lujza.j
17.12.22,19:54
.
misoft
18.12.22,11:55
Mila123
20.12.22,16:59
Skončila chaotická vláda amatérov a je čas na stabilnú vládu mafiánov, zlodejov, fašistov a rodinkárstva :D:D:D
pavol54
20.12.22,17:44
Skončila chaotická vláda amatérov a je čas na stabilnú vládu mafiánov, zlodejov, fašistov a rodinkárstva :D:D:D
NPPC určená na financovanie výskumu platila čokoľvek, kohokoľvek, len firmy zaoberajúce sa výskumom (teda aj moju firmu) nie, najviac si rozdeľovali za rok 2021. "čisté spravodlivé a transparentné" ako inak za mafiána fica som bol aspoň na agrokompexe zadarmo. Už aby sa vrátila vláda mafie. Je to na zaplakanie
lujza.j
20.12.22,18:16
.
Mila123
20.12.22,18:19
Skončila chaotická vláda amatérov a je čas na stabilnú vládu mafiánov, zlodejov, fašistov a rodinkárstva :D:D:D
NPPC určená na financovanie výskumu platila čokoľvek, kohokoľvek, len firmy zaoberajúce sa výskumom (teda aj moju firmu) nie, najviac si rozdeľovali za rok 2021. "čisté spravodlivé a transparentné" ako inak za mafiána fica som bol aspoň na agrokompexe zadarmo. Už aby sa vrátila vláda mafie. Je to na zaplakanie
keď myslíš, že RF je vyvolený.........
pavol54
20.12.22,18:23
Skončila chaotická vláda amatérov a je čas na stabilnú vládu mafiánov, zlodejov, fašistov a rodinkárstva :D:D:D
NPPC určená na financovanie výskumu platila čokoľvek, kohokoľvek, len firmy zaoberajúce sa výskumom (teda aj moju firmu) nie, najviac si rozdeľovali za rok 2021. "čisté spravodlivé a transparentné" ako inak za mafiána fica som bol aspoň na agrokompexe zadarmo. Už aby sa vrátila vláda mafie. Je to na zaplakanie
keď myslíš, že RF je vyvolený.........
omyl, RF bude zvolený nie "že je vyvolený" ale sme v politike s humorom že.:)
majkii
21.12.22,15:02
Skončila chaotická vláda amatérov a je čas na stabilnú vládu mafiánov, zlodejov, fašistov a rodinkárstva :D:D:D
NPPC určená na financovanie výskumu platila čokoľvek, kohokoľvek, len firmy zaoberajúce sa výskumom (teda aj moju firmu) nie, najviac si rozdeľovali za rok 2021. "čisté spravodlivé a transparentné" ako inak za mafiána fica som bol aspoň na agrokompexe zadarmo. Už aby sa vrátila vláda mafie. Je to na zaplakanie
keď myslíš, že RF je vyvolený.........
omyl, RF bude zvolený nie "že je vyvolený" ale sme v politike s humorom že.:)
Návrat vlády mafie a RF za lístky na agrokomplex zadarmo to je politika s humorom :D,
pavol54
21.12.22,16:23
Skončila chaotická vláda amatérov a je čas na stabilnú vládu mafiánov, zlodejov, fašistov a rodinkárstva :D:D:D
NPPC určená na financovanie výskumu platila čokoľvek, kohokoľvek, len firmy zaoberajúce sa výskumom (teda aj moju firmu) nie, najviac si rozdeľovali za rok 2021. "čisté spravodlivé a transparentné" ako inak za mafiána fica som bol aspoň na agrokompexe zadarmo. Už aby sa vrátila vláda mafie. Je to na zaplakanie
keď myslíš, že RF je vyvolený.........
omyl, RF bude zvolený nie "že je vyvolený" ale sme v politike s humorom že.:)
Návrat vlády mafie a RF za lístky na agrokomplex zadarmo to je politika s humorom :D,
2 roky za sebou cena vystavovateľa 6000x 2 =12000 eur. A ty máš niečo s čím by si mohol zaujať pozíciu vystavovateľa?
majkii
21.12.22,16:42
Skončila chaotická vláda amatérov a je čas na stabilnú vládu mafiánov, zlodejov, fašistov a rodinkárstva :D:D:D
NPPC určená na financovanie výskumu platila čokoľvek, kohokoľvek, len firmy zaoberajúce sa výskumom (teda aj moju firmu) nie, najviac si rozdeľovali za rok 2021. "čisté spravodlivé a transparentné" ako inak za mafiána fica som bol aspoň na agrokompexe zadarmo. Už aby sa vrátila vláda mafie. Je to na zaplakanie
keď myslíš, že RF je vyvolený.........
omyl, RF bude zvolený nie "že je vyvolený" ale sme v politike s humorom že.:)
Návrat vlády mafie a RF za lístky na agrokomplex zadarmo to je politika s humorom :D,
2 roky za sebou cena vystavovateľa 6000x 2 =12000 eur. A ty máš niečo s čím by si mohol zaujať pozíciu vystavovateľa?
