PaliČ4
02.07.12,10:19
Dobrý deň,
mal by som jednu otázku. Je možné podať trestné oznámenie na osobu, ak som si od neho objednal vec v hodnote 120€ a dobierkou mi prišli veci v hodnote 10€..Mám aj jeho adresu, oplatí sa mi to ?
Ďakujem za rady
Llívia
02.07.12,08:29
Dobrý deň,
mal by som jednu otázku. Je možné podať trestné oznámenie na osobu, ak som si od neho objednal vec v hodnote 120€ a dobierkou mi prišli veci v hodnote 10€..Mám aj jeho adresu, oplatí sa mi to ?
Ďakujem za rady
Ako si priešiel na tie "hodnoty" 120 a 10 EUR?
(Keď ti predám obyčajnú ceruzku za 10 EUR a ty ju kúpiš, tak sa môžeš sťažovať akurát tak na lampárni, že ceruzka má hodnotu 0,10 EUR a ty si za ňu dal 10 EUR :---)
PaliČ4
02.07.12,10:31
Objednal som si telefón za 120€ a oni mi poslali kraťase za 14,99€....asi tak je to
Andy Kralik
02.07.12,10:37
To skôr vyzerá na omyl ako na podvod..
pepa78
02.07.12,10:37
a nemohol to byť len omyl, že tvoja objednávka išla tomu, čo chcel kraťase ? :)
Llívia
02.07.12,10:42
Objednal som si telefón za 120€ a oni mi poslali kraťase za 14,99€....asi tak je to
Skontaktoval si sa s tou firmou a povedal im, čo sa stalo a čo máš ďalej robiť? Tiež neverím, že to niekto urobil naschvál. Ono sa občas takéto veci stanú. Seriózne firmy nemajú problém dať veci do poriadku.
trisestri
02.07.12,11:07
mne sa stalo ze za dobierku som platil menej nez bola cena tovaru,nakoniec vysvitlo ze dodavatel poplietol sprievodky k balikom,takisto v tvojom pripade mohol omylom poslat inu zasielku,preto ako radia vyssie tereba sa skontaktovat z dodavatelom a sa to pravdebodobne vysvetlí ako nechcený omyl.
mattto
02.07.12,11:12
chalanisko nepíše, či ide o firmu alebo o súkromnú osobu. Ak ide o súkromnú osobu, najskôr to bude oj.b :( pochybujem, že človek predávajúci mobil niekde na bazosi omylom zašle kraťase - tie sa mu aspoň teraz v lete zídu, niekedy sa posielali tehly :D
PaliČ4
02.07.12,15:50
Takže ide o súkromnú osobu..Telefón zrušený, email tak isto a adresa z dobierky neexistuje ...takže som bol pekne osratý ...
mattto
02.07.12,16:02
Takže ide o súkromnú osobu..Telefón zrušený, email tak isto a adresa z dobierky neexistuje ...takže som bol pekne osratý ...

trestné oznámenie v každom prípade podaj, možno je viac takých prípadov

zober si z toho ponaučenie, že nie všetko čo sa blyští je zlato, na druhej strane si neskrachoval, takže sa z toho v pohode dostaneš :)