Mila123
22.03.22,16:23
´
buchač
22.03.22,15:33
.
lujza.j
22.03.22,18:56
.
anet
23.03.22,08:10
Nie zeby som sa vcera pri tankovani smiala ...
misoft
23.03.22,17:19
misoft
24.03.22,04:41
Tweety
24.03.22,08:43
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/4/76/7691264/7691264_820x.jpg?rev=3
Mila123
24.03.22,19:52
,
Mila123
24.03.22,21:13
.
misoft
24.03.22,22:08
anet
25.03.22,17:40
:D
Mila123
25.03.22,18:16
.
misoft
25.03.22,20:36
misoft
27.03.22,17:25
misoft
29.03.22,04:33
Mila123
29.03.22,16:41
.
Tweety
30.03.22,05:53
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/1/77/7704991/7704991_820x.jpg?rev=3
misoft
30.03.22,08:52
Tweety
31.03.22,04:31
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/0/77/7707390/7707390_820x.jpg?rev=2
buchač
31.03.22,06:16
...
HA HA HA...
buchač
31.03.22,06:33
..
Mila123
31.03.22,16:19
.
misoft
01.04.22,16:17
anet
01.04.22,16:31
:D
misoft
03.04.22,03:50
misoft
03.04.22,17:14
misoft
05.04.22,03:43
misoft
05.04.22,03:46
buchač
05.04.22,05:42
a komentáre pod tým
Celkom výstižné - zabijak oceňuje zabijaka za zabíjanie nevinných.
To tvoje ČIERNOBIELE videnie sveta ma raz zabije...

Komentára sa zdržím, ale aj toto je vcelku fest výstižné...
Žeby budúci zabijaci ?
pavol54
05.04.22,06:11
a komentáre pod tým
Celkom výstižné - zabijak oceňuje zabijaka za zabíjanie nevinných.
To tvoje ČIERNOBIELE videnie sveta ma raz zabije...

Komentára sa zdržím, ale aj toto je vcelku fest výstižné...
Žeby budúci zabijaci ?
ukrajina jugend
Mila123
06.04.22,16:36
.
misoft
07.04.22,04:29
buchač
07.04.22,06:13
Nááááástup ! Veľký šéf prichádza !

https://www.facebook.com/100011960862710/videos/1528969290808921
mari2x
08.04.22,07:11
a komentáre pod tým
Celkom výstižné - zabijak oceňuje zabijaka za zabíjanie nevinných.
To tvoje ČIERNOBIELE videnie sveta ma raz zabije...

Komentára sa zdržím, ale aj toto je vcelku fest výstižné...
Žeby budúci zabijaci ?
možno podobné ako ten ruský zbor kde sú deti /7 až 14 rokov ! / v uniformách a oduševnele spievajú, že ak " ´da´da Vova" vydá rozkaz na posledný boj ,,,, dobyjú aj ALJAšKU !
lujza.j
09.04.22,11:28
.
buchač
09.04.22,12:24
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
lujza.j
09.04.22,12:30
.
majkii
09.04.22,13:24
dnes sa tu (v inej téme) spomenuli náckovia, tak si ich pripomeňme jednou úplne čerstvou a veselou ...
https://www.youtube.com/watch?v=MnpWQiSbYXE&ab_channel=mopy
anet
09.04.22,13:58
Tento obraztek s hrdostou zdielala ukrajinka, musim povedat, ze fakt mam problem s jeho pochopenim :D Keby bolo na lodi Avrora ... tak by som este ako tak. Ale anglicka lod, vyrobena v Irsku, v ruskych farbach??? Aj frnak ma ako Johnson.
misoft
09.04.22,16:01
Nepochopila pointu? No zbohom.....
anet
09.04.22,16:40
Nepochopila pointu? No zbohom.....
No nepochopila :D anglicky Titanic ma narazit na ukrajinsky kus ladu a potopit sa
buchač
09.04.22,16:48
Hľadaj význam v slove - analógia...snáď pochopíš.

Ale popiska ku karikatúre v preklade znie :
" Proste čudná kresba ukrajinského ilustrátora Vladimira Kazaneskeho "-
anet
09.04.22,17:20
Hľadaj význam v slove - analógia...snáď pochopíš.

Ale popiska ku karikatúre v preklade znie :
" Proste čudná kresba ukrajinského ilustrátora Vladimira Kazaneskeho "-
Skor: Jednoducho pekna kresba ukrajinskeho ilustratora ... a je analogicky nepresna :D
Mila123
09.04.22,19:34
:D:D:D
lujza.j
10.04.22,07:25
.
misoft
10.04.22,10:00
misoft
10.04.22,10:03
Možno je načase vysloviť tézu, ktorej sa u nás mnohí boja ako čert kríža:
Rusi sa pod vplyvom dlhoročnej propagandy ako národ sfašizovali. Zachcelo sa im krvi a dobývania území. Zažiadalo sa im rozsievať hrôzu a smrť, lebo sa ich svet začal málo báť. Ako sa na sfašizované národy patrí, zároveň uverili vo vlastnú nadradenosť a vyvolenosť, pochádzajúcu od boha. Uverili, že ich poslaním je zachrániť zvyšok ľudstva. A vyzabíjať tých, čo sa nebudú chcieť nechať zachrániť - zotročením.
Takýto svetonázor sa postupne vytvoril u veľkej väčšiny Rusov. Či sa to niekomu páči alebo nie. No a pôvodne bezvýznamný kágebáčik s ťahom na bránku Putin urobil iba to, že prianiu väčšiny svojho ochotne zmanipulovaného ľudu v pravý čas vyhovel. A začal krvavú vojnu, ktorú si Rusi - želali.
Nepochybne, Putinova vina je neodpustiteľná a trestuhodná. Ale vôbec nie je sám. Putinov je dnes v Rusku - koľko?
Sto miliónov?
Menej?
Viac?
Sme obeťami najväčšej kamufláže 21 storočia!!!
Ukrajinci nás klamali!!!
Armádu okupantov zo Sovietskeho Ruska všade na Ukrajine vítajú, zasypávajú ich kvetmi, lebo prišli Ukrajinu denacifikovať.
Nikto nevie, čo to je, ale keď je to dôležité pre Putina, musí to byť dôležité pre svet.
Ruska armáda s chirurgickou presnosťou triafa len vojenské ciele, výzbroj ktorú by jej závideli Marťania, vylučuje aj drobné zranenia civilistov.
Je to aj pomsta Američanom za ich podzemné laboratóriá a každý súdny človek vie, že to Rusi už museli urobiť.
Je neuveriteľné, ako Ukrajinci klamú svet, dokážu banderovcov zamaskovať, že vyzerajú ako tehotné ženy, malé deti, vycvičili tisícky hercov, nakrútili videa za ktoré by sa nemuseli hanbiť Spielbergove štúdiá, tisícky figurín s krvavými trupmi, na bicykloch v jamách, v jarkoch pri ceste. Hektolitre umelej krvi, makety zhorených obytných domov, celých štvrti.
To všetko podľa vás zorganizoval ten feťák prezident.
Oklamali stovky štábov, zaplatili dvanástim novinárom, čo akože umreli.
Boli to ti isti filmári, čo nakrúcali fiktívny let na mesiac, všetky noviny zamorili fotkami násilia a chudobnými ľuďmi, pritom utečenci čo sem chodia sú boháči a chodia sem aby mali fazuľu, ryžu a obnosené veci zadarmo.
Grandiózny podvod a nikto na to neprišiel, iba Ty si odhalil PraUdu
vytretý dezolát z Widliboyského Sedlákova , s ledva vychodenou učňovkou a mizernou gramatikou.
Ty, dlhodobo nezamestnaná, neschopná vytretá krava, čo predsa NEUVERÍŠ MEJNSTRÍMU,
Ty, tupý násilný bulo v zelenom tričku, čo pochoduje po námestí obmotaný NACI zástavou.
Ty, môj bývalý kamarát, ktorému zadrbalo a po rokoch hybridnej vojny ma hovná v mozgu.
Pekne ste to prehliadli, vy prebudení, Infovojna a Hlavnespravy vás vytrénovali neveriť ničomu.
Ríša fantázie je nekonečná a vy ste tam zablúdili.
Dúfam, že sa raz vrátite, lebo keď ten Kremeľsky botoxový diktátor skape a zmizne z trónu ,
a bude treba naprávať tento chorý svet.



Odkaz pre rusofilov - toto sú vaše argumenty....
romana147
10.04.22,12:20
.


Majka sa vrátila !
romana147
10.04.22,12:22
.


Luí.Nabudúce vyber viečo také, kde debilátor-ilustrátor udrží proporcie
pavol54
10.04.22,12:56
Možno je načase vysloviť tézu, ktorej sa u nás mnohí boja ako čert kríža:
Rusi sa pod vplyvom dlhoročnej propagandy ako národ sfašizovali. Zachcelo sa im krvi a dobývania území. Zažiadalo sa im rozsievať hrôzu a smrť, lebo sa ich svet začal málo báť. Ako sa na sfašizované národy patrí, zároveň uverili vo vlastnú nadradenosť a vyvolenosť, pochádzajúcu od boha. Uverili, že ich poslaním je zachrániť zvyšok ľudstva. A vyzabíjať tých, čo sa nebudú chcieť nechať zachrániť - zotročením.
Takýto svetonázor sa postupne vytvoril u veľkej väčšiny Rusov. Či sa to niekomu páči alebo nie. No a pôvodne bezvýznamný kágebáčik s ťahom na bránku Putin urobil iba to, že prianiu väčšiny svojho ochotne zmanipulovaného ľudu v pravý čas vyhovel. A začal krvavú vojnu, ktorú si Rusi - želali.
Nepochybne, Putinova vina je neodpustiteľná a trestuhodná. Ale vôbec nie je sám. Putinov je dnes v Rusku - koľko?
Sto miliónov?
Menej?
Viac?
Sme obeťami najväčšej kamufláže 21 storočia!!!
Ukrajinci nás klamali!!!
Armádu okupantov zo Sovietskeho Ruska všade na Ukrajine vítajú, zasypávajú ich kvetmi, lebo prišli Ukrajinu denacifikovať.
Nikto nevie, čo to je, ale keď je to dôležité pre Putina, musí to byť dôležité pre svet.
Ruska armáda s chirurgickou presnosťou triafa len vojenské ciele, výzbroj ktorú by jej závideli Marťania, vylučuje aj drobné zranenia civilistov.
Je to aj pomsta Američanom za ich podzemné laboratóriá a každý súdny človek vie, že to Rusi už museli urobiť.
Je neuveriteľné, ako Ukrajinci klamú svet, dokážu banderovcov zamaskovať, že vyzerajú ako tehotné ženy, malé deti, vycvičili tisícky hercov, nakrútili videa za ktoré by sa nemuseli hanbiť Spielbergove štúdiá, tisícky figurín s krvavými trupmi, na bicykloch v jamách, v jarkoch pri ceste. Hektolitre umelej krvi, makety zhorených obytných domov, celých štvrti.
To všetko podľa vás zorganizoval ten feťák prezident.
Oklamali stovky štábov, zaplatili dvanástim novinárom, čo akože umreli.
Boli to ti isti filmári, čo nakrúcali fiktívny let na mesiac, všetky noviny zamorili fotkami násilia a chudobnými ľuďmi, pritom utečenci čo sem chodia sú boháči a chodia sem aby mali fazuľu, ryžu a obnosené veci zadarmo.
Grandiózny podvod a nikto na to neprišiel, iba Ty si odhalil PraUdu
vytretý dezolát z Widliboyského Sedlákova , s ledva vychodenou učňovkou a mizernou gramatikou.
Ty, dlhodobo nezamestnaná, neschopná vytretá krava, čo predsa NEUVERÍŠ MEJNSTRÍMU,
Ty, tupý násilný bulo v zelenom tričku, čo pochoduje po námestí obmotaný NACI zástavou.
Ty, môj bývalý kamarát, ktorému zadrbalo a po rokoch hybridnej vojny ma hovná v mozgu.
Pekne ste to prehliadli, vy prebudení, Infovojna a Hlavnespravy vás vytrénovali neveriť ničomu.
Ríša fantázie je nekonečná a vy ste tam zablúdili.
Dúfam, že sa raz vrátite, lebo keď ten Kremeľsky botoxový diktátor skape a zmizne z trónu ,
a bude treba naprávať tento chorý svet.



