fero.z
09.08.12,18:22
Kúpili sme starši dom a po rekonštrukci sme sa nstahovali,pop par mesiacoch nastali problemi susedove mačky nam začali `oštiavat`dvere .Pohár pretiekol ked som si obul tenisky a hadajte čo?presne tak.Skusili sme dake odpudzovače ale nezaberaju skoro vôbec tak neviem.Poradte.
arizona
09.08.12,18:12
220870
09.08.12,18:21
Mačky neznačkujú ,kocúriská značkujú.
pepsikova
09.08.12,18:38
...zaobstaraj si psíka..a má š po starosti, aj dom ti ostráži, aj mačky odoženie..aj milovať ťa bude, ak mu dáš dobrý život..
fero.z
10.08.12,18:15
Dobrá rada stojí groš.Pozrel som čo sa dalo ale moc rozumu stoho všetkého nemám.Rastlinky naprv áno potom nie,odpudzovače-nič moc,chemia presne to isté ako odpudzovače.Pes ešte musí počkat nemame hotove ploty.A nakoniec mačky mám rád tak im nechcem ubližit.Tak teraz čo,
pepsikova
10.08.12,18:27
Dobrá rada stojí groš.Pozrel som čo sa dalo ale moc rozumu stoho všetkého nemám.Rastlinky naprv áno potom nie,odpudzovače-nič moc,chemia presne to isté ako odpudzovače.Pes ešte musí počkat nemame hotove ploty.A nakoniec mačky mám rád tak im nechcem ubližit.Tak teraz čo,..

..no, mačkátka sú semotamo aj užitočné, nebudeš mať myši,ale zas, ak budú mať stretká pod tvojimi oknami, veľa sa nenaspíš!..a čo nejaký neviditeľný slabý elektrický okruh?..aby nešli priamo k domu a neznačkovali?..to by na ne neplatilo?..alebo pustiť z repráka nejaké cudzie zvuky?..lebo škoda zničeného..
Katy a R
10.08.12,18:28
.. žeby vyprať tenisky?? ... :)
pavol54
10.08.12,18:35
Kúpili sme starši dom a po rekonštrukci sme sa nstahovali,pop par mesiacoch nastali problemi susedove mačky nam začali `oštiavat`dvere .Pohár pretiekol ked som si obul tenisky a hadajte čo?presne tak.Skusili sme dake odpudzovače ale nezaberaju skoro vôbec tak neviem.Poradte.máš mačku? lebo oni oštiavajú len vtedy keď sa začína hárať alebo aby tam iný kocúrisko nešiel, aj mne to robili ale dovtedy kým ju niektorý nefikol, potom bol pokoj a po čase keď bola vo fikacej pozícii to začalo znova.
fero.z
11.08.12,10:31
Mačku mám ale dvojnohú a ruja už skončila.Ten el.prúd stojí za úvahu,myslite tie el.oplotky ma kravi a tak?