Willmond
19.02.12,15:33
Zdravim, hladam seriozne nejaku sikovnu uctovnicku z Ba co by mi aj spravila danove priznanie ale aj poradila v nejakych veciach ohladom uctovnictva ....tak ak sa tu taka najde budem rad ak sa mi ozve . Dakujem.
maria 2
08.03.12,09:29
pekn& den prajem ak mate zaujem o uctovnictvo,mail grib.ludovit@gmail.com
tictac7
08.03.12,09:45
...aj ja som tu....a na rozdiel od príspevku nadomnou aj tu dávam rady aj zadarmo...bez priamej reklamy....
macca24
10.03.12,18:36
ako mám vypracovať prepravný poriadok ,ktorý vyžaduje KÚcestnej dopravy nad 3,5 tony ako to mám napísať .manžel je začínajúci živnostník a vozí sypký materiál štrk a piesok.súrne potrebujem poradiť.Dakujem
avalik
10.03.12,18:43
ako mám vypracovať prepravný poriadok ,ktorý vyžaduje KÚcestnej dopravy nad 3,5 tony ako to mám napísať .manžel je začínajúci živnostník a vozí sypký materiál štrk a piesok.súrne potrebujem poradiť.Dakujem

zlezaradil co ma tvoja otazka spolocne s hladanim uctovnika?

daj si do vyhladavania "prepravny poriadok" ... a ak tvoja otazka nie je plne zodpovedana, pokracuj v uz najdenej teme riesiacej tvoju problematiku, ak nenajdes nic tak zaloz novu temu

PS: vitaj na porade :) odporucam precitat http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html