sissia.market
17.09.12,20:09
Hladam investora, ktory investuje do otvorenia maloobchodnych predajni SISSIA MODA .
Vyska investicie by mala byt najmenej okolo 8 tisic. Zisk pre spolocnika za rok minimalne 4-5000eur.
Hladame dlhodobych spolocnikov, ale je mozna aj kratkodoba spolupraca - 3 az 12 mesiacov. Pri investicii na tri mesiace - teda na rozbehnutie predajne Vas zisk bude pevne stanoveny za 3 mesiace na 20% /t.j. investicia 10.000. zisk za 3 mesiace 2.000./
Piste na: sissia.market@gmail.com
sissia.market
18.09.12,17:43
Predajne v kratkej dobe chceme otvorit v BB,ZV,LC,VK,RK,DK.
Mozete investovat napriklad len do jednej predajne.
Vklad spolocnika do jednej predajne je okolo 8 az 10.000.eur.
Sortiment predajne: damsky textil,kabelky,opasky,bizuteria a doplnky.
Ako spolocnik nebudete mat ziadne pracovne povinnosti.
Vasa odmena bude polovica cisteho zisku predajne.
Je mozna dohoda, ze zamestname Vas, alebo Vam blizku osobu ako predavacku.
Zmluva o spolocnictve moze byt bud na cele obdobie fungovania predajne,alebo na dobu urcitu.
Tovar firmy Sissia je urceny pre vsetky vrstvy obyvatelstva,cenova hladina tovaru je dostupna aj menej solventnym zakaznikom.
sissia.market
28.09.12,18:00
V zmluve o TS som ochotny garantovat minimalny rocny zisk vo vyske 35% z vysky investicie.
Napriklad pri investicii 10000eur budete mat v zmluve garantovany najnizsi zisk vo vyske 3500eur za rok.
A maximalny polovica cisteho zisku, co predpokladam okolo 5-6000 za rok.
Dubak2000
28.09.12,18:22
Ak chcete niekoho najst tak by to chcelo informacie, ktore urobia ponuku doveryhodnou. Ak sa pise o garancii tak cim bude garantovana? Firma skrachuje a vtedy mi je garancia na nic. pride mi to ze chcete robit co co uz X inych skusalo a mate dojem ake obrovske zisky to prinesie. Ale zatial mate len nazov... Ak mate cim garantovat navratnost tak pozicia peniaze aj banka a za nizsie uroky.
sissia.market
29.09.12,05:22
Nieje to len vymysleny nazov, tato znacka je na SK uz dva roky, sam som ju uz v obchode predaval a predavala sa dobre.
Viem aka je situacia na trhu, nezacinam podnikat teraz,mam skusenosti aj s predajom textilu a viem co sa da cakat od tochto tovaru.
Neviem preco hanite nieco o com nic neviete??? kto chce podrobne informacie, tak nech mi napise na mail, nemyslim ze je rozumne zachadzat do detailov na fore....
xtriadax
29.09.12,06:21
tieto témy ako hľadám spoločníka a podobné pri ktorých ešte niekto garantuje zisk mam rád. Keď dokážeš garantovať zisk zájdi do banky oni ti požičajú. Rozbehni jeden obchod a potom urobíš z toho sieť po celom slovensku. Nemusíš sa tak s nikým deliť o taký super zisk. Takto to vyzerá že si neschopný niečo urobiť a chceš sa priživiť na nejakom hlupákovi čo ti dá peniaze na taký ,,super kšeft" :D
sissia.market
29.09.12,06:35
tieto témy ako hľadám spoločníka a podobné pri ktorých ešte niekto garantuje zisk mam rád. Keď dokážeš garantovať zisk zájdi do banky oni ti požičajú. Rozbehni jeden obchod a potom urobíš z toho sieť po celom slovensku. Nemusíš sa tak s nikým deliť o taký super zisk. Takto to vyzerá že si neschopný niečo urobiť a chceš sa priživiť na nejakom hlupákovi čo ti dá peniaze na taký ,,super kšeft" :D
Nazor mozes mat aky chces, to je tvoja vec...
marjankaj
29.09.12,07:30
Hladam investora, ktory investuje do otvorenia maloobchodnych predajni SISSIA MODA .
Vyska investicie by mala byt najmenej okolo 8 tisic. Zisk pre spolocnika za rok minimalne 4-5000eur.
Hladame dlhodobych spolocnikov, ale je mozna aj kratkodoba spolupraca - 3 az 12 mesiacov. Pri investicii na tri mesiace - teda na rozbehnutie predajne Vas zisk bude pevne stanoveny za 3 mesiace na 20% /t.j. investicia 10.000. zisk za 3 mesiace 2.000./
Piste na: sissia.market@gmail.com
Tak to sa oplatí.
A máš nejakú nehnuteľnosť, ktorou by si ručil za ten vklad? :rolleyes:
xtriadax
29.09.12,07:37
no ak mi vysvetlíš ako chceš garantovať minimálny ročný zisk 35% z vkladu pri obchode tak ho možno zmením
marjankaj
29.09.12,08:56
No dajme tomu že sa nájde pár záujemcov cca 100 a investuje do tohto výhodného biznisu 1 000 000 € na 5 rokov,
Teda ty budeš ročne vyplácať po 50 000 000 €, teda celkovo za 5 rokov 250 000 000 € a po piatich rokoch im ešte vrátiš 100 000 000 €?
A koľko zostane tebe? Ešte viac? Že na toto už dávno niekto neprišiel.
sissia.market
29.09.12,10:29
No dajme tomu že sa nájde pár záujemcov cca 100 a investuje do tohto výhodného biznisu 1 000 000 € na 5 rokov,
Teda ty budeš ročne vyplácať po 50 000 000 €, teda celkovo za 5 rokov 250 000 000 € a po piatich rokoch im ešte vrátiš 100 000 000 €?
A koľko zostane tebe? Ešte viac? Že na toto už dávno niekto neprišiel.
???? nerozumiem tvojim poctom ????
Ja hladam do kazdej predajne jedneho spolocnika,alebo na vsetky jedneho spolocnika.
A nepisal som ze rocne zarobi spolocnik z 10 tisic minimalne 3500eur rocne, to je 35% urok rocne, a predpokladam ze sa podari 50% zisk.
Ty si tych 1 000 000.eur vynasobil x 50, teda si vypocital nie 50% zisk ale 5000% zisk, a este si vynasobil aj vklad....prepac,ale v matematike mas asi velmi velke problemi, alebo si opity??? Ja hladam seriozneho spolocnika, ktory investuje do mojho podnikania svoje peniaze a ja mu ich zurocim najmenej o 35% rocne. Neslubujem zazracne zisky... Ale tebe to je asi jedno,tebe ide oto aby si zhovadil druheho,ale poviem ti: tvoj vypocet 50% zisku je bomba...
marjankaj
29.09.12,11:00
No pri tvojich matematických schopnostiach to znie presvedčivo.


