Zavrieť

Porady

Sex na dvore

S blížiacim letom sa chcem informovať ako je to ,,so sexom na dvore" alebo v záhrade môžme behať nahý po záhrade a popri domu ak nás môžu vidieť susedia?......... Partner hovorí že to je v poriadku, že sme na svojom pozemku ale nechcem aby sa na nás susedia sťažovali že budíme verejné pohoršenie či čo..........

Takže otázka asi znie: Môžme behať nahý po dvore a robiť všetky tie ,,intímne" veci aj napriek tomu že nás môžu vidieť susedia?

P.s. nikde som to nemohla vygooglit
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ani sa nečudujem tejto otázke, aj vo Farme skákala krava na kravu, tiež sa behala... Skús to, ale nečuduj sa veľkým očiam okolia...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Softík, Tvoja už chodí na strednú čo? A flintu v chodbe zavesenú máš?
ááále netreba mať žiadnu flintu- nech si dievča vyberie svojho fešáka...- nieje dobré v týchto veciach byť moc úzkostlivý a vačšinou takýto starostliví rodičia narobia viac škody ako osohu
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ondrejvla Pozri príspevok
Ani sa nečudujem tejto otázke, aj vo Farme skákala krava na kravu, tiež sa behala... Skús to, ale nečuduj sa veľkým očiam okolia...
tá farma je poriadna psychopatina-jediná ktorá mne je sympatická je tá Luďka z Mauacek,tá je taká seriozná- inak sú tam všetko vypatlanci a xurvičky...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ááále netreba mať žiadnu flintu- nech si dievča vyberie svojho fešáka...- nieje dobré v týchto veciach byť moc úzkostlivý a vačšinou takýto starostliví rodičia narobia viac škody ako osohu
ty čo machruješ.... ked nemáš dievčisko doma....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
ty čo machruješ.... ked nemáš dievčisko doma....
,hm-to je pravda...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ááále netreba mať žiadnu flintu- nech si dievča vyberie svojho fešáka...- nieje dobré v týchto veciach byť moc úzkostlivý a vačšinou takýto starostliví rodičia narobia viac škody ako osohu
Máš chlapcov, pokiaľ si dobre pamätám.
Však dočkaj ich pubertičku a pochopíš veľa.
A je trošku iné vychovávať chlapcov a iné dievčatá. Viem to porovnať.
V takomto veku jedine prezieravosť. Nerob tu zo mňa trasorítku, moje deti ešte ani nepomysleli a ja už som prečítala v ich očiach. Veď aj tí Tvoji Vás to doma naučia!
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
http://www.elaw.cz/cs/judikatura/31-...pohorseni.html
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

Pred chvílkou som si dala tu namahu a prebehla staré temy zadavatelky. Zaujímalo by ma čo je s tým spoločným dvorom a štekajúcim psom, teda satanovým synom ako bol nazvaný. V takomto prostredí ešte behať nahá a praktizovať sex na dvore. Hmmmm. Klobúk dolu)
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

a nebude to ako v jednej nemenovanej českej trilogii "když voni psa tak my sex"
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Mefistofeles666 Pozri príspevok

Takže otázka asi znie: Môžme behať nahý po dvore a robiť všetky tie ,,intímne" veci aj napriek tomu že nás môžu vidieť susedia?

P.s. nikde som to nemohla vygooglit
To by bola diskriminácia. Daj adresu, pošleme tam JOJku, tá to bude s radosťou prenášať pre celé Slovensko a aj ďalej.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

kaco11 Pozri príspevok
Pred chvílkou som si dala tu namahu a prebehla staré temy zadavatelky. Zaujímalo by ma čo je s tým spoločným dvorom a štekajúcim psom, teda satanovým synom ako bol nazvaný. V takomto prostredí ešte behať nahá a praktizovať sex na dvore. Hmmmm. Klobúk dolu)
.. no a čo myslíš, že prečo asi majú susedovci toho psa
Vidím, že téma od včera neutíchla - skôr naopak - aj keď zadávateľka neprispieva .. ozaj dobrá víkendovka
Ja by som im poradila - ak sa chcú zviditeľňovať - ne idú do telky (ešte aj zarobia možno)

Inak, ja by som sa veru kľudne pozrela - hlavne ak ide o "pekné telá" - aj kávičku by som si spravila a nejaký "pišinger" (pukance a kolu veľmi nemusím) ... ale to len v prípade, ak by som bola sama (a to často nebýva).
Kebyže hrozilo, že to má vidieť niekto iný - dieťa - tak neviem minimálne tú gumipušku určite vyskúšam (inú zbraň zatiaľ nevlastním).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Katy a R 16 Minutes Ago #8197

.. s keksikom nehrozí nehoda - ako s rybou .. ")
...hm .......

....a teraz vám vysvetlím ako jesť sušienku Oreo.....ale pozor, je to straaašne zložité....najprv ju otočíš, oblížeš,,,,,, nemusíš hovoriť mňam, ale mne to bez toho nejde,,,,, omliekuješ a potom zješ,,,,,môžem to skúsiť? nie,,,,ešte to nevieš :-)
ALEBO

...najprv oblížeš , potom otočíš .........a ...