Odkaz pre rusofilov - toto sú vaše argumenty....
to je z tvojej hlavy alebo ti niekto pomohol spísať?
misoft
10.04.22,13:08
Nuž popravde - čakal som práve na tvoje rozumy, ale keďže ty nič, tak som si pomohol inde.
Mimochodom - už ani na tvoje rozumy nie som zvedavý.... často myslíš tak, ako keby si nemyslel....
buchač
10.04.22,13:26
Nuž popravde ....
Nuž popravde...ja som na tie hlúposti ani nechcel reagovať.
Len by ma zaujímalo kde na ne chodíš...
Ty už fakt nemyslíš...inými slovami = nerozmýšľaš.
pavol54
10.04.22,14:12
Nuž popravde - čakal som práve na tvoje rozumy, ale keďže ty nič, tak som si pomohol inde.
Mimochodom - už ani na tvoje rozumy nie som zvedavý.... často myslíš tak, ako keby si nemyslel....
Tvoje heslo? "kto nemyslí s nami, myslí proti nám" lenže to nejde, takže nemyslí
Mila123
10.04.22,16:58
hlásne trúby
buchač
10.04.22,17:04
hlasné trúby
Matovič, Hegera a Naď na koloch...správne, len je tam jedna chybička.
Správne vy to malo vyzerať síce trošku inak, ale čo už.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Nara%C5%BEen%C3%AD_na_k%C5%AFl
Tých kolov je tam nejak málo...kde sú ostatní ?
misoft
10.04.22,17:15
Nuž popravde ....
Nuž popravde...ja som na tie hlúposti ani nechcel reagovať.
Len by ma zaujímalo kde na ne chodíš...
Ty už fakt nemyslíš...inými slovami = nerozmýšľaš.
Ako ty myslíš - tvoj názor. Ono - je pekné sedieť v pivnici niekde pod lesom a svet je gombička a pritom byť 100km od hranice. Ozaj - bol si tam - na hranici? Pochybujem - ja som si jednu noc to vyskúšal, rozvážať tie ženy s malými deckami tam, kde im poskytli ubytovanie. A tá noc mi stačila, aby som pochopil, čo sa tam deje.
buchač
10.04.22,17:28
A tá noc mi stačila, aby som pochopil, čo sa tam deje.
Sorry, ale to si teda fakt iný...
Na základe jednej noci (keď bol konflikt v počiatku) ti stačilo urobiť si jeden pohľad ?
Ta fasa....

Sme boli dnes u "syna"...dal mi jednu otázku...a debata trvala skoro hodinu.
Mladý je TIRák...vrátil sa včera zo západu.
Čo tam vystrájajú ukrajinskí TIR šoféri...tak to je na neuverenie.
anet
10.04.22,18:26
Tweety
11.04.22,07:11
Konečne splniteľný sľub
Keďže Rusko je krajina, kde na skorumpovaných politikov nedočiahnu zákony, zatiaľ čo na naivné stáda ich priaznivcov dolieha mizéria rádovo väčšia, než na Slovensku, je logické, že si Fico za svoje obete vybral práve nešťastníkov s touto diagnózou. Netreba ich ľutovať, plne si to zaslúžia.https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgqtrc_qWEWPWHfsg41S97PXg2HACZZh8_XwoL3-6nq57g574phJ-x8hkxOmj0NUVQ99gaNTeA0IEBl18UkNRaBIHCWaLDzndewct46 L8tEG5p4tkwVSsYLGp5tO_dEbBuWTGNkspbxxTgCuCW_SuLY9M CLyl1VKySpthKdeOs8BiWGMO2Z6shQ0vg_nw/w640-h412/1.png
misoft
12.04.22,08:00
Mila123
12.04.22,17:38
.
buchač
12.04.22,18:10
-
misoft
13.04.22,08:16
misoft
13.04.22,08:18
Tweety
13.04.22,08:47
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/6/77/7736776/7736776_820x.jpg?rev=4
misoft
13.04.22,09:02
buchač
13.04.22,09:50
Najnovšie posily z EU
misoft
13.04.22,16:56
misoft
13.04.22,16:58
Mila123
13.04.22,19:49
,
buchač
14.04.22,04:37
...vám už hrabe dokonale, jeden by z vás aj zemrel.
Tweety
14.04.22,06:18
Priložím :---? Ficov dvojaký meter
Fico po celý čas vraví, že vojna na Ukrajine sa nás netýka, nie je to naša vojna a nemali by sme do nej nijako zasahovať. Popri tom v iných situáciach, ktoré by sa ho tiež nemali týkať, tento pokoj nezachováva.https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj_UFf78tNdAl-yvu5GtaTBNkq-tB_uWSt9dGdbjDMExQ_glCRXHRu_0Abn6KeaUEyk-_Ajm4erOJGIpUaZYk3Cyk-7FvXZyHVW2S42VjCFOuX4TTpakUEkLKvJUEpm7OLVsdKr70y_n XCjhMwcOvjCOzPSu0yAh1dNckglXQ0Le2HGkzCL3MJWrfXn-Q/w640-h412/1.png
misoft
14.04.22,06:53
...vám už hrabe dokonale, jeden by z vás aj zemrel.
Dúfam, že nie ty.... chýbal by si tu....
buchač
14.04.22,10:36
Priložím :---? Ficov dvojaký meter
Fico po celý čas vraví, že vojna na Ukrajine sa nás netýka, nie je to naša vojna a nemali by sme do nej nijako zasahovať. Popri tom v iných situáciach, ktoré by sa ho tiež nemali týkať, tento pokoj nezachováva.
..
Mila123
14.04.22,14:24
.
Mila123
14.04.22,14:33
.
buchač
14.04.22,15:37
.
Pani...a teraz dajte tabuľku, koľko ich bolo vyhostených z Ruska.
Pani...a ak si myslíte, že len ruskí pracovníci v iných krajinách sú špióni, tak to ma riadne rozosmejete.

Lada bez ABS a Airbagov ?
Pani..a viete vy, že tie poniektoré vychytávky (ohrievanie rúk, vyhrievanie vajec a eržiky...a podobne) sú na dve veci ?
Na hovno a na zdražovanie áut a teda aj živenie autoservisov.

...a ozaj...za chvíľu to bude aj v EU...už teraz išli jazdenky s cenou hore a do nových chábajú čidlá...čiže nie iba do tých ruských.
buchač
14.04.22,18:57
Lada ....ale už ju asi majiteľovi zhabali... :D
majkii
14.04.22,19:27
.
Pani...a teraz dajte tabuľku, koľko ich bolo vyhostených z Ruska.
Pani...a ak si myslíte, že len ruskí pracovníci v iných krajinách sú špióni, tak to ma riadne rozosmejete.

Lada bez ABS a Airbagov ?
Pani..a viete vy, že tie poniektoré vychytávky (ohrievanie rúk, vyhrievanie vajec a eržiky...a podobne) sú na dve veci ?
Na hovno a na zdražovanie áut a teda aj živenie autoservisov.

...a ozaj...za chvíľu to bude aj v EU...už teraz išli jazdenky s cenou hore a do nových chábajú čidlá...čiže nie iba do tých ruských.

vyhrievanie volantu a vyhrievanie sedačiek možno sú na dve veci a to na vyhrievanie rúk a zadku. Ale na čo do psej matere je auto, kde ani báťuška cárovič neotvorí bagážnik či dvigáteľ nerabotaet :D za čem bukvy, pasmatri video
https://www.youtube.com/watch?v=q18at_hhUsM&ab_channel=AndrewSnake
buchač
14.04.22,19:49
vyhrievanie volantu a vyhrievanie sedačiek možno sú na dve veci a to na vyhrievanie rúk a zadku. Ale na čo do psej matere je auto, kde ani báťuška cárovič neotvorí bagážnik či dvigáteľ nerabotaet :D za čem bukvy, pasmatri video

Ty máš v aute vyhrievanie rúk a prdele ? Lebo ja nie...a ani by som nechcel.
Ale videjko je peknulinké...tak fasa účelovo zostrihané...dobrá íčovina.
majkii
14.04.22,20:37
vyhrievanie volantu a vyhrievanie sedačiek možno sú na dve veci a to na vyhrievanie rúk a zadku. Ale na čo do psej matere je auto, kde ani báťuška cárovič neotvorí bagážnik či dvigáteľ nerabotaet :D za čem bukvy, pasmatri video

Ty máš v aute vyhrievanie rúk a prdele ? Lebo ja nie...a ani by som nechcel.
Ale videjko je peknulinké...tak fasa účelovo zostrihané...dobrá íčovina.
Veru že mám v mojom desať ročnom, kapitalistickom, dobrá vec.
Ale bodájho, koťuhy jednie ruské, jak to zostrihali to video, aby nás imperialistov zmiatli. Či?.
pavol54
14.04.22,20:40
vyhrievanie volantu a vyhrievanie sedačiek možno sú na dve veci a to na vyhrievanie rúk a zadku. Ale na čo do psej matere je auto, kde ani báťuška cárovič neotvorí bagážnik či dvigáteľ nerabotaet :D za čem bukvy, pasmatri video

Ty máš v aute vyhrievanie rúk a prdele ? Lebo ja nie...a ani by som nechcel.
Ale videjko je peknulinké...tak fasa účelovo zostrihané...dobrá íčovina.
Veru že mám v mojom desať ročnom, kapitalistickom, dobrá vec.
Ale bodájho, koťuhy jednie ruské, jak to zostrihali to video, aby nás imperialistov zmiatli. Či?.
kto nemal zapálený sedací nerv, nevie načo je dobré vyhrievané sedadlo
majkii
14.04.22,20:42
vyhrievanie volantu a vyhrievanie sedačiek možno sú na dve veci a to na vyhrievanie rúk a zadku. Ale na čo do psej matere je auto, kde ani báťuška cárovič neotvorí bagážnik či dvigáteľ nerabotaet :D za čem bukvy, pasmatri video

Ty máš v aute vyhrievanie rúk a prdele ? Lebo ja nie...a ani by som nechcel.
Ale videjko je peknulinké...tak fasa účelovo zostrihané...dobrá íčovina.
Veru že mám v mojom desať ročnom, kapitalistickom, dobrá vec.
Ale bodájho, koťuhy jednie ruské, jak to zostrihali to video, aby nás imperialistov zmiatli. Či?.
kto nemal zapálený sedací nerv, nevie načo je dobré vyhrievané sedadlo
kto nemá zlatú žilu, nevie na čo je vyhrievanie sedačky
buchač
15.04.22,05:25
Veru že mám v mojom desať ročnom, kapitalistickom, dobrá vec.

Sa sťažuješ alebo chváliš ? ;) :D :D :D
Na rôznych fórach idú názory, že čím novšie auto, tým horšie dopadne majiteľ. Pomaly si už ani žiarovku nevymeníš...s každou blbosťou hybaj do servisu, samozrejme, že do značkového, kde ohlodajú na kosť.



kto nemal zapálený sedací nerv, nevie načo je dobré vyhrievané sedadlo
kto nemá zlatú žilu, nevie na čo je vyhrievanie sedačky[/QUOTE]

Hm...bol som aj baník v zlatej bani, aj ischias sa mi pár krát kusol do riti...ba dokonca aj krížovatky mám chytené. No nepotreboval som si vyvážať prdel na žiadnom sedadle...ja som vtedy totiž radšej sedel/ležal doma a dával sa dokopy.

Putin testuje Ladu ? Hm...tak poďme na to, rozobrať videjko.
1. Prvá časť je o nasadnutí a štartovaní. Putin chce auto štartnúť, no ani za boha sa mu to nedarí...dokonca aj po niekoľkých hodinách nišť.
To mi chceš povedať, že by batéria vydržala toľko štartovaní ?
2. Putin nevie otvoriť kufor ? NO A ČO ??? Tebe sa niečo také ešte nestalo...prídeš po prvý krát k novému autu a proste sa nedarí.
3. Že sa kapota neotvorí sama ? Koľko značiek áut ti mám dať, kde je to podobne ?

