Zavrieť

Porady

Ponúkam kapitál do 6000 EUR na rozbehnutie zaujímavého podnikateľského zámeru

Ak máte zaujímavý (hoci aj bláznivý) podnikateľský zámer nápad, ktorý by eventuálne dokázal produkovať zisk, ale bojíte sa ísť do toho sami alebo vám chýbajú peniaze, som ochotný diskutovať s vami o prvotnom financovaní.
Podmienkou je, že po rozbehnutí si projekt musí začať na seba zarábať bez ďalších veľkých investícií.

Čím viac info pošlete, tým lepšie: kartsarper@gmail.com

Teším sa na spoluprácu!
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

median je offline (nepripojený) median

median
No čo, na maily neodpovedáte?
biznisdeal Urcite odpovedame
luckyteam uz som vam zaslal email a nic ziadna odpoved

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
"čím viac info pošlete, tým lepšie" = vykrádačka nápadov.

median je offline (nepripojený) median

median
Dantess Pozri príspevok
"čím viac info pošlete, tým lepšie" = vykrádačka nápadov.
Samozrejme ze som mu ten nápad hned v prvom maily neposlal, práve kvôly tomuto prípadu
Dantess Pozri príspevok
"čím viac info pošlete, tým lepšie" = vykrádačka nápadov.
Dobry den, zdielat svoj napad s nami mozete do takej miery, ako si sami zvolite. Ak z toho co mi poslete, dokazem odhadnut, ci sa oplati zaoberat sa komunikaciou dalej, tak nam to bude urcite stacit, aj bez samotnych detailov napadu. S pozdravom Vykradac

median je offline (nepripojený) median

median
biznisdeal Pozri príspevok
Dobry den, zdielat svoj napad s nami mozete do takej miery, ako si sami zvolite. Ak z toho co mi poslete, dokazem odhadnut, ci sa oplati zaoberat sa komunikaciou dalej, tak nam to bude urcite stacit, aj bez samotnych detailov napadu. S pozdravom Vykradac
Takže vy očakávate, že Vám hned napíšu ľudia celý svoj nápad ? To si robíte srandu? Nebolo by od veci, keby ste napísali aspon region v ktorom by ste chceli podnikať, značne by ste znížili počet ľudí s nápadmi, ktoré Vás "obťažujú", kedže pochybujem, že by chcel niekto, kto je s BA podnikat v KE...

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang pivko
Čistý blud tak že odpískané - klikám vyriešené.

median je offline (nepripojený) median

median
klikám aj ja na vyriešené a tým ukončujem tému, škoda reči s takymi niečo riešiť.

Ponúkam kapitál do 6000 EUR na rozbehnutie zaujímavého podnikateľského zámeru

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.