Super kúpa, 12 000 z peňazí daňových poplatníkov za návrat RF a jeho mafie. Barónka Rošková sa poteší
pavol54
21.12.22,17:57
Skončila chaotická vláda amatérov a je čas na stabilnú vládu mafiánov, zlodejov, fašistov a rodinkárstva :D:D:D
NPPC určená na financovanie výskumu platila čokoľvek, kohokoľvek, len firmy zaoberajúce sa výskumom (teda aj moju firmu) nie, najviac si rozdeľovali za rok 2021. "čisté spravodlivé a transparentné" ako inak za mafiána fica som bol aspoň na agrokompexe zadarmo. Už aby sa vrátila vláda mafie. Je to na zaplakanie
keď myslíš, že RF je vyvolený.........
omyl, RF bude zvolený nie "že je vyvolený" ale sme v politike s humorom že.:)
Návrat vlády mafie a RF za lístky na agrokomplex zadarmo to je politika s humorom :D,
2 roky za sebou cena vystavovateľa 6000x 2 =12000 eur. A ty máš niečo s čím by si mohol zaujať pozíciu vystavovateľa?
Super kúpa, 12 000 z peňazí daňových poplatníkov za návrat RF a jeho mafie. Barónka Rošková sa poteší
a ty čo máš za sebou okrem kydov?
majkii
21.12.22,20:37
Skončila chaotická vláda amatérov a je čas na stabilnú vládu mafiánov, zlodejov, fašistov a rodinkárstva :D:D:D
NPPC určená na financovanie výskumu platila čokoľvek, kohokoľvek, len firmy zaoberajúce sa výskumom (teda aj moju firmu) nie, najviac si rozdeľovali za rok 2021. "čisté spravodlivé a transparentné" ako inak za mafiána fica som bol aspoň na agrokompexe zadarmo. Už aby sa vrátila vláda mafie. Je to na zaplakanie
keď myslíš, že RF je vyvolený.........
omyl, RF bude zvolený nie "že je vyvolený" ale sme v politike s humorom že.:)
Návrat vlády mafie a RF za lístky na agrokomplex zadarmo to je politika s humorom :D,
2 roky za sebou cena vystavovateľa 6000x 2 =12000 eur. A ty máš niečo s čím by si mohol zaujať pozíciu vystavovateľa?
Super kúpa, 12 000 z peňazí daňových poplatníkov za návrat RF a jeho mafie. Barónka Rošková sa poteší
a ty čo máš za sebou okrem kydov?
Zadarmo vystavovať na agrokomplexe a za to pochlebovať mafii RF tak tomu netreba hovoriť úspech. Nečerpám žiadne dotácie a ani štátne príspevky, preto nepotrebujem na internete písať o návrate akejkoľvek mafie.
pavol54
22.12.22,06:20
Skončila chaotická vláda amatérov a je čas na stabilnú vládu mafiánov, zlodejov, fašistov a rodinkárstva :D:D:D
NPPC určená na financovanie výskumu platila čokoľvek, kohokoľvek, len firmy zaoberajúce sa výskumom (teda aj moju firmu) nie, najviac si rozdeľovali za rok 2021. "čisté spravodlivé a transparentné" ako inak za mafiána fica som bol aspoň na agrokompexe zadarmo. Už aby sa vrátila vláda mafie. Je to na zaplakanie
keď myslíš, že RF je vyvolený.........
omyl, RF bude zvolený nie "že je vyvolený" ale sme v politike s humorom že.:)
Návrat vlády mafie a RF za lístky na agrokomplex zadarmo to je politika s humorom :D,
2 roky za sebou cena vystavovateľa 6000x 2 =12000 eur. A ty máš niečo s čím by si mohol zaujať pozíciu vystavovateľa?
Super kúpa, 12 000 z peňazí daňových poplatníkov za návrat RF a jeho mafie. Barónka Rošková sa poteší
a ty čo máš za sebou okrem kydov?
Zadarmo vystavovať na agrokomplexe a za to pochlebovať mafii RF tak tomu netreba hovoriť úspech. Nečerpám žiadne dotácie a ani štátne príspevky, preto nepotrebujem na internete písať o návrate akejkoľvek mafie.
treba pozatvárať všetky školy, výskumné pracoviská, policajtov vyhádzať, však to boli všetko pochlebovači fica za to že čerpali prostriedky z daní ktoré všetci platíme aj dotácie a ešte aj tých zahraničných investorov, aj tí tu brali dotácie a čerpali daňové úľavy za vlády fica alebo to ti nevadí? aj elektrinu by sme mali vypnúť lebo fico financoval dostavbu elektrární.
Aby si vedel odteraz budem voliť len fica, lebo za dva a pol roka mu nedokázali prišiť ani jednu korupciu ani jedno zlodejstvo.
romana147
22.12.22,07:00
odteraz budem voliť len fica, lebo za dva a pol roka mu nedokázali prišiť ani jednu korupciu ani jedno zlodejstvo



