Lenamária
03.11.12,12:44
Prosím neviete niekto poradiť prečo mi nejde posielať SS, kde robím chybu?Ale zdá sa mi, že to mám nejako zablokované alebo som zablokovaná ja osobne.Stále to vypisuje niečo v AJ a ja tomu nerozumiem. Ď za každú radu.
arizona
03.11.12,11:59
1/ Po zlych skusenostiach /kedy novacikovia obtazovali inych poradakov cez ss / admin tuto sluzbu novacikom, s malym poctom prispevkov zablokoval.
Musis mat viac prisevkov a malo by sa ti to same aktivovat ...

2/ Zalezi aj komu chces ss-ku poslat. Niektori Poradaci si sami v nastaveniach ulozia, ze nechcu prijmat ss ky,lebo ich to obtazuje
mrk aj sem : http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
Lenamária
03.11.12,16:44
Ďakujem arizona, takže som asi zablokovaná..je to škoda, ale nikoho som neobťažovala a nováčik je nováčik ,neviem sa ešte dobre orientovať a chcem to všetko ovládať s pravidlami Porady...ale toto ma mrzí, škoda. Ako sa to mám naučit , keď ma zablokovali a nejde mi mi to?.Pravidla som si prečítala a súhlasím.
veronikasad
03.11.12,16:47
Ďakujem arizona, takže som asi zablokovaná..je to škoda, ale nikoho som neobťažovala a nováčik je nováčik ,neviem sa ešte dobre orientovať a chcem to všetko ovládať s pravidlami Porady...ale toto ma mrzí, škoda. Ako sa to mám naučit , keď ma zablokovali a nejde mi mi to?.Pravidla som si prečítala a súhlasím.
Máš ešte málo príspevkov.
Niektorí poraďáci majú nastavené prijímanie SS len pre priatelov, tým SS nepošleš ...
Lenamária
03.11.12,16:51
Ďakujem.
misoft
03.11.12,19:48
Ešte asi 4 príspevky a možno to už pôjde.
arizona
03.11.12,20:02
neurazaj sa, nie si zablokovana iba ty,ale vsetci novi clenovia,pokym sa trochu nerozhliadnu a nenaucia,ako to tu chodi :-)
misoft
04.11.12,23:42
Radšej nemaž a píš k veci - keci si nechaj doma - lepšie pomôžeš radou, ako jalovými rečami (i keď takto naženieš príspevky - kua, zase som ti nahral na odpoveď)
kergulaan
05.11.12,18:35
Urcite poznas, mas niekde v PC, par vtipov ci vtipnych obrazkov.
Ja ked som prisiel na poradu a nedalo sa mi tu pridat link ako novemu clenovi, tak som napisal par vtipov a bolo to.
Tu mas link na vtipy na porade.
http://www.porada.sk/t11047-srandicky.html

- alebo sa pozri, je tu celkom dost "ukecanych" for, kde sa ani tak moc neradi, skor diskutuje, toz sa zapoj a za par hodin mas 20 prispevkov a mozes posielat SS.
studniar
23.01.13,17:40
ani mne to nejde, zatial...
A ozaj by som to potreboval
arizona
23.01.13,18:15
ved robre rad a dostates aj ty toto privilegium :-)
misoft
23.01.13,20:01
ani mne to nejde, zatial...
A ozaj by som to potreboval
Dočkej času,
jak husa klasu!

Teda sleduj, píš (ak vieš :D), poraď (ak chceš) = príspevok ku príspevku a vualá - odrazu aj ty už môžeš.

P.S. aj ja som sa načakal - ale dočkal som sa ;)
veronikasad
23.01.13,20:05
ani mne to nejde, zatial...
A ozaj by som to potreboval
Aj keď budeš mať dostatočný počet príspevkov, nie každému poraďákovi sa ti SS-ku odoslať podarí. Niektorí majú prijímanie SS blokované, resp. obmedzené len pre priateľov. Ak potrebuješ poradiť, zadaj otázky do príslušnej témy na Porade,
misoft
24.01.13,16:44
Keď ich už máš 50 - tak jasné, že po prvom môžeš.