Zavrieť

Porady

Úraz na komunikácii

V minulom roku som mala pracovný úraz na neupravenej komunikácii. Môžem žiadať správcu komunikácie o finančné odškodnenie? Ak áno, ako to formulovať? Veľmi pekne ďakujem vopred za všetky rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Pracovny uraz?
    A so zamestnavatelom ho mas vysporiadany? Je uznany 100%?

    A aky je vztah zamestnavatel a spravca komunikacie?

    evka01 je offline (nepripojený) evka01

    evka01
    bol to uznany ako uraz pracovny 100%. Ja som v case urazu bola dorucovatelka. Viem že socialna socialna poistovna riesi odskodne a bolestne s nasledkami, alebo bez,,,to teraz riesim- bodovanie atd. Ja som len chcela, ci by som mohla oslovit aj spravcu- majitela komunikacie.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    evka01 Pozri príspevok
    bol to uznany ako uraz pracovny 100%. Ja som v case urazu bola dorucovatelka. Viem že socialna socialna poistovna riesi odskodne a bolestne s nasledkami, alebo bez,,,to teraz riesim- bodovanie atd. Ja som len chcela, ci by som mohla oslovit aj spravcu- majitela komunikacie.

    To by ale asi znamenalo, ze vy si za jeden uraz mala dvojnasobne odskodnenie. Nie?
    Myslim si, ze si nahradu skody mal uplatnovat zamestnavatel u spravcu komunikacie.
    Neviem.

    evka01 je offline (nepripojený) evka01

    evka01
    Pytam sa, lebo zamestnavatel nic neriesil, iba soc poistovna riesi to obligádne. Akoby správca komunikacie za nic nezodpovedal.
    Zial nebola som poistena, a tak hladam sposob ako si "pomoct" samozrejme len v ramci vlastnych prav.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    evka01 Pozri príspevok
    Pytam sa, lebo zamestnavatel nic neriesil, iba soc poistovna riesi to obligádne. Akoby správca komunikacie za nic nezodpovedal.
    Zial nebola som poistena, a tak hladam sposob ako si "pomoct" samozrejme len v ramci vlastnych prav.
    Ved skusit mozes, ale na to potrebujes mat svedkov, ze sa ti ten uraz stal prave na tej komunikacii a prave v case, ked nebola upravena a neviem, ci riesit v maji nie je neskoro ...ci si nemala spravcu komunikacie kontaktovat hned ako sa dalo.

    evka01 je offline (nepripojený) evka01

    evka01
    V tom problem nevidim, lebo zachranka ma vzala z miesta, tiez pani z blizkej firmy volala zachranku a so mnou tam sedela v snehovom zaveji, prikryvala kozuchom, lebo som lezala, a pohnut sa nedalo. Tiez 1 sofer z tatrovkou tam stal, lebo kvoli mne nemohol dalej. O vsetkom je zapis ako aj podrobny popis. Mozno by mohli reagovat na to , ze je maj, no ja do dnes mam kvoli urazu problemy....No uvidim,,,,ďakujem, ze sa mojim problemom zaoberate, veľmi si to važim. Eva

    Úraz na komunikácii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.