krumplový TRUULLO

a čo danové tajomstvá , čo vykrikoval na TB ?
romana147
22.12.22,08:08
za dva a pol roka mu nedokázali prišiť ani jednu korupciu ani jedno zlodejstvo.



To máš také postKOMUNISTICKÉ vyjadrovanie

zásadne som PROTI tomu, aby niekto (okrem krajčíra! ) niekomu niečo PRIŚÍVAL

ale ak niekto niečo urobil ,, vyšetriť ,, zdokladované na súd

a u KLAMÁRA by asi mali začať menším
porušenie bankového tajomstva
zdroj na nákup 3 hodiniek za 84 000
lujza.j
25.12.22,20:35
.
misoft
26.12.22,07:03
misoft
26.12.22,07:06
misoft
29.12.22,18:21
pavol54
30.12.22,08:09
https://gulas.sme.sk/upload/posts/2/16/166972/large/26b63cea191774474bfe640478deae1e.png
https://gulas.sme.sk/upload/posts/4/16/166994/large/21d7ae26f3fed0769a95b25047375e46.jpg
Na niektorom televíznom programe bola ukážka pomoci chudobným, chudera mamička nemá čo dať deťom na stôl, ale mala vytrhané a nakreslené obočie a myslím aj nechty nalakované.
pavol54
30.12.22,08:18
Keď sme boli malí tak sme sa s obľubou strašili bubákmi nachádzajúcimi na rôznych málo navštevovaných častiach domu. Najhoršie strašidlo bola kurfutica:) Ak to malo prestať účinkovať, tak nám rodičia ukázali že tam nič nie je .
Keď som včera počúval Hegera, že oni sú tí správni nekorupční a tí ostatní sú mafiáni a zlodeji, tak nech ich ukáže a prestane o nich hovoriť ako ten Bolek výrokom" My vieme že ju máte, aj keď sme vám ju nevideli"
pavol54
30.12.22,09:07
V Mjanmarsku má polícia voľnú ruku a nositeľka Nobelovej ceny Nju suti už bručí za korupciu na 33 rokov. Keby sme my mali takú šikovnú políciu. Stačila by nám aj taká čo zobrala podpredsedníčku EP Kailyovú za korupciu do väzby. Ako to ten fico robí že ho nechytia na niečom
Mária27
30.12.22,19:37
Mária27
30.12.22,19:44
misoft
30.12.22,23:05
misoft
05.01.23,13:08
romana147
05.01.23,13:38
V Mjanmarsku má polícia voľnú ruku a nositeľka Nobelovej ceny Nju suti už bručí za korupciu na 33 rokov. Keby sme my mali takú šikovnú políciu. Stačila by nám aj taká čo zobrala podpredsedníčku EP Kailyovú za korupciu do väzby. Ako to ten fico robí že ho nechytia na niečom