...musím hovoriť mňaáááám , bez toho to nejde ...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

aké meno, taká téma
A v spálni sadíš mrkvu? Alebo bývaš na Krížnej?
1 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

hm, 76 príspevkov plus niekoľko komentárov za 24 hodín, asi je to téma od admina na "odľahčenie"
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
6. Vzbuzení veřejného pohoršení – rozsudek NSS ze dne 19.2.2004, č.j. 2 As 69/2003 – 50:


Dle § 47 odst. 1 písm. c) ZPř se přestupku dopustí ten, kdo „vzbudí veřejné pohoršení“, více už zákon neuvádí. NSS v případě muže sankcionovaného za vzbuzení veřejného pohoršení tím, že se na své zahradě pohyboval poloodhalen v bederní roušce, čímž údajně pohoršoval zvědavé sousedky, konkretizoval následující podmínky naplnění dané skutkové podstaty přestupku: "Veřejné pohoršení" ve smyslu § 47 odst. 1 písm. c) zákona o přestupcích nastává v případě současného naplnění tří znaků: musí být spácháno veřejně, jednání musí subjektivně pohoršovat zpravidla více než dvě osoby, které budou tomuto jednání obvykle přítomny současně, a musí být v rozporu s tím obsahem mravnosti, na němž se společnost shoduje. Správní orgán neporovnává toto jednání s mravností stanovenou podle vlastních kritérií, nýbrž je poměřuje s obecnou společenskou shodou o obsahu mravnosti.“



V praxi je však za právě uvedených podmínek spáchání zmíněného přestupku prakticky neprokazatelné, neboť nelze-li dohledat pohoršené osoby, jakkoliv se bude jednat o jednání objektivně pohoršlivé, nelze ani prokázat naplnění skutkové podstaty daného přestupku. V praxi je tak podobný přestupek efektivně řešen pouze v blokovém řízení, kde nelze podat odvolání (a pozdější námitky o nepřítomnosti pohoršených osob lze zohlednit max. v přezkumném řízení dle § 94 a násl. správního řádu) nebo tam, kde se správní orgán zmíněným judikátem řídit nebude. Dohledat subjektivně pohoršené osoby, které zároveň měly i objektivní důvody k pohoršení (a nejsou „pohoršeny“ jen z důvodu postranních úmyslů, např. snahy uškodit obviněnému z přestupku, ale jsou pohoršeny „opravdu“), kdy projednávaný skutek bude i objektivně pohoršlivý, je totiž nadlidský úkol a zmíněné ustanovení by při výkladu striktně se řídícím výkladem NSS mělo být v praxi spíše mrtvým ustanovením zákona (policie při oznamování přestupku uvádí jako svědky max. strážníky či policisty, kteří zas dle výkladu MV pohoršeni být nemohou, a „svědkové z lidu“ by zase policistům, potažmo správním orgánům, za obtěžování v podobě nutnosti chodit svědčit kamsi na úřad a nechat se vyslýchat mj. pro důvody jejich údajného pohoršení, pěkně poděkovali – v době vydání judikátu navíc za daný přestupek hrozila pokuta v max. výši 1.000,- Kč /nyní jde o max. 5.000,- Kč/.)


De lege ferenda by asi bylo vhodnější danou skutkovou podstatu přestupku přeformulovat, např. analogicky k výtržnictví dle trestního zákona, kde postačuje dopustit se veřejně nebo na místě veřejnosti přístupném hrubé neslušnosti nebo výtržnosti (…), aniž by bylo třeba řešit pocity a názory eventuálních svědků, není-li jinak o zavrženíhodnosti jednání pachatele pochyb.
http://prestupky.blogspot.com/2010/0...siho_2418.html

Je to z Česka, ale ten § 47 je zhodný s naším.

Otázka je čo vlastne to "verejné pohoršenie" je. To by sa mohli nejakí traja dohodnúť, zájsť do miestnej krčmy a vyhlásiť, že boli verejne pohoršení, lebo sa tam všetci ožierali. A obec by od každého "páchateľa" inkasovala 33 €.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Alebo teraz, keď poslanci tú priestupkovú imunitu nemajú. Určite by sa našlo oveľa viac ľudí (zdravotných sestier, učiteľov a mnohých iných) verejne pohoršených niektorými zákonmi, čo vyprodukovali. Prínos pre štátny rozpočet by bol 33 krát 150=4950 € za každý takýto priestupok. To sa vyplatí.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jahoszmsk Pozri príspevok
hm, 76 príspevkov plus niekoľko komentárov za 24 hodín, asi je to téma od admina na "odľahčenie"
Ešte že sa dopytujúca nespýtala v reakcii na prv zhovadilý a uzavretý príspevok že či sa pritom môže urobiť na dvore alebo len na kúpalisku
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

marjankaj
keď poslanci tú priestupkovú imunitu nemajú.
Šak už na to pomaly prišli - než zaplatiť pokutičku za 0,99 promile krvi v alkahóle, tak to radšej 1,01promile alkahólu v krvi - tam už si môžu pískať (do konca volebného obdobia, teda pokiaľ nebudú "doživotní" posranci).
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..šížmarjáá...sex na dvore..poslanci..pokuty..alkohol..alkahól...a google nevie odpoveď..zažalovať ho je málo...
...mefistová, susedia budú radi, ak dostanú inšpiráciu, hlavne sused..suseda ti možno vypichne očky, ale tebe to predsa nebude vadiť,hlavne, že ti chutí...kecám..to fakt je plodná téma..ani nedám mimotémy..
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

veru, aj mňa by zaujímalo, či to má byť v tomto spoločnom dvore: http://www.porada.sk/t175772-spolocn...ml#post1840128
lebo to by bolo asi silné kafe...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať