Mefistofeles666
28.04.12,11:10
S blížiacim letom sa chcem informovať ako je to ,,so sexom na dvore" alebo v záhrade môžme behať nahý po záhrade a popri domu ak nás môžu vidieť susedia?......... Partner hovorí že to je v poriadku, že sme na svojom pozemku ale nechcem aby sa na nás susedia sťažovali že budíme verejné pohoršenie či čo..........

Takže otázka asi znie: Môžme behať nahý po dvore a robiť všetky tie ,,intímne" veci aj napriek tomu že nás môžu vidieť susedia?

P.s. nikde som to nemohla vygooglit :(
danushka
28.04.12,09:21
Keby som mala tak bezohľadného suseda a hneď vedľa môjho pozemku by šantil nahý so svojou polovičkou, rada si ho natočím na kameru a pošlem to do večerných správ, nech to vidí celé Slovensko.
Vnútorná potreba byť videný by bola naplnená dokonale, nie?

A nezabudnite sa pristaviť v mravenisku, mohlo by Vám to pekne rozprúdiť krv ;).
Ingrid Ondruskova
28.04.12,09:25
tej bezohľadnosti nerozumiem!!! mám 2 malé deti a tiež susedov....to ako vysvetlím
deťom vzdychanie a "iné veci", čo sa dejú na záhrade u susedov!!??? pokiaľ viem, je na to
paragraf, len neviem momentálne presne ktorý...
danushka
28.04.12,09:34
A tu sa hneď vyskytol problém s morálnou ujmou na psychickom zdraví suseda, nehovoriac o traume dieťaťa pri takomto náhodne zazretom obraze.

V Amerike si ľudia rôzne traumy na súdoch nechávajú riadne zaplatiť.

Nazrela som do skorejších príspevkov zadávateľa a má to ťažké v tom svojom živote.
Stanislav 1975
28.04.12,09:51
No neviem, my sme toto prežívali, mali sme takých susedov- najskor to vadilo, ako sme počúvali tie vzdychy, najma partnerkine aj sme sa u nich boli sťažovať ale nič nepomáhalo - ako keby ju zabíjali, ale potom sme si zvykli už...-ale to sme ešte nemali deti, teraz by nám to asi vadilo viac...
Stanislav 1975
28.04.12,09:56
A tu sa hneď vyskytol problém s morálnou ujmou na psychickom zdraví suseda, nehovoriac o traume dieťaťa pri takomto náhodne zazretom obraze.

V Amerike si ľudia rôzne traumy na súdoch nechávajú riadne zaplatiť.

Nazrela som do skorejších príspevkov zadávateľa a má to ťažké v tom svojom živote.
danuš asi žartuješ...:D, amerika je amerika a my sme my- už vidím ako dokazuješ traumu svoju pred našími súdmi,hehe-akože zabudni na tieto pohádky- maximálne čo možeš urobiť je napísať sťažnost na národný výbor, inak nič- neviem, akú traumu by si chcela dokázať...
Stanislav 1975
28.04.12,10:00
danuš asi žartuješ...:D, amerika je amerika a my sme my- už vidím ako dokazuješ traumu svoju pred našími súdmi,hehe-akože zabudni na tieto pohádky- maximálne čo možeš urobiť je napísať sťažnost na národný výbor, inak nič- neviem, akú traumu by si chcela dokázať...

Ja neviem ale napr. v chorvátsku si sedím na terase a vedľa v dome výjde 70 ročná náha nemka, skoro mi zabehne káva a ona vraví GUTEN TAG a ja len odpovedám Tag...
danushka
28.04.12,10:01
že na národný výbor :D...

Môj syn by sa už postaral o takého suseda. Zavesil by ho na net a nikoho by sa nepýtal, či môže.
Som silný jedinec, traumy z takýchto vecí nemávam.

A túto tému považujem za prejav nudy zadávateľa.
buchač
28.04.12,10:03
S blížiacim letom sa chcem informovať ako je to ,,so sexom na dvore" alebo v záhrade môžme behať nahý po záhrade
...môžete ...;)
a popri domu ak nás môžu vidieť susedia?
...môžu , dokonca sa poniektorí radi pozrú....:rolleyes:
......... Partner hovorí že to je v poriadku, že sme na svojom pozemku
...môj pozemok ,môj hrad...:cool:
ale nechcem aby sa na nás susedia sťažovali že budíme verejné pohoršenie či čo..........
...závidia...:---:D

Takže otázka asi znie: Môžme behať nahý po dvore a robiť všetky tie ,,intímne" veci aj napriek tomu že nás môžu vidieť susedia?
...môžete...;):):---:D:D:D

P.s. nikde som to nemohla vygooglit :(
...zle googliš ...:rolleyes:


Priestupky proti verejnému poriadku
§ 47

(1) Priestupku sa dopustí ten, kto
a) neuposlúchne výzvu verejného činiteľa pri výkone jeho právomoci,
b) poruší nočný kľud,
c) vzbudí verejné pohoršenie,
d) znečistí verejné priestranstvo, verejne prístupný objekt alebo znečistí verejnoprospešné zariadenie plagátovou výzdobou, komerčnými a reklamnými oznamami alebo zanedbá povinnosť upratovania verejného priestranstva,
e) úmyselne zničí, poškodí, znečistí alebo neoprávnene odstráni, zamení, pozmení, zakryje alebo premiestni turistickú značku alebo iné orientačné označenie,
f) poruší podmienky určené na ochranu verejného poriadku pri konaní kultúrnych podujatí alebo v miestach určených na rekreáciu alebo turistiku,
g) poškodí alebo neoprávnene zaberie verejné priestranstvo, verejne prístupný objekt alebo verejnoprospešné zariadenie,
h) nosí na miestach prístupných verejnosti chladné zbrane, najmä dýky, bodáky a šable, okrem prípadov, keď sú súčasťou rovnošaty, historického alebo národného kroja, výstroja a výzbroje ozbrojených síl, ozbrojených zborov a ozbrojených bezpečnostných zborov, alebo na športovú činnosť, výkon práva poľovníctva, rybárskeho práva, povolania alebo zamestnania, ako aj iné predmety, ktorými možno ublížiť na zdraví, ak možno z okolností prípadu alebo správania sa osoby usudzovať, že sa majú použiť na násilie alebo hrozbu násilím,
ch) použije pyrotechnické výrobky v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi alebo návodom na ich používanie,
i) poruší zákaz používať označenie "Policajný zbor" alebo "Polícia" alebo zákaz používať služobnú rovnošatu Policajného zboru ustanovený v osobitnom zákone.
j) poruší zákaz používať označenie "colná správa" alebo označenie, ktoré môže byť zameniteľné s týmto označením, zákaz používať služobnú rovnošatu colníka alebo odev, ktorý môže byť zameniteľný so služobnou rovnošatou colníka, alebo zákaz používať služobný preukaz colníka, služobný odznak colníka alebo preukaz alebo odznak, ktorý môže byť zameniteľný so služobným preukazom colníka alebo so služobným odznakom colníka, ustanovený v osobitnom predpise.3e)

(2) Za priestupok podľa odseku 1 písm. a) až d) možno uložiť pokutu do 33 eur, za priestupok podľa odseku 1 písm. e) až g) pokutu do 99 eur a za priestupok podľa odseku 1 písm. h) až j) pokutu do 165 eur.
Stanislav 1975
28.04.12,10:04
že na národný výbor :D...

Môj syn by sa už postaral o takého suseda. Zavesil by ho na net a nikoho by sa nepýtal, či môže.
Som silný jedinec, traumy z takýchto vecí nemávam.

A túto tému považujem za prejav nudy zadávateľa.
ale berme fakty- nahí kúpajúci sa angličania, šantiaci vo fontáne- pokuta 66 eur, a to neboli ani na svojom pozemku ale v meste,takže títo zadávatelia by ešte lepšie pochodili...
danushka
28.04.12,10:06
Ale spomenula som si na staré časy.
Keď sme dávno kupovali byt na vidieku pod Tatrami, naša nová suseda sa nás pýtala, či aj my budeme takí hluční, ako tí pred nami.
Ja som jej povedala, že sa neviem zaručiť za svoje vtedy malé deti, že predsa len deti zdravé sú aj živé.
Ona mi však povedala, že nemyslela na tento druh hluku.

Asi po mesiaci som sa dozvedela, že pôvodní majitelia celkom svojsky využívali nedeľné siesty. Nebolo by na tom nič tak strašné, keby aspoň to okno na spálni zavreli :D.
Byt sa nachádzal pri základnej škole a futbalovom ihrisku. Nebudem hovoriť o tom, koľko ľudí sa tam premlelo v nedeľu, keď sa hral obecný futbal. A prehlučiť futbalový zápas pod oknami bytovky, to už celkom slušná trúfalosť podľa mňa! :D
danushka
28.04.12,10:14
mal si jej povedať, Ó, Gruß Gott, wie geht Ihnen? :D
pavol54
28.04.12,10:15
No neviem, my sme toto prežívali, mali sme takých susedov- najskor to vadilo, ako sme počúvali tie vzdychy, najma partnerkine aj sme sa u nich boli sťažovať ale nič nepomáhalo - ako keby ju zabíjali, ale potom sme si zvykli už...-ale to sme ešte nemali deti, teraz by nám to asi vadilo viac...
keby bola susedka pekná mladá neostávalo by mi nič iné,( ako keď sme bývali na slobodárke a niektorý si tam priviedol jednorazovú priateľku ktorá od radosti že tam je alebo že je tam, vydávala neartikulované zvuky) postaviť sa za dvere poriadne zabúchať na ne a zakričať " Kamarát taky rád"
srska
28.04.12,10:21
Ja neviem ale napr. v chorvátsku si sedím na terase a vedľa v dome výjde 70 ročná náha nemka, skoro mi zabehne káva a ona vraví GUTEN TAG a ja len odpovedám Tag...stenly, zle si jej odpovedal - mal si takto: kunda, pták - možno by ti potom odpovedala: ty prase:D
srska
28.04.12,10:28
alebo požičáááj :-)
lujza.j
28.04.12,11:43
Priestupky proti verejnému poriadku
§ 47

(1) Priestupku sa dopustí ten, kto
a) neuposlúchne výzvu verejného činiteľa pri výkone jeho právomoci,
b) poruší nočný kľud,
c) vzbudí verejné pohoršenie,
d) znečistí verejné priestranstvo, verejne prístupný objekt alebo znečistí verejnoprospešné zariadenie plagátovou výzdobou, komerčnými a reklamnými oznamami alebo zanedbá povinnosť upratovania verejného priestranstva,
e) úmyselne zničí, poškodí, znečistí alebo neoprávnene odstráni, zamení, pozmení, zakryje alebo premiestni turistickú značku alebo iné orientačné označenie,
f) poruší podmienky určené na ochranu verejného poriadku pri konaní kultúrnych podujatí alebo v miestach určených na rekreáciu alebo turistiku,
g) poškodí alebo neoprávnene zaberie verejné priestranstvo, verejne prístupný objekt alebo verejnoprospešné zariadenie,
h) nosí na miestach prístupných verejnosti chladné zbrane, najmä dýky, bodáky a šable, okrem prípadov, keď sú súčasťou rovnošaty, historického alebo národného kroja, výstroja a výzbroje ozbrojených síl, ozbrojených zborov a ozbrojených bezpečnostných zborov, alebo na športovú činnosť, výkon práva poľovníctva, rybárskeho práva, povolania alebo zamestnania, ako aj iné predmety, ktorými možno ublížiť na zdraví, ak možno z okolností prípadu alebo správania sa osoby usudzovať, že sa majú použiť na násilie alebo hrozbu násilím,
ch) použije pyrotechnické výrobky v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi alebo návodom na ich používanie,
i) poruší zákaz používať označenie "Policajný zbor" alebo "Polícia" alebo zákaz používať služobnú rovnošatu Policajného zboru ustanovený v osobitnom zákone.
j) poruší zákaz používať označenie "colná správa" alebo označenie, ktoré môže byť zameniteľné s týmto označením, zákaz používať služobnú rovnošatu colníka alebo odev, ktorý môže byť zameniteľný so služobnou rovnošatou colníka, alebo zákaz používať služobný preukaz colníka, služobný odznak colníka alebo preukaz alebo odznak, ktorý môže byť zameniteľný so služobným preukazom colníka alebo so služobným odznakom colníka, ustanovený v osobitnom predpise.3e)

(2) Za priestupok podľa odseku 1 písm. a) až d) možno uložiť pokutu do 33 eur, za priestupok podľa odseku 1 písm. e) až g) pokutu do 99 eur a za priestupok podľa odseku 1 písm. h) až j) pokutu do 165 eur.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ve%C5%99ejn%C3%A9_pohor%C5%A1en%C3%AD len neviem či je výklad pojmu aj v SR rovnaký ako v ČR
220870
28.04.12,11:54
Niečo z praxe.V TO máme jeden bordel v takom rodinnom dome zo svojim dvorom a vysokým plotom okolo pozemku.Na tom dvore sa tie pracovníčky vo voľnom čase cez leto opaľovali samozrejme nahé možno aj sexovali (neviem). Nebolo by na tom nič čudné veď je to bordel , plot je plný a má 3 m.Ale,hneď susedný dom , je činžiak vežiak 13 poschodí a polovica balkónov otočená do dvora bordelu.Viem ,že sa tam boli sťažovať aj prosiť ,aby tam pracovníčky neotŕčali pracovné nástroje ,ale moc si nepomohli .
K otázke zadávateľa.Nemôžete sexovať pred deťmi ani svojimi ani cudzími..
buchač
28.04.12,14:59
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ve%C5%99ejn%C3%A9_pohor%C5%A1en%C3%AD len neviem či je výklad pojmu aj v SR rovnaký ako v ČR

Zákon o priestupkoch - Zákon č. 372/1990 Zb. - úplné znenie
(aktualizované úplné znenie - stav k 4. 11. 2011)
(o priestupkoch)
Autor: Slovenská národná rada

http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/zakon-o-priestupkoch/

....ale JA som pri schvaľovaní nebol :rolleyes:......ja som v tom nevinne ....;):---:D
danushka
28.04.12,15:17
Zákon o priestupkoch - Zákon č. 372/1990 Zb. - úplné znenie
(aktualizované úplné znenie - stav k 4. 11. 2011)
(o priestupkoch)
Autor: Slovenská národná rada



http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/zakon-o-priestupkoch/

....ale JA som pri schvaľovaní nebol :rolleyes:......ja som v tom nevinne ....;):---:D

Jáj Juraj, mal si tu čo priložiť...

Ochrannými opatreniami v takomto priestupku je aj

Ochranné opatrenia
§ 16
Ochrannými opatreniami sú:
a) obmedzujúce opatrenie,
b) zhabanie veci.


Takže milý zadávateľ, ľahko sa môže stať, že skončíte s pásom cudnosti a keď ani toto nepomôže, ani si nechcem predstavovať to zhabanie veci :D.
misoft
28.04.12,15:43
Môžme behať nahý po dvore a robiť všetky tie ,,intímne" veci aj napriek tomu že nás môžu vidieť susedia?
Ale kľudne! :D No susedom predložiť účet za sledovanie plateného kanálu pre dospelých. Uvidíš, hneď prestanú sledovať, keď budú musieť zaplatiť 10€.
pavol54
28.04.12,15:51
Niečo z praxe.V TO máme jeden bordel v takom rodinnom dome zo svojim dvorom a vysokým plotom okolo pozemku.Na tom dvore sa tie pracovníčky vo voľnom čase cez leto opaľovali samozrejme nahé možno aj sexovali (neviem). Nebolo by na tom nič čudné veď je to bordel , plot je plný a má 3 m.Ale,hneď susedný dom , je činžiak vežiak 13 poschodí a polovica balkónov otočená do dvora bordelu.Viem ,že sa tam boli sťažovať aj prosiť ,aby tam pracovníčky neotŕčali pracovné nástroje ,ale moc si nepomohli .
K otázke zadávateľa.Nemôžete sexovať pred deťmi ani svojimi ani cudzími..
ak je na dohľad, tak je aj na dostrel ja by som si zase zastrieľal z gumipušky, či praku alebo ako to kde volajú
csillag3112
28.04.12,16:17
Nie je to náhodou nejaká uchylka?
srska
28.04.12,16:23
prečo?
danushka
28.04.12,16:26
http://1.2.3.11/bmi/www.porada.sk/images/misc/unknown.gif

srska (http://www.porada.sk/member.php?u=15488)

1 Minute Ago #8139
prečo?

Aj Ty srska? :D
Ale čo sa nám tu nepovykľúva z tých našich chlapcov! :eek:
kopretinka
28.04.12,16:26
Nie je to náhodou nejaká uchylka?
úchylka by to bola,keby behali nahí po ulici....
kopretinka
28.04.12,16:27
Aj Ty srska? :D
Ale čo sa nám tu nepovykľúva z tých našich chlapcov! :eek:
čo sa z nich vykľulo?
čo je na tom úchylné,že niekto vo svojom vlastnom byte,dome,dvore chodí nahý? o naturistoch ste ešte nepočuli?
buchač
28.04.12,16:32
Nie je to náhodou nejaká uchylka?
...žeby predvádzanie sa - exhibicionizmus , respektíve nejaký druh narcizmu ...???
Ingrid Ondruskova
28.04.12,16:34
jedna vec je chodiť po dvore nahý /nie som až taký puritán! videla som pár naháčov po plážach...a neodpadla som z toho:---/ a druhá vec je "robiť všetky tie intímne veci"...citujem zadávateľa...
kopretinka
28.04.12,16:34
...žeby predvádzanie sa - exhibicionizmus , respektíve nejaký druh narcizmu ...???


exhibicionizmus pohlavná úchylka prejavujúca sa obnažovaním na verejnosti
Zdroj: http://www.cudzieslova.sk (http://www.cudzieslova.sk/hladanie/exhibicionizmus)



Narcizmus alebo sebaláska i samoľúbosť je patologický stav charakterizovaný nadmerným záujmom o vlastnú osobu; nazvaný podľa Narcisa (http://sk.wikipedia.org/wiki/Narcis_%28mytol%C3%B3gia%29). V psychoanalýze (http://sk.wikipedia.org/wiki/Psychoanal%C3%BDza) stav, v ktorom sa Ja stalo vlastným sexuálnym objektom; u E. Fromma (http://sk.wikipedia.org/wiki/Erich_Fromm) obranný mechanizmus proti strate sebaúcty; v súčasnej psychiatrii (http://sk.wikipedia.org/wiki/Psychiatria) druh psychopatie (http://sk.wikipedia.org/wiki/Psychopatia) u človeka, ktorý vníma len seba a svoje záujmy.
kopretinka
28.04.12,16:36
jedna vec je chodiť po dvore nahý /nie som až taký puritán! videla som pár naháčov po plážach...a neodpadla som z toho:---/ a druhá vec je "robiť všetky tie intímne veci"...citujem zadávateľa...
tak nech susedia nešpehujú....prípadne sa môžu ísť sťažovať na nadmerný hluk :D
Ingrid Ondruskova
28.04.12,16:36
...trefa do čierneho...
srska
28.04.12,16:36
danushka: sex na dvore nie je úchylka
srska
28.04.12,16:38
Aj Ty srska? :D
Ale čo sa nám tu nepovykľúva z tých našich chlapcov! :eek:keď ste všetci takí prudérni - kde ste sexovali keď ste mali 15-18 rokov? doma v obývačke u rodičov?
buchač
28.04.12,16:38
...žeby predvádzanie sa - exhibicionizmus , respektíve nejaký druh narcizmu ...???


exhibicionizmus

pohlavná úchylka prejavujúca sa obnažovaním na verejnosti
Zdroj: http://www.cudzieslova.sk (http://www.cudzieslova.sk/hladanie/exhibicionizmus)

Narcizmus alebo sebaláska i samoľúbosť je patologický stav charakterizovaný nadmerným záujmom o vlastnú osobu; nazvaný podľa Narcisa (http://sk.wikipedia.org/wiki/Narcis_%28mytol%C3%B3gia%29). V psychoanalýze (http://sk.wikipedia.org/wiki/Psychoanal%C3%BDza) stav, v ktorom sa Ja stalo vlastným sexuálnym objektom; u E. Fromma (http://sk.wikipedia.org/wiki/Erich_Fromm) obranný mechanizmus proti strate sebaúcty; v súčasnej psychiatrii (http://sk.wikipedia.org/wiki/Psychiatria) druh psychopatie (http://sk.wikipedia.org/wiki/Psychopatia) u človeka, ktorý vníma len seba a svoje záujmy.
mimotemy

......KEDY sa konečne aj TY už naučíš ČÍTAŤ moje slová v celom kontexte vety .....?????????

Vysvetlím ???
Verejnosť je v podstate aj predsa to , čo vidíme z verejného priestranstva na súkromný pozemok ...
Príklad :
Na súkromnom pozemku viditeľne dochádza k násilnému trestnému činu ...takže v pohode môžem zasiahnuť - dokonca aj so zbraňou v ruke zabrániť k jeho ďaľšiemu konaniu , dokonaniu ...

Narcizmus ...citujem " ide očloveka, ktorý vníma len seba a svoje záujmy "......takže nie je to ten nejaký druh ....????....ten ktorý sa chce na svojom ( síce ) pozemku predvádzať , no ostatní sú mu šumafuk ....

Presvedčíš ma o opaku ?????.....asi nie , v tom celom spektre významov slov a možných kalkulácií...;)
danushka
28.04.12,16:40
čo sa z nich vykľulo?
čo je na tom úchylné,že niekto vo svojom vlastnom byte,dome,dvore chodí nahý? o naturistoch ste ešte nepočuli?

Trošku sme mimo kopretinka, ale nevadí :)

Proti naturistom nemám naozaj nič, ale keby mi sused behal po záhrade s blembajúcim údom a opieral svoju ženu pod čerešňou, tak by mi to prekážalo.
Ja by som si to vedela vysvetliť rôzne, ale moja dcéra, čo je vo vývoji, by tak mohla nadobudnúť odpor voči všetkému mužskému pokoleniu napríklad.

A pokiaľ viem, naturista a exhibicionista, sú dva rozličné pojmy.
srska
28.04.12,16:42
to je extrém ale pri opekačke v drevárni ... :-))
lujza.j
28.04.12,16:43
mimotemy inak zadávateľka témy sa ako "zapája":D ale inak dobrá téma na víkend...
srska
28.04.12,16:44
jasné
srska
28.04.12,16:45
obľúbená otázka medzi nami mladými v 70 rokoch: kde si bol včera večer? odpoveď: tam kde aj ty. znamenalo to že v snv v záhrade materskej škôlky:D
pivko
28.04.12,16:47
Asi to začnem praktizovať aby som donútil suseda dokončiť plot.
Len či mu to bude vadiť:confused: to si niesom istý:mee:
danushka
28.04.12,16:49
keď ste všetci takí prudérni - kde ste sexovali keď ste mali 15-18 rokov? doma v obývačke u rodičov?

Sršeň, aby som tu zas nerozoberala a nerozpitvávala dopodrobna tajomstvá, o ktorých len náš pán farár vedia :D, jedno viem určite...
Sexovať medzi dvoma susedovie záhradami asi nebude celkom dobrý nápad. A s prudérnosťou to naozaj nič nemá :D.
buchač
28.04.12,16:51
...alebo cez plotové oká ......lebo už aj to bolo , aj o takom prípade viem ...
danushka
28.04.12,16:52
jéminéééé :D
danushka
28.04.12,16:53
taká ľahká víkendofka ...
pivko
28.04.12,16:53
No ja osobne to mám vyskúšané aj na cintoríne.:D
srska
28.04.12,16:53
Sršeň, aby som tu zas nerozoberala a nerozpitvávala dopodrobna tajomstvá, o ktorých len náš pán farár vedia :D, jedno viem určite...
Sexovať medzi dvoma susedovie záhradami asi nebude celkom dobrý nápad. A s prudérnosťou to naozaj nič nemá :D.tak určite - tiež by mi to vadilo - mohla by mi zabehnúť kosť z kapra:D
danushka
28.04.12,16:54
tak počkať Srško, proti sexu na dvore nič nemám, mne len tí zvedaví susedia prekážajú :D
buchač
28.04.12,16:55
No ja osobne to mám vyskúšané aj na cintoríne.:D
...kua , kosti tak hrkotali , až vartáš došiel ...čo ??? :---:D
srska
28.04.12,16:55
No ja osobne to mám vyskúšané aj na cintoríne.:Dkamaráta drapli v 74-tom osožáci v ke v odstavenom vagóne - chceli mu ho dať dezinfikovať:D
danushka
28.04.12,16:57
Och boše, do akej témy som sa to ja zas dnes zamotala?! :D :D :D
Ľubomír
28.04.12,16:57
Ty máš teda starosti!
lujza.j
28.04.12,16:58
Asi to začnem praktizovať aby som donútil suseda dokončiť plot.
Len či mu to bude vadiť:confused: to si niesom istý:mee:
no možno sa pridá...:D
srska
28.04.12,16:58
Och boše, do akej témy som sa to ja zas dnes zamotala?! :D :D :Ddanka, veď aj to je život, či ... ?
danushka
28.04.12,16:58
tak určite - tiež by mi to vadilo - mohla by mi zabehnúť kosť z kapra:D

Ty podrebuješ k tomu ešte aj kapra? :D :D :D

... plačem tu už pri počítači :D
buchač
28.04.12,16:59
Sršeň, aby som tu zas nerozoberala a nerozpitvávala dopodrobna tajomstvá, o ktorých len náš pán farár vedia :D, jedno viem určite...
Sexovať medzi dvoma susedovie záhradami asi nebude celkom dobrý nápad. A s prudérnosťou to naozaj nič nemá :D.


Och boše, do akej témy som sa to ja zas dnes zamotala?! :D :D :D
...šak daj niečo do témy , nebuď prudérna...nech aj veriaci vedia , čo si zač ....:---:D
lujza.j
28.04.12,16:59
Och boše, do akej témy som sa to ja zas dnes zamotala?! :D :D :D
danuš, zrazu koľko chlapov tu je...:D
buchač
28.04.12,17:00
danuš, zrazu koľko chlapov tu je...:D

...ja chodím na dvor až večer .....;) :rolleyes:
srska
28.04.12,17:02
Ty podrebuješ k tomu ešte aj kapra? :D :D :D

... plačem tu už pri počítači :Dšak si predstav, že v lete v sobotu pri otvorenom okne papáš o 12:05 vyprážaného kapríka a kukneš von k susedovi cez okno a tam holé susedine nohy do V - mne by zabehlo:D
lujza.j
28.04.12,17:05
šak si predstav, že v lete v sobotu pri otvorenom okne papáš o 12:05 vyprážaného kapríka a kukneš von k susedovi cez okno a tam holé susedine nohy do V - mne by zabehlo:D
zase nebuď taký precitlivelý:D
srska
28.04.12,17:09
zase nebuď taký precitlivelý:Dprekvapilo by ma, že aj sused sa snaží:D:D:D
danushka
28.04.12,17:12
šak si predstav, že v lete v sobotu pri otvorenom okne papáš o 12:05 vyprážaného kapríka a kukneš von k susedovi cez okno a tam holé susedine nohy do V - mne by zabehlo:D

Tak niekto do kina s popkornom chodí a Sršeň teda s kaprom špehuje ! :D
lujza.j
28.04.12,17:14
inak v dnešnej dobe mať pozemok pri baráku taký, aby moc toho susedia nevideli je už také zriedkavé....vždy ked sa zamyslím, že ísť do rodinného domu tak toto je prvé, že či by som mohla behať nahatá, alebo aspoň hore bez, lebo my sme takí holoprdi:D jasné, že vec vyriešená ked je mega nepriepustný plot....
danushka
28.04.12,17:14
...šak daj niečo do témy , nebuď prudérna...nech aj veriaci vedia , čo si zač ....:---:D

A Ty vieš kde všade nás deti špehujú po internete?... No budem tu ja vypisovať návody a potom sa pri výchove tváriť vážne? :D
srska
28.04.12,17:17
Tak niekto do kina s popkornom chodí a Sršeň teda s kaprom špehuje ! :Dmohol by som za to, že mu ešte nepodrástla kukurica?:D
danushka
28.04.12,17:18
my tiež na záhrade nechcem rovno v skafandroch behať, tak sme nahusto smriečky vysadili pri plotoch a čakáme, kým vyrastú ...s poľutovaním konštatujem, že rastú pomaly :D
srska
28.04.12,17:20
A Ty vieš kde všade nás deti špehujú po internete?... No budem tu ja vypisovať návody a potom sa pri výchove tváriť vážne? :Dšak to - začneš mladej vysvetľovať a dorazí ťa vetou, že s kamarátkou pipou to už prebrali pred dvoma rokmi:D
buchač
28.04.12,17:21
danushka 1 Minute Ago #8153

my tiež na záhrade nechcem rovno v skafandroch behať, tak sme nahusto smriečky vysadili pri plotoch a čakáme, kým vyrastú ...s poľutovaním konštatujem, že rastú pomaly :D

...hej , máš pravdu ....všimol som si .......a aj Piťo s Ondrejom tiež konštatovali ...:rolleyes:
danushka
28.04.12,17:26
Juro! :D
buchač
28.04.12,17:27
..čoooooooooooooooooooooooo.......??????
kopretinka
28.04.12,17:28
šak si predstav, že v lete v sobotu pri otvorenom okne papáš o 12:05 vyprážaného kapríka a kukneš von k susedovi cez okno a tam holé susedine nohy do V - mne by zabehlo:D
máš kukať do taniera a nie do okna:D
buchač
28.04.12,17:29
do okna môže ....ale nie do susedovie záhrady ....
srska
28.04.12,17:30
máš kukať do taniera a nie do okna:Dpo našom: kukaj do taňera a ňe po švece:D
pavol54
28.04.12,17:37
Trošku sme mimo kopretinka, ale nevadí :)

Proti naturistom nemám naozaj nič, ale keby mi sused behal po záhrade s blembajúcim údom a opieral svoju ženu pod čerešňou, tak by mi to prekážalo.
Ja by som si to vedela vysvetliť rôzne, ale moja dcéra, čo je vo vývoji, by tak mohla nadobudnúť odpor voči všetkému mužskému pokoleniu napríklad.

A pokiaľ viem, naturista a exhibicionista, sú dva rozličné pojmy.
Tak by si je povedala "A takto podobne to robia motýle" (Kameňák III)
kopretinka
28.04.12,17:42
Trošku sme mimo kopretinka, ale nevadí :)

Proti naturistom nemám naozaj nič, ale keby mi sused behal po záhrade s blembajúcim údom a opieral svoju ženu pod čerešňou, tak by mi to prekážalo.
Ja by som si to vedela vysvetliť rôzne, ale moja dcéra, čo je vo vývoji,to je aký vek? by tak mohla nadobudnúť odpor voči všetkému mužskému pokoleniu napríklad.

A pokiaľ viem, naturista a exhibicionista, sú dva rozličné pojmy.ja nikde netvrdím,že je to to isté.keď niekto chodí doma nahý,to ešte neznamená,že je exhibicionista
v texte
srska
28.04.12,17:48
tak sa majte - idem kuknúť jfk+rfk na stv1
danushka
28.04.12,17:49
kopretinka, ja sa s Tebou nebudem doťahovať o slovíčka a vek mojej dcéry nie je podstatný, neber to zas až tak vážne, pre mňa to je oddychová témička :)
kopretinka
28.04.12,17:56
no veď aj pre mňa.... :-DD
misoft
28.04.12,18:08
Buchy - plot - aj ja som to videl - two halfblack , potom ona cvik, prišli hasiči - s plotom robili cvik-cvik :D
misoft
28.04.12,18:15
Vážny rozhovor.
>danushka: Dcéra moja, mali by sme sa o niečom vážne porozprávať!
>dcéra: O tomto ...? A čo potrebuješ vedieť?

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gifhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif
danushka
28.04.12,18:20
Softík, Tvoja už chodí na strednú čo? :D A flintu v chodbe zavesenú máš?
ondrejvla
28.04.12,18:29
Ani sa nečudujem tejto otázke, aj vo Farme skákala krava na kravu, tiež sa behala... Skús to, ale nečuduj sa veľkým očiam okolia...:eek:
csillag3112
28.04.12,19:21
tak som myslela aj ja dik sak a je na tom dačo a nie?
Stanislav 1975
28.04.12,19:26
Softík, Tvoja už chodí na strednú čo? :D A flintu v chodbe zavesenú máš?
ááále netreba mať žiadnu flintu- nech si dievča vyberie svojho fešáka...- nieje dobré v týchto veciach byť moc úzkostlivý a vačšinou takýto starostliví rodičia narobia viac škody ako osohu
Stanislav 1975
28.04.12,19:28
Ani sa nečudujem tejto otázke, aj vo Farme skákala krava na kravu, tiež sa behala... Skús to, ale nečuduj sa veľkým očiam okolia...:eek:
tá farma je poriadna psychopatina-jediná ktorá mne je sympatická je tá Luďka z Mauacek,tá je taká seriozná- inak sú tam všetko vypatlanci a xurvičky...
lujza.j
28.04.12,19:28
ááále netreba mať žiadnu flintu- nech si dievča vyberie svojho fešáka...- nieje dobré v týchto veciach byť moc úzkostlivý a vačšinou takýto starostliví rodičia narobia viac škody ako osohu
ty čo machruješ....:D ked nemáš dievčisko doma....
Stanislav 1975
28.04.12,19:31
ty čo machruješ....:D ked nemáš dievčisko doma....
:D,hm-to je pravda...:confused:
danushka
28.04.12,19:38
ááále netreba mať žiadnu flintu- nech si dievča vyberie svojho fešáka...- nieje dobré v týchto veciach byť moc úzkostlivý a vačšinou takýto starostliví rodičia narobia viac škody ako osohu
Máš chlapcov, pokiaľ si dobre pamätám.
Však dočkaj ich pubertičku a pochopíš veľa.
A je trošku iné vychovávať chlapcov a iné dievčatá. Viem to porovnať.
V takomto veku jedine prezieravosť. Nerob tu zo mňa trasorítku, moje deti ešte ani nepomysleli a ja už som prečítala v ich očiach. Veď aj tí Tvoji Vás to doma naučia! :D
marjankaj
28.04.12,20:22
kaco11
29.04.12,07:02
Pred chvílkou som si dala tu namahu a prebehla staré temy zadavatelky. Zaujímalo by ma čo je s tým spoločným dvorom a štekajúcim psom, teda satanovým synom ako bol nazvaný. V takomto prostredí ešte behať nahá a praktizovať sex na dvore. Hmmmm. Klobúk dolu:))
Maruška54
29.04.12,07:25
a nebude to ako v jednej nemenovanej českej trilogii "když voni psa tak my sex"
marjankaj
29.04.12,07:50
Takže otázka asi znie: Môžme behať nahý po dvore a robiť všetky tie ,,intímne" veci aj napriek tomu že nás môžu vidieť susedia?

P.s. nikde som to nemohla vygooglit :(
To by bola diskriminácia.:confused: Daj adresu, pošleme tam JOJku, tá to bude s radosťou prenášať pre celé Slovensko a aj ďalej.:---
Katy a R
29.04.12,07:50
Pred chvílkou som si dala tu namahu a prebehla staré temy zadavatelky. Zaujímalo by ma čo je s tým spoločným dvorom a štekajúcim psom, teda satanovým synom ako bol nazvaný. V takomto prostredí ešte behať nahá a praktizovať sex na dvore. Hmmmm. Klobúk dolu:))
.. no a čo myslíš, že prečo asi majú susedovci toho psa :confused::D:D:confused:
Vidím, že téma od včera neutíchla - skôr naopak - aj keď zadávateľka neprispieva .. ozaj dobrá víkendovka :D
Ja by som im poradila - ak sa chcú zviditeľňovať - ne idú do telky (ešte aj zarobia možno)

Inak, ja by som sa veru kľudne pozrela - hlavne ak ide o "pekné telá" - aj kávičku by som si spravila a nejaký "pišinger" (pukance a kolu veľmi nemusím) ... ale to len v prípade, ak by som bola sama (a to často nebýva).
Kebyže hrozilo, že to má vidieť niekto iný - dieťa - tak neviem:mad: minimálne tú gumipušku určite vyskúšam (inú zbraň zatiaľ nevlastním).
danushka
29.04.12,08:22
Jaj bože, srska sa včera obával zabehnutej kosti v gágorčeku a naš Katuška v pohode kávičkuje s keksíkom :D
Katy a R
29.04.12,08:29
.. s keksikom nehrozí nehoda - ako s rybou .. ")
buchač
29.04.12,08:54
Katy a R 16 Minutes Ago #8197

.. s keksikom nehrozí nehoda - ako s rybou .. ")

...hm .......


....a teraz vám vysvetlím ako jesť sušienku Oreo.....ale pozor, je to straaašne zložité....najprv ju otočíš, oblížeš,,,,,, nemusíš hovoriť mňam, ale mne to bez toho nejde,,,,, omliekuješ a potom zješ,,,,,môžem to skúsiť? nie,,,,ešte to nevieš :-)

ALEBO

...najprv oblížeš , potom otočíš .........a ...;)

...musím hovoriť mňaáááám , bez toho to nejde ...:)
Katy a R
29.04.12,08:57
.. ??? idem obedovať !!! .. žalúzie stiahnuté (no bolo mi to treba??)
danushka
29.04.12,09:31
Juraj, Ty si ale pôžitkár! A človek by si myslel, že človek s tak kladným vzťahom k munícii všetkého druhu sušienky nelíže ... :D
kukučka
29.04.12,09:42
aké meno, taká téma
A v spálni sadíš mrkvu? Alebo bývaš na Krížnej?
jahoszmsk
29.04.12,10:04
mimotemy hm, 76 príspevkov plus niekoľko komentárov za 24 hodín, asi je to téma od admina na "odľahčenie" :D
marjankaj
29.04.12,10:41
6. Vzbuzení veřejného pohoršení – rozsudek NSS ze dne 19.2.2004, č.j. 2 As 69/2003 – 50 (http://www.nssoud.cz/files/SOUDNI_VYKON/2003/0069_2As__0300050A_prevedeno.pdf):


Dle § 47 odst. 1 písm. c) ZPř se přestupku dopustí ten, kdo „vzbudí veřejné pohoršení“, více už zákon neuvádí. NSS v případě muže sankcionovaného za vzbuzení veřejného pohoršení tím, že se na své zahradě pohyboval poloodhalen v bederní roušce, čímž údajně pohoršoval zvědavé sousedky, konkretizoval následující podmínky naplnění dané skutkové podstaty přestupku: "Veřejné pohoršení" ve smyslu § 47 odst. 1 písm. c) zákona o přestupcích nastává v případě současného naplnění tří znaků: musí být spácháno veřejně, jednání musí subjektivně pohoršovat zpravidla více než dvě osoby, které budou tomuto jednání obvykle přítomny současně, a musí být v rozporu s tím obsahem mravnosti, na němž se společnost shoduje. Správní orgán neporovnává toto jednání s mravností stanovenou podle vlastních kritérií, nýbrž je poměřuje s obecnou společenskou shodou o obsahu mravnosti.“



V praxi je však za právě uvedených podmínek spáchání zmíněného přestupku prakticky neprokazatelné, neboť nelze-li dohledat pohoršené osoby, jakkoliv se bude jednat o jednání objektivně pohoršlivé, nelze ani prokázat naplnění skutkové podstaty daného přestupku. V praxi je tak podobný přestupek efektivně řešen pouze v blokovém řízení, kde nelze podat odvolání (a pozdější námitky o nepřítomnosti pohoršených osob lze zohlednit max. v přezkumném řízení dle § 94 a násl. správního řádu) nebo tam, kde se správní orgán zmíněným judikátem řídit nebude. Dohledat subjektivně pohoršené osoby, které zároveň měly i objektivní důvody k pohoršení (a nejsou „pohoršeny“ jen z důvodu postranních úmyslů, např. snahy uškodit obviněnému z přestupku, ale jsou pohoršeny „opravdu“), kdy projednávaný skutek bude i objektivně pohoršlivý, je totiž nadlidský úkol a zmíněné ustanovení by při výkladu striktně se řídícím výkladem NSS mělo být v praxi spíše mrtvým ustanovením zákona (policie při oznamování přestupku uvádí jako svědky max. strážníky či policisty, kteří zas dle výkladu MV pohoršeni být nemohou, a „svědkové z lidu“ by zase policistům, potažmo správním orgánům, za obtěžování v podobě nutnosti chodit svědčit kamsi na úřad a nechat se vyslýchat mj. pro důvody jejich údajného pohoršení, pěkně poděkovali – v době vydání judikátu navíc za daný přestupek hrozila pokuta v max. výši 1.000,- Kč /nyní jde o max. 5.000,- Kč/.)


De lege ferenda by asi bylo vhodnější danou skutkovou podstatu přestupku přeformulovat, např. analogicky k výtržnictví dle trestního zákona, kde postačuje dopustit se veřejně nebo na místě veřejnosti přístupném hrubé neslušnosti nebo výtržnosti (…), aniž by bylo třeba řešit pocity a názory eventuálních svědků, není-li jinak o zavrženíhodnosti jednání pachatele pochyb.


http://prestupky.blogspot.com/2010/07/sporne-prestupkove-judikaty-nejvyssiho_2418.html

Je to z Česka, ale ten § 47 je zhodný s naším.

Otázka je čo vlastne to "verejné pohoršenie" je. To by sa mohli nejakí traja dohodnúť, zájsť do miestnej krčmy a vyhlásiť, že boli verejne pohoršení, lebo sa tam všetci ožierali. A obec by od každého "páchateľa" inkasovala 33 €.
marjankaj
29.04.12,10:55
Alebo teraz, keď poslanci tú priestupkovú imunitu nemajú. Určite by sa našlo oveľa viac ľudí (zdravotných sestier, učiteľov a mnohých iných) verejne pohoršených niektorými zákonmi, čo vyprodukovali. Prínos pre štátny rozpočet by bol 33 krát 150=4950 € za každý takýto priestupok. To sa vyplatí.
Katy a R
29.04.12,11:41
.. však na Krížnej sú banky a tržnica pokiaľ viem ???
pavol54
29.04.12,12:10
mimotemy hm, 76 príspevkov plus niekoľko komentárov za 24 hodín, asi je to téma od admina na "odľahčenie" :D
Ešte že sa dopytujúca nespýtala v reakcii na prv zhovadilý a uzavretý príspevok že či sa pritom môže urobiť na dvore alebo len na kúpalisku
misoft
29.04.12,13:19
Ale by si vyprskol :D:D
misoft
29.04.12,13:20
Kašlem na flintu, stačí aj obyčajný hasák!
misoft
29.04.12,13:23
A "platený" kanál je satarmo :D
misoft
29.04.12,13:27
keď poslanci tú priestupkovú imunitu nemajú.
Šak už na to pomaly prišli - než zaplatiť pokutičku za 0,99 promile krvi v alkahóle, tak to radšej 1,01promile alkahólu v krvi - tam už si môžu pískať (do konca volebného obdobia, teda pokiaľ nebudú "doživotní" posranci).
DanielaSL
29.04.12,13:38
Kuki som normálne oprskla monitor...
pepsikova
29.04.12,13:58
..šížmarjáá...sex na dvore..poslanci..pokuty..alkohol..alkahól...a google nevie odpoveď..zažalovať ho je málo...
...mefistová, susedia budú radi, ak dostanú inšpiráciu, hlavne sused..suseda ti možno vypichne očky, ale tebe to predsa nebude vadiť,hlavne, že ti chutí...kecám..to fakt je plodná téma..ani nedám mimotémy..
Heni
29.04.12,14:55
veru, aj mňa by zaujímalo, či to má byť v tomto spoločnom dvore: http://www.porada.sk/t175772-spolocny-dvor.html#post1840128
lebo to by bolo asi silné kafe...
Ivana Š
29.04.12,15:04
No Lujza.j neviem neviem, či ty nemáš nejakú vešteckú guľu :)



včera pes, dnes autá.... zajtra:confused::rolleyes:
pavol54
29.04.12,15:41
No Lujza.j neviem neviem, či ty nemáš nejakú vešteckú guľu :)


včera pes, dnes autá.... zajtra:confused::rolleyes:


pes nič nepovie keď pozerá. ale taký komár ..
buchač
29.04.12,16:06
...hm to sa nedá .......:rolleyes:

...šak to na " vraždu " je pomaly ...;):---

http://www.porada.sk/t81478-p6-holuby-a-balkon.html#post2051190
Ivana Š
29.04.12,16:08
...hm to sa nedá .......:rolleyes:

...šak to na " vraždu " je pomaly ...;):---

http://www.porada.sk/t81478-p6-holuby-a-balkon.html#post2051190

juri a toto je aký súvis so sexom na dvore?
buchač
29.04.12,16:27
....hm .......a to mám všetko vysvetľovať ??????????????....šak čítaj poriadne ..... :-)
jahoszmsk
29.04.12,17:26
Ešte že sa dopytujúca nespýtala v reakcii na prv zhovadilý a uzavretý príspevok že či sa pritom môže urobiť na dvore alebo len na kúpalisku

možno že na cestu z a do práce v MHD používa venušine guličky (http://www.metoo.sk/4452/venusine-gulicky-co-krok-to-slast).
misoft
30.04.12,15:54
...najmä výsledný produkt :D:D:D
kaco11
30.04.12,17:02
....placem:)))))))))ň
pivko
01.05.12,16:49
Čo:mee:už sme dosúložili:D však je 1.máj;)lásky čas;)
trisestri
01.05.12,17:03
moze to byt budenie verejneho pohorsenia,aj ked to zalezi na uhle pohladu,moze ist aj o vhodnu inspiraciu-treba pat metrov vysoky zivy plot a da sa:)
marjankaj
01.05.12,17:47
moze to byt budenie verejneho pohorsenia,aj ked to zalezi na uhle pohladu,moze ist aj o vhodnu inspiraciu-treba pat metrov vysoky zivy plot a da sa:)
No keby suseda pribrali do partie, tak by asi pohoršený nebol.:rolleyes: Teda ak dotyčná vyzerá k svetu.:---
kukučka
01.05.12,19:43
Ctení poraďáci, mám problém s tým, že tento problém ešte nie je vyriešený.

a/ Je taký ťažký?
b/ Už tu prestali chodiť radiť právnici?
c/ Prestala platiť Etiketa?
Melnick
01.05.12,22:38
Re: Sex na dvore


http://www.porada.sk/images/misc/quote_icon.png Pôvodca textu príspevku: Mefistofeles666 http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost-right.png (http://www.porada.sk/t193306-sex-na-dvore.html#post2050533)
S blížiacim letom sa chcem informovať ako je to ,,so sexom na dvore" alebo v záhrade môžme behať nahý po záhrade
...môžete ...;)
a popri domu ak nás môžu vidieť susedia?
...môžu , dokonca sa poniektorí radi pozrú....:rolleyes: (Juro ,už som myslela, že napíšeš : poniektorí sa radi pridajú )
......... Partner hovorí že to je v poriadku, že sme na svojom pozemku
...môj pozemok ,môj hrad...:cool:
ale nechcem aby sa na nás susedia sťažovali že budíme verejné pohoršenie či čo..........
...závidia...:---:D

Takže otázka asi znie: Môžme behať nahý po dvore a robiť všetky tie ,,intímne" veci aj napriek tomu že nás môžu vidieť susedia?
...môžete...;):):---:D:D:D

P.s. nikde som to nemohla vygooglit :(
...zle googliš ...



Nehnevajte sa na mňa, ale téma je to poriadne strelená. Zachvíľu je to tu naozaj, už iba pokec.
Podľa mňa si niekto tu vystrelil z Poraďákov a čaká, koľkí budú reagovať. No a počet príspevkov je vskutku veľký. Viac, ako pri otázke: Pomôžte mi prosím s výpoveďou podľa § 69......... a to svedčí o všetkom.
Melnick
01.05.12,22:49
Môžete behať nahí, ale musíte mať v ruke tomahavky, aby bol dôvod na kazajky.
pavol54
02.05.12,14:48
Nehnevajte sa na mňa, ale téma je to poriadne strelená. Zachvíľu je to tu naozaj, už iba pokec.
Podľa mňa si niekto tu vystrelil z Poraďákov a čaká, koľkí budú reagovať. No a počet príspevkov je vskutku veľký. Viac, ako pri otázke: Pomôžte mi prosím s výpoveďou podľa § 69......... a to svedčí o všetkom.

myslím si že by si dostala x správnych odpovedí takže výsledok je rovnaký - pokecový
marjankaj
02.05.12,18:14
Nehnevajte sa na mňa, ale téma je to poriadne strelená. Zachvíľu je to tu naozaj, už iba pokec.
Podľa mňa si niekto tu vystrelil z Poraďákov a čaká, koľkí budú reagovať. No a počet príspevkov je vskutku veľký. Viac, ako pri otázke: Pomôžte mi prosím s výpoveďou podľa § 69......... a to svedčí o všetkom.

Majka, môže to vyzerať strelené. Ale pozri sa na to z hľadiska suseda, ktorému to zrejme prekáža. Potom to také strelené asi nebude. A zákon s tým nevie nič urobiť. Maximálne tá pokuta 33 €, ale aj tá je pochybná. A kto by mal potom urobiť plot, aby tam nebolo vidno? Zrejme ten, komu to prekáža.
hubatá
02.05.12,18:28
A dá sa pozerať aj zo schodišťa? Lebo mi u nás nemáme bordel tak blízko našej 12 poschodovej bytovky. A tiež by som sa rada kukla.....
hubatá
02.05.12,18:33
Ja za cintorínom .......
hubatá
02.05.12,18:39
a keď už kuká do susedovie záhrady, načo obkukuje susedine nohy do V?
hubatá
02.05.12,18:40
Cháááááá-cháá-chá ......
hubatá
02.05.12,18:47
... omliekuješ ....
pavol54
02.05.12,18:52
Majka, môže to vyzerať strelené. Ale pozri sa na to z hľadiska suseda, ktorému to zrejme prekáža. Potom to také strelené asi nebude. A zákon s tým nevie nič urobiť. Maximálne tá pokuta 33 €, ale aj tá je pochybná. A kto by mal potom urobiť plot, aby tam nebolo vidno? Zrejme ten, komu to prekáža.
a začal by som chovať capa ťiež to žiadny zákon nezakazuje
Ivana Š
02.05.12,18:58
a začal by som chovať capa ťiež to žiadny zákon nezakazuje

aj brava, ako moji susedia, keď vietor ide od nich, severovýchodný , radšej by som ich videla nahých behať a sexovať, ako čuchať ten smrad
marjankaj
02.05.12,18:59
a začal by som chovať capa ťiež to žiadny zákon nezakazuje
Veď niet nad dobré susedské vzťahy.
hubatá
02.05.12,18:59
Mefistofeles666, ešte hoď nejakú tému......... zo spoločného dvora.
Ivana Š
02.05.12,19:01
Veď niet nad dobré susedské vzťahy.

mimotemy a to vieš aké sú dobré susedské vzťahy? dobrý sused požičia, dobrá suseda dá :D
pavol54
02.05.12,19:01
Mefistofeles666, ešte hoď nejakú tému......... zo spoločného dvora.
napríklad rozšíriť o gruppen sex
arizona
02.05.12,19:08
dobrééééé :-DDD
hubatá
02.05.12,19:11
Zaujímavé že Mefistofeles666 mlčí a my naďalej riešime jeho problémy zo spoločného dvora hehe.
Tweety
02.05.12,19:13
Zaujímavé že Mefistofeles666 mlčí a my naďalej riešime jeho problémy zo spoločného dvora hehe.
Určite hodil udicu a dobre sa zabáva.
Marína
02.05.12,19:18
Nehnevajte sa na mňa, ale téma je to poriadne strelená. Zachvíľu je to tu naozaj, už iba pokec.
Podľa mňa si niekto tu vystrelil z Poraďákov a čaká, koľkí budú reagovať. No a počet príspevkov je vskutku veľký. Viac, ako pri otázke: Pomôžte mi prosím s výpoveďou podľa § 69......... a to svedčí o všetkom.

To vieš, Majka, kaviareň už zrejme nestačí, aj do Rodinné, občianske, spotrebiteľské právo (http://www.porada.sk/f139-rodinne-obcianske-spotrebitelske-pravo.html) je potrebné stoly pridať. Dlhšie som tu nebola a zdá sa, že pomaly sa ani nebude kam vrátiť.
hubatá
02.05.12,19:19
Táto téma mi pripomína tému akú raz dala zadávateľka osky s tým, že prosila chlapov aby sa k nej nevyjadovali: téma sa týkala zafarbenej podprsenky a keďže bola drahá tak si ju chcela zachrániť. No a najviac rád dostala od ..... chlapov. ;)
Melnick
02.05.12,19:54
http://www.porada.sk/images/misc/quote_icon.png Pôvodca textu príspevku: Melnick http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost-right.png (http://www.porada.sk/t193306-p10-sex-na-dvore.html#post2052509)


Nehnevajte sa na mňa, ale téma je to poriadne strelená. Zachvíľu je to tu naozaj, už iba pokec.
Podľa mňa si niekto tu vystrelil z Poraďákov a čaká, koľkí budú reagovať. No a počet príspevkov je vskutku veľký. Viac, ako pri otázke: Pomôžte mi prosím s výpoveďou podľa § 69......... a to svedčí o všetkom.




[/QUOTE]pavol54;2052998]myslím si že by si dostala x správnych odpovedí takže výsledok je rovnaký - pokecový[/QUOTE]

ja som sa žiadnu otázku nepoložila, ja som na ňu odpovedala!. Chcela som poukázať na to, že zadávateľ zmysluplnej otázky sa odpovede nedočkal cca za 5 hodín a pomýlená téma mala 100 príspevkov.
Toť vsjo a já Ti nevím Karle .........
Melnick
02.05.12,20:08
Ani upraviť sa nedá príspevok. To už stačí jeden hlas na uzatvorenie témy ?
erzet
03.05.12,04:44
Ľubomír, nech sa spýta kto chce, na čo chce, je to jeho právo, načo znižovať jeho problém. On má možno iný prah starostí ako Ty. A keď už je tu toľko reakcií, tak...