Zavrieť

Porady

Vlastam k meninam

Vsetkym Vlastam a Vlastickam, zvlast ONDREJVLA vsetko najlepsie k meninam.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    atramka je offline (nepripojený) atramka

    atramka
    Pripájam sa k blahoželaniu a ozaj pri tomto mene mi hned napadne ONDREJVLA, naša obetavá kolegynka poraďáčka - ZLATA VLASTIČKA.
    Hádam tu na porade nie je osoba, ktorej by ona neporadila.
    Preto všetko naj-naj-naj....... hlavne veľa, veľa zdravia, pohody v kruhu svojej rodiny a medzi tísíckami poraďákov. VLASTI ŽIVIJÓ.........

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Ďakujem veľmi pekne za všetko blahoželania. Pozývam na tortu a na pohárik.
    Kto si dá i kávu, stačí sa ozvať.

    Želám všetkým pekný deň a veľa zdravia.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    atramka
    Pripájam sa k blahoželaniu a ozaj pri tomto mene mi hned napadne ONDREJVLA, naša obetavá kolegynka poraďáčka - ZLATA VLASTIČKA.
    Hádam tu na porade nie je osoba, ktorej by ona neporadila.
    Preto všetko naj-naj-naj....... hlavne veľa, veľa zdravia, pohody v kruhu svojej rodiny a medzi tísíckami poraďákov. VLASTI ŽIVIJÓ.........
    Atramka ďakujem, ale je to trochu prisilné!
    Sú tu oveľa zdatnejší poraďáci, ľudia ktorí poradili i mne. A ak som niekomu pomohla, o to ma to viac teší.

    Milka je offline (nepripojený) Milka

    Milka
    Vlasti /Ondrejvlasta/ aj ostatné Vlastičky želám Vám veľa zdravia, šťastia, dobrej rodinnej i pracovnej pohody a aby sa Vám splnilo všetko, čo by zato stálo....

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Osobne sa pripájam Ondrejvla a taktiež aj všetkým Vlastám , pevného zdravia Vám želám , aby Vás všetko zlé v živote obchádzalo a stretali ste sa len s dobrým . Ostatné želania ,ak budete zdravučké sa splnia .

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    ondrejvla
    Atramka ďakujem, ale je to trochu prisilné!
    Sú tu oveľa zdatnejší poraďáci, ľudia ktorí poradili i mne. A ak som niekomu pomohla, o to ma to viac teší.

    Vlastička, prečo by to bolo prisilné , ja myslím že nie .

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Ďakujem za pochvalu a zároveň za pomoc od tých, ktorí mi vždy pomohli, keď som to potrebovala. A ďakujem aj za obyčajné ľudské slovo, ktoré pomáha ešte viac.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Vlasti(ondrejvla), všetko dobré k meninám. Veľa lásky, zdravia, pohody a porozumenia.
    Za všetko ďakuje Marína
    9-kytka10.jpg  

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Vlastička prajem Ti všetko najlepšie. Hlavne veľa zdravíčka, ty ho hodne potebuješ.
    Tá káva ešte platí?

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    lenkak
    Vlastička prajem Ti všetko najlepšie. Hlavne veľa zdravíčka, ty ho hodne potebuješ.
    Tá káva ešte platí?
    Ďakujem Tebe i Evke, samozrejme platí, pozývam Vás! Dám variť vodu do kanvice, ale radšej presso?
    Aj Vám všetkým, ktorí ste si na mňa spomenuli želám veľa zdravia a pozvánka platí aj pre Vás.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    kukučka
    Vlastičke
    Nech Ti na tvári vždy úsmev žiari
    Betka ďakujem i Tebe. A taktiež všetkým ostatným Vlastám na Porade všetko len dobré želám.
    Pekný deň.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    ondrejvla
    Betka ďakujem i Tebe. A taktiež všetkým ostatným Vlastám na Porade všetko len dobré želám.
    Pekný deň.
    Vlasti a kde je tá kávička ?

    atramka je offline (nepripojený) atramka

    atramka
    ondrejvla
    Atramka ďakujem, ale je to trochu prisilné!
    Sú tu oveľa zdatnejší poraďáci, ľudia ktorí poradili i mne. A ak som niekomu pomohla, o to ma to viac teší.
    Milá Vlastička, v živote sme sa nestretli z očí do očí, ale takto na porade sa mi zdá že ťa poznám 100 rokov, reaguješ na problémy a rozdávaš rady všade okolo a práve ja sa v tých príspevkoch akurát prehrabujem. Mne sa to zdá, že si vždy pri tom probléme,, ktorý potrebujem riešiť. Samozrejme, je tu aj veľa dalších poraďákov, ktorým tiež ďakujem za rady a dobré nápady.
    Tvoj prístup je ľudský či už v problémoch zdravotného či iného charakteru, no veľa dobrých rád som od teba čítala v odborných veciach. Keď na porade zbadám ONDREJVLA, tak sa v duchu pousmejem a vždy si rada prečítam tvoje príspevky. Verím, ze zostaneš taká aj naďalej.
    ......... a kafčo som si uvarila dnes na tvoje zdravie.....

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Atramka ďakujem. A kávička bola uvarená aj pre Teba a Zitku! Zmeškali ste, ale vari nie je všetkým dňom koniec a raz sa dúfam stretneme.

    Ďakujem všetkým, ktorí mi zaslali maily a SMS a ďakujem aj za pohľadnicu.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Osobne želám čo najviac spokojnosti pri čítaní gramaticky správnych príspevkov.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Jozef Mihál
    Osobne želám čo najviac spokojnosti pri čítaní gramaticky správnych príspevkov.
    Ďakujem pán Mihál. Tie mám najradšej, a som presvedčená, že tí, čo najviac a najkvalitnejšie radia sú správne i v tomto smere.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Uff, s obavami som čakal, či pochopíte môj príspevok správne, nakoľko od istého času zásadne nepoužívam na Porade smajlíky. S výnimkou populárneho .

    A inak OK, súhlasím s Vami.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.