ešte stále má
verných
dôverných !
misoft
07.01.23,07:40
Tweety
09.01.23,10:04
lujza.j
09.01.23,16:50
.
lujza.j
09.01.23,18:25
.
kukučka
09.01.23,18:50
dúfam že SK obíde...
pavol54
09.01.23,19:50
dúfam že SK obíde...
ak sa vyskytne u jednej sliepky na vtáčia chrípka, je účinná liečba zlikvidovať celý chov. dobre že na liečbu homo sapiens chrípky nie je rovnaká liečebná metóda
misoft
10.01.23,04:34
kukučka
10.01.23,08:48
Meno božie nadarmo
buchač
10.01.23,08:57
.
buchač
10.01.23,09:56
.
misoft
10.01.23,10:12
lujza.j
10.01.23,10:36
.
buchač
10.01.23,10:44
.
misoft
10.01.23,16:48
pavol54
12.01.23,15:58
Viete prečo vyhral voľby Matovič?
To je ako hra na zlého a dobrého policajta.
Teraz môže nastúpiť Dzurinda je to dobrák od kosti takmer všetko rozdal (asi tým Philadelphii na Kensigton Ave) alebo tak skončíme?
pavol54
12.01.23,18:37
ďalšia správa respektíve blud alebo hoax čo nám tlčú novinári do hláv a najhoršie bez znalosti preberajú klamstvá iných staníc a že sa k tomu vyjadruje neodborne aj najväčší pyrotechnik v hlavných správach TN na všetkých kanáloch. Ukazujú zapalovač granátu VOG17 vystreleného z granátometu AGS 17, ktorý spôsobil výbuch granátu VOG17 a potom ako jedna z črepín bohužiaľ skončil v tele vojaka "označujú ako granát".
romana147
13.01.23,07:46
Viete prečo vyhral voľby Matovič?
To je ako hra na zlého a dobrého policajta.
Teraz môže nastúpiť Dzurinda je to dobrák od kosti takmer všetko rozdal (asi tým Philadelphii na Kensigton Ave) alebo tak skončíme?

Netušíš o ekonomike a DRÝSTAŚ Ficovo "rozdal"
romana147
13.01.23,07:53
Meno božie nadarmo

myslím, že softík bol vojačik z povaľovanie, takže sotva chápe, čo si mu naznačila
romana147
13.01.23,07:57
.
ELEKTRINA na burze v PRAHE na 2024 je už POD 200 ! ( 12.1. cca 190 )
pavol54
13.01.23,09:43
Viete prečo vyhral voľby Matovič?
To je ako hra na zlého a dobrého policajta.
Teraz môže nastúpiť Dzurinda je to dobrák od kosti takmer všetko rozdal (asi tým Philadelphii na Kensigton Ave) alebo tak skončíme?

Netušíš o ekonomike a DRÝSTAŚ Ficovo "rozdal"
samozrejme že rozdal(pod pseudonymom Dzurinda + Mikloš) v rámci veľkej privatizácie plynárne a elektrárne a najmä sa mu podarilo vrátiť naspäť Gabčíkovo. Vďaka tomu máme drahú elektrinu.
misoft
13.01.23,13:39
Som sa tak zasmial, až mi kafé zabehlo.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-ministerstvo-obrany-ukrajina-bojova-vozidla-bradley.A230113_111748_zahranicni_hovo
Kde tí Rusi na tie vtipy chodia?
Zničili 4 Bradley (a pritom ešte nebol dodaný ani jeden) , dávnejšie zničili 35 HIMARSov (a bolo dodaných 20) - jeden dokonca na II. poschodí školy.
romana147
14.01.23,07:58
Som sa tak zasmial, až mi kafé zabehlo.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-ministerstvo-obrany-ukrajina-bojova-vozidla-bradley.A230113_111748_zahranicni_hovo
Kde tí Rusi na tie vtipy chodia?
Zničili 4 Bradley (a pritom ešte nebol dodaný ani jeden) , dávnejšie zničili 35 HIMARSov (a bolo dodaných 20) - jeden dokonca na II. poschodí školy.

