna z postihnutých požičiavam na praktickú skúšku moju 10 ročnú blšku :). Foto potom priložím, bo dostali príkaz fotiť a fotiť a fotiť.
pepsikova
13.03.12,14:36
..olovrantové dolče s gustom je na stole...a bublanica s orieškami a jamíkom...

...a maturantka od wilmušky iste je šikovnica a úspešne napísala sloh...
pepsikova
13.03.12,14:38
.a klinec ku kafici:

Keď v Sixtínskej kaplnke zvolia nového pápeža, tak stúpa z komína biely dym.
Na Slovensku bol zvolený Fico a zhorela Krásna Hôrka.
pepsikova
13.03.12,14:41
..a ešte jeden:
pepsikova
13.03.12,14:43
..a na záver:

Přijde babka na úřad a povídá úředníkovi,,Čest práci,soudruhu".
Úředník jí povídá:,,Babičko,vždyť Vy jste si spletla dobu"!
Babka odpoví:,,Dobu možná, ale tebe ne!".
pepsikova
13.03.12,14:45
# # # Tatínek se ptá svého osmiletého synka:
# # # "Co bys letos chtěl k narozeninám?"
# # # "Menstruační tampóny."
# # # "Víš ty vůbec, co to je?"
# # # "Nevím, ale v televizi jsem slyšel, že se s tím dá dobře hrát tenis, plavat, jezdit na kole i skákat padákem."
pepsikova
13.03.12,14:46
..no a teraz dajte vedieť, či ste čítali vtipy, alebo ste nečítali vtipy...lebo ak ste nečítali vtipy, znamená to, že tu neboli vtipy, a ak ste čítali vtipy a zasmiali ste sa, tak je zase fšetko oki...
lujza.j
13.03.12,17:05
...dnes zase s pesom u vetoša, teplota ešte vyššia ako včera vyše 40,od rána nič nejedol, zase vyšetrenie cez "kakáš" nezdalo sa niečo, vyholili bruško a spravili sono, nádor alebo hnisavý vak na prostate veľkosť cca.7cm:(:( takže operácia istá, ale nevie sa kedy, teplota je vysoká....kardio problém, je možné že nestihnem kardio vyšetrenie.... neviem som z toho....:mee: operáciu nemusí prežiť....ale je zlé to že sa nevie čo to je hnisavý vak môže prasknúť a ......
AlaNR
13.03.12,17:26
...dnes zase s pesom u vetoša, teplota ešte vyššia ako včera vyše 40,od rána nič nejedol, zase vyšetrenie cez "kakáš" nezdalo sa niečo, vyholili bruško a spravili sono, nádor alebo hnisavý vak na prostate veľkosť cca.7cm:(:( takže operácia istá, ale nevie sa kedy, teplota je vysoká....kardio problém, je možné že nestihnem kardio vyšetrenie.... neviem som z toho....:mee: operáciu nemusí prežiť....ale je zlé to že sa nevie čo to je hnisavý vak môže prasknúť a ......

Lujzi, to mi je veľmi ľúto, držím päste, nech to všetko dobre dopadne!
Je to strašné, keď si človek na psíka zvykne, a potom sa má pozerať, ako sa trápi...
Náš nemohol ísť iba na veľkú a my sme pomaly plakali s ním, keď fňukal. Neviem si predstaviť, že by sa mu stalo niečo vážnejšie. Veď ho máme ako člena rodiny...
lujza.j
13.03.12,17:34
dakujem...uvidím ako bude zajtra....
tuta
13.03.12,17:45
i ja držím päste, toto sa ani čítať nedá, nie to ešte prežívať :mee:
terezamaria
13.03.12,17:56
Lui, dúfam, že sa z toho dostane, držím veľmi palce....
pepsikova
13.03.12,19:03
..a je to ešte horšie, že lujzinkinho belmonda poznám..úžasne krásny, kľudný havík, má ho v profile s mojím šarkanom..veľmi trpezlivo znášal robinove nálety..luiii, povedz mu, že nech je statočný, upečiem mu plnú misu orieškových lúpačiek, má ich rád,len nech sa vylieči...som s vami aspoň v myšlienkach,mojušík..cmuky belmondíkovi...
Dav
13.03.12,19:12
...dnes zase s pesom u vetoša, teplota ešte vyššia ako včera vyše 40,od rána nič nejedol, zase vyšetrenie cez "kakáš" nezdalo sa niečo, vyholili bruško a spravili sono, nádor alebo hnisavý vak na prostate veľkosť cca.7cm:(:( takže operácia istá, ale nevie sa kedy, teplota je vysoká....kardio problém, je možné že nestihnem kardio vyšetrenie.... neviem som z toho....:mee: operáciu nemusí prežiť....ale je zlé to že sa nevie čo to je hnisavý vak môže prasknúť a ......
Veľmi držíme pazúriky, aby to dobre dopadlo, aby sa stihlo kardio, aby sa prebral z narkózy, aby sa uzdravil... Tým viac, že aj nás čaká narkóza na čistenie zubov v kombinácii so začínajúcim ochorením obličiek a vekom 12(alebo viac) rokov, tak viem, aké to je báť sa o verného priateľa...
wagner
13.03.12,19:18
.a klinec ku kafici:

Keď v Sixtínskej kaplnke zvolia nového pápeža, tak stúpa z komína biely dym.
Na Slovensku bol zvolený Fico a zhorela Krásna Hôrka.
Nestraš, snáď až tak hrozne to Slovensko nedopadne, aj keď jeden nikdy nevie čo sa v jeho hlave skrýva a aké pikle na nás kuje.Každý kto sa vzoprie takto dopadnehttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s11646.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik) http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9664.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
Oliwa
13.03.12,19:29
Nestraš, snáď až tak hrozne to Slovensko nedopadne, aj keď jeden nikdy nevie čo sa v jeho hlave skrýva a aké pikle na nás kuje.Každý kto sa vzoprie takto dopadnehttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s11646.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik) http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9664.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
No ja som dnes čumela na TV ako puk... Toť nedávno nevedel Fico prísť novinárom na meno, oheň a síru na nich chrlil a dnes - len čo vystúpil z auta, reportéra pekne pozdravil, ruku podal, dokonca aj odpovedal k veci na otázky... Toľká premena! To aký kurz absolvoval? Asertivity určite nie... Alebo sa tak veľmi premáhal. No nech je to ako chce, bárs by mu to vydržalo celé 4 roky, a nielen prvé 4 dni po voľbách... A to som ho prosímpekne nevolila...
Zitulda
13.03.12,19:34
Aj ja sa pripájam k Terezke, držím palce a skoré uzdravenie peskovi želám. Tebe Lui posielam mnoho sily a pozitívnej energie.
misoft
13.03.12,19:37
Očuj - tiším ti slnko treslo na mozog - veľa kecáš. Koľko budeš kecať, až slnko bude vyššie a dlhšie? :D:D:D
misoft
13.03.12,19:39
Dobrá otázka. Odpoveď - dokiaľ ju neobjaví ALF!
wagner
13.03.12,19:46
No ja som dnes čumela na TV ako puk... Toť nedávno nevedel Fico prísť novinárom na meno, oheň a síru na nich chrlil a dnes - len čo vystúpil z auta, reportéra pekne pozdravil, ruku podal, dokonca aj odpovedal k veci na otázky... Toľká premena! To aký kurz absolvoval? Asertivity určite nie... Alebo sa tak veľmi premáhal. No nech je to ako chce, bárs by mu to vydržalo celé 4 roky, a nielen prvé 4 dni po voľbách... A to som ho prosímpekne nevolila...
Aj ja som to videla v TV. Vraj sľúbil že bude k novinárom milší. Dokonca aj z auta vystúpil, hoci ho nikto nestopoval. Kto vie, aký riťolez sa z neho vykľuje. Ak mu raz povolia nervy, bude po milom Ficovi a takto bude peniť http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3571.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
misoft
13.03.12,19:46
Oliwa:
Toť nedávno nevedel Fico prísť novinárom na meno, oheň a síru na nich chrlil a dnes - len čo vystúpil z auta, reportéra pekne pozdravil, ruku podal, dokonca aj odpovedal k veci na otázky... Toľká premena!
Zatiaľ, zatiaľ. Ale keď bude o chĺpok horšie, prípadne sa čosi "nepodarí", prípadne vylezie na svetlo slovenské opäť nejaká živočíšna kauzopotvora - opäť sa stane tým "starým" frfľošom.
lujza.j
13.03.12,20:02
ďakujem vám....že ste takto virtuálne so mnou....ďakujem moc....
lujza.j
13.03.12,20:03
aj vy sa držte.....
Petra Nová
13.03.12,20:05
Čítam tu ťažké prognostické úvahy. Možno sú také, ako boli predvolebné prieskumy Focusu, MVK a Polisu. Je tiež možné, že budú absolútne presné a Slovensko Ficovu vládu neprežije, a spasí nás Matovič. Ale čo viem celkom určite, že už stačila vláda takýchto keťazníkov a odborníkov.
http://imgs.pravda.sk/sk_kresba/A120312_P58_K120313.JPG
pepsikova
13.03.12,20:05
Aj ja som to videla v TV. Vraj sľúbil že bude k novinárom milší. Dokonca aj z auta vystúpil, hoci ho nikto nestopoval. Kto vie, aký riťolez sa z neho vykľuje. Ak mu raz povolia nervy, bude po milom Ficovi a takto bude peniť http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3571.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)..

