Chickadee
02.12.12,09:09
Ide o Diamonds international corporation. Pomohla som mame k rozhodnutiu, podnikať v tejto firme. Podmienkou samozrejme bolo kúpiť šperk. Keďže sme honnemohli vyplatiť celý, na začiatok sme im dali 1200 €. Mama svojou prácou vyplatí zostatok, až do výšky asi 4000€. Peniaze boli v hotovosti vložené na ich účet. Je možné aby jej peniaze vrátili, v takejto fáze?
Tweety
02.12.12,08:14
Musíš sa s tým obrátiť priamo na tú firmu. My ti tu určite neporadíme.
lujza.j
02.12.12,08:14
http://www.sme.sk/c/4050611/z-uveru-kupili-sluby.html


podnikať v tejto firme nejaká zmluva neexituje, kde by bolo spomenuté aj toto...
lujza.j
02.12.12,08:15
kopretinka
02.12.12,08:15
:eek::eek::eek:

určite ste si veľmi dobre a pozorne prečítali zmluvu,aj tam celkom dolu tým miniatúrnym písmom.Lebo inak by si sa to tu nepýtala.
Tweety
02.12.12,08:17
http://www.sme.sk/c/4050611/z-uveru-kupili-sluby.html

nejaká zmluva neexituje, kde by bolo spomenuté aj toto...
Fakt, na toto skočiť je úžasné.:rolleyes:
lujza.j
02.12.12,08:24
Fakt, na toto skočiť je úžasné.:rolleyes:
čo nato povedať ja som z toho vždy:eek: ľudia sú nepoužiteľní snílkovia......málo je to medializované.... Slovensko je asi krajina naivných ludí...
Tweety
02.12.12,08:27
čo nato povedať ja som z toho vždy:eek: ľudia sú nepoužiteľní snílkovia......málo je to medializované.... Slovensko je asi krajina naivných ludí...
116 tis za šperk? Ak sú pravé, nepoviem, môže byť ale pre bohatých, nie pre chudobu. Zaujímavé, že bohatí na to nenaletia, prečo asi?
kopretinka
02.12.12,09:00
116 tis za šperk? Ak sú pravé, nepoviem, môže byť ale pre bohatých, nie pre chudobu. Zaujímavé, že bohatí na to nenaletia, prečo asi?
lebo bohatí kupujú šperky v normálnom klenotníctve,a určite nie na Slovensku :---
Ice dive
02.12.12,09:16
hmmm no keď sa nad tým tak zamyslím... ak by som bol na predajnej prezentácií tejto firmy ja, asi by som sa sám seba opýtal, kto by si odomňa už len kúpil prsteň za 4049,65 € (122 000 Sk) ???
však to nie je avon, alebo oriflame... že kolegyne vo firme prelistujú katalóg a spravia objednávku za 20 - 30 € a tá čo ten katalóg priniesla má zarobené nejaké to percento...
už aj keby niekto na niekoho natrafil, že si ide taký prsteň kúpiť, tak by ho od nejakého známeho alebo "podomového" predavača predsa nekupoval... ale šiel do normálnej predajne...
KoxXxo
02.12.12,11:24
Tomuto sa už nedá ani uveriť.
trisestri
02.12.12,11:33
obrat sa na firmu,ale predpokladam ze moznost uspiet je minimalna.
buchač
02.12.12,11:42
hmmm no keď sa nad tým tak zamyslím... ak by som bol na predajnej prezentácií tejto firmy ja, asi by som sa sám seba opýtal, kto by si odomňa už len kúpil prsteň za 4049,65 € (122 000 Sk) ???
však to nie je avon, alebo oriflame... že kolegyne vo firme prelistujú katalóg a spravia objednávku za 20 - 30 € a tá čo ten katalóg priniesla má zarobené nejaké to percento...
už aj keby niekto na niekoho natrafil, že si ide taký prsteň kúpiť, tak by ho od nejakého známeho alebo "podomového" predavača predsa nekupoval... ale šiel do normálnej predajne...
Obrazne povedané ...ani sracák by som od podomového predajcu ( povedzme , že od známeho aj hej ) nekúpil a nie že šperk ...
Na diamanty sa dávajú ( myslím si ) aj tie certifikáty s overeným pôvodom ...
vulxy
02.12.12,13:17
Tomuto sa už nedá ani uveriť.
tiez si myslim,keby o tom natocily film tak by musely zaradit do kategorie...." fantasticke"
zknihy
02.12.12,13:27
Ide o Diamonds international corporation. Pomohla som mame k rozhodnutiu, podnikať v tejto firme. Podmienkou samozrejme bolo kúpiť šperk. Keďže sme honnemohli vyplatiť celý, na začiatok sme im dali 1200 €. Mama svojou prácou vyplatí zostatok, až do výšky asi 4000€. Peniaze boli v hotovosti vložené na ich účet. Je možné aby jej peniaze vrátili, v takejto fáze?