To ako ked nejakí ruskí vojenskí experti tvrdili, že preto občas posielajú rakety na verejné budovy, lebo
ukrajinci v nich majú na PRVOM poschodí tanky
pavol54
14.01.23,17:03
v noci bežala divá sviňa po kapucínskej ulici smerom k hradu odtiaľ je to len kúsok do parlamentu. čo nevie že v noci sú všetky jej kolegyne už doma?
OneUp
16.01.23,07:15
.
ivka70
16.01.23,07:21
To ako ked nejakí ruskí vojenskí experti tvrdili, že preto občas posielajú rakety na verejné budovy, lebo ukrajinci v nich majú na PRVOM poschodí tanky

Len aby to nebolo chybou v preklade, lebo v rustine je prizemie, "pervoj etaz" teda "prve poschodie". Prizemie ako take v rustine neexistuje.
pavol54
16.01.23,07:52
To ako ked nejakí ruskí vojenskí experti tvrdili, že preto občas posielajú rakety na verejné budovy, lebo ukrajinci v nich majú na PRVOM poschodí tanky

Len aby to nebolo chybou v preklade, lebo v rustine je prizemie, "pervoj etaz" teda "prve poschodie". Prizemie ako take v rustine neexistuje.
chyby v preklade sú niekedy absurdné či z ruštiny alebo angličtiny či z iného jazyka.
CANDLE je po slovensky sviečka
CANDELA je na celom svete v sústave SI jednotka svietivosti
zariadenie má "svietivosť 20 000 candel" preložila prekladateľka ako "svietivosť 20 000 sviečok" významovo je to posunuté
ivka70
16.01.23,08:29
chyby v preklade sú niekedy absurdné či z ruštiny alebo angličtiny či z iného jazyka.
CANDLE je po slovensky sviečka
CANDELA je na celom svete v sústave SI jednotka svietivosti
zariadenie má "svietivosť 20 000 candel" preložila prekladateľka ako "svietivosť 20 000 sviečok" významovo je to posunuté

To svedci o inteligencii prekladatela.
Podobne "skvosty" su cast v navodoch na spotrebice ale napriklad aj Microsoft a lokalizacia produktov (kde tiez prekladaju jazykari ale nie ludia z odboru) je obcas zabavne citanie.
Az na to, ze opravit nieco trva mesiace, ak to vobec ide opravit v tej masinerii.
romana147
16.01.23,08:30
To ako ked nejakí ruskí vojenskí experti tvrdili, že preto občas posielajú rakety na verejné budovy, lebo ukrajinci v nich majú na PRVOM poschodí tanky

Len aby to nebolo chybou v preklade, lebo v rustine je prizemie, "pervoj etaz" teda "prve poschodie". Prizemie ako take v rustine neexistuje.
chyby v preklade sú niekedy absurdné či z ruštiny alebo angličtiny či z iného jazyka.
CANDLE je po slovensky sviečka
CANDELA je na celom svete v sústave SI jednotka svietivosti
zariadenie má "svietivosť 20 000 candel" preložila prekladateľka ako "svietivosť 20 000 sviečok" významovo je to posunuté

Teraz už iba overiť, či 1 candle má svietivosť 1 candela !
romana147
16.01.23,08:33
.

aj tak NIĆ pre ludí nerieši
pavol54
16.01.23,09:16
chyby v preklade sú niekedy absurdné či z ruštiny alebo angličtiny či z iného jazyka.
CANDLE je po slovensky sviečka
CANDELA je na celom svete v sústave SI jednotka svietivosti
zariadenie má "svietivosť 20 000 candel" preložila prekladateľka ako "svietivosť 20 000 sviečok" významovo je to posunuté

To svedci o inteligencii prekladatela.
Podobne "skvosty" su cast v navodoch na spotrebice ale napriklad aj Microsoft a lokalizacia produktov (kde tiez prekladaju jazykari ale nie ludia z odboru) je obcas zabavne citanie.
Az na to, ze opravit nieco trva mesiace, ak to vobec ide opravit v tej masinerii.
dnes to už robia počítačové programy na prekladanie, minule bol na Slovensku 1 pozvaný profesionálny prekladateľ tak to objasnil, oni už robia len korekcie ak sú o to požiadaní. Inak ja som uviedol príklad z roku 1980 ale pointa je platná. Prekladateľ musí byť zasvätený do problematiky
Tweety
17.01.23,07:26
mari2x
17.01.23,08:00
Viete prečo vyhral voľby Matovič?
To je ako hra na zlého a dobrého policajta.
Teraz môže nastúpiť Dzurinda je to dobrák od kosti takmer všetko rozdal (asi tým Philadelphii na Kensigton Ave) alebo tak skončíme?