..no..ja by som tak povedala, že tie nervy musí mať minimálne zo švédskej ocele a aj to 7x kalenej...lebo keby mne v polovici vety 3x skočila do reči taká pučkárová, zadrhnem ju jej vlastným mikrofónom...a možno žije heslom "rozčuľovať sa nad hlúposťou iných znamená škodiť sám sebe"...a načo by si škodil??..
...a nakoniec, má byť na čo pyšný...kto má dnes za sebou milion ľudí?..hm??
lavanda
13.03.12,20:19
Matinka skákavá, a že smajlíci...to ich skade beriete takých agresívnych, ľudkovia poraďácki???
hnedoočka
13.03.12,20:37
Lujzi, držím palce havkovi i tebe, aby si to zvládla...strašne sa bojím takých situácií
Ivana Š
13.03.12,20:41
..

..no..ja by som tak povedala, že tie nervy musí mať minimálne zo švédskej ocele a aj to 7x kalenej...lebo keby mne v polovici vety 3x skočila do reči taká pučkárová, zadrhnem ju jej vlastným mikrofónom...a možno žije heslom "rozčuľovať sa nad hlúposťou iných znamená škodiť sám sebe"...a načo by si škodil??..
...a nakoniec, má byť na čo pyšný...kto má dnes za sebou milion ľudí?..hm??


z kalenej ocele musíme mať aj my keď toto znášame - "milých klientov" mnohým a nielen igelitkárom by som ich účty strčila do ri...
pardon - naspäť do ruky
vyvolávať im čo všetko zabudli doniesť joj aká som dnes nasrdená :mad:


mimochodom tej spomínanej partner je môj bývalý spolužiak
jozka56
13.03.12,20:44
lujza.j Tvojmu hafíkovi držím palčoky, nech operácia dopadne na výbornú, budem v očakávaní len dobrých správ:)
terezamaria
13.03.12,20:50
Na dobrú noc:
lujza.j
13.03.12,21:05
dakujem...
lujza.j
13.03.12,21:11
najhoršie je na tom že zisťujem že to mohlo byť aj inak keby vetoš ku ktorému sme chodili bol iný.....lebo teraz sa už nedá zistiť či ten nádor na gulkách pre ktorý mal kastráciu bola metastázia alebo naopak.... nedal žiadnu inú možnosť ako preventívne kontrolovať ho ako to "že sledujte si ho" teraz viem že je to maxi blbosť lebo prah bolesti je taký že ked už dáva niečo najavo tak je to až v takomto štádiu... všetko je už len v rovine "keby bolo keby" a to mi už teraz nepomôže.... dakujem vám všetkým...
pepsikova
13.03.12,21:12
z kalenej ocele musíme mať aj my keď toto znášame - "milých klientov" mnohým a nielen igelitkárom by som ich účty strčila do ri...
pardon - naspäť do ruky
vyvolávať im čo všetko zabudli doniesť joj aká som dnes nasrdená :mad:..



mimochodom tej spomínanej partner je môj bývalý spolužiak..

..a preto ja nemôžem byť účtovníčka...mám síce dosť dobré nervy, ale neznášam nezodpovedných lajdákov...nuž a ako taká by som nezarobila ani na posypovú soľ...
pepsikova
13.03.12,21:14
najhoršie je na tom že zisťujem že to mohlo byť aj inak keby vetoš ku ktorému sme chodili bol iný.....lebo teraz sa už nedá zistiť či ten nádor na gulkách pre ktorý mal kastráciu bola metastázia alebo naopak.... nedal žiadnu inú možnosť ako preventívne kontrolovať ho ako to "že sledujte si ho" teraz viem že je to maxi blbosť lebo prah bolesti je taký že ked už dáva niečo najavo tak je to až v takomto štádiu... všetko je už len v rovine "keby bolo keby" a to mi už teraz nepomôže.... dakujem vám všetkým.....

..a kde býva ten vetoš?..žeby sme behli kuknúť sa jemu na guľky a zistiť, aký tam má on prah bolesti...
lujza.j
13.03.12,21:27
..

..a kde býva ten vetoš?..žeby sme behli kuknúť sa jemu na guľky a zistiť, aký tam má on prah bolesti...
nájsť normálneho vetoša je umenie...... aj k tomuto niekto chodil tak sme tam začali aj my... teraz viem že pre nás to bola zlá voľba a to sú vetoši obaja aj jeho žena...