Hannah.K
27.04.12,20:23
Dobry vecer, ziadam prispevok od UP a potrebovala by som priblizny podnik.plan pre E-shop, robi mi problem financna prognoza a kalkulacia predpokladanych nakladov. Pomoze mi niekto? dakujem:)
romanko111
01.05.12,07:47
Ahoj a do kedy musíš Podnikateľský plán odovzdať? Ja som ho robil asi pred tromi rokmi, čiže by som ti vedel pomôcť, okrem toho som ekonóm.
romanko111
01.05.12,07:48
napíš správu sem alebo na mail romanh999@gmail.com
Hannah.K
01.05.12,10:51
Ahoj a dakujem za tvoju ochotu. Kedze som prvy termin nestihla bolo to do konca aprila dalsi je dokonca maja,cize ma cca mesiac, lebo komisiu mam 6 juna. Ja som co sa tyka podnikania uplny novacik, takze je toho vela co sa musim naucit a pochopit ale niekde zacat musim. Vsetci ma odhovaraju kvoli konkurencii ale ja to aj tak chcem vyskusat. Chcela by som mat vlastny e-shop s detskym oblecenim a obuvou a neskor aj vlastny kamenny obchod u nas v Lipt.Hradku alebo L.Mikulasi. Viem ze vascina takehoto tovaru je dostupna vsade, ale ked chces nieco kupit musis obehat cele mesto aby si nieco nasiel a myslim si ze e-shop je dobry napad,hlavne tu v L.Hradku. Podnik.plan uz z casti mam len teraz som sa akosi zasekla na tej financnej prognoze a kalkulacii predpokladanych nakladov. Taktiez neviem na co vsetko mozem prispevok pouzit lebo tu v LM su velmi "napomocni" ked som sa bola spytat na UP ci mozem prispevok pouzit na e-shop nebola velmi nadsena ale nakoniec prikyvla ze ano ze mozem, dalej mi len povedala ze pripsevok nemozem pouzit na reklamu, ale ci si do toho mozem zarat uct.softver a domenu to fakt neviem. Takze ak mozes prosim pomoz. Vopred dakujem. AnnaK
aglv
02.05.12,17:19
Zdravím. Mám podobnú prosbu potrebovala by som pomocť s podnikateľským plánom na e-shop, hlavne kalkuláciu aby som na niečo nezabudla.
lujza.j
02.05.12,17:32
aglv
06.05.12,08:08
Prosím vás treba do podnikateľského plánu pre eshop rozpisovať ako ten eshop bude fungovať? To aký je postup pri objednaní tovaru zákazníkom (že ho vloží do košíka, atď) alebo sa tam píše len všeobecne.
katya5
06.11.12,13:29
prosím je tu niekto kto bral dotaciu na e shop? potrebujem surne radu. dakujem
xeros
17.11.12,17:55
toho je haba dej, to si radsej vyber inu oblast :)
bibuska86
20.11.12,06:31
Postup pri nakupovaní prostredníctvom eshopu musí byť zahrnutý aj v obchodných podmienkach. Dávaj si pozor, aby si dobre spracoval obchodné podmienky (http://podnikajme.com/pravo/obchodne-podmienky/2012/08/21/ako-vytvorit-obchodne-podmienky-pre-eshop), lebo sa vykonávajú kontroly a ukladá SOI pokuty!
anciak
21.02.17,07:01
prikladam moj plan na ukazku