Mima4
20.02.12,12:30
Dobry den,

chcela by som sa opytat, ci sa prispevok za opatrovanie podla par. 447/2008 - zapocitava do prijmov manzelky pri uplatnneni NCZd, pripadne, ktory prispevok za opatrovanie sa tam zapocitava? dakujem.
Katy a R
20.02.12,12:37
ÁNO ;) viď § 11 odst4 zák o DzP:) http://www.porada.sk/t180409-p2-odpocitatelna-polozka-na-manzela.html#post1981911