Netušíš o ekonomike a DRÝSTAŚ Ficovo "rozdal"
samozrejme že rozdal(pod pseudonymom Dzurinda + Mikloš) v rámci veľkej privatizácie plynárne a elektrárne a najmä sa mu podarilo vrátiť naspäť Gabčíkovo. Vďaka tomu máme drahú elektrinu.

slnečniciar : "Vďaka tomu máme drahú elektrinu"

Naozaj píš radšej o krumploch !
pavol54
17.01.23,10:43
Viete prečo vyhral voľby Matovič?
To je ako hra na zlého a dobrého policajta.
Teraz môže nastúpiť Dzurinda je to dobrák od kosti takmer všetko rozdal (asi tým Philadelphii na Kensigton Ave) alebo tak skončíme?

Netušíš o ekonomike a DRÝSTAŚ Ficovo "rozdal"
samozrejme že rozdal(pod pseudonymom Dzurinda + Mikloš) v rámci veľkej privatizácie plynárne a elektrárne a najmä sa mu podarilo vrátiť naspäť Gabčíkovo. Vďaka tomu máme drahú elektrinu.

slnečniciar : "Vďaka tomu máme drahú elektrinu"

Naozaj píš radšej o krumploch !
Ty ako akcionár enelu máš plné právo spochybniť(ako obyčajne ako každého zosmiešniť) moje názory.
Na to máš dva dôvody:
Výška dividend. Aké budú tento rok dividendy?
Ak to robíš zadarmo alebo z presvedčenia, tak ti nemá význam oponovať v tvojom presvedčení o tvojej genialite
mari2x
17.01.23,11:02
Viete prečo vyhral voľby Matovič?
To je ako hra na zlého a dobrého policajta.
Teraz môže nastúpiť Dzurinda je to dobrák od kosti takmer všetko rozdal (asi tým Philadelphii na Kensigton Ave) alebo tak skončíme?

Netušíš o ekonomike a DRÝSTAŚ Ficovo "rozdal"
samozrejme že rozdal(pod pseudonymom Dzurinda + Mikloš) v rámci veľkej privatizácie plynárne a elektrárne a najmä sa mu podarilo vrátiť naspäť Gabčíkovo. Vďaka tomu máme drahú elektrinu.

slnečniciar : "Vďaka tomu máme drahú elektrinu"

Naozaj píš radšej o krumploch !
Ty ako akcionár enelu máš plné právo spochybniť(ako obyčajne ako každého zosmiešniť) moje názory.
Na to máš dva dôvody:
Výška dividend. Aké budú tento rok dividendy?
Ak to robíš zadarmo alebo z presvedčenia, tak ti nemá význam oponovať v tvojom presvedčení o tvojej genialite

Videl si tu akcionára (vlastnika akcií ! ) enelu ?
pavol54
17.01.23,11:42
Viete prečo vyhral voľby Matovič?
To je ako hra na zlého a dobrého policajta.
Teraz môže nastúpiť Dzurinda je to dobrák od kosti takmer všetko rozdal (asi tým Philadelphii na Kensigton Ave) alebo tak skončíme?

Netušíš o ekonomike a DRÝSTAŚ Ficovo "rozdal"
samozrejme že rozdal(pod pseudonymom Dzurinda + Mikloš) v rámci veľkej privatizácie plynárne a elektrárne a najmä sa mu podarilo vrátiť naspäť Gabčíkovo. Vďaka tomu máme drahú elektrinu.

slnečniciar : "Vďaka tomu máme drahú elektrinu"

Naozaj píš radšej o krumploch !
Ty ako akcionár enelu máš plné právo spochybniť(ako obyčajne ako každého zosmiešniť) moje názory.
Na to máš dva dôvody:
Výška dividend. Aké budú tento rok dividendy?
Ak to robíš zadarmo alebo z presvedčenia, tak ti nemá význam oponovať v tvojom presvedčení o tvojej genialite

Videl si tu akcionára (vlastnika akcií ! ) enelu ?
Potom teda platí druhý variant robíš to z presvedčenia
mari2x
18.01.23,08:13
Potom teda platí druhý variant robíš to z presvedčenia