Vyska investicie by mala byt najmenej okolo 8 tisic. Zisk pre spolocnika za rok minimalne 4-5000eur.
Alebo si to myslel tak, že vklad 8000 € a zisk za rok od 4 € do 5000 €?:rolleyes: To aj v banke má na úroku viac ako tvoje 4 €.

A mal si napísať, že ideš robiť tender. A aj jeden spoločník by mohol vložiť 100 000 000 € poprípade aj viac. Veď pri takom zisku?:---
sissia.market
29.09.12,13:07
No pri tvojich matematických schopnostiach to znie presvedčivo.


Alebo si to myslel tak, že vklad 8000 € a zisk za rok od 4 € do 5000 €?:rolleyes: To aj v banke má na úroku viac ako tvoje 4 €.

A mal si napísať, že ideš robiť tender. A aj jeden spoločník by mohol vložiť 100 000 000 € poprípade aj viac. Veď pri takom zisku?:---

Ja neviem,ale ty musis byt dost retardovany, ale verim ze je tu dost normalnych ludi, ktory pochopia ze ked napisem 4-5000 ,ze to znamena 4 az 5 tisic a hlavne ked dalej pisem ze minimalny zisk je 35%. No nic som sklamany,ze su tu aj taky ludia ktory potrebuju urazat a podcenovat druhych a smiat sa ze chce niekto najst spolocnika...
xtriadax
29.09.12,13:18
veď najskôr sa zamysli čo píšeš a potom píš o tom že ťa niekto uráža. Veď mať taký skvelý kšeft tak nikoho nehľadám a zisk si nechám pre seba. Prečo by som sa mal deliť s niekým :confused:. Jednoducho chceš niečo robiť, nemáš na to prachy, banka ti nechce dať tak hľadáš hlupáka čo bude niesť riziko že sa mu nevráti ani to čo do toho dá
sissia.market
29.09.12,13:31
veď najskôr sa zamysli čo píšeš a potom píš o tom že ťa niekto uráža. Veď mať taký skvelý kšeft tak nikoho nehľadám a zisk si nechám pre seba. Prečo by som sa mal deliť s niekým :confused:. Jednoducho chceš niečo robiť, nemáš na to prachy, banka ti nechce dať tak hľadáš hlupáka čo bude niesť riziko že sa mu nevráti ani to čo do toho dá
Tym chces povedat,ze vsetci ludia ,ktory investuju ako spolocnici su hlupaci??
A co je na tom ,ze nemam dost svojich penazi? Bol by som velmi rad keby si si zalozil vlastnu temu a pis si tam aky sme vsetci idioti...ahoj
xtriadax
29.09.12,18:26
Tym chces povedat,ze vsetci ludia ,ktory investuju ako spolocnici su hlupaci??
A co je na tom ,ze nemam dost svojich penazi? Bol by som velmi rad keby si si zalozil vlastnu temu a pis si tam aky sme vsetci idioti...ahoj

nie nemyslím si že sú všetci čo investujú ako spoločníci hlupáci. Len je trochu smiešne hľadať na porade investora:---
marjankaj
29.09.12,18:40
Napríklad tu jeden chce investovať cca 1000000 €
http://www.porada.sk/t199363-kam-investovat.html#post2125557

alebo tu
http://www.porada.sk/t179084-financne-prostriedky-a-ich-bezpecne-ulozenie.html

Potom napíš ako si pochodil.