biznisdeal
23.07.12,14:17
Ak máte zaujímavý (hoci aj bláznivý) podnikateľský zámer nápad, ktorý by eventuálne dokázal produkovať zisk, ale bojíte sa ísť do toho sami alebo vám chýbajú peniaze, som ochotný diskutovať s vami o prvotnom financovaní.
Podmienkou je, že po rozbehnutí si projekt musí začať na seba zarábať bez ďalších veľkých investícií.

Čím viac info pošlete, tým lepšie: kartsarper@gmail.com

Teším sa na spoluprácu!
median
25.07.12,08:33
No čo, na maily neodpovedáte?
Dantess
25.07.12,09:41
"čím viac info pošlete, tým lepšie" = vykrádačka nápadov.
median
25.07.12,12:54
"čím viac info pošlete, tým lepšie" = vykrádačka nápadov.
Samozrejme ze som mu ten nápad hned v prvom maily neposlal, práve kvôly tomuto prípadu :)
biznisdeal
25.07.12,14:32
Urcite odpovedame
biznisdeal
25.07.12,14:33
"čím viac info pošlete, tým lepšie" = vykrádačka nápadov.

Dobry den, zdielat svoj napad s nami mozete do takej miery, ako si sami zvolite. Ak z toho co mi poslete, dokazem odhadnut, ci sa oplati zaoberat sa komunikaciou dalej, tak nam to bude urcite stacit, aj bez samotnych detailov napadu. S pozdravom Vykradac :)
median
25.07.12,16:07
Dobry den, zdielat svoj napad s nami mozete do takej miery, ako si sami zvolite. Ak z toho co mi poslete, dokazem odhadnut, ci sa oplati zaoberat sa komunikaciou dalej, tak nam to bude urcite stacit, aj bez samotnych detailov napadu. S pozdravom Vykradac :)

Takže vy očakávate, že Vám hned napíšu ľudia celý svoj nápad ? To si robíte srandu? Nebolo by od veci, keby ste napísali aspon region v ktorom by ste chceli podnikať, značne by ste znížili počet ľudí s nápadmi, ktoré Vás "obťažujú", kedže pochybujem, že by chcel niekto, kto je s BA podnikat v KE...
pivko
25.07.12,17:03
Čistý blud tak že odpískané - klikám vyriešené.
median
25.07.12,18:34
klikám aj ja na vyriešené a tým ukončujem tému, škoda reči s takymi niečo riešiť.
luckyteam
08.08.12,00:19
uz som vam zaslal email a nic ziadna odpoved