Máš PRAVDU
moje presvedčenie je, že krumplom rozumieš / mal by si sa venovať im !
misoft
18.01.23,17:20
misoft
20.01.23,06:21
Tweety
20.01.23,06:24
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/5/83/8336615/8336615_820x.jpg?rev=3https://ipravda.sk/res/2023/01/19/thumbs/gasparec-20-1-2023-nestandard1.jpg
misoft
20.01.23,06:26
kukučka
20.01.23,12:27
Aj ty, Brutus?
pavol54
20.01.23,13:30
lujza.j
20.01.23,13:50
.
lujza.j
20.01.23,14:04
.
misoft
20.01.23,14:31
a ty si čo myslíš?
VŠETKO NA JEDNO KOPYTO!
romana147
22.01.23,11:28
.

Dezolátov napočítali tolko , ako bol môj laický tip :D = 27 %
Tweety
23.01.23,08:14
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/8/83/8342138/8342138_820x.jpg?rev=2
lujza.j
24.01.23,11:21
.
misoft
24.01.23,15:28
misoft
25.01.23,19:31
OneUp
26.01.23,06:59
.
OneUp
26.01.23,07:14
.
.
pavol54
26.01.23,07:15
.
stávky by mali byť uzavreté na typ 1: 363 že to vyšetrovateľ tak domrví, že to bude musieť prokurátor podľa 363 vrátiť a nech to znova vyšetrí.
OneUp
26.01.23,07:24
.
stávky by mali byť uzavreté na typ 1: 363 že to vyšetrovateľ tak domrví, že to bude musieť prokurátor podľa 363 vrátiť a nech to znova vyšetrí.
.
buchač
26.01.23,07:39
Čo je to vlastne paragraf 363 ?

Je to paragraf, ktorého tvorcom je mimochodom Lipšic a pravdepodobne ho stvorili na ochranu našich ľudí, ako napríklad Tódovej, Havrana či iných „expertov“ ktorí si myslia, že sú nedotknuteľní.
majkii
26.01.23,10:16
romana147
26.01.23,11:16
Čo je to vlastne paragraf 363 ?

Je to paragraf, ktorého tvorcom je mimochodom Lipšic a pravdepodobne ho stvorili na ochranu našich ľudí, ako napríklad Tódovej, Havrana či iných „expertov“ ktorí si myslia, že sú nedotknuteľní.

Najprv si ho prečítaj , potom TÁRAJ :D

MMCH
Havrany sú chránené tam , kde aj vrany a nie kde pochybní 363ári
misoft
26.01.23,14:29
buchač
27.01.23,04:03
.
pavol54
27.01.23,05:27
Ako čítam dnešnú pravdu, tak mám tušenie že minister obrany Ukrajiny Reznikov čoskoro poletí vrtuľníkom na kontrolu vojsk ako dostávajú potraviny
misoft
27.01.23,17:33
Tweety
28.01.23,09:49
lujza.j
28.01.23,17:14
.
anet
28.01.23,18:41
:D
lujza.j
29.01.23,13:47
.
romana147
29.01.23,14:31
.

a ktorá si ty ? - - nedá sa spoznať

lebo usa je v polohe kanec - síce vzhladom k logike SEXUALITY DIVNÝ !

AJ EU vyzerá v polohe kanec ( možno bisexuál )
Liptak Juraj
29.01.23,16:25
:D
.
anet
29.01.23,17:35
.
:D
Tweety
30.01.23,08:44
Liptak Juraj
31.01.23,16:15
Fico sa uz pripravuje na volby 30.septembra
pavol54
31.01.23,18:03
Fico sa uz pripravuje na volby 30.septembra
aj toto tu už bolo
lujza.j
01.02.23,15:50
.
pavol54
01.02.23,19:02
Otázka dňa : Aký je rozdiel medzi "doktorom" a "domovníkom" ?
misoft
02.02.23,13:21
Odpoveď: skoro žiadny aj doktor, aj domovník vie o tebe toho strááááášne veľa. :D:D:D
buchač
02.02.23,13:40
Otázka dňa : Aký je rozdiel medzi "doktorom" a "domovníkom" ?

Odpoveď: skoro žiadny aj doktor, aj domovník vie o tebe toho strááááášne veľa. :D:D:D
Dušan...názorná ukážka, ako si pochopil text.
Lebