Nanacel
03.08.12,09:59
Ahojte, zaciname s eshopom, ktory ma zabudovanu moznost posielat faktury a vedie aj skladove hospodarstvo. Potrebujem to mat aj v nejakom ekonomickom systeme, ci mi to staci?
Dakujem
Tweety
03.08.12,08:02
Ahojte, zaciname s eshopom, ktory ma zabudovanu moznost posielat faktury a vedie aj skladove hospodarstvo. Potrebujem to mat aj v nejakom ekonomickom systeme, ci mi to staci?
Dakujem
Ak budeš viesť účtovníctvo, tak potrebuješ soft, nebudeš v 21.storočí robiť účto ručne, či?
Nanacel
03.08.12,08:06
predpokladala som, ze len vytlacim faktury a blocky a odnesiem raz za 3 mesiace uctovnicke...ci nie?
Tweety
03.08.12,08:11
predpokladala som, ze len vytlacim faktury a blocky a odnesiem raz za 3 mesiace uctovnicke...ci nie?
Ak máš účtovníčku, tak účtovnícky soft nepotrebuješ. Myslela som, že si sama vedieš účto.
KEJKA
03.08.12,08:18
Ahojte, zaciname s eshopom, ktory ma zabudovanu moznost posielat faktury a vedie aj skladove hospodarstvo. Potrebujem to mat aj v nejakom ekonomickom systeme, ci mi to staci?
Dakujemnepotrebuješ soft, ale bolo by dobre, ak by účtovníčka mala soft, ktorý je kompatibilný s tvojim systémom - aby nemusela faktúry nahadzovať duálne - ručne -zbytočne sa ti spracovanie účtovníctva predraží.