jojoleone
30.11.12,17:46
Prosim, viete mi niekto poradit, kolko dni (lehotu) mam zo zakona cas na zaplatenie sumy po vyzve? Dnes som dostal vyzvu do schranky (nedoporucene!) k zaplateniu 160 EUR od nejakej spolocnosti SAFinvestment. V nej sa ani nepise predmet dlzoby (iba ze sa jedna o AXu), ani za ake obdobie dlzim, iba cislo uctu, kam to mam zaplatit. Dnes je 30.11. piatok a chcu to mat zaplatene do pondelka 3.12. Samozrejme, tucnymi pismenami sa vyhrazaju exekuciou a dalsimi pravnymi krokmi. Je toto pravne konanie? Je mozne, aby niekto chcel zaplatit peniaze do 3 dni vratane vikendu? Prosim, ak viete niekto odpoved alebo ako postupovat dalej, budem velmi vdacny.
taiko
30.11.12,17:12
Skontaktuj sa s nimi otvorene, najlepsie telefonicky, potom na potvrdenie pisomne, alebo majlom a vyziadaj si udaje na zaklade ktorych pytaju od teba platbu. Bez toho by som nedal ani cent. Asi si niekomu nieco dlzil a dotycny pohladavku postupil SAF Investment, ale musia Ti povedat, zaco je dlzna suma. Taku obalku s cislom uctu Ti do schranky totiz mozem hodit aj ja.

Tiez by som zavolal do AXA a spytal sa aku voci Tebe vedu pohladavku. Potom to budes mat potvrdene z dvoch stran. Proste otvorene komunikuj a vsetko sa vyriesi. Ak tam narok voci Tvojej osobe je, tak otvorena komunikacie len pomoze a ak nie, tak sa to rychlo dozvies a celu vec uzavries.

PS: Nezmenil si niekedy adresu a nezabudol si to niekomu oznamit? Mne sa to stalo a potom som mal dve exekucie. Jedna nastastie bola neplatna, lebo som predlozil doklady, Druha (nedoplatok na soc poisteni) z roku 1997 !!!! :). Nastastie to boli iba smeti, takze v mojom pripade nic vazne.
buchač
30.11.12,17:16
Prosim, viete mi niekto poradit, kolko dni (lehotu) mam zo zakona cas na zaplatenie sumy po vyzve? Dnes som dostal vyzvu do schranky (nedoporucene!) k zaplateniu 160 EUR od nejakej spolocnosti SAFinvestment. V nej sa ani nepise predmet dlzoby (iba ze sa jedna o AXu), ani za ake obdobie dlzim, iba cislo uctu, kam to mam zaplatit. Dnes je 30.11. piatok a chcu to mat zaplatene do pondelka 3.12. Samozrejme, tucnymi pismenami sa vyhrazaju exekuciou a dalsimi pravnymi krokmi. Je toto pravne konanie? Je mozne, aby niekto chcel zaplatit peniaze do 3 dni vratane vikendu? Prosim, ak viete niekto odpoved alebo ako postupovat dalej, budem velmi vdacny.

...klikni a čítaj ...

http://www.porada.sk/t188100-pred-exekucna-vyzva-z-poistovne-dovera-saf-invest-exekucia-v-marci-2012-a.html

alebo

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=SAFinvestment&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest#hl=sk&client=opera&hs=L4q&tbo=d&rls=cs&channel=suggest&spell=1&q=SAF+investment&sa=X&ei=IPe4UMWcCuOn4gTUr4DIBQ&ved=0CCwQBSgA&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=bfe2c2ab0e83c702&bpcl=39314241&biw=1332&bih=621
jojoleone
01.12.12,11:14
ooo, dakujem velmi pekne :)