evka01
09.05.12,13:27
V minulom roku som mala pracovný úraz na neupravenej komunikácii. Môžem žiadať správcu komunikácie o finančné odškodnenie? Ak áno, ako to formulovať? Veľmi pekne ďakujem vopred za všetky rady.
ivka70
09.05.12,11:43
Pracovny uraz?
A so zamestnavatelom ho mas vysporiadany? Je uznany 100%?

A aky je vztah zamestnavatel a spravca komunikacie?
evka01
09.05.12,11:52
bol to uznany ako uraz pracovny 100%. Ja som v case urazu bola dorucovatelka. Viem že socialna socialna poistovna riesi odskodne a bolestne s nasledkami, alebo bez,,,to teraz riesim- bodovanie atd. Ja som len chcela, ci by som mohla oslovit aj spravcu- majitela komunikacie.
ivka70
09.05.12,12:03
bol to uznany ako uraz pracovny 100%. Ja som v case urazu bola dorucovatelka. Viem že socialna socialna poistovna riesi odskodne a bolestne s nasledkami, alebo bez,,,to teraz riesim- bodovanie atd. Ja som len chcela, ci by som mohla oslovit aj spravcu- majitela komunikacie.


To by ale asi znamenalo, ze vy si za jeden uraz mala dvojnasobne odskodnenie. Nie?
Myslim si, ze si nahradu skody mal uplatnovat zamestnavatel u spravcu komunikacie.
Neviem.
evka01
09.05.12,12:17
Pytam sa, lebo zamestnavatel nic neriesil, iba soc poistovna riesi to obligádne. Akoby správca komunikacie za nic nezodpovedal.
Zial nebola som poistena, a tak hladam sposob ako si "pomoct" samozrejme len v ramci vlastnych prav.
ivka70
09.05.12,15:41
Pytam sa, lebo zamestnavatel nic neriesil, iba soc poistovna riesi to obligádne. Akoby správca komunikacie za nic nezodpovedal.
Zial nebola som poistena, a tak hladam sposob ako si "pomoct" samozrejme len v ramci vlastnych prav.

Ved skusit mozes, ale na to potrebujes mat svedkov, ze sa ti ten uraz stal prave na tej komunikacii a prave v case, ked nebola upravena a neviem, ci riesit v maji nie je neskoro ...ci si nemala spravcu komunikacie kontaktovat hned ako sa dalo.
evka01
09.05.12,16:14
V tom problem nevidim, lebo zachranka ma vzala z miesta, tiez pani z blizkej firmy volala zachranku a so mnou tam sedela v snehovom zaveji, prikryvala kozuchom, lebo som lezala, a pohnut sa nedalo. Tiez 1 sofer z tatrovkou tam stal, lebo kvoli mne nemohol dalej. O vsetkom je zapis ako aj podrobny popis. Mozno by mohli reagovat na to , ze je maj, no ja do dnes mam kvoli urazu problemy....No uvidim,,,,ďakujem, ze sa mojim problemom zaoberate, veľmi si to važim. Eva