Zavrieť

Porady

Zdravim...je tu niekto kto sa venuje podnikaniu v oblasti gastronomie ??? dakujem ...

Potreboval by som sa poinformovat ohladom papierovaciek a co vsetko k tomu treba...dakujem za odpovede...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    už si niekde úplne mimo pôvodne zadanej témy. Otázka je zase tak strašne všeobecná ...a Ty fakt nevieš používať funkciu "hľadať"?!

    http://www.porada.sk/t98178-organizacia-diskoteky.html

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...ale veď toho tu je už do aleluja popísané. Tak si nájdi, pozri a pýtaj sa konkrétne otázky, čomu nerozumieš.

    ...po zaregistrovaní si si mal(a) aj ETIKETU prečítať a NÁVOD...
    Ked toho je strasne vela... a kde to najdem lebo som tu tu hladal a moc som sa k tomu nedopatral ...

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    Sqvuirrel Pozri príspevok
    Ked toho je strasne vela... a kde to najdem lebo som tu tu hladal a moc som sa k tomu nedopatral ...
    Ešte stále si nedal(a) konkrétnu otázku. Tak ťažko dostaneš konkrétnu odpoveď. Tu máš jeden z linkov

    http://www.porada.sk/t92480-zaciatky...ako-na-to.html

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Sqvuirrel Pozri príspevok
    Potreboval by som sa poinformovat ohladom papierovaciek a co vsetko k tomu treba...dakujem za odpovede...
    No veď sa informuj. Čo ti v tom bráni?
    Zevraj od zaciatku tohto roka vysiel zakon, ze v buxe musim mat presne tolko penazi kolko je nahodene v pokladni, cize nemozu tam byt tringelty... co je na tom pravda ???

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Sqvuirrel Pozri príspevok
    Zevraj od zaciatku tohto roka vysiel zakon, ze v buxe musim mat presne tolko penazi kolko je nahodene v pokladni, cize nemozu tam byt tringelty... co je na tom pravda ???
    všetko čo si napísal.
    a keby mi dosla kontrola, maju pravo sa mi hrabat v buxe a prepocitavat kolko tam mam penazi lebo sak inak to nema ako zistit... musim mu vytlacit trzbu a spocitat si peniaze ci???

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Sqvuirrel Pozri príspevok
    a keby mi dosla kontrola, maju pravo sa mi hrabat v buxe a prepocitavat kolko tam mam penazi lebo sak inak to nema ako zistit... musim mu vytlacit trzbu a spocitat si peniaze ci???
    ano, presne tak. kontrola môže všetko.
    to je trochu chore nie ??? otazka: xcel by som teda organizovat diskoteky cez vikendy tak na dedinach, co vsetko ake papiere budem na to potrebovat ??? treba mat aj nejaky papier z hygieny ???
    Pozri, nepotrebujem tvoje kazne, potrebujem pomoc...ak mi xces pomoct budem rad a budem ti za to velmi vdacny... pytal som sa ake papiere potrebujem keby mi dosla kontrola...myslim ze mimo temy nie som pretoze to s gastronomiou suvisi...a tlacitko hladat pouzivat viem...keby som nasiel to co potrebujem tak neziadam o pomoc...

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    Sqvuirrel Pozri príspevok
    Pozri, nepotrebujem tvoje kazne, potrebujem pomoc...ak mi xces pomoct budem rad a budem ti za to velmi vdacny... pytal som sa ake papiere potrebujem keby mi dosla kontrola...myslim ze mimo temy nie som pretoze to s gastronomiou suvisi...a tlacitko hladat pouzivat viem...keby som nasiel to co potrebujem tak neziadam o pomoc...
    v tom pripade hladas velmi, ale velmi zle... co vsetko potrebujes? no minimalne:

    potvrdenie zo statnej veterinarnej spravy
    potvrdenie o odbornej sposobilosti pri vykonavani epidemiologicky zavaznych cinnosti (tzv. hyg. minimum - vydava reg. urad ver. zdravotnictva)
    zivnostensky list
    ohlasenie prevadzky na miestnom/obecnom urade s otvaracimi hodinami
    zaplatit autorske poplatky SOZE
    v pripade predaja alkoholu licenciu od colneho uradu
    protipoziarna ochrana
    registracia platitela dane z prijmu
    registracna pokladna
    atd atd...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.