Zavrieť

Porady

potrebujem pokladnu ?

Ahojte potrebujem radu ak by som zacal opravovat pocitace ako napr. u zakaznikov ako je to s platenim ? potrebujem fiskalnu pokladnu ? alebo staci ako doklad vypisat potvrdenku ? ako to je ?

A ake to je ak by som mal ten servis doma ze zakaznik si domov dojde po pocitac , elektroniku ? Staci ak som doma ze dam mu fakturu ale nejake vydaky ?

Dakujem velmi pekne za odpovede
Naposledy upravil richard8888 : 23.04.12 at 19:28
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ....si účtovník, zákony hádam hľadať vieš....
    ....si tu nejaký ten piatok, hľadať vieš aj tu.....

    ....si účtovník, prosím, čo je toto za vetu?! citujem: " Staci ak som doma ze dam mu fakturu ale nejake vydavky ? "

    ....neviem, si účtovník?....asi nie - zmeň si profil, rozhodni sa, čo si. Prevádzkuješ ubytovňu, opravuješ PC....veď áno, možno si majstrom všetkých remesiel.....

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    richard8888 Pozri príspevok
    Ahojte potrebujem radu ak by som zacal opravovat pocitace ako napr. u zakaznikov ako je to s platenim ? asi by bolo dobré, teda pre Teba, aby platili.... potrebujem fiskalnu pokladnu ? nie alebo staci ako doklad vypisat potvrdenku ? ak si SZČO a nie si platca DPH, tak áno ako to je ? kto to vie, kto povie? Kto to vie, kto povie? (kúsok z jedného muzikálu)

    A ake to je ak by som ten servis mal aj doma ze zakaznik si domov dojde po pocitac , elektroniku ? Neviem, aké to je, záleží na tom, aký je ten zákazník a kedy príde a..... Staci ak som doma ze dam mu fakturu ale nejake vydavky ?...asi stačí, keď budeš doma a ani faktúru nemusíš dať, ale netuším, aké nejaké výdavky chceš riešť - žeby ste spolu niečo popili?

    Dakujem velmi pekne za odpovede
    ​prosím, nemáš za čo....

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    richard8888 Pozri príspevok
    Nie nesom uctovnik preto chcem vediet a ano chcem viac veci rozhenut preto riesim viac.

    TAK SI LÁSKAVO ZMEŇ PROFIL!!! VĎAKA
    tictac7 ešte raz vďaka. Dnes už idem do hajan, ale týmto pádom, viem, že Ti už budem odpovedať normálne, teda možno, bude závisieť od toho, ako bude položená otázka a či už budem naštartovaná :-).....ale budem sa snažiť k veci

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    richard8888 Pozri príspevok
    seriozne polozena otazka a tvoja odpoved je velmi pekna neviem ako podakovat
    O.K., keď si odmyslíš dvojzmyselnosti (a zlomyselnosti neužitočné), neodpovedala som na niečo, čo si chcel vedieť?

    potrebujem pokladnu ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.