sway
02.02.06,09:09
Ľudkovia prosím Vás poraďte ak viete, musím za 2005 popodávať opravné výkazy na SP - za celý rok ! - som z toho nešťastná v Trnave neberú tlačivá z PC, (do originálov ma poráža pri tlačení...a už nemám tlačivá) a vypisovať to celé do tlačív na nete je ozaj hrúza...
- nik nevie fintu ako ich vytlačiť cez exporty ??? - tešila som sa že to pôjde, ale to mi generuje len nejaký čudný súbor, ten sa dá asi len ekektronicky poslať na SP??
- alebo ako ich dostať do tlačiva čo som si stiahla z internetu?
prosím súrne ak viete pomôžte.

dík :mee: :mee: :mee:
ormika
02.02.06,08:17
Ahoj sway, prečo ťa poráža pri tlačení do originálov? Veď to ide celkom dobre.
sway
02.02.06,08:31
Ahoj sway, prečo ťa poráža pri tlačení do originálov? Veď to ide celkom dobre.

miniem moc tlačív, zakaždým to mám mimo kolonky... - ja neviem...:mee:
ormika
02.02.06,08:39
Zober si zo sociálnej poisťovne tlačivá, teraz sa dá do nich trafiť. BOla som si zobrať včera a už som do nich tlačila. Záleží to od toho ako sú v poisťovni natlačené tie výkazy. Tiež s tým mám sem-tam problémy. Prajem veľa trpezlivosti!
Manual
02.02.06,08:52
miniem moc tlačív, zakaždým to mám mimo kolonky... - ja neviem...:mee: Ivka, na prvú stranu originálu to ide na 100% presne. A na prílohu mám takú fintu, že z originálu prílohy urežem z vrchu cca 2 mm a znova sa trafím na 100%. Vyskúšaj pôjde to:):):)
Lucy
02.02.06,09:19
Ivka, na prvú stranu originálu to ide na 100% presne. A na prílohu mám takú fintu, že z originálu prílohy urežem z vrchu cca 2 mm a znova sa trafím na 100%. Vyskúšaj pôjde to:):):)

Aj ja som to tak robila, ale odkedy posielam cez EZU, tak nemám žiadny problém ;)
sway
02.02.06,10:06
Ivka, na prvú stranu originálu to ide na 100% presne. A na prílohu mám takú fintu, že z originálu prílohy urežem z vrchu cca 2 mm a znova sa trafím na 100%. Vyskúšaj pôjde to:):):)

no nič, tak to skúsim ručne, júj nebaví ma to, je to dúfam posledný klient čo sa ešte nedal nahovoriť na el.zasielanie..., jak sa jedujem...

dík za rady všetkým ;)
Marta3
02.02.06,22:23
Výkazy sa daju stiahnuť a doplnit priamo na stránke soc.poist. vo
formáte pdf. Potom vytlačit a odovzdať do soc.poist. U nás to bežne
berú, neviem v čom máš problém.
sway
03.02.06,06:57
Výkazy sa daju stiahnuť a doplnit priamo na stránke soc.poist. vo
formáte pdf. Potom vytlačit a odovzdať do soc.poist. U nás to bežne
berú, neviem v čom máš problém.

v tom ručnom vypisovaní príloh;)
ormika
03.02.06,07:10
Sway, teraz ma niečo napadlo. Máš kopírku? Tak si vytlač tie údaje ako keby si ich tlačila do výkazu, do kopírky daj orig. tlačivá namiesto čistého papiera, vytlačené údaje kopíruj a mala by si to mať v origináloch. Ale asi je to blbosť a zbytočne prácne. To môžeš rovno vytlačiť údaje do originálu.
sway
03.02.06,07:40
dík moc za účasť všetkým :p , znásilňujem OLYMP a ukrajujem z tlačív...., dajako to už spravím, len ma fakt štve, že nechcú brať tie tlačivá zo SW ! - v Blave mi ich v pohodičke berú a nemám problém..., no nič...;)