MRichardM
05.11.12,13:51
Akými spôsobmi je možné získať najlacnejšie byty v prípade, že ich chcem zrekonštruovať a následne predať ?
judzin
05.11.12,15:18
Potrebujem poradit hneď teraz prosim je potrebne mat na pracu na živnost formular E101 alebo stači v pripade kontroly na stavbe povedať švajčiarskej kontrole že platim odvody na slovensku ďakujem
MRichardM
05.11.12,15:41
mimotemy Troška mimo mojej otázky chlapče
Potrebujem poradit hneď teraz prosim je potrebne mat na pracu na živnost formular E101 alebo stači v pripade kontroly na stavbe povedať švajčiarskej kontrole že platim odvody na slovensku ďakujem
judzin
05.11.12,15:42
:D
Akými spôsobmi je možné získať najlacnejšie byty v prípade, že ich chcem zrekonštruovať a následne predať ?
MRichardM
05.11.12,15:57
Ak nevieš odpísať nič normálne tak sem radšej ani nepíš :)
profesional
06.11.12,20:11
Najlepsie su asi exekucne a konkurzne drazby
alaya1
06.11.12,20:40
Akými spôsobmi je možné získať najlacnejšie byty v prípade, že ich chcem zrekonštruovať a následne predať ?

Panecku, nedavno si chcel chovat psov, teraz smelinarit s bytmi, si ty dobry .......vymyselnik.
marjankaj
06.11.12,21:16
Akými spôsobmi je možné získať najlacnejšie byty v prípade, že ich chcem zrekonštruovať a následne predať ?
Čo sa trocháriš s bytmi.
Dialničné mosty to je kšeft pre teba.:rolleyes:
profesional
07.11.12,15:11
To je taky vyvojovy proces.
Najprv psy, potom byty a casom pochopi ze najlepsi kseft je "cokolvek" ak on bude ten, kto to bude pre stat "obstaravat".
korela
08.11.12,04:39
Neviem čo by mu malo zabrániť chovať psov aj rekonštruovať byty zároveň. Ak je šikovný, nech si naberie činností koľko chce. Veď si to časom vyselektuje.
Tí psy ani nie sú až taký zlý nápad čo sa týka budúcnosti. Len tie veľké plemená uživiť. Každá doba si žiada svoje. Ak to takto pôjde ďalej, budú žiadané.
MRichardM
09.11.12,19:06
Alaya1 prídeš mi dosť komická, ak ti mám písať presne čo robím každý deň.... Ak to chceš vedieť presne, chovateľskú stanicu nemám, ale mám kúpených bernských salašníckych psíčkov ak by si mala záujem tak kľudne sa ozvi, rezervujem ti jedného :-* Čo sa týka bytov, prečo nevyužiť kapitál ktorým disponujem ? :) Chceš aj výpis z účtu? K čomu tie blbé pripomienky prosím ťa ? :) Sú to nápady, porada slúži ako hovorí jej názov, ľudia si tu majú radiť, neviem, aké nápady si tu ponúkla ty, s čím si prišla ty, avšak venuj sa vlastným výsledkom a nepodceňuj druhých, to, že tu máš milión príspevkov premňa neznamená nič :)
kopretinka
09.11.12,19:31
inak mám známu,ktorej muž sa práve týmto živí.....kúpi dom,zrekonštruuje,zariadi,zmodernizuje,predá.... .ovšem,na Floride :D
kukučka
09.11.12,20:36