To máš ešte dobré (a pomerne lacné vzhľadom na dĺžku trvania školenia :) ) - - 1500 € nie je celý svet .

Ja som kedysi iné absolvoval :
Polhodinové školenie za 140 000 Sk :D .
Mila123
02.12.12,13:30
To máš ešte dobré (a pomerne lacné vzhľadom na dĺžku trvania školenia :) ) - - 1500 € nie je celý svet .

Ja som kedysi iné absolvoval :
Polhodinové školenie za 140 000 Sk :D .
:eek: čo to bolo?
ladyrs
02.12.12,13:32
tiez si myslim,keby o tom natocily film tak by musely zaradit do kategorie...." fantasticke"

o niektorých príspevkoch by sa dali natočiť filmy pre žiakov ZŠ ako odstrašujúci príklad neznalosti pravopisu
vulxy
02.12.12,14:04
o niektorých príspevkoch by sa dali natočiť filmy pre žiakov ZŠ ako odstrašujúci príklad neznalosti pravopisu
nyekto vye pekne pysat...yni zase narubat drevo ci postavit dom....:)
zknihy
02.12.12,14:04
:eek: čo to bolo?

Názov :
Výhodný Wechsel

Materiál :
DM kontra Kčs

Kontraindikácia :
netrénovaní voči skúseným

Metóda :
trochu psychológie (ako kúzelník :D )
zknihy
02.12.12,14:06
Názov :
Výhodný Wechsel

Materiál :
DM kontra Kčs

Kontraindikácia :
netrénovaní voči skúseným

Metóda :
trochu psychológie (ako kúzelník :D )

PS
Kedže kurz bol súčasne pre dvoch - cena : 280 000 Kčs (nebola množstevná zľava :D svynejennypodvodnýcketakto oblbnútsomárovčostelizarobit 1 % )
kopretinka
02.12.12,14:25
Ide o Diamonds international corporation. Pomohla som mame k rozhodnutiu, podnikať v tejto firme.ci pana,si jej teda fakt pomohla,nemám slovPodmienkou samozrejme bolo kúpiť šperk. Keďže sme honnemohli vyplatiť celý, na začiatok sme im dali 1200 €. Mama svojou prácou vyplatí zostatok, až do výšky asi 4000€. Peniaze boli v hotovosti vložené na ich účet. Je možné aby jej peniaze vrátili, v takejto fáze?
Toť nedávno som písala,že do týždňa tu bude podobná téma.....ani týždeň to netrvalo.....http://www.porada.sk/t204715-ako-dostat-spet-svoje-peniaze.html#post2190257
marjankaj
02.12.12,15:15
Veď to je celkom jednoduché. Predaj ten šperk za tú istú cenu ako si ho "kúpila":cool: Neverím, že takých "záujemcov" nenájdeš.
Síce na tom nezarobíš, ale svoje peniaze budeš mať späť.
Tweety
02.12.12,15:22
Veď to je celkom jednoduché. Predaj ten šperk za tú istú cenu ako si ho "kúpila":cool: Neverím, že takých "záujemcov" nenájdeš.
Síce na tom nezarobíš, ale svoje peniaze budeš mať späť.
A najlepšie by bolo predať priamo tej korporácii a za tých 122tis..
taiko
02.12.12,15:23
Veď to je celkom jednoduché. Predaj ten šperk za tú istú cenu ako si ho "kúpila":cool: Neverím, že takých "záujemcov" nenájdeš.
Síce na tom nezarobíš, ale svoje peniaze budeš mať späť.
Zartujes? Dufam, ze hej.
Nachytali ma, tak sa pokusim nachytat inych? tato je jednym z dovodov, preco sme na SLovensku tam, kde sme.:mad:
Co tak priznat si ze som urobil hlupost a urobit vsetko preto, aby podobnu hlupost neurobil nikto okola mna?
marjankaj
02.12.12,15:30
Pýtala sa ako dostať naspäť peniaze. No ja neviem, ale asi iný spôsob nie je. Ja sám budem "prekvapkaný" ak sa jej to podarí.
marjankaj
02.12.12,15:31
Tí sú určite príliš "vyčúraní", aby to kúpili. Oni iba predávajú.
marjankaj
02.12.12,23:48
Zartujes? Dufam, ze hej.
Nachytali ma, tak sa pokusim nachytat inych? tato je jednym z dovodov, preco sme na SLovensku tam, kde sme.:mad:
Co tak priznat si ze som urobil hlupost a urobit vsetko preto, aby podobnu hlupost neurobil nikto okola mna?
No ja sa obávam, že ani ten prsteň nemá. Alebo si už ten zvyšok odpracovala?:eek: Prstene sa nepredávajú po častiach. :rolleyes:
arizona
03.12.12,03:02
TO bola teda pomoc :-/