Zavrieť

Porady

OLYMP - TLAČ VÝKAZOV SP - HEEEELP !!!!

Ľudkovia prosím Vás poraďte ak viete, musím za 2005 popodávať opravné výkazy na SP - za celý rok ! - som z toho nešťastná v Trnave neberú tlačivá z PC, (do originálov ma poráža pri tlačení...a už nemám tlačivá) a vypisovať to celé do tlačív na nete je ozaj hrúza...
- nik nevie fintu ako ich vytlačiť cez exporty ??? - tešila som sa že to pôjde, ale to mi generuje len nejaký čudný súbor, ten sa dá asi len ekektronicky poslať na SP??
- alebo ako ich dostať do tlačiva čo som si stiahla z internetu?
prosím súrne ak viete pomôžte.

dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    ormika
    Ahoj sway, prečo ťa poráža pri tlačení do originálov? Veď to ide celkom dobre.
    miniem moc tlačív, zakaždým to mám mimo kolonky... - ja neviem...

    ormika je offline (nepripojený) ormika

    ormika
    Zober si zo sociálnej poisťovne tlačivá, teraz sa dá do nich trafiť. BOla som si zobrať včera a už som do nich tlačila. Záleží to od toho ako sú v poisťovni natlačené tie výkazy. Tiež s tým mám sem-tam problémy. Prajem veľa trpezlivosti!

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    sway
    miniem moc tlačív, zakaždým to mám mimo kolonky... - ja neviem...
    Ivka, na prvú stranu originálu to ide na 100% presne. A na prílohu mám takú fintu, že z originálu prílohy urežem z vrchu cca 2 mm a znova sa trafím na 100%. Vyskúšaj pôjde to

    Lucy je offline (nepripojený) Lucy

    Lucy
    Manual
    Ivka, na prvú stranu originálu to ide na 100% presne. A na prílohu mám takú fintu, že z originálu prílohy urežem z vrchu cca 2 mm a znova sa trafím na 100%. Vyskúšaj pôjde to
    Aj ja som to tak robila, ale odkedy posielam cez EZU, tak nemám žiadny problém

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Manual
    Ivka, na prvú stranu originálu to ide na 100% presne. A na prílohu mám takú fintu, že z originálu prílohy urežem z vrchu cca 2 mm a znova sa trafím na 100%. Vyskúšaj pôjde to
    no nič, tak to skúsim ručne, júj nebaví ma to, je to dúfam posledný klient čo sa ešte nedal nahovoriť na el.zasielanie..., jak sa jedujem...

    dík za rady všetkým

    Marta3 je offline (nepripojený) Marta3

    Marta3
    Výkazy sa daju stiahnuť a doplnit priamo na stránke soc.poist. vo
    formáte pdf. Potom vytlačit a odovzdať do soc.poist. U nás to bežne
    berú, neviem v čom máš problém.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Marta3
    Výkazy sa daju stiahnuť a doplnit priamo na stránke soc.poist. vo
    formáte pdf. Potom vytlačit a odovzdať do soc.poist. U nás to bežne
    berú, neviem v čom máš problém.
    v tom ručnom vypisovaní príloh

    ormika je offline (nepripojený) ormika

    ormika
    Sway, teraz ma niečo napadlo. Máš kopírku? Tak si vytlač tie údaje ako keby si ich tlačila do výkazu, do kopírky daj orig. tlačivá namiesto čistého papiera, vytlačené údaje kopíruj a mala by si to mať v origináloch. Ale asi je to blbosť a zbytočne prácne. To môžeš rovno vytlačiť údaje do originálu.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    dík moc za účasť všetkým :p , znásilňujem OLYMP a ukrajujem z tlačív...., dajako to už spravím, len ma fakt štve, že nechcú brať tie tlačivá zo SW ! - v Blave mi ich v pohodičke berú a nemám problém..., no nič...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.