Sqvuirrel
02.08.12,14:33
Potreboval by som sa poinformovat ohladom papierovaciek a co vsetko k tomu treba...dakujem za odpovede...
tictac7
02.08.12,12:37
...ale veď toho tu je už do aleluja popísané. Tak si nájdi, pozri a pýtaj sa konkrétne otázky, čomu nerozumieš.

...po zaregistrovaní si si mal(a) aj ETIKETU prečítať a NÁVOD...
Sqvuirrel
02.08.12,12:48
Ked toho je strasne vela... a kde to najdem lebo som tu tu hladal a moc som sa k tomu nedopatral ...
tictac7
02.08.12,12:53
Ked toho je strasne vela... a kde to najdem lebo som tu tu hladal a moc som sa k tomu nedopatral ...

Ešte stále si nedal(a) konkrétnu otázku. Tak ťažko dostaneš konkrétnu odpoveď. Tu máš jeden z linkov

http://www.porada.sk/t92480-zaciatky-podnikania-ako-na-to.html
marjankaj
02.08.12,13:05
Potreboval by som sa poinformovat ohladom papierovaciek a co vsetko k tomu treba...dakujem za odpovede...
No veď sa informuj. Čo ti v tom bráni?:eek:
Sqvuirrel
02.08.12,16:09
Zevraj od zaciatku tohto roka vysiel zakon, ze v buxe musim mat presne tolko penazi kolko je nahodene v pokladni, cize nemozu tam byt tringelty... co je na tom pravda ???
veronikasad
02.08.12,16:14
Zevraj od zaciatku tohto roka vysiel zakon, ze v buxe musim mat presne tolko penazi kolko je nahodene v pokladni, cize nemozu tam byt tringelty... co je na tom pravda ???
všetko čo si napísal.
Sqvuirrel
02.08.12,16:27
a keby mi dosla kontrola, maju pravo sa mi hrabat v buxe a prepocitavat kolko tam mam penazi lebo sak inak to nema ako zistit... musim mu vytlacit trzbu a spocitat si peniaze ci???
Sqvuirrel
02.08.12,16:32
.
KEJKA
02.08.12,16:47
a keby mi dosla kontrola, maju pravo sa mi hrabat v buxe a prepocitavat kolko tam mam penazi lebo sak inak to nema ako zistit... musim mu vytlacit trzbu a spocitat si peniaze ci???ano, presne tak. kontrola môže všetko.:)
Sqvuirrel
02.08.12,16:52
to je trochu chore nie ??? :D otazka: xcel by som teda organizovat diskoteky cez vikendy tak na dedinach, co vsetko ake papiere budem na to potrebovat ??? treba mat aj nejaky papier z hygieny ???
tictac7
03.08.12,06:05
už si niekde úplne mimo pôvodne zadanej témy. Otázka je zase tak strašne všeobecná :mad: ...a Ty fakt nevieš používať funkciu "hľadať"?!

http://www.porada.sk/t98178-organizacia-diskoteky.html (http://www.porada.sk/t98178-organizacia-diskoteky.html)
Sqvuirrel
03.08.12,10:08
Pozri, nepotrebujem tvoje kazne, potrebujem pomoc...ak mi xces pomoct budem rad a budem ti za to velmi vdacny... pytal som sa ake papiere potrebujem keby mi dosla kontrola...myslim ze mimo temy nie som pretoze to s gastronomiou suvisi...a tlacitko hladat pouzivat viem...keby som nasiel to co potrebujem tak neziadam o pomoc...
blavaciko
06.08.12,21:29
Pozri, nepotrebujem tvoje kazne, potrebujem pomoc...ak mi xces pomoct budem rad a budem ti za to velmi vdacny... pytal som sa ake papiere potrebujem keby mi dosla kontrola...myslim ze mimo temy nie som pretoze to s gastronomiou suvisi...a tlacitko hladat pouzivat viem...keby som nasiel to co potrebujem tak neziadam o pomoc...

v tom pripade hladas velmi, ale velmi zle... co vsetko potrebujes? no minimalne:

potvrdenie zo statnej veterinarnej spravy
potvrdenie o odbornej sposobilosti pri vykonavani epidemiologicky zavaznych cinnosti (tzv. hyg. minimum - vydava reg. urad ver. zdravotnictva)
zivnostensky list
ohlasenie prevadzky na miestnom/obecnom urade s otvaracimi hodinami
zaplatit autorske poplatky SOZE
v pripade predaja alkoholu licenciu od colneho uradu
protipoziarna ochrana
registracia platitela dane z prijmu
registracna pokladna
atd atd...