Znova zopakujem...určité vychytávky sú proste na trt, nemajú opodstatnenie (teda aspoň pre mňa). Vykurovanie volantu a prdele je na čo dobré ? Lebo na krátke trate sa aj tak nevyhreje a na dlhšie cesty postačuje kúrenie v aute, kde si v pohode sedím len v tričku ?
misoft
15.04.22,05:33
A tá noc mi stačila, aby som pochopil, čo sa tam deje.
Sorry, ale to si teda fakt iný...
Na základe jednej noci (keď bol konflikt v počiatku) ti stačilo urobiť si jeden pohľad ?
Ta fasa....

Sme boli dnes u "syna"...dal mi jednu otázku...a debata trvala skoro hodinu.
Mladý je TIRák...vrátil sa včera zo západu.
Čo tam vystrájajú ukrajinskí TIR šoféri...tak to je na neuverenie.
Čo robia na západe? Tí sú 3/4 roka mimo Ukrajinu. Vidia, čítajú, počujú, čo sa deje. Nezastávam sa ich. Sú stovky km od toho šialenstva.
Ja som 35 km od hranice. Stáli tu ukrajinské kamióny - vodiči nevedeli, čo robiť, či pokračovať, či sa vrátiť. navyše - prišlo to ich nariadenie, aby ako zálohy vykonávali pbranu. Tí na západe to nechali tak. Ale títo cez špeditérov urobili niečo iné - odpojili návesy a s ťahačmi šli naspäť, po návesy prichádzali ťahače zákazníka.
Ty vidíš to z pohľadu syna, ktorý jazdí po západe, ja som to videl (síce len jednu noc) z pohľadu toho, ktorý aj (i keď málo) pomohol, videl som, ako kamionisti z Ukrajiny konali - biznis-nebiznis - otočili a šli späť. A už som aj písal - videl som (žiaľ) i staručkú Ladu (Žigulák) kombi - narvaný ľuďmi a deťmi, so stopami po strelách, mali síce hrivny, ale nikde ich zmeniť nemohli, nemohli si ani benzín kúpiť, ani jedlo pre deti. Nebyť pár ľudí, ktorí im pár € DALI a jedného podnikateľa, ktorý im KÚPIL benzín a nič za to nechcel - doteraz by možno tam sedeli.
Ty máš svoj pohľad, svoj názor (a často spostredkovaný JPP) - ja mám svoj pohľad, svoj názor a BEZ agentúry JPP (ibaže by moje oči boli tou agentúrou).
buchač
15.04.22,06:03
A tá noc mi stačila, aby som pochopil, čo sa tam deje.
Sorry, ale to si teda fakt iný...
Na základe jednej noci (keď bol konflikt v počiatku) ti stačilo urobiť si jeden pohľad ?
Ta fasa....

Sme boli dnes u "syna"...dal mi jednu otázku...a debata trvala skoro hodinu.
Mladý je TIRák...vrátil sa včera zo západu.
Čo tam vystrájajú ukrajinskí TIR šoféri...tak to je na neuverenie.
Čo robia na západe? Tí sú 3/4 roka mimo Ukrajinu. Vidia, čítajú, počujú, čo sa deje. Nezastávam sa ich. Sú stovky km od toho šialenstva.
Ty máš svoj pohľad, svoj názor (a často spostredkovaný JPP) - ja mám svoj pohľad, svoj názor a BEZ agentúry JPP (ibaže by moje oči boli tou agentúrou).
Ty si vôbec pochopil význam slova " vystrájať"..?????

Vieš, čo robia (samozrejme, že nie všetci) ukrajinskí šoféri ? Skáču do iných...tak ako jeden začal skákať, až doskákal...a takých príhod je veľa.

Vieš, čo robia ruskí šoféri ? Sú poodstavovaní na parkoviskách, platobné karty sú im na dve veci...ani natankovať a ani kúpiť jedlo. Tiráci z iných krajín im dávajú zo svojich zásob.

Môj pohľad ty nerieš...svoju agentúru JPP si nechaj na domáce čítanie chujovín a reaguj až vtedy, ak budeš mať pádne argumenty.

Radšej dávaj tie priyebané obrážťoky...to ti ide...
Jarka 1
15.04.22,07:48
Nemáme vyhrievané sedadlá, ale aj tak mám chrbátik, kríže a prdelku v teplúčku. Stačí dať "podsedáky" z ovčieho rúna. Mám to na celom sedadle a teplúčko pod riťou je hneď, okamžite. Nečakám až sa vyhreje. Náhodou som to zazrela na nete a nedám na to dopustiť. Už to odkukali aj naši známi a rodina. Všetci sú spokojní.
pavol54
15.04.22,08:08
Nemáme vyhrievané sedadlá, ale aj tak mám chrbátik, kríže a prdelku v teplúčku. Stačí dať "podsedáky" z ovčieho rúna. Mám to na celom sedadle a teplúčko pod riťou je hneď, okamžite. Nečakám až sa vyhreje. Náhodou som to zazrela na nete a nedám na to dopustiť. Už to odkukali aj naši známi a rodina. Všetci sú spokojní.
Keď som si kúpil novú dodávku, tak som hovoril s jedným rozvozovým vodičom, na podniku sa ho pýtali akú doplnkovú výbavu chce. Povedal som mu že ja som si dal vyhrievanie pretože v zime kým nejde kúrenie sa to hodí, potom už nemusí. Dal mi za pravdu a že ľutuje že ju nemá. V dobe keď sa tie vyhrievané poťahy dokupovali, tak vodiči kamiónov už mali bežne vyhrievané sedadlá, v dobách pred poťahmi som mal polystyrén a cítil som ten rozdiel.
majkii
15.04.22,08:33
Veru že mám v mojom desať ročnom, kapitalistickom, dobrá vec.

1) Sa sťažuješ alebo chváliš ? ;) :D :D :D
Na rôznych fórach idú názory, že čím novšie auto, tým horšie dopadne majiteľ. Pomaly si už ani žiarovku nevymeníš...s každou blbosťou hybaj do servisu, samozrejme, že do značkového, kde ohlodajú na kosť.



kto nemal zapálený sedací nerv, nevie načo je dobré vyhrievané sedadlo
kto nemá zlatú žilu, nevie na čo je vyhrievanie sedačky

2) Hm...bol som aj baník v zlatej bani, aj ischias sa mi pár krát kusol do riti...ba dokonca aj krížovatky mám chytené. No nepotreboval som si vyvážať prdel na žiadnom sedadle...ja som vtedy totiž radšej sedel/ležal doma a dával sa dokopy.

3) Putin testuje Ladu ? Hm...tak poďme na to, rozobrať videjko.
1. Prvá časť je o nasadnutí a štartovaní. Putin chce auto štartnúť, no ani za boha sa mu to nedarí...dokonca aj po niekoľkých hodinách nišť.
To mi chceš povedať, že by batéria vydržala toľko štartovaní ?
2. Putin nevie otvoriť kufor ? NO A ČO ??? Tebe sa niečo také ešte nestalo...prídeš po prvý krát k novému autu a proste sa nedarí.
3. Že sa kapota neotvorí sama ? Koľko značiek áut ti mám dať, kde je to podobne ?

4) Znova zopakujem...určité vychytávky sú proste na trt, nemajú opodstatnenie (teda aspoň pre mňa). Vykurovanie volantu a prdele je na čo dobré ? Lebo na krátke trate sa aj tak nevyhreje a na dlhšie cesty postačuje kúrenie v aute, kde si v pohode sedím len v tričku ?

1) ani jedno ani druhé, odpovedal som na otázku. Na fórach sa toho popíše, lepšie jeden krát zažiť ako tisíckrát prečítať na fóre od vševediacich, čo majú odpovede na všetko.
2) bol si baník, a čo? možno sme fárali spolu, nepodstatné
3) tvoj rozbor videa je síce pekný, ale úplne zbytočný, sme v téme "politika s humorom"
4) reagoval si na príspevok Mila123, kde boli na vtípku výdobytky ruskej techniky Lada bez airbagov a ABS. pripomeňme si


.
.......
Lada bez ABS a Airbagov ?
Pani..a viete vy, že tie poniektoré vychytávky (ohrievanie rúk, vyhrievanie vajec a eržiky...a podobne) sú na dve veci ?
Na hovno a na zdražovanie áut a teda aj živenie autoservisov.

...a ozaj...za chvíľu to bude aj v EU...už teraz išli jazdenky s cenou hore a do nových chábajú čidlá...čiže nie iba do tých ruských.
Odbočka od airbagov a ABS teda bezpečnostných prvkov k vyhrievaným sedačkám a volantu, celkom vtipná, ale účelová s cieľom odkloniť od problému s dodávaním technológii do ruska pre sankcie - to bol význam toho vtipu.
Ruské žiguláky sú samé o sebe zlý vtip, keď si spomeniem na dokumentárny film o ich výrobe.
sito
16.04.22,13:07
Veselú, všetkým. Najprv som, že dám do "čo ma rozčúlilo"! Ale, dám sem. Lebo spravodlivosť s humorom tu na porade "nie je"! No spravodlivých mocných, nezávislých humoristov je na Slovensku veľa. Tých 5 000 000 z východu bolo tiež na nesprávnom mieste v nesprávnu dobu? Martina bola tiež z Východu, že? Tiež na nesprávnom mieste v nesprávny čas so záujmom "správneho človeka".

Vivat, madein Slovakia. :D

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/623693-mama-kusnirova-sa-hneva-aj-moje-dieta-bolo-brutalne-popravene/
buchač
16.04.22,14:27
Ruské žiguláky sú samé o sebe zlý vtip, keď si spomeniem na dokumentárny film o ich výrobe.
Potom mi nejak nejde do hlavy, že prečo boli poradovníky na Žigy...

Áno, reagoval som na ten stupídny "vtip" ohľadom auta...
Vieš, ale ja poznám vtipy dobré a slušné...ibaže tu sa to hemží solídnymi hlúposťami.
misoft
16.04.22,17:03
misoft
17.04.22,18:04
https://maxhardcore.gulas.sme.sk/upload/posts/5/14/141695/large/cf7ff323b35a96bace1a8ea0a7121dfb.jpg
Poďme do Petrohradu, s Moskvou to ide dolu vodou ...
Z niektorých ruských námorníkov sa vykľuli podvodníci ...
buchač
17.04.22,18:38
Hm...a vieš aspoň, ako vyzerá ten krížik a kde má pôvod ???
misoft
18.04.22,04:31
Zase si nepochopil pointu......
buchač
18.04.22,04:51
Áááále pochopil...som vždy o tri kroky pred tebou a moje otázky majú svoj účel.

Takže ako je to s pôvodom, a ako krížik vyzerá ?
buchač
18.04.22,09:10
...
pavol54
18.04.22,12:00
https://maxhardcore.gulas.sme.sk/upload/posts/5/14/141695/large/cf7ff323b35a96bace1a8ea0a7121dfb.jpg
Poďme do Petrohradu, s Moskvou to ide dolu vodou ...
Z niektorých ruských námorníkov sa vykľuli podvodníci ...

S Moskvou to ide dole vodou a rubeľ záhadne posilňuje
buchač
18.04.22,14:31
majkii
18.04.22,14:55
https://maxhardcore.gulas.sme.sk/upload/posts/5/14/141695/large/cf7ff323b35a96bace1a8ea0a7121dfb.jpg
Poďme do Petrohradu, s Moskvou to ide dolu vodou ...
Z niektorých ruských námorníkov sa vykľuli podvodníci ...


https://www.youtube.com/watch?v=PZ_JhVyoSNA&ab_channel=Bezbeki
buchač
18.04.22,15:50
Nielen (vo)loďka im žblnkla ku dnu pre falošnú relikviu za 40 mil $ ale zdá sa, že aj verchuška sa pochlapila, vraj dengy -10 mld.$ na antimajdany stopili generál Beseda a jeho klika, Tak o tom asi snívajú tí naši socialisti ako sa to má robiť

Hm...sme v určitej téme, ono by sa zišlo otvoriť inú (a to už dávno...podobne to malo byť aj o Covide....lenže moderátori na to serú a radšej mažú) pod názvom...povedzme, že " Situácia na Ukrajine.

Ale k veci.
Tu bo zasiahnutý jeden krížnik a robí sa okolo toho haló, ako keby narazil na Zem asteroid väčších rozmerov. Pritom svojho času išlo ku dnu na základni Pearl Harbor teda dosť plavidiel.

...apropó...Ukrajina v podstate môže byť rada (a možno aj celý svet), že je pri moci Putin.

