Zavrieť

Porady

Sex na dvore

S blížiacim letom sa chcem informovať ako je to ,,so sexom na dvore" alebo v záhrade môžme behať nahý po záhrade a popri domu ak nás môžu vidieť susedia?......... Partner hovorí že to je v poriadku, že sme na svojom pozemku ale nechcem aby sa na nás susedia sťažovali že budíme verejné pohoršenie či čo..........

Takže otázka asi znie: Môžme behať nahý po dvore a robiť všetky tie ,,intímne" veci aj napriek tomu že nás môžu vidieť susedia?

P.s. nikde som to nemohla vygooglit
Usporiadat
Téma je uzavretá.
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Keby som mala tak bezohľadného suseda a hneď vedľa môjho pozemku by šantil nahý so svojou polovičkou, rada si ho natočím na kameru a pošlem to do večerných správ, nech to vidí celé Slovensko.
Vnútorná potreba byť videný by bola naplnená dokonale, nie?

A nezabudnite sa pristaviť v mravenisku, mohlo by Vám to pekne rozprúdiť krv .
6 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
tej bezohľadnosti nerozumiem!!! mám 2 malé deti a tiež susedov....to ako vysvetlím
deťom vzdychanie a "iné veci", čo sa dejú na záhrade u susedov!!??? pokiaľ viem, je na to
paragraf, len neviem momentálne presne ktorý...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

A tu sa hneď vyskytol problém s morálnou ujmou na psychickom zdraví suseda, nehovoriac o traume dieťaťa pri takomto náhodne zazretom obraze.

V Amerike si ľudia rôzne traumy na súdoch nechávajú riadne zaplatiť.

Nazrela som do skorejších príspevkov zadávateľa a má to ťažké v tom svojom živote.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

No neviem, my sme toto prežívali, mali sme takých susedov- najskor to vadilo, ako sme počúvali tie vzdychy, najma partnerkine aj sme sa u nich boli sťažovať ale nič nepomáhalo - ako keby ju zabíjali, ale potom sme si zvykli už...-ale to sme ešte nemali deti, teraz by nám to asi vadilo viac...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
A tu sa hneď vyskytol problém s morálnou ujmou na psychickom zdraví suseda, nehovoriac o traume dieťaťa pri takomto náhodne zazretom obraze.

V Amerike si ľudia rôzne traumy na súdoch nechávajú riadne zaplatiť.

Nazrela som do skorejších príspevkov zadávateľa a má to ťažké v tom svojom živote.
danuš asi žartuješ..., amerika je amerika a my sme my- už vidím ako dokazuješ traumu svoju pred našími súdmi,hehe-akože zabudni na tieto pohádky- maximálne čo možeš urobiť je napísať sťažnost na národný výbor, inak nič- neviem, akú traumu by si chcela dokázať...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
danuš asi žartuješ..., amerika je amerika a my sme my- už vidím ako dokazuješ traumu svoju pred našími súdmi,hehe-akože zabudni na tieto pohádky- maximálne čo možeš urobiť je napísať sťažnost na národný výbor, inak nič- neviem, akú traumu by si chcela dokázať...
Ja neviem ale napr. v chorvátsku si sedím na terase a vedľa v dome výjde 70 ročná náha nemka, skoro mi zabehne káva a ona vraví GUTEN TAG a ja len odpovedám Tag...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

že na národný výbor ...

Môj syn by sa už postaral o takého suseda. Zavesil by ho na net a nikoho by sa nepýtal, či môže.
Som silný jedinec, traumy z takýchto vecí nemávam.

A túto tému považujem za prejav nudy zadávateľa.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mefistofeles666 Pozri príspevok
S blížiacim letom sa chcem informovať ako je to ,,so sexom na dvore" alebo v záhrade môžme behať nahý po záhrade
...môžete ...
a popri domu ak nás môžu vidieť susedia?
...môžu , dokonca sa poniektorí radi pozrú....
......... Partner hovorí že to je v poriadku, že sme na svojom pozemku
...môj pozemok ,môj hrad...
ale nechcem aby sa na nás susedia sťažovali že budíme verejné pohoršenie či čo..........
...závidia...

Takže otázka asi znie: Môžme behať nahý po dvore a robiť všetky tie ,,intímne" veci aj napriek tomu že nás môžu vidieť susedia?
...môžete...

P.s. nikde som to nemohla vygooglit
...zle googliš ...
Priestupky proti verejnému poriadku
§ 47

(1) Priestupku sa dopustí ten, kto
a) neuposlúchne výzvu verejného činiteľa pri výkone jeho právomoci,
b) poruší nočný kľud,
c) vzbudí verejné pohoršenie,
d) znečistí verejné priestranstvo, verejne prístupný objekt alebo znečistí verejnoprospešné zariadenie plagátovou výzdobou, komerčnými a reklamnými oznamami alebo zanedbá povinnosť upratovania verejného priestranstva,
e) úmyselne zničí, poškodí, znečistí alebo neoprávnene odstráni, zamení, pozmení, zakryje alebo premiestni turistickú značku alebo iné orientačné označenie,
f) poruší podmienky určené na ochranu verejného poriadku pri konaní kultúrnych podujatí alebo v miestach určených na rekreáciu alebo turistiku,
g) poškodí alebo neoprávnene zaberie verejné priestranstvo, verejne prístupný objekt alebo verejnoprospešné zariadenie,
h) nosí na miestach prístupných verejnosti chladné zbrane, najmä dýky, bodáky a šable, okrem prípadov, keď sú súčasťou rovnošaty, historického alebo národného kroja, výstroja a výzbroje ozbrojených síl, ozbrojených zborov a ozbrojených bezpečnostných zborov, alebo na športovú činnosť, výkon práva poľovníctva, rybárskeho práva, povolania alebo zamestnania, ako aj iné predmety, ktorými možno ublížiť na zdraví, ak možno z okolností prípadu alebo správania sa osoby usudzovať, že sa majú použiť na násilie alebo hrozbu násilím,
ch) použije pyrotechnické výrobky v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi alebo návodom na ich používanie,
i) poruší zákaz používať označenie "Policajný zbor" alebo "Polícia" alebo zákaz používať služobnú rovnošatu Policajného zboru ustanovený v osobitnom zákone.
j) poruší zákaz používať označenie "colná správa" alebo označenie, ktoré môže byť zameniteľné s týmto označením, zákaz používať služobnú rovnošatu colníka alebo odev, ktorý môže byť zameniteľný so služobnou rovnošatou colníka, alebo zákaz používať služobný preukaz colníka, služobný odznak colníka alebo preukaz alebo odznak, ktorý môže byť zameniteľný so služobným preukazom colníka alebo so služobným odznakom colníka, ustanovený v osobitnom predpise.3e)

(2) Za priestupok podľa odseku 1 písm. a) až d) možno uložiť pokutu do 33 eur, za priestupok podľa odseku 1 písm. e) až g) pokutu do 99 eur a za priestupok podľa odseku 1 písm. h) až j) pokutu do 165 eur.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
že na národný výbor ...

Môj syn by sa už postaral o takého suseda. Zavesil by ho na net a nikoho by sa nepýtal, či môže.
Som silný jedinec, traumy z takýchto vecí nemávam.

A túto tému považujem za prejav nudy zadávateľa.
ale berme fakty- nahí kúpajúci sa angličania, šantiaci vo fontáne- pokuta 66 eur, a to neboli ani na svojom pozemku ale v meste,takže títo zadávatelia by ešte lepšie pochodili...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Ale spomenula som si na staré časy.
Keď sme dávno kupovali byt na vidieku pod Tatrami, naša nová suseda sa nás pýtala, či aj my budeme takí hluční, ako tí pred nami.
Ja som jej povedala, že sa neviem zaručiť za svoje vtedy malé deti, že predsa len deti zdravé sú aj živé.
Ona mi však povedala, že nemyslela na tento druh hluku.

Asi po mesiaci som sa dozvedela, že pôvodní majitelia celkom svojsky využívali nedeľné siesty. Nebolo by na tom nič tak strašné, keby aspoň to okno na spálni zavreli .
Byt sa nachádzal pri základnej škole a futbalovom ihrisku. Nebudem hovoriť o tom, koľko ľudí sa tam premlelo v nedeľu, keď sa hral obecný futbal. A prehlučiť futbalový zápas pod oknami bytovky, to už celkom slušná trúfalosť podľa mňa!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No neviem, my sme toto prežívali, mali sme takých susedov- najskor to vadilo, ako sme počúvali tie vzdychy, najma partnerkine aj sme sa u nich boli sťažovať ale nič nepomáhalo - ako keby ju zabíjali, ale potom sme si zvykli už...-ale to sme ešte nemali deti, teraz by nám to asi vadilo viac...
keby bola susedka pekná mladá neostávalo by mi nič iné,( ako keď sme bývali na slobodárke a niektorý si tam priviedol jednorazovú priateľku ktorá od radosti že tam je alebo že je tam, vydávala neartikulované zvuky) postaviť sa za dvere poriadne zabúchať na ne a zakričať " Kamarát taky rád"
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem ale napr. v chorvátsku si sedím na terase a vedľa v dome výjde 70 ročná náha nemka, skoro mi zabehne káva a ona vraví GUTEN TAG a ja len odpovedám Tag...
stenly, zle si jej odpovedal - mal si takto: kunda, pták - možno by ti potom odpovedala: ty prase
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
Priestupky proti verejnému poriadku
§ 47

(1) Priestupku sa dopustí ten, kto
a) neuposlúchne výzvu verejného činiteľa pri výkone jeho právomoci,
b) poruší nočný kľud,
c) vzbudí verejné pohoršenie,
d) znečistí verejné priestranstvo, verejne prístupný objekt alebo znečistí verejnoprospešné zariadenie plagátovou výzdobou, komerčnými a reklamnými oznamami alebo zanedbá povinnosť upratovania verejného priestranstva,
e) úmyselne zničí, poškodí, znečistí alebo neoprávnene odstráni, zamení, pozmení, zakryje alebo premiestni turistickú značku alebo iné orientačné označenie,
f) poruší podmienky určené na ochranu verejného poriadku pri konaní kultúrnych podujatí alebo v miestach určených na rekreáciu alebo turistiku,
g) poškodí alebo neoprávnene zaberie verejné priestranstvo, verejne prístupný objekt alebo verejnoprospešné zariadenie,
h) nosí na miestach prístupných verejnosti chladné zbrane, najmä dýky, bodáky a šable, okrem prípadov, keď sú súčasťou rovnošaty, historického alebo národného kroja, výstroja a výzbroje ozbrojených síl, ozbrojených zborov a ozbrojených bezpečnostných zborov, alebo na športovú činnosť, výkon práva poľovníctva, rybárskeho práva, povolania alebo zamestnania, ako aj iné predmety, ktorými možno ublížiť na zdraví, ak možno z okolností prípadu alebo správania sa osoby usudzovať, že sa majú použiť na násilie alebo hrozbu násilím,
ch) použije pyrotechnické výrobky v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi alebo návodom na ich používanie,
i) poruší zákaz používať označenie "Policajný zbor" alebo "Polícia" alebo zákaz používať služobnú rovnošatu Policajného zboru ustanovený v osobitnom zákone.
j) poruší zákaz používať označenie "colná správa" alebo označenie, ktoré môže byť zameniteľné s týmto označením, zákaz používať služobnú rovnošatu colníka alebo odev, ktorý môže byť zameniteľný so služobnou rovnošatou colníka, alebo zákaz používať služobný preukaz colníka, služobný odznak colníka alebo preukaz alebo odznak, ktorý môže byť zameniteľný so služobným preukazom colníka alebo so služobným odznakom colníka, ustanovený v osobitnom predpise.3e)

(2) Za priestupok podľa odseku 1 písm. a) až d) možno uložiť pokutu do 33 eur, za priestupok podľa odseku 1 písm. e) až g) pokutu do 99 eur a za priestupok podľa odseku 1 písm. h) až j) pokutu do 165 eur.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ve%C5%9...%C5%A1en%C3%AD len neviem či je výklad pojmu aj v SR rovnaký ako v ČR
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Niečo z praxe.V TO máme jeden bordel v takom rodinnom dome zo svojim dvorom a vysokým plotom okolo pozemku.Na tom dvore sa tie pracovníčky vo voľnom čase cez leto opaľovali samozrejme nahé možno aj sexovali (neviem). Nebolo by na tom nič čudné veď je to bordel , plot je plný a má 3 m.Ale,hneď susedný dom , je činžiak vežiak 13 poschodí a polovica balkónov otočená do dvora bordelu.Viem ,že sa tam boli sťažovať aj prosiť ,aby tam pracovníčky neotŕčali pracovné nástroje ,ale moc si nepomohli .
K otázke zadávateľa.Nemôžete sexovať pred deťmi ani svojimi ani cudzími..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ve%C5%9...%C5%A1en%C3%AD len neviem či je výklad pojmu aj v SR rovnaký ako v ČR
Zákon o priestupkoch - Zákon č. 372/1990 Zb. - úplné znenie
(aktualizované úplné znenie - stav k 4. 11. 2011)
(o priestupkoch)
Autor: Slovenská národná rada

http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/...-priestupkoch/

....ale JA som pri schvaľovaní nebol ......ja som v tom nevinne ....
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

buchač Pozri príspevok
Zákon o priestupkoch - Zákon č. 372/1990 Zb. - úplné znenie
(aktualizované úplné znenie - stav k 4. 11. 2011)
(o priestupkoch)
Autor: Slovenská národná rada



http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/...-priestupkoch/

....ale JA som pri schvaľovaní nebol ......ja som v tom nevinne ....
Jáj Juraj, mal si tu čo priložiť...

Ochrannými opatreniami v takomto priestupku je aj

Ochranné opatrenia
§ 16


Ochrannými opatreniami sú:
a) obmedzujúce opatrenie,
b) zhabanie veci.


Takže milý zadávateľ, ľahko sa môže stať, že skončíte s pásom cudnosti a keď ani toto nepomôže, ani si nechcem predstavovať to zhabanie veci .
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mefistofeles666
Môžme behať nahý po dvore a robiť všetky tie ,,intímne" veci aj napriek tomu že nás môžu vidieť susedia?
Ale kľudne! No susedom predložiť účet za sledovanie plateného kanálu pre dospelých. Uvidíš, hneď prestanú sledovať, keď budú musieť zaplatiť 10€.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

220870 Pozri príspevok
Niečo z praxe.V TO máme jeden bordel v takom rodinnom dome zo svojim dvorom a vysokým plotom okolo pozemku.Na tom dvore sa tie pracovníčky vo voľnom čase cez leto opaľovali samozrejme nahé možno aj sexovali (neviem). Nebolo by na tom nič čudné veď je to bordel , plot je plný a má 3 m.Ale,hneď susedný dom , je činžiak vežiak 13 poschodí a polovica balkónov otočená do dvora bordelu.Viem ,že sa tam boli sťažovať aj prosiť ,aby tam pracovníčky neotŕčali pracovné nástroje ,ale moc si nepomohli .
K otázke zadávateľa.Nemôžete sexovať pred deťmi ani svojimi ani cudzími..
ak je na dohľad, tak je aj na dostrel ja by som si zase zastrieľal z gumipušky, či praku alebo ako to kde volajú
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Nie je to náhodou nejaká uchylka?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka



srska

1 Minute Ago #8139

prečo?
Aj Ty srska?
Ale čo sa nám tu nepovykľúva z tých našich chlapcov!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať