Zavrieť

Porady

bez pokladničného bloku

Dobrý deň, včera som si kúpila v Tescu paplón ale netrafila som veľkosť. Chcela by som ho vymeniť za väčší ale nemám bločik. Bude sa to dať? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    naty123 je offline (nepripojený) naty123

    naty123
    opýtať sa tam pojdem každopádne len keby na mna s niečim vybehlil aby som im vedela argumentovať....a do ineho tesca ako do toho v ktorom som to kupila to mozem ist vymenit?

    witch je offline (nepripojený) witch

    človek milujúci a chybujúci witch
    naty123 Pozri príspevok
    opýtať sa tam pojdem každopádne len keby na mna s niečim vybehlil aby som im vedela argumentovať....a do ineho tesca ako do toho v ktorom som to kupila to mozem ist vymenit?
    Tak v inom Tescu bez bločku isto nie... V tom, kde si kúpila, ti môže konkrétny človek vyjsť v ústrety, ale tvoja povinnosť je predložiť bloček, tak by som s tým moc nerátala. Ale - za opýtanie nič nedáš....

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    naty123 Pozri príspevok
    Dobrý deň, včera som si kúpila v Tescu paplón ale netrafila som veľkosť. Chcela by som ho vymeniť za väčší ale nemám bločik. Bude sa to dať? Ďakujem
    daj niekomu ako darček a sebe kúp nový. (nezabudni meter)

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ak vie kedy kupovala, možno aj zistia, ale to záleží na nich. Nemusia sa o tom ani baviť, ale za opýtanie nič nedá.
    Tu sa pýta - v Tescu nie? Mala opačne - v Tescu pýtať, tu nie.
    misoft Keep smiling!

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    naty123 Pozri príspevok
    Dobrý deň, včera som si kúpila v Tescu paplón ale netrafila som veľkosť. Chcela by som ho vymeniť za väčší ale nemám bločik. Bude sa to dať? Ďakujem
    Natali .....ale to zistíš IBA JEDNÝM spôsobom ...inak predsa nie ...

    Skús zabehnúť do príslušného Tesca a opýtaj sa na infe .....( súkromná rada - daj si poprípade zavolať vedúceho dňa a prednes svoju žiadosť - PROSBU jemu ) .

    Poviem aj inak ...v jednom Tescu pochodíš aj bez bločku a v druhom nie ... ide iba o toho zodpovedného , ako sa skutočnosti pozrie .

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    buchač Pozri príspevok
    Natali .....ale to zistíš IBA JEDNÝM spôsobom ...inak predsa nie ...
    Skús zabehnúť do príslušného Tesca a opýtaj sa na infe .....( súkromná rada - daj si poprípade zavolať vedúceho dňa a prednes svoju žiadosť - PROSBU jemu ) .
    Poviem aj inak ...v jednom Tescu pochodíš aj bez bločku a v druhom nie ... ide iba o toho zodpovedného , ako sa skutočnosti pozrie .
    naty123 Pozri príspevok
    opýtať sa tam pojdem každopádne len keby na mna s niečim vybehlil aby som im vedela argumentovať....a do ineho tesca ako do toho v ktorom som to kupila to mozem ist vymenit?
    Natali ...Ty ma nečítaš ???

    Argumentovať musíš , môžeš na súde ...
    Oni ( v Tescu ) nemusia na Teba s ničím vybehnúť , nemusia sa s Tebou totiž absolútne baviť , ak nemáš ten bloček...
    Ide o to , že na základe bločku sa musí urobiť aj tá nejaká práca , proste vystornovať ho , aby invertarizácia sedela s pokladňou atď ...a to nie je len tak , kto nepozná - nevie posúdiť ...
    Takže do Tesca choď s prosbou...
    Vždy skôr pochodíš a budeš ( možno aj ) pochopená ... chápeš ma ???

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    misoft Pozri príspevok
    Ak vie kedy kupovala, možno aj zistia, ale to záleží na nich. Nemusia sa o tom ani baviť, ale za opýtanie nič nedá.
    Tu sa pýta - v Tescu nie? Mala opačne - v Tescu pýtať, tu nie.
    MNE nevrav....
    misoft Šak tebe nie - to jej

    bez pokladničného bloku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.