P.S.:
Ako bónus pridávam obrázok relikvie, o ktorom básnite.
romana147
18.04.22,16:33
...Ukrajina v podstate môže byť rada (a možno aj celý svet), že je pri moci Putin.




Myšlienka hlboká ako od Eda.
buchač
18.04.22,16:55
...Ukrajina v podstate môže byť rada (a možno aj celý svet), že je pri moci Putin.

Myšlienka hlboká ako od Eda.

Keď sa to tak vezme, tak ja dám aspoň nejakú myšlienku...na rozdiel od iných (čiže aj ty), čo si tu chodia honiť svoje ego trápnymi poznámkami a chujovými obrázkami.

...a vieš čo, ty mudrc?
Tlstí vedia že sú tlstí, malí vedia že sú malí, len tí hlupáci ako ty, stále nevedia o čo ide.
misoft
18.04.22,17:51
P.S.:
Ako bónus pridávam obrázok relikvie, o ktorom básnite.
https://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=169132&d=1650300601

Možno niekde tam je drobným napísané "Made in China"
:D:D:D:D
buchač
18.04.22,18:46
Možno niekde tam je drobným napísané "Made in China"
:D:D:D:D
...krížik s takým nadpisom máš nad posteľou, preto vieš o výrobcovi ?
Keď vstupuješ do zakázanej " zóny ", tak sa prežehnáš, aby " torpédo " vystrelilo.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

P.S.:
Ale inak si sa nevyjadril...veď keď nevieš, tak čo už.
buchač
19.04.22,05:11
lujza.j
19.04.22,07:03
https://www.facebook.com/watch/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&v=1010732036220676
Sissi, manželka rakúsko-uhorského cisára Františka Jozefa, si do žíl pichala kokaín, ktorý sa v tom čase používal ako sedatívum a antidepresívum.
.....v tomto čase?!
ivka70
19.04.22,07:08
Sissi, manželka rakúsko-uhorského cisára Františka Jozefa, si do žíl pichala kokaín, ktorý sa v tom čase používal ako sedatívum a antidepresívum.
.....v tomto čase?!

Po prvýkrát sa heroín syntetizoval v roku 1874 C. R. Alder Wright, britský chemik pracujúci v Londýnskej St. Mary’s Hospital Medical School.

Kokaín prvýkrát vyrobil nemecký chemik Albert Niemann v roku 1860. V roku 1862 bola spustená komerčná výroba v nemeckom meste Darmstadt firmou Merck.

Alžbeta Bavorská, zv. Sissi, (* 24. december 1837, Mníchov – † 10. september 1898, Ženeva) bola bavorská princezná, rakúska cisárovná (od r. 1854), česká a uhorská kráľovná (od r. 1854), manželka rakúskeho cisára Františka Jozefa I.

:)
lujza.j
19.04.22,07:40
Ale neé...to faaaák:D:D keby nenapíšeš ani neviem:---
ivka70
19.04.22,07:52
Ale neé...to faaaák:D:D keby nenapíšeš ani neviem:---
ty si sa pytala .... a odpoved znevazujes .... asi tu nestoji za to vobec reagovat ....
misoft
19.04.22,08:30
...krížik s takým nadpisom máš nad posteľou, preto vieš o výrobcovi ?................
Si vedľa, ako tá jedľa.... žiadny krížik nad posteľou - ale k tebe domov nevidím, takže - pokiaľ to tak dobre vieš - asi ho TY máš nad posteľou...
(Ako požič - taký vráť!)
Tweety
19.04.22,08:30
lujza.j
19.04.22,12:08
Ale neé...to faaaák:D:D keby nenapíšeš ani neviem:---
ty si sa pytala .... a odpoved znevazujes .... asi tu nestoji za to vobec reagovat ....
Ja som sa pýtala s ?! Aj s výkričnikom kto chcel pochopil...pochopí....v spojitosti s UA marionetou
Tweety
20.04.22,06:15
Svet podľa poslanca Čepčeka
Kým sa všetci príčetní a slušní ľudia snažia pomôcť obetiam, taký poslanec Čepček prišiel s návrhom, aby znásilnené ženy (áno, aj tie čo ich znásilnili ruskí barbari) nemohli podstúpiť interrupciu. Takto dáko by to vyzeralo, keby mu tá zvrátenosť prešla.
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj7RD80VFyXutte-5RsEwEmJ1brcx6JfhBmGrDYXQxLiAzmboSY0dQ__nunv6JH97v-EFYc5JFR1uSZowYAyN1hVDGgrOWOHSuY_MYdnHcO1bozNFYUP2 FpRjXkw36DT7WGeFg-A0fqU8hIFRIM4UwQyU0CWEAAQFu_UqEIKGO_t-MDF-_MP6mysG2LgQ/w640-h374/1.png
misoft
20.04.22,06:53
Mila123
20.04.22,13:32
.
misoft
21.04.22,07:15
Tweety
21.04.22,07:17
buchač
21.04.22,09:51
Ivka...si neskonale trápna s tým neustálym mazaním príspevkov, ktoré sa TEBE nepáčia.

...a mimochodom, v podstate porušuješ práva ostatných, ktorým odstrániš príspevok.
ALE čo už z tebou...volič Oľajna je proste ovca.

Kedy začneš rešpektovať platnú ústavu (alebo aj etiketu), ktorá hovorí, že každý má právo na svoj názor .
Tam sa nehovorí, že každý má právo na názor, ktorý musí byť v súlade s administrátorom a postojom moderátorov Porady.
Ale toto už naozaj zmažeš tiež, všakže.....či ?
Mila123
21.04.22,16:19
Všemohúci......
misoft
21.04.22,18:03
Tweety
22.04.22,13:56
Mila123
23.04.22,14:51
.
lujza.j
24.04.22,20:23
.
Mária27
25.04.22,05:44
Tweety
25.04.22,07:12
pavol54
25.04.22,08:41
misoft
25.04.22,08:54
.
misoft
25.04.22,11:13
Mila123
25.04.22,15:24
desaťtorák
Tweety
26.04.22,06:48
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/4/77/7765474/7765474_820x.jpg?rev=3
misoft
26.04.22,11:57
Mila123
26.04.22,13:31
.
buchač
26.04.22,16:04
misoft
26.04.22,19:15
Mila123
28.04.22,14:26
.
Tweety
29.04.22,07:17
Bezmocný zbabelec sa vyhráža
Rusko je taký ten agresívny hrubokrký ožran, čo na zábave napadol nič netušiaceho chalana a keď sa ho ostatní zastali, tak ten zdegenerovaný bulo sa teraz pomaly potáca von a huláka, že pozabíja všetkých.

https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEghdqLM42vnIrMDEBd60Qm70sAZwm7qwvI3i2QvC9MZZ6 2v_s9Utsz-9qN5_aY9QAynfLuIBJSYJdiH77GiGRGWMYcFo2QcIIstHMl2yf dDl60__l48SQDE8Ez1Zh1O1ukLafzQtR-MWeqOZKzOS4zxIOuGh2wMD5SoD15lAQH8hbT5upSLZ-JnI5vq4g/w640-h420/1.png
Tweety
29.04.22,08:10
Kollárove rozčarovanie
Toľko prispôsobovania a odriekania toho po čom jeho srdiečko piští si musel Boris Kollár preskákať, aby sa dostal ku benefitom koaličného politika a oni mu v jednom týždni obvinia Borguľu a ešte aj Pčolinskému sa prihorší. Tu už vážne začínajú nevýhody prevažovať nad výhodami.

https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhIrs-sfHqeWUMqsXMQTgbm_2tsQAxbq8qmMJRehZPwrPCV7O3Kle9ZR ceu94kYp2evZZM_vBzYmxY03eXQS22-5i4caDgVgHJzMwAwMeLkrB5u3XijCRFPxG1aB3hrAcqJ01FmQF CmNwjyXAM3lXx5tnPLOx-IygKHvqvWb0E7gJoGKGaz_au21HB7bA/s697/1.png
misoft
29.04.22,09:16
misoft
29.04.22,09:21
Mila123
29.04.22,17:19
toxický náklad
Tweety
30.04.22,06:52
duves
30.04.22,08:53
Fico prijal nove meno, už sa volá KIM SOM CHUJ
pavol54
30.04.22,09:22
Fico prijal nove meno, už sa volá KIM SOM CHUJ
kde nazbieral toľko dezolátov a opíc?:)
duves
30.04.22,11:39
.
majkii
30.04.22,13:59
Fico prijal nove meno, už sa volá KIM SOM CHUJ
kde nazbieral toľko dezolátov a opíc?:)
Kde? K červenému sa pridalo hnedé, však už sa dlho bratali
pavol54
30.04.22,14:18
Fico prijal nove meno, už sa volá KIM SOM CHUJ
kde nazbieral toľko dezolátov a opíc?:)
Kde? K červenému sa pridalo hnedé, však už sa dlho bratali
len neviem načo mu bude tých 650 miliónov zašitých na Belize keď on bude zašitý v Leopoldove Však nech sa podelí.
lujza.j
30.04.22,15:01
.
majkii
30.04.22,15:21
Fico prijal nove meno, už sa volá KIM SOM CHUJ
kde nazbieral toľko dezolátov a opíc?:)
Kde? K červenému sa pridalo hnedé, však už sa dlho bratali
len neviem načo mu bude tých 650 miliónov zašitých na Belize keď on bude zašitý v Leopoldove Však nech sa podelí.
jásnéé, dôchodcovia sa už tešia, aj s tridsaťtisícovými hodinkami sa podelí, veď je rodoľub a socialista ako sa patrí,
Ľaľa ako sa podelil s vybavením bytu daňového podvodníka, určite tie zárubne, parkety, vaňu aj batérie či kuchynskú linku užije nejaký dôchodca, to je charakter, myslel na tú chudobu
https://www.youtube.com/watch?v=wJpEnSove6I&t=266s
pavol54
30.04.22,15:37
Fico prijal nove meno, už sa volá KIM SOM CHUJ
kde nazbieral toľko dezolátov a opíc?:)
Kde? K červenému sa pridalo hnedé, však už sa dlho bratali
len neviem načo mu bude tých 650 miliónov zašitých na Belize keď on bude zašitý v Leopoldove Však nech sa podelí.
jásnéé, dôchodcovia sa už tešia, aj s tridsaťtisícovými hodinkami sa podelí, veď je rodoľub a socialista ako sa patrí,
Ľaľa ako sa podelil s vybavením bytu daňového podvodníka, určite tie zárubne, parkety, vaňu aj batérie či kuchynskú linku užije nejaký dôchodca, to je charakter, myslel na tú chudobu
https://www.youtube.com/watch?v=wJpEnSove6I&t=266s
myslíš že do takého bytu pôjde bývať bežný dôchodca? Tri noci sa vyspí a má po dôchodku. Ak to bol jeho majetok prečo by to tam mal nechávať?
majkii
30.04.22,15:54
Fico prijal nove meno, už sa volá KIM SOM CHUJ
kde nazbieral toľko dezolátov a opíc?:)
Kde? K červenému sa pridalo hnedé, však už sa dlho bratali
len neviem načo mu bude tých 650 miliónov zašitých na Belize keď on bude zašitý v Leopoldove Však nech sa podelí.
jásnéé, dôchodcovia sa už tešia, aj s tridsaťtisícovými hodinkami sa podelí, veď je rodoľub a socialista ako sa patrí,
Ľaľa ako sa podelil s vybavením bytu daňového podvodníka, určite tie zárubne, parkety, vaňu aj batérie či kuchynskú linku užije nejaký dôchodca, to je charakter, myslel na tú chudobu

myslíš že do takého bytu pôjde bývať bežný dôchodca? Tri noci sa vyspí a má po dôchodku. Ak to bol jeho majetok prečo by to tam mal nechávať?
pointa bola inde, nevadí, ale ako vravím socialista mal charakter, zo súcitu s chudobou si prenajal si holobyt :D:D:D
misoft
30.04.22,16:04
A nie je to už po jeho vysťahovaní? Pretože tak sa mi zdá, že tie hodinky bolo pre neho málo - dokonca i armatúry pobral.....
buchač
30.04.22,16:05
Ľaľa ako sa podelil s vybavením bytu daňového podvodníka, určite tie zárubne, parkety, vaňu aj batérie či kuchynskú linku užije nejaký dôchodca, to je charakter, myslel na tú chudobu

Sorry, ale ty si vážne myslíš, že Fico urval zárubne, parkety a ostatné ?
Fakt tomu veríš ?...proste lem preto, že to niekto urval na YT ?
V tomto prípade išlo o DebilovNeskutočných...hajzli liberálni si myslia, že im tie ich kydy každý žerie.
Veď sú to žebráci...Smečkári a Debili vyslovene žebrajú o príspevky...
misoft
30.04.22,16:14
majkii
30.04.22,16:30
Ľaľa ako sa podelil s vybavením bytu daňového podvodníka, určite tie zárubne, parkety, vaňu aj batérie či kuchynskú linku užije nejaký dôchodca, to je charakter, myslel na tú chudobu

Sorry, ale ty si vážne myslíš, že Fico urval zárubne, parkety a ostatné ?
Fakt tomu veríš ?...proste lem preto, že to niekto urval na YT ?
V tomto prípade išlo o DebilovNeskutočných...hajzli liberálni si myslia, že im tie ich kydy každý žerie.
Veď sú to žebráci...Smečkári a Debili vyslovene žebrajú o príspevky...

