Zavrieť

Porady

Potrebujem ekonomicky softver?

Ahojte, zaciname s eshopom, ktory ma zabudovanu moznost posielat faktury a vedie aj skladove hospodarstvo. Potrebujem to mat aj v nejakom ekonomickom systeme, ci mi to staci?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Nanacel Pozri príspevok
    Ahojte, zaciname s eshopom, ktory ma zabudovanu moznost posielat faktury a vedie aj skladove hospodarstvo. Potrebujem to mat aj v nejakom ekonomickom systeme, ci mi to staci?
    Dakujem
    Ak budeš viesť účtovníctvo, tak potrebuješ soft, nebudeš v 21.storočí robiť účto ručne, či?

    Nanacel je offline (nepripojený) Nanacel

    Nanacel
    predpokladala som, ze len vytlacim faktury a blocky a odnesiem raz za 3 mesiace uctovnicke...ci nie?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Nanacel Pozri príspevok
    predpokladala som, ze len vytlacim faktury a blocky a odnesiem raz za 3 mesiace uctovnicke...ci nie?
    Ak máš účtovníčku, tak účtovnícky soft nepotrebuješ. Myslela som, že si sama vedieš účto.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Nanacel Pozri príspevok
    Ahojte, zaciname s eshopom, ktory ma zabudovanu moznost posielat faktury a vedie aj skladove hospodarstvo. Potrebujem to mat aj v nejakom ekonomickom systeme, ci mi to staci?
    Dakujem
    nepotrebuješ soft, ale bolo by dobre, ak by účtovníčka mala soft, ktorý je kompatibilný s tvojim systémom - aby nemusela faktúry nahadzovať duálne - ručne -zbytočne sa ti spracovanie účtovníctva predraží.

    Potrebujem ekonomicky softver?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.