richard8888
23.04.12,21:16
Ahojte potrebujem radu ak by som zacal opravovat pocitace ako napr. u zakaznikov ako je to s platenim ? potrebujem fiskalnu pokladnu ? alebo staci ako doklad vypisat potvrdenku ? ako to je ?

A ake to je ak by som mal ten servis doma ze zakaznik si domov dojde po pocitac , elektroniku ? Staci ak som doma ze dam mu fakturu ale nejake vydaky ?

Dakujem velmi pekne za odpovede
tictac7
23.04.12,19:24
....si účtovník, zákony hádam hľadať vieš....
....si tu nejaký ten piatok, hľadať vieš aj tu.....

....si účtovník, prosím, čo je toto za vetu?! citujem: " Staci ak som doma ze dam mu fakturu ale nejake vydavky ? "

....neviem, si účtovník?....asi nie - zmeň si profil, rozhodni sa, čo si. Prevádzkuješ ubytovňu, opravuješ PC....veď áno, možno si majstrom všetkých remesiel.....
richard8888
23.04.12,19:28
Nie nesom uctovnik preto chcem vediet a ano chcem viac veci rozhenut preto riesim viac.
tictac7
23.04.12,19:31
Ahojte potrebujem radu ak by som zacal opravovat pocitace ako napr. u zakaznikov ako je to s platenim ? asi by bolo dobré, teda pre Teba, aby platili.... potrebujem fiskalnu pokladnu ? nie alebo staci ako doklad vypisat potvrdenku ? ak si SZČO a nie si platca DPH, tak áno ako to je ? kto to vie, kto povie? Kto to vie, kto povie? (kúsok z jedného muzikálu)

A ake to je ak by som ten servis mal aj doma ze zakaznik si domov dojde po pocitac , elektroniku ? Neviem, aké to je, záleží na tom, aký je ten zákazník a kedy príde a..... Staci ak som doma ze dam mu fakturu ale nejake vydavky ?...asi stačí, keď budeš doma a ani faktúru nemusíš dať, ale netuším, aké nejaké výdavky chceš riešť - žeby ste spolu niečo popili?

Dakujem velmi pekne za odpovede

​prosím, nemáš za čo....
richard8888
23.04.12,19:33
seriozne polozena otazka a tvoja odpoved je velmi pekna neviem ako podakovat
tictac7
23.04.12,19:33
Nie nesom uctovnik preto chcem vediet a ano chcem viac veci rozhenut preto riesim viac.

TAK SI LÁSKAVO ZMEŇ PROFIL!!! VĎAKA
richard8888
23.04.12,19:35
stalo sa
tictac7
23.04.12,19:38
ešte raz vďaka. Dnes už idem do hajan, ale týmto pádom, viem, že Ti už budem odpovedať normálne, teda možno, bude závisieť od toho, ako bude položená otázka a či už budem naštartovaná :-).....ale budem sa snažiť k veci
tictac7
23.04.12,19:41
seriozne polozena otazka a tvoja odpoved je velmi pekna neviem ako podakovat

O.K., keď si odmyslíš dvojzmyselnosti (a zlomyselnosti neužitočné), neodpovedala som na niečo, čo si chcel vedieť?