Sorry, ale ty si vážne myslíš, že išlo o "DebilovNeskutočných...hajzli liberálni si myslia, že im tie ich kydy každý žerie. ...proste lem preto, že to niekto urval na YT ? Veď sú to žebráci...Smečkári a Debili vyslovene žebrajú o príspevky"
Fakt tomu veríš ?
buchač
30.04.22,16:32
???
pavol54
30.04.22,16:41
Ľaľa ako sa podelil s vybavením bytu daňového podvodníka, určite tie zárubne, parkety, vaňu aj batérie či kuchynskú linku užije nejaký dôchodca, to je charakter, myslel na tú chudobu

Sorry, ale ty si vážne myslíš, že Fico urval zárubne, parkety a ostatné ?
Fakt tomu veríš ?...proste lem preto, že to niekto urval na YT ?
V tomto prípade išlo o DebilovNeskutočných...hajzli liberálni si myslia, že im tie ich kydy každý žerie.
Veď sú to žebráci...Smečkári a Debili vyslovene žebrajú o príspevky...

Sorry, ale ty si vážne myslíš, že išlo o "DebilovNeskutočných...hajzli liberálni si myslia, že im tie ich kydy každý žerie. ...proste lem preto, že to niekto urval na YT ? Veď sú to žebráci...Smečkári a Debili vyslovene žebrajú o príspevky"
Fakt tomu veríš ?
fakt to demontoval, osobne, potom zabalil a poslal Putinovi na tú jeho ohromnú daču pri Soči
majkii
30.04.22,16:47
Ľaľa ako sa podelil s vybavením bytu daňového podvodníka, určite tie zárubne, parkety, vaňu aj batérie či kuchynskú linku užije nejaký dôchodca, to je charakter, myslel na tú chudobu

Sorry, ale ty si vážne myslíš, že Fico urval zárubne, parkety a ostatné ?
Fakt tomu veríš ?...proste lem preto, že to niekto urval na YT ?
V tomto prípade išlo o DebilovNeskutočných...hajzli liberálni si myslia, že im tie ich kydy každý žerie.
Veď sú to žebráci...Smečkári a Debili vyslovene žebrajú o príspevky...

Sorry, ale ty si vážne myslíš, že išlo o "DebilovNeskutočných...hajzli liberálni si myslia, že im tie ich kydy každý žerie. ...proste lem preto, že to niekto urval na YT ? Veď sú to žebráci...Smečkári a Debili vyslovene žebrajú o príspevky"
Fakt tomu veríš ?
fakt to demontoval, osobne, potom zabalil a poslal Putinovi na tú jeho ohromnú daču pri Soči
presné, poslal to v balíku, medzi súdruhmi to tak chodí :D
majkii
30.04.22,17:01
trochu morbídny
Priateľ sa pýta oligarchovej manželky
"v čom podniká tvoj manžel"
manželka oligarchu odpovedá
"v energetike, spolupracuje s Gazpromom"
priateľ je kondoluje
"úprimnú sústrasť!"

https://edition.cnn.com/2022/04/29/europe/russian-oligarchs-suicides-intl/index.html
buchač
30.04.22,17:22
Hm...
majkii
30.04.22,18:26
Hm...
to tu už bolo, dala to sem "tiežporaďáčka" namiesto fejku z photoshop-u niečo reálne, napríklad hajlujúci poslanci Kurjanovič a jeho hnedý podržtaška v ruskej štátnej dume zdravia "ruských národných vlastencov" , v od 1:17:08 a tí reálny fašouni do 1:19:40,
určite aj u nás sa nájdu tlieskači týmto "vlastencom"
https://www.youtube.com/watch?v=sqrnXVGNhCE&t=1070s&ab_channel=pugyster
buchač
30.04.22,18:47
dala to sem "tiežporaďáčka"
určite aj u nás sa nájdu tlieskači týmto "vlastencom"

Myslíš Milu 1234567890XYZ ...??? :D :D :D

Vieš, svet nie je čierno - biely...lebo mám dojem, že poniektorí z prispievajúcich ho tak vnímajú, keď tak pozerám na tie príspevky.

Najhoršie na tom všetkom je to, čo bude nasledovať...a prechádzka ružovým sadom to teda nebude.
majkii
30.04.22,19:12
dala to sem "tiežporaďáčka"
určite aj u nás sa nájdu tlieskači týmto "vlastencom"

Myslíš Milu 1234567890XYZ ...??? :D :D :D

Vieš, svet nie je čierno - biely...lebo mám dojem, že poniektorí z prispievajúcich ho tak vnímajú, keď tak pozerám na tie príspevky.

Najhoršie na tom všetkom je to, čo bude nasledovať...a prechádzka ružovým sadom to teda nebude.
tieto hakenkreuze na poradu, tento bulšit sem pred tebou dala tá čo štekala po lekárovi, či zosmiešňovala istú neplnoletú dievčinu ....
Mila123
01.05.22,04:47
dala to sem "tiežporaďáčka"
určite aj u nás sa nájdu tlieskači týmto "vlastencom"

Myslíš Milu 1234567890XYZ ...??? :D :D :D

Vieš, svet nie je čierno - biely...lebo mám dojem, že poniektorí z prispievajúcich ho tak vnímajú, keď tak pozerám na tie príspevky.

Najhoršie na tom všetkom je to, čo bude nasledovať...a prechádzka ružovým sadom to teda nebude.
tieto hakenkreuze na poradu, tento bulšit sem pred tebou dala tá čo štekala po lekárovi, či zosmiešňovala istú neplnoletú dievčinu ....
nechápe.......:) aj to je dar Boží......
buchač
01.05.22,04:49
tieto hakenkreuze na poradu, tento bulšit sem pred tebou dala tá čo štekala po lekárovi, či zosmiešňovala istú neplnoletú dievčinu ....
Tá štekajúca po lekároch má možno aj pravdu...ono je to totiž v dnešnej dobe v nemocniciach a u lekároch dosť na trt. Ale to je potrebné zažiť na vlastnej koži a vžiť sa do kože pacienta.
Choď ku lekárovi...si dokonca objednaný na daný deň (na hodinu nie)...ráno si privstaneš, aby si bol medzi prvými a mal nízke číslo. No domov prídeš okolo 16tej.
Niet sa čo čudovať, že jednému prasknú nervy.

Hm...včera som mal samotrýznenie = pozeral som Žinčicu, síce len na pol oka, ale počul som tiež.
Bol tam šot, kde sa po móle promenádovala tiež jedna istá neplnoletá dievčina...koment o nej bol, že je krásna a sexy. No ja neviem, možno takto na neho pôsobí, ale pre mňa je to obyčajná a všedná čajočka, akých behajú po Slovensku tisícky...a stovky a stovky sú oveľa krajšie ako dotyčná. Ak by nebol dcérou najvyššej Čajky, tak po nej ani pes neštekne...ale holt zapracoval jeden buzerant a už je ruka v rukáve.

K hákovačkám ?
Zvyknem pri istých súvislostiach vravieť...že ak je určitá informácia čo i len na 50% pravdivá, tak je to sila.

...a si si na 100% istý, že naše médiá, naša vláda, naša Čája sú tak objektívne, že dávajú len a len neskreslenú pravdu ?
No nie, neexistuje...už boli pristihnutí v tom, že zavádzajú, prispôsobujú si info, nedajú komplet správy.....a niekedy doslova klamú.
buchač
01.05.22,04:54
nechápe.......:)
Vážená...hlavne, že vy chápete.
Si dovolím tvrdiť, že neviete v určitých súvislostiach, kde je sever.
Tie vaše stupídne obrážťoky len svedčia o vašej zaujatosti. Proste ako ovca, typická volička OĽajna.
Ale aj na nich príde, po voľbách zaleziete niekde do kúta a budete pekne tíško.

...ozaj...už ste zaplatili za štúdium medicíny vašich dcér, ktoré po získaní diplomu zdrhli okamžite mimo republiku.
misoft
01.05.22,05:00
majkii
01.05.22,05:06
Búchač, blahoželám ti, zaradil si sa k trollom, ktorí usilovne šíria zjavné fejky. Neviem aká zloba ťa viedla k tomu, by si sem dal ten obrázok s domaľovaným hakenkreuzom, stačilo za pár sekúnd dohľadať originál fotku, a nemal by si oslie uši
https://manipulatori.cz/ne-volodymyr-zelenskyj-nedrzel-dres-s-hakovym-krizem%ef%bf%bc/?fbclid=IwAR0Lz-D8kbinl4SnJgGVl_NLuc8er9ysqlIc9SOhrc-0z9j3TF23Pp2sxmY
https://manipulatori.cz/wp-content/uploads/2022/03/Snimek-obrazovky-9.png
Mila123
01.05.22,05:10
po druhé......nechápe :)
misoft
01.05.22,05:12
Hlásenie z ISS na ruské riadiace stredisko:
Владимир Владимирович! Мы только что успешно покорили космическую станцию - все в наших руках. Иностранные астронавты - наши пленники. Каковы дальнейшие инструкции?
Riadiace stredisko:
Они там не нужны, выпустите их!
pavol54
01.05.22,05:45
nechápe.......:)
Vážená...hlavne, že vy chápete.
Si dovolím tvrdiť, že neviete v určitých súvislostiach, kde je sever.
Tie vaše stupídne obrážťoky len svedčia o vašej zaujatosti. Proste ako ovca, typická volička OĽajna.
Ale aj na nich príde, po voľbách zaleziete niekde do kúta a budete pekne tíško.

...ozaj...už ste zaplatili za štúdium medicíny vašich dcér, ktoré po získaní diplomu zdrhli okamžite mimo republiku.
Mark Twain: "Ak by voľby niečo riešili, tak by ich politici zakázali." (Už sa na tom pracuje)
duves
01.05.22,05:47
V bytovke mame rodinu z UA, z charkova. Maju rozbitu bytovku. Na sídlisku strielali po sebe tanky z ukrajiny a ruske. Vraj ich rusi prišli oslobodit. Nechapali že od koho. Rozprával som sa s nimi, že u nas v TV ide taky serial sluha naroda. O zelenskom. Oči sa im pretočili a povedali, že to je šašo a klamar. Myslim, že to je výpovedné. Eduard Chmelar ho pomenoval spravne, matovičom z ukrajiny. Smutne, velmi smutne, ked sa takyto šašovia dostanu na pozície, aby rozhodovali o životoch milionov.
duves
01.05.22,05:51
buchač
01.05.22,06:15
Búchač, blahoželám ti, zaradil si sa k trollom, ktorí usilovne šíria zjavné fejky. Neviem aká zloba ťa viedla k tomu, ...
Vieš, tak ti poviem....a je jedno, či ma nazveš trollom alebo nie.
Najprv ale znova upozorňujem na moje príspevky, z ktorých si vyberáš to, čo sa ti hodí.
...a keď som trollom ja, tak potom čo ste vy ostatní ?
Nie je náhodou trollom aj naša vláda, na čele s najvyššou Čájou ?

PREČO SA K TOMU NEVYJADRÍŠ-TE ???
Jááááj, už viem...vy im veríte a žeriete všetko jak kone seno.

Zloba ? Nesranduj...ja to všetko mám v podstate na háku (musel by si vedieť, že prečo...čo vedia z Porady zo 2-3 ;) )...mňa zaujíma len to moje, zvyšok neriešim, aj keď to tak možno nevyzerá.

...a k tým obrážťokom, ktoré sú nie raz fejky (čo uznávam) a nie raz skôr všetko možne, len nie vtipné...ale šak veď ich tu dávajte, realizujte sa. Ja si z vás vlastne robím prdel a aj tú druhú dieru.
pavol54
01.05.22,06:17
A nie je to tak davno, ked sa písala o tom pravda
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/328713-foreign-policy-proti-povstalcom-bojuju-aj-fasisti/
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/358173-americki-poslanci-zakazali-vycvik-ukrajinskych-radikalov/
atd
od roku 2014 na Donbase na oboch stranách spolu zabitých viac ako 10 000 ľudí. Pritom stačilo tak málo konať podľa Minsk 1,2. Komu to vyhovuje? Apropo konflikt na Ukrajine je "prehrabovaním maličkej pahreby" oproti ohňu ktorý možno očakávať v dôsledku nedostatku resp cenám potravín najmä v treťom svete. Použitie apokalyptických zbraní je v kompetencii politikov, Snaha hladujúceho ľudstva dostať sa k jedlu ide absolútne mimo politikov
buchač
01.05.22,06:18
po druhé......nechápe :)
Po druhé....hlavne, že vy ste v obraze, vážená.
Ale čo čakať od ovce z košiara bláznov OĽajna ? Len smrad...

....a šup, šup...zapnúť IB a zaplatiť za štúdium, lebo je to v podstate krádež.
buchač
01.05.22,06:26
Kuwa...toto si pozrite !!!!!!!

Nacizmus voči Rusom vštepovaný ukrajinskym deťom od detstva. Aj s "povolením" zabiť.. Rusov hanlivo nazývajú "Moskaľ".
Treba Zelenskému ešte cenu za mier, čo poviete?
Hanba by mala Čaputovú & comp. fackať od rána do večera.

https://www.facebook.com/100007308965737/videos/500095441655455
buchač
01.05.22,06:29
Utečenecká turistika Ukrajincov pomaly končí
Z hraníc Poľska smerujú tisíce Ukrajincov ( utečencov ) na Ukrajinu
Poznámka
Keď nám propagandistické naše a západné médiá aj s vládnymi liberálnymi politikmi tlačili do hláv, že väčšina Ukrajincov - utečencov utekala cez hranice bez všetkého a peňazí, kde potom nabrali eurá na kúpu motorových vozidiel v EÚ, ktoré si vo veľkom teraz vezú domov na Ukrajinu?
Žeby to boli ekonomickí utečenci?

https://www.facebook.com/100043980340177/videos/322092453362154
majkii
01.05.22,07:20
...
Najprv ale znova upozorňujem na moje príspevky, z ktorých si vyberáš to, čo sa ti hodí.
...a keď som trollom ja, tak potom čo ste vy ostatní ?

Pobavil si ma, toto je najvtipnejší príspevok dňa, Komentoval som tvoj post, kde boli dve písmená, tri botky (Hm...) a propagandistický fejkobrázok . Čo konkrétne som mal komentovať na tvojom "zamyslení sa"? no predsa ten postnutý klamársky obrázok! Majstrami na vyberanie si toho čo sa hodí tu máme iných expertov.



...a keď som trollom ja, tak potom čo ste vy ostatní ?
Nie je náhodou trollom aj naša vláda, na čele s najvyššou Čájou ?

Postol si fejk obrázok?, postol. Dal som tu obrázok s účelovo pozmeneným obsahom? nedal. Čo s tým má vláda? alebo akási Čajka?
Rád tu poučuješ ako všetci klamú, média, politici my na porade, Keď tu dáš klamársky fejk a načapajú ťa tak bez hanby prskáš naokolo


Zloba ? Nesranduj...ja to všetko mám v podstate na háku (musel by si vedieť, že prečo...čo vedia z Porady zo 2-3 ;) )...mňa zaujíma len to moje, zvyšok neriešim, aj keď to tak možno nevyzerá.
Pochybujem, že to všetko máš na háku, tvoje nespočetné príspevky svedčia o opaku. Ten fejk zlomyseľne niekto vyrobil, a neužitoční idioti sa postarali o šírenie. Jednoducho, veci vyzerajú tak, ako sú!



...a k tým obrážťokom, ktoré sú nie raz fejky (čo uznávam) a nie raz skôr všetko možne, len nie vtipné...ale šak veď ich tu dávajte, realizujte sa. Ja si z vás vlastne robím prdel a aj tú druhú dieru.
Jedna vec je niekedy aj nevkusný vtip, druhá vec je zlomyseľný účelovo vyrobený fejk, cieľom ktorého je šíriť a podsúvané naratívy a "alternatívne pravdy"

Dúfam že som nič som nevynechal či?
bjuty smis
01.05.22,08:04
A nie je to tak davno, ked sa písala o tom pravda
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/328713-foreign-policy-proti-povstalcom-bojuju-aj-fasisti/
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/358173-americki-poslanci-zakazali-vycvik-ukrajinskych-radikalov/
atd
od roku 2014 na Donbase na oboch stranách spolu zabitých viac ako 10 000 ľudí. Pritom stačilo tak málo konať podľa Minsk 1,2. Komu to vyhovuje? Apropo konflikt na Ukrajine je "prehrabovaním maličkej pahreby" oproti ohňu ktorý možno očakávať v dôsledku nedostatku resp cenám potravín najmä v treťom svete. Použitie apokalyptických zbraní je v kompetencii politikov, Snaha hladujúceho ľudstva dostať sa k jedlu ide absolútne mimo politikov
Stačilo by, keby krvilační
mužíci prestali okupovať Ukrajinu...
anet
01.05.22,14:34
O zelenskom. Oči sa im pretočili a povedali, že to je šašo a klamar. Myslim, že to je výpovedné. Eduard Chmelar ho pomenoval spravne, matovičom z ukrajiny. Smutne, velmi smutne, ked sa takyto šašovia dostanu na pozície, aby rozhodovali o životoch milionov.
Tak snad sa ti otvorili oci ;)
duves
01.05.22,14:41
Ale nevrav!
buchač
01.05.22,14:55
Pobavil si ma, toto je najvtipnejší príspevok dňa, Komentoval som tvoj post, kde boli dve písmená, tri botky (Hm...) a propagandistický fejkobrázok . Čo konkrétne som mal komentovať na tvojom "zamyslení sa"? no predsa ten postnutý klamársky obrázok! Majstrami na vyberanie si toho čo sa hodí tu máme iných expertov.

Postol si fejk obrázok?, postol. Dal som tu obrázok s účelovo pozmeneným obsahom? nedal. Čo s tým má vláda? alebo akási Čajka?
Rád tu poučuješ ako všetci klamú, média, politici my na porade, Keď tu dáš klamársky fejk a načapajú ťa tak bez hanby prskáš naokolo

Pochybujem, že to všetko máš na háku, tvoje nespočetné príspevky svedčia o opaku. Ten fejk zlomyseľne niekto vyrobil, a neužitoční idioti sa postarali o šírenie. Jednoducho, veci vyzerajú tak, ako sú!

Jedna vec je niekedy aj nevkusný vtip, druhá vec je zlomyseľný účelovo vyrobený fejk, cieľom ktorého je šíriť a podsúvané naratívy a "alternatívne pravdy"

Dúfam že som nič som nevynechal či?
Ty vravíš o jednom poste a o jednom obrázku.
Ja vravím o viacerých postoch, obrázkoch a aj od prispievateľov.
V tom je trochu rozdiel.

Čo s tým má vláda ? Čo s tým má Čája (nie akási, ale je to prezývka Čaputovej).
Ak dávaš takéto otázky, tak o čom sa tu máme baviť ?

Moje nespočetné príspevky nerieš...ako som spomenul, nevieš, o čo ide. Povedzme, že len zabíjam čas, nakoľko nemôžem tvrdo makať.

Nevkusné vtipy ?
Ono ak je niečoho veľa, tak to je už na dve veci...jeden sa už nad tým nezasmeje.

P.S.:
Doteraz som vravel všeobecne, teraz len ku tebe.
Si myslíš, že keď mi dáš negatívne hodnotenie, že so mnou nesúhlasíš, tak sa niečo zmení na tej pravde, že vo videu sú deti, ktoré hajlujú ? Že sa z nich stanú tvojim pričinením v mžiku komunisti ?
...a aj o tom nie raz vravím.

Vládne tu taká neobjektivita, že anglickí fanúšikovia sa môžu prísť učiť....
majkii
01.05.22,16:17
Ty vravíš o jednom poste a o jednom obrázku.
Ja vravím o viacerých postoch, obrázkoch a aj od prispievateľov.
V tom je trochu rozdiel.

Čo s tým má vláda ? Čo s tým má Čája (nie akási, ale je to prezývka Čaputovej).
Ak dávaš takéto otázky, tak o čom sa tu máme baviť ?

Moje nespočetné príspevky nerieš...ako som spomenul, nevieš, o čo ide. Povedzme, že len zabíjam čas, nakoľko nemôžem tvrdo makať.

Nevkusné vtipy ?
Ono ak je niečoho veľa, tak to je už na dve veci...jeden sa už nad tým nezasmeje.

P.S.:
Doteraz som vravel všeobecne, teraz len ku tebe.
Si myslíš, že keď mi dáš negatívne hodnotenie, že so mnou nesúhlasíš, tak sa niečo zmení na tej pravde, že vo videu sú deti, ktoré hajlujú ? Že sa z nich stanú tvojim pričinením v mžiku komunisti ?
...a aj o tom nie raz vravím.

Vládne tu taká neobjektivita, že anglickí fanúšikovia sa môžu prísť učiť....

Sťažuješ sa na neobektivitu, príklad, dal som ako reakciu na tvoj fejkobrázok historický dokumentárny film, kde ruský poslanci hajlujú v štátnej dume, tvoja reakcia žiadna, bol by som rád, ak by si sa k tomu v rámci objektivity vyjadril.

Keď máš toľko času pozri si celý dokument čo som pripojil, dozvieš sa o hladomore na ukrajine v tridsiatich rokoch, o masakre v Katyni, o pakte Ribbentrop - Molotov na základe , ktorého si nacisti s rusmi (pardon sovieti) rozdelili Poľsko na Wisle, o tom ako sovieti napadli Fínsko, lebo išli robiť poriadky z fínskymi "fašisistami" ako 17.9.1939 napadli Poľsko lebo išli vyhnať poľských "fašistov" - teraz používajú rovnaký propagandistický naratív o denacifikácii ukrajiny . Veľmi rýchlo sa dá zistiť, že faši ideológia a komunistická ideológia má rovnaký základ iba v iných farbách (červená a hnedá) inak sú rovnako vražedné.

K tomu tvojmu videu. Pred viac ako týždňom som vyjadril pohoršenie nad masakrom v Buči a Irpini, istý vlado na mňa a moju rodinu agresívne zaútočil, že tie fotky sú zinscenované a že to ukrajinci tých ľudí sami postrieľali. Ak sa nemýlim, aj ty si mu adoroval niečo v tom zmysle, že je to klamstvo, že to nebude je pravda. Tak sa ťa pýtam, kde berieš istotu, že video s deťmi postnuté proruskou hlasnou trúbou šírené neužitočnými idiotmi na FB nie je zinscenované, účelovo zostrihané na šírenie alternatívnej pravdy?
buchač
01.05.22,16:48
Sťažuješ sa
Sorry, ale nemôžem ovplyvniť rýchlosť pripojenia. Neviem, čím to je, ale posledných pár dní nazad mi ide mašina ako slimák. Takže preto som si nepozrel dokument a tým pádom sa nemôžem vyjadriť.

Ale keďže si dal popis, tak je to jasnejšie.
Historické fakty, ktoré sú dokázané, ja predsa nepopieram.

Buča ?
Nie som si vedomý, že by som také niečo tvrdil...na takéto vyjadrenia si dávam zvyčajne pozor. Možno som vyjadril v náznakoch nejaké pochybnosti, ale určite som nedal jednoznačný postoj...veď si to všimni aj v iných príspevkoch...a konám tak aj v tejto diskusii.
Za Vlada ja nenesiem zodpovednosť, jeho názory mu nebriem...tak, ako u každého.

