naty123
22.11.12,08:08
Dobrý deň, včera som si kúpila v Tescu paplón ale netrafila som veľkosť. Chcela by som ho vymeniť za väčší ale nemám bločik. Bude sa to dať? Ďakujem
srska
22.11.12,07:15
zavolaj do tesca
buchač
22.11.12,07:16
Dobrý deň, včera som si kúpila v Tescu paplón ale netrafila som veľkosť. Chcela by som ho vymeniť za väčší ale nemám bločik. Bude sa to dať? Ďakujem

Natali .....ale to zistíš IBA JEDNÝM spôsobom ...inak predsa nie ...:rolleyes:

Skús zabehnúť do príslušného Tesca a opýtaj sa na infe .....( súkromná rada - daj si poprípade zavolať vedúceho dňa a prednes svoju žiadosť - PROSBU jemu ) .

Poviem aj inak ...v jednom Tescu pochodíš aj bez bločku a v druhom nie ... ide iba o toho zodpovedného , ako sa skutočnosti pozrie .
naty123
22.11.12,07:19
opýtať sa tam pojdem každopádne len keby na mna s niečim vybehlil aby som im vedela argumentovať....a do ineho tesca ako do toho v ktorom som to kupila to mozem ist vymenit?
witch
22.11.12,07:22
opýtať sa tam pojdem každopádne len keby na mna s niečim vybehlil aby som im vedela argumentovať....a do ineho tesca ako do toho v ktorom som to kupila to mozem ist vymenit?

Tak v inom Tescu bez bločku isto nie... V tom, kde si kúpila, ti môže konkrétny človek vyjsť v ústrety, ale tvoja povinnosť je predložiť bloček, tak by som s tým moc nerátala. Ale - za opýtanie nič nedáš....
srska
22.11.12,07:26
Dobrý deň, včera som si kúpila v Tescu paplón ale netrafila som veľkosť. Chcela by som ho vymeniť za väčší ale nemám bločik. Bude sa to dať? Ďakujemdaj niekomu ako darček a sebe kúp nový. (nezabudni meter)
buchač
22.11.12,09:16
Natali .....ale to zistíš IBA JEDNÝM spôsobom ...inak predsa nie ...:rolleyes:
Skús zabehnúť do príslušného Tesca a opýtaj sa na infe .....( súkromná rada - daj si poprípade zavolať vedúceho dňa a prednes svoju žiadosť - PROSBU jemu ) .
Poviem aj inak ...v jednom Tescu pochodíš aj bez bločku a v druhom nie ... ide iba o toho zodpovedného , ako sa skutočnosti pozrie .

opýtať sa tam pojdem každopádne len keby na mna s niečim vybehlil aby som im vedela argumentovať....a do ineho tesca ako do toho v ktorom som to kupila to mozem ist vymenit?

Natali ...Ty ma nečítaš ???

Argumentovať musíš , môžeš na súde ...
Oni ( v Tescu ) nemusia na Teba s ničím vybehnúť , nemusia sa s Tebou totiž absolútne baviť , ak nemáš ten bloček...
Ide o to , že na základe bločku sa musí urobiť aj tá nejaká práca , proste vystornovať ho , aby invertarizácia sedela s pokladňou atď ...a to nie je len tak , kto nepozná - nevie posúdiť ...
Takže do Tesca choď s prosbou...
Vždy skôr pochodíš a budeš ( možno aj ) pochopená ... chápeš ma ???
misoft
22.11.12,16:06
Ak vie kedy kupovala, možno aj zistia, ale to záleží na nich. Nemusia sa o tom ani baviť, ale za opýtanie nič nedá.
Tu sa pýta - v Tescu nie? Mala opačne - v Tescu pýtať, tu nie.
buchač
22.11.12,16:16
Ak vie kedy kupovala, možno aj zistia, ale to záleží na nich. Nemusia sa o tom ani baviť, ale za opýtanie nič nedá.
Tu sa pýta - v Tescu nie? Mala opačne - v Tescu pýtať, tu nie.
MNE nevrav....:rolleyes:
misoft
22.11.12,16:16
Šak tebe nie - to jej ;)
comodo
22.11.12,16:26
Nebud nervozna a skus to tam - s usmevom :-)
misoft
22.11.12,18:13
Keep smiling! :D