durisovad
19.02.06,08:03
Vsetkym Vlastam a Vlastickam, zvlast ONDREJVLA vsetko najlepsie k meninam.
janasv
19.02.06,07:37
Vsetko najlepsie.
atramka
19.02.06,07:46
Pripájam sa k blahoželaniu a ozaj pri tomto mene mi hned napadne ONDREJVLA, naša obetavá kolegynka poraďáčka - ZLATA VLASTIČKA.
Hádam tu na porade nie je osoba, ktorej by ona neporadila.
Preto všetko naj-naj-naj....... hlavne veľa, veľa zdravia, pohody v kruhu svojej rodiny a medzi tísíckami poraďákov. VLASTI ŽIVIJÓ.........
ondrejvla
19.02.06,14:19
Ďakujem veľmi pekne za všetko blahoželania. Pozývam na tortu a na pohárik.
Kto si dá i kávu, stačí sa ozvať.

Želám všetkým pekný deň a veľa zdravia.
ondrejvla
19.02.06,14:21
Pripájam sa k blahoželaniu a ozaj pri tomto mene mi hned napadne ONDREJVLA, naša obetavá kolegynka poraďáčka - ZLATA VLASTIČKA.
Hádam tu na porade nie je osoba, ktorej by ona neporadila.
Preto všetko naj-naj-naj....... hlavne veľa, veľa zdravia, pohody v kruhu svojej rodiny a medzi tísíckami poraďákov. VLASTI ŽIVIJÓ.........

Atramka ďakujem, ale je to trochu prisilné!
Sú tu oveľa zdatnejší poraďáci, ľudia ktorí poradili i mne. A ak som niekomu pomohla, o to ma to viac teší.
Milka
19.02.06,14:45
Vlasti /Ondrejvlasta/ aj ostatné Vlastičky želám Vám veľa zdravia, šťastia, dobrej rodinnej i pracovnej pohody a aby sa Vám splnilo všetko, čo by zato stálo....
Zita5
19.02.06,15:25
Osobne sa pripájam Ondrejvla:cool: a taktiež aj všetkým Vlastám :cool: , pevného zdravia Vám želám , aby Vás všetko zlé v živote obchádzalo a stretali ste sa len s dobrým . Ostatné želania ,ak budete zdravučké sa splnia .:)
Zita5
19.02.06,15:36
Atramka ďakujem, ale je to trochu prisilné!
Sú tu oveľa zdatnejší poraďáci, ľudia ktorí poradili i mne. A ak som niekomu pomohla, o to ma to viac teší.


Vlastička, prečo by to bolo prisilné , ja myslím že nie .:)
ondrejvla
19.02.06,15:43
Ďakujem za pochvalu a zároveň za pomoc od tých, ktorí mi vždy pomohli, keď som to potrebovala. A ďakujem aj za obyčajné ľudské slovo, ktoré pomáha ešte viac.
Marína
19.02.06,19:01
Vlasti(ondrejvla), všetko dobré k meninám. Veľa lásky, zdravia, pohody a porozumenia.
Za všetko ďakuje Marína
lenkak
19.02.06,19:53
Vlastička prajem Ti všetko najlepšie. Hlavne veľa zdravíčka, ty ho hodne potebuješ.
Tá káva ešte platí?
ondrejvla
19.02.06,20:21
Vlastička prajem Ti všetko najlepšie. Hlavne veľa zdravíčka, ty ho hodne potebuješ.
Tá káva ešte platí?

Ďakujem Tebe i Evke, samozrejme platí, pozývam Vás! Dám variť vodu do kanvice, ale radšej presso?
Aj Vám všetkým, ktorí ste si na mňa spomenuli želám veľa zdravia a pozvánka platí aj pre Vás.
lenkak
19.02.06,20:36
Do kanvice a nescu. Dávam si s Tebou rande zajtra ráno.
kukučka
19.02.06,20:47
Vlastičke
Nech Ti na tvári vždy úsmev žiari :) :) :)
ondrejvla
20.02.06,06:26
Vlastičke
Nech Ti na tvári vždy úsmev žiari :) :) :)

Betka ďakujem i Tebe. A taktiež všetkým ostatným Vlastám na Porade všetko len dobré želám.
Pekný deň.
Zita5
20.02.06,06:31
Betka ďakujem i Tebe. A taktiež všetkým ostatným Vlastám na Porade všetko len dobré želám.
Pekný deň.

Vlasti a kde je tá kávička ?;)
atramka
20.02.06,09:34
Atramka ďakujem, ale je to trochu prisilné!
Sú tu oveľa zdatnejší poraďáci, ľudia ktorí poradili i mne. A ak som niekomu pomohla, o to ma to viac teší.
Milá Vlastička, v živote sme sa nestretli z očí do očí, ale takto na porade sa mi zdá že ťa poznám 100 rokov, reaguješ na problémy a rozdávaš rady všade okolo a práve ja sa v tých príspevkoch akurát prehrabujem. Mne sa to zdá, že si vždy pri tom probléme,, ktorý potrebujem riešiť. Samozrejme, je tu aj veľa dalších poraďákov, ktorým tiež ďakujem za rady a dobré nápady.
Tvoj prístup je ľudský či už v problémoch zdravotného či iného charakteru, no veľa dobrých rád som od teba čítala v odborných veciach. Keď na porade zbadám ONDREJVLA, tak sa v duchu pousmejem a vždy si rada prečítam tvoje príspevky. Verím, ze zostaneš taká aj naďalej.
......... a kafčo som si uvarila dnes na tvoje zdravie.....;)
ondrejvla
20.02.06,14:06
Atramka ďakujem. A kávička bola uvarená aj pre Teba a Zitku! Zmeškali ste, ale vari nie je všetkým dňom koniec a raz sa dúfam stretneme.

Ďakujem všetkým, ktorí mi zaslali maily a SMS a ďakujem aj za pohľadnicu.
Jozef Mihál
20.02.06,14:16
Osobne želám čo najviac spokojnosti pri čítaní gramaticky správnych príspevkov.
ondrejvla
20.02.06,14:54
Osobne želám čo najviac spokojnosti pri čítaní gramaticky správnych príspevkov.

Ďakujem pán Mihál. Tie mám najradšej, a som presvedčená, že tí, čo najviac a najkvalitnejšie radia sú správne i v tomto smere.
Jozef Mihál
20.02.06,15:10
Uff, s obavami som čakal, či pochopíte môj príspevok správne, nakoľko od istého času zásadne nepoužívam na Porade smajlíky. S výnimkou populárneho mimotemy .

A inak OK, súhlasím s Vami.