Tak ako nie je isté (podľa tvojich slov) detské video, predsa tak isto nemusia byť pravdivé a účelovo zostrihané aj videá zo strany Ukrajiny. Vyskytli sa totiž už aj také videá, kde bol použitý "dôkazný materiál" z iných krajín, ba dokonca z vojnových hier.
Mila123
01.05.22,19:16
,
misoft
02.05.22,09:38
Mila123
02.05.22,18:55
frustrovaný súdruh
misoft
02.05.22,21:35
Mária27
03.05.22,11:45
Mila123
03.05.22,13:14
.
misoft
03.05.22,14:43
.
buchač
03.05.22,14:59
.
Tebe v tých Michaľ Ovcoch už dočista drbe...zasa haraší :D :D :D :D :D
Tweety
04.05.22,07:16
Robert Fico pred pár dňami v NRSR vyhlásil, že spravodlivosť na Slovensku je momentálne v úplnom rozklade. Zvláštne na tých slovách je, že on to https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjSKdMkc3_O7KtKPn9_sPQWwxPVC02OxmekOYlCsJ5HV_ 8ER17vILxYwcEkQ3QvqTa6Hcr7llulfczPLu7Ihn3FawcPFbSe UPcb6Jxa73qym7yzqyo52TuNxcU8w95FMHyxZ9aHsPgJW99Gv8 lVxCskZ2Bc-ARAyFRtrG05JkNUtMtBDSsKHQ8x6ats_Q/w640-h438/1.pngmyslel ako sťažnosť. A pritom to je to jeho jediná šanca.
Mila123
04.05.22,07:19
Robert Fico pred pár dňami v NRSR vyhlásil, že spravodlivosť na Slovensku je momentálne v úplnom rozklade. Zvláštne na tých slovách je, že on to https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjSKdMkc3_O7KtKPn9_sPQWwxPVC02OxmekOYlCsJ5HV_ 8ER17vILxYwcEkQ3QvqTa6Hcr7llulfczPLu7Ihn3FawcPFbSe UPcb6Jxa73qym7yzqyo52TuNxcU8w95FMHyxZ9aHsPgJW99Gv8 lVxCskZ2Bc-ARAyFRtrG05JkNUtMtBDSsKHQ8x6ats_Q/w640-h438/1.pngmyslel ako sťažnosť. A pritom to je to jeho jediná šanca.
Majka, toto je trefné........takže platí, že RF nezlyhal????:D
Mila123
04.05.22,07:58
na posiedke
buchač
04.05.22,09:03
Robert Fico pred pár dňami v NRSR vyhlásil, že spravodlivosť na Slovensku je momentálne v úplnom rozklade. Zvláštne na tých slovách je, že on to myslel ako sťažnosť. A pritom to je to jeho jediná šanca.

Pche...nemáš ani páru o slovenskej spravodlivosti. Keď sa budeš niekedy súdiť, tak potom - po procese sa ozvi.
...a momentálna situácia je obrazom celej spoločnosti.

...a vôbec to nie je jeho jediná šanca.
Ako som spomenul pred pár dňami ?


28.04.22
Mila123
v BA už začala verejná rozlúčka so slobodou RF ????

Pche....ako som vyššie uviedol....hentí buzeranti z koalície na to nejak nemajú odvahu.

Rozprava, diskusia, zbytočné pindy....a hlasovanie bude až budúci týždeň ?
Matoviča rozdrapí, Naďa ebne, Korčoka trafí...a Čajočke vyrastie brďa na ksichte, keď hlasovanie nedopadne, ako si to predstavujú.

...a to nevravím, že konečné slovo bude mať súd.

P.S.:
Takže, vážena pani, klídek a nohy v teple...a nezabudnúť na pravidelnú dávku psychofarmák.
Radšej nám tu dajte nejaký stupídny obrážťok, nech sa zasmejeme.
https://www.porada.sk/t328932-p96-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-potesilo-a-co-ma-rozculilo-xix.html#post3228619
misoft
04.05.22,09:43
Robert Fico pred pár dňami v NRSR vyhlásil, že spravodlivosť na Slovensku je momentálne v úplnom rozklade. Zvláštne na tých slovách je, že on to .................................................. .....myslel ako sťažnosť. A pritom to je to jeho jediná šanca.
V rozklade môže byť len to, čo už nefunguje, čo je mŕtve, čo zdochlo. A keďže spravodlivosť je dávno v rozklade, to znamená že už dosť dlho nebola. A len na okraj - ktože tú spravodlivosť zabil? Veď predsa "Skutok sa nestal!"
Tweety
04.05.22,09:44
Robert Fico pred pár dňami v NRSR vyhlásil, že spravodlivosť na Slovensku je momentálne v úplnom rozklade. Zvláštne na tých slovách je, že on to .................................................. .....myslel ako sťažnosť. A pritom to je to jeho jediná šanca.
V rozklade môže byť len to, čo už nefunguje, čo je mŕtve, čo zdochlo. A keďže spravodlivosť je dávno v rozklade, to znamená že už dosť dlho nebola. A len na okraj - ktože tú spravodlivosť zabil? Veď predsa "Skutok sa nestal!"
No veď tak, len málokto si to uvedomuje.
Mila123
04.05.22,13:34
na pobavenie.....(náplň práce)
buchač
04.05.22,15:04
Robert Fico pred pár dňami v NRSR vyhlásil, že spravodlivosť na Slovensku je momentálne v úplnom rozklade. Zvláštne na tých slovách je, že on to .................................................. .....myslel ako sťažnosť. A pritom to je to jeho jediná šanca.
V rozklade môže byť len to, čo už nefunguje, čo je mŕtve, čo zdochlo. A keďže spravodlivosť je dávno v rozklade, to znamená že už dosť dlho nebola. A len na okraj - ktože tú spravodlivosť zabil? Veď predsa "Skutok sa nestal!"
No veď tak, len málokto si to uvedomuje.

Nelámte spravodlivosť podľa svojho presvedčenia.

Skutok sa totiž stal...ALE podľa SPRAVODLIVÉHO práva (o ktorom je tu reč) je potrebné dokázať aj vinu.
misoft
04.05.22,17:08
romana147
04.05.22,18:42
O zelenskom. Oči sa im pretočili a povedali, že to je šašo a klamar. Myslim, že to je výpovedné. Eduard Chmelar ho pomenoval spravne, matovičom z ukrajiny. Smutne, velmi smutne, ked sa takyto šašovia dostanu na pozície, aby rozhodovali o životoch milionov.
Tak snad sa ti otvorili oci ;)

edo je komunistický trullo od nás
pavol54
05.05.22,02:41
Robert Fico pred pár dňami v NRSR vyhlásil, že spravodlivosť na Slovensku je momentálne v úplnom rozklade. Zvláštne na tých slovách je, že on to .................................................. .....myslel ako sťažnosť. A pritom to je to jeho jediná šanca.
V rozklade môže byť len to, čo už nefunguje, čo je mŕtve, čo zdochlo. A keďže spravodlivosť je dávno v rozklade, to znamená že už dosť dlho nebola. A len na okraj - ktože tú spravodlivosť zabil? Veď predsa "Skutok sa nestal!"
Typický príklad živej spravodlivosti.
Podám sťažnosť na SIŽP dôvod na poli vyhádzaný odpad, včetne vložiek!!! čo to musí byť za p..ča, parkujúce autá kvôli tomu rastie ambrózia, prerazená kanalizácia. Záver z minulého týždňa sťažovateľ dostal pokutu 1000 eur spravodlivosť zdochla skôr ako sa narodila. Kde je môj priateľ bjuty? Toto je vláda no fúúúj
misoft
05.05.22,07:12
A vieš prečo ju dostal? Pretože SIŽP nevyhodnocuje, kto to tam na čierno nahádzal, ale na koho pozemku sa nachádza odpad a preto (aj keby sa sťažoval, podával TO) ON bude pokutovaný. SIŽP je tu niekedy na dve veci na 3,14či a na h*vn*.
Veď si len zober gudronove jamy v Predajnej - teraz začali čistiť tú vodu - lenže LEN vodu, aby sa urobilo "miesto" ak zaprší. Samotné gudróny sa NERIEŠIA! Rovnako ako sa liknavo riešia PCB látky - samé bla-bla-bla, výjazdy "odborníkov", politikov, ale výsledok je v nedohľadne.
anet
05.05.22,08:45
.
pavol54
05.05.22,08:49
A vieš prečo ju dostal? Pretože SIŽP nevyhodnocuje, kto to tam na čierno nahádzal, ale na koho pozemku sa nachádza odpad a preto (aj keby sa sťažoval, podával TO) ON bude pokutovaný. SIŽP je tu niekedy na dve veci na 3,14či a na h*vn*.
Veď si len zober gudronove jamy v Predajnej - teraz začali čistiť tú vodu - lenže LEN vodu, aby sa urobilo "miesto" ak zaprší. Samotné gudróny sa NERIEŠIA! Rovnako ako sa liknavo riešia PCB látky - samé bla-bla-bla, výjazdy "odborníkov", politikov, ale výsledok je v nedohľadne.
to si namotal poriadne hlúposti SIŽP rieši právnické osoby, však nebude riešiť obec alebo spriaznenú firmu za autá.
majkii
05.05.22,08:59
Pred časom (14.4.2022) sme sa tu smiali na vtípku (vlákno na str 229), že Autovaz bude produkovať Lady bez elektronických systémov.

Zdá sa, že prvé "prázdne" autá Lada Granta a Lada Niva bez ABS, ESP, ERA-GLONASS, ako aj bez airbagov sa začnú predávať toto leto. Objavili sa aj informácie, že zjednodušené konfigurácie dostanú označenie Special Edition. Na telách týchto vozidiel sa objaví štítok SE.

https://www.ixbt.com/news/2022/04/29/special-edition-lada-abs-esp.html

a ja že to bol vtip.
buchač
05.05.22,09:05
bez elektronických systémov.

Hm...a čo sa stane ? No nič...

Napríklad staršie autá s minimom elektroniky sú v bazároch žiadanejšie ako tie nadupané.

Ale prečítaj si nasledovné, že kde až sú schopní zájsť výrobcovia.
https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/625466-zakaznici-nechcu-mat-z-aut-kreditky-tvrdi-studia/
buchač
05.05.22,13:28
majkii
05.05.22,17:46
bez elektronických systémov.

Hm...a čo sa stane ? No nič...

Napríklad staršie autá s minimom elektroniky sú v bazároch žiadanejšie ako tie nadupané.

Ale prečítaj si nasledovné, že kde až sú schopní zájsť výrobcovia.
https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/625466-zakaznici-nechcu-mat-z-aut-kreditky-tvrdi-studia/
Ale no tak! prirovnávať nový, síce vykuchaný žiguli s kapitalistickými bazárovkami ? :D
ale tu je dôkaz, že ruská technika za tou západnou nijak nezaostáva
https://www.youtube.com/watch?v=_kdz0LfwyNs&ab_channel=Matroskinas
buchač
05.05.22,18:20
...a o čom vlastne vravíš ? Reagujem len na to, čo som citoval, zvyšok mám v trubke.

Lebo ja neporovnávam Žigu s Bazárovkami...alebo tam snáď vidíš niečo, čo som nenapísal ?
Ja vravím o tom, že aj starší voz má niečo do seba a je v podstate jedno, kde bol vyrobený.
romana147
06.05.22,18:04
A vieš prečo ju dostal? Pretože SIŽP nevyhodnocuje, kto to tam na čierno nahádzal, ale na koho pozemku sa nachádza odpad a preto (aj keby sa sťažoval, podával TO) ON bude pokutovaný. SIŽP je tu niekedy na dve veci na 3,14či a na h*vn*.
Veď si len zober gudronove jamy v Predajnej - teraz začali čistiť tú vodu - lenže LEN vodu, aby sa urobilo "miesto" ak zaprší. Samotné gudróny sa NERIEŠIA! Rovnako ako sa liknavo riešia PCB látky - samé bla-bla-bla, výjazdy "odborníkov", politikov, ale výsledok je v nedohľadne.
pri niklovke sered sú čierne kopce už 60 rokov
pavol54
06.05.22,19:31
A vieš prečo ju dostal? Pretože SIŽP nevyhodnocuje, kto to tam na čierno nahádzal, ale na koho pozemku sa nachádza odpad a preto (aj keby sa sťažoval, podával TO) ON bude pokutovaný. SIŽP je tu niekedy na dve veci na 3,14či a na h*vn*.
Veď si len zober gudronove jamy v Predajnej - teraz začali čistiť tú vodu - lenže LEN vodu, aby sa urobilo "miesto" ak zaprší. Samotné gudróny sa NERIEŠIA! Rovnako ako sa liknavo riešia PCB látky - samé bla-bla-bla, výjazdy "odborníkov", politikov, ale výsledok je v nedohľadne.
pri niklovke sered sú čierne kopce už 60 rokov
To sa v 68 - om hovorilo že akí sme sprostí, lebo vraj Kanaďania to chceli zadarmo odviezť a ako náhradu za to postaviť diaľnicu z Bratislavy do Košíc. Ale komunisti to nedovolili Hoax tej doby dobre fungoval. Od 89 - teho môžu a nič
lujza.j
06.05.22,19:42
.
misoft
07.05.22,14:57
To sa v 68 - om hovorilo že akí sme sprostí, lebo vraj Kanaďania to chceli zadarmo odviezť a ako náhradu za to postaviť diaľnicu z Bratislavy do Košíc. Ale komunisti to nedovolili Hoax tej doby dobre fungoval. Od 89 - teho môžu a nič
Pali - detto Magnezitka Jelšava.... prečo asi sú tam tie haldy? Tiež sa spoliehali na "zázrak" zahraničia, pretože v nich je ešte aspoň 30-40% magnezitu, len pôvodný podnik to nevedel poriadne vyťažiť.
buchač
07.05.22,15:23
.... prečo asi sú tam tie haldy? Tiež sa spoliehali na "zázrak" zahraničia, pretože v nich je ešte aspoň 30-40% magnezitu, len pôvodný podnik to nevedel poriadne vyťažiť.
Haldy sú pripravené na zasypanie Šíravy...:D :D :D :D :D

Takže je tam ešte 30-40% magnezitu. To vravíš ty, alebo niekto zodpovednejší na základe relevantného výskumu ?
Radšej si prečítaj...
https://plus7dni.pluska.sk/domov/star-trek-pri-jelsave-uchvatne-chodby-magnezitovych-bani-vyzeraju-ako-ineho-sveta
pavol54
07.05.22,15:29
To sa v 68 - om hovorilo že akí sme sprostí, lebo vraj Kanaďania to chceli zadarmo odviezť a ako náhradu za to postaviť diaľnicu z Bratislavy do Košíc. Ale komunisti to nedovolili Hoax tej doby dobre fungoval. Od 89 - teho môžu a nič
Pali - detto Magnezitka Jelšava.... prečo asi sú tam tie haldy? Tiež sa spoliehali na "zázrak" zahraničia, pretože v nich je ešte aspoň 30-40% magnezitu, len pôvodný podnik to nevedel poriadne vyťažiť.
Ja tomu hovorím propagandistické kecy ktoré mali ukázať, ako zle hospodária komunisti a ako dobre by to spracovali kapitalisti, ale keď by malo prísť isté k istému, tak skutek utek. Rovnako by dopadol urán v Jahodnej, odkedy o ňom vie že je tam?
Mila123
07.05.22,15:37
.
misoft
07.05.22,16:31
.... prečo asi sú tam tie haldy? Tiež sa spoliehali na "zázrak" zahraničia, pretože v nich je ešte aspoň 30-40% magnezitu, len pôvodný podnik to nevedel poriadne vyťažiť.
Haldy sú pripravené na zasypanie Šíravy...:D :D :D :D :D

Takže je tam ešte 30-40% magnezitu. To vravíš ty, alebo niekto zodpovednejší na základe relevantného výskumu ?
Radšej si prečítaj...
https://plus7dni.pluska.sk/domov/star-trek-pri-jelsave-uchvatne-chodby-magnezitovych-bani-vyzeraju-ako-ineho-sveta
Čítaj.... http://publikacie.uke.sav.sk/sites/default/files/2008_1_048_052_durza_0.pdf

Mimochodom - zase rýpeš tam, kde nemusíš.... Alebo platí pravidlo č.3?
Ja sa tiež nerýpem v tom, v čom si dobrý - nožiarstvo a brašnárstvo - a tie brašny - tie sú fakt veľmi dobré.
buchač
07.05.22,16:40
Mimochodom - zase rýpeš tam, kde nemusíš.... Alebo platí pravidlo č.3?
Ja sa tiež nerýpem v tom, v čom si dobrý - nožiarstvo a brašnárstvo - a tie brašny - tie sú fakt veľmi dobré.
...a čo by som si nerýpol ?

Keď som dobrý, tak som dobrý...a môžeš rýpať, koľko len chceš, na stave nič nezmeníš.

...a mimochodom, ide o dámske kabely...brašna je toto
https://www.google.com/search?q=bra%C5%A1na&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj9-8719s33AhWTuKQKHb8kAhMQ_AUoAXoECAIQAw&biw=1366&bih=615&dpr=1
misoft
08.05.22,05:32
Brašna či kabela - to je fuk.... hlavná je kvalita!
pavol54
08.05.22,05:44
Brašna či kabela - to je fuk.... hlavná je kvalita!
holínky - hodinky oboje sa naťahuje
Tweety
08.05.22,06:21
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/2/77/7790142/7790142_820x.jpg?rev=4
Mila123
08.05.22,06:52
zachytil sa "o lajno" ,,,,,tak ako to uvádzajú poniektorí........
buchač
08.05.22,07:20
Už nie dlho sa bude ten sprosťáčik z Trnafy aj so svojou bandou z lajna rozťahovať...pôjdu pekne krásne do teplej čiernej diery...a potom nastanú fukoty.
Strašní debili, čo volili túto sebranku...
majkii
08.05.22,13:05
Kuwa...toto si pozrite !!!!!!!

Nacizmus voči Rusom vštepovaný ukrajinskym deťom od detstva. ....

https://www.facebook.com/100007308965737/videos/500095441655455

https://twitter.com/i/status/1523216268614008832
buchač
08.05.22,13:21
Sila...porovnávať malé detičky s tínedžermi (respektíve so staršími) je fakt úžasné.
...a mám dojem, že detičky mali nejakú akciu...predpokladám, že išlo o oslavu výročia oslobodenia nad nacistami.
majkii
08.05.22,14:08
Sila...porovnávať malé detičky s tínedžermi (respektíve so staršími) je fakt úžasné.
...a mám dojem, že detičky mali nejakú akciu...predpokladám, že išlo o oslavu výročia oslobodenia nad nacistami.
sila je kecať o objektivite a postovať propagandistické tupiny, falošné hakenkreuze. Indoktrinácia detí bez ohľadu na vek tak nazi, ako aj komunistickou ideológiou je ohavná bez ohľadu na to, či to robia rusi alebo ukrajinci
Doplnené :
Dojem o tom, že ide o nejakú "akciu" oslavy oslobodenia od nacistov ti nekazí symbol Z ? A čo tie russké vlajky ? Čo majú s oslobodzovaním od nacistov? Je to rovnaká indoktrinácia deťureniec ako si postol, žiaden rozdiel !
Inak, už malé deti v rusku predsa vedia, že bukva Z je fašistický symbol :D
https://www.youtube.com/watch?v=8aSm1QTGfy4&ab_channel=FanOdessa
buchač
08.05.22,15:03
sila je kecať ...
Keď som sa pred pár dňami ozval a začal dávať príspevky, tak by malo byť jasné, že som si z vás začal robiť prdel...

Už mi tu chýbajú len novodobé názory ohľadom oslobodenia Československa/Slovenska, s ktorými sa momentálne vytasila tlač.

Kecajte a sexujte (čítaj jebte) sa tu ale aj naďalej...pridávajte obrážťoky a podobné serepetičky (čítaj = chujoviny).

P.S.:
Mať tak vaše problémy a Onasisove peniaze...sveta mi žiť.
majkii
08.05.22,15:19
sila je kecať ...
Keď som sa pred pár dňami ozval a začal dávať príspevky, tak by malo byť jasné, že som si z vás začal robiť prdel...

Už mi tu chýbajú len novodobé názory ohľadom oslobodenia Československa/Slovenska, s ktorými sa momentálne vytasila tlač.

Kecajte a sexujte (čítaj jebte) sa tu ale aj naďalej...pridávajte obrážťoky a podobné serepetičky (čítaj = chujoviny).

P.S.:
Mať tak vaše problémy a Onasisove peniaze...sveta mi žiť.

V pohode, tak som to aj pochopil, ak si sa dovolával objektivity robíš si prdel.
Ak ťa dráždia obrážťoky (viem, robíš si prdel), tak ich nepozeraj. či? Poznáš to, ak nejde o život, ide o hovn....
Mária27
08.05.22,18:15
romana147
09.05.22,02:35
Sila... je fakt úžasné,že išlo o oslavu výročia oslobodenia nad nacistami.




je fakt úžasné, čo všetko si východniari nájdu, aby mohli oslavovať
buchač
09.05.22,04:11
Už ti je lepšie ?

Je fakt úžasné, že akí sú západniari povýšeneckí, arogantní blbečkovia.
Česi majú príslovie..." Co čech, to muzikant. "
V takom prenesenom význame by sa dalo povedať..." Čo západniar, to debil a chuj. " ...a maďar z Nitry tiež.
misoft
09.05.22,08:21
Tweety
09.05.22,08:43
romana147
09.05.22,10:49
išlo o oslavu výročia oslobodenia nad nacistami.



 Je fakt úžasné, že akí sú západniari povýšeneckí, arogantní blbečkovia. " .



 



..a maďar z Nitry tiež [/QUOTE]



 



niektorí ani nečítajú, ale hne odpovedajú





Sila... je fakt úžasné,že išlo o oslavu výročia oslobodenia nad nacistami



 



je fakt úžasné, čo všetko si východniari nájdu, aby mohli oslavovať



 





výročia oslobodenia nad nacistami. je fakt úžasné, čo všetko si východniari nájdu, aby mohli oslavovať

romana147
09.05.22,11:03



[QUOTE=buchač oslavu výročia oslobodenia nad nacistami



 



32[/QUOTE]

buchač
09.05.22,12:45









išlo o oslavu výročia oslobodenia nad nacistami.



 Je fakt úžasné, že akí sú západniari povýšeneckí, arogantní blbečkovia. " .



 



..a maďar z Nitry tiež



 



niektorí ani nečítajú, ale hne odpovedajú





Sila... je fakt úžasné,že išlo o oslavu výročia oslobodenia nad nacistami



 



je fakt úžasné, čo všetko si východniari nájdu, aby mohli oslavovať



 





výročia oslobodenia nad nacistami. je fakt úžasné, čo všetko si východniari nájdu, aby mohli oslavovať



Šun more, ty maďar...keby si to aspoň po svojom napísal, tak si to dám do prekladača...ale hentému by neporozumela ani tvoja nagymama. ;) :D :D :D
misoft
09.05.22,17:08
To vieš - keď má bordel v PC - tak jej to potom tak napíše...
misoft
09.05.22,17:09
romana147
09.05.22,17:34
To vieš - keď má bordel v PC - tak jej to potom tak napíše...

To nebolo z pc, iba tu kopírované a formátované

ale ak to porada chce mať tak, nebudem opravovať
romana147
09.05.22,17:43
Je fakt úžasné, že akí sú západniari povýšeneckí, arogantní blbečkovia.
" Čo vojak z povaľovania, to debil a chuj. " ...

a maďar z Nitry tiež




oslobodenie NAD ! nacistami môže napísať iba nacecaný východniar

a podla mena je Bödör madar
Mila123
10.05.22,12:34
zatiaľ dobre
Mila123
10.05.22,14:45
Horor
lujza.j
10.05.22,15:18
.
misoft
10.05.22,16:01
Lui - ale to veľké červené, že to malé ho ohrozuje, že ho chce obsadiť....
Veď to veľké so 145 mil. ľudí kričí, že 45 mil. ľudí ho ohrozuje.
misoft
10.05.22,16:05
pavol54
10.05.22,17:11
Lui - ale to veľké červené, že to malé ho ohrozuje, že ho chce obsadiť....
Veď to veľké so 145 mil. ľudí kričí, že 45 mil. ľudí ho ohrozuje.
tých 145 mil nie sú ľudia, ale moskali veď sa to dokazuje od roku 2014 s právom ich zabíjať
Mila123
10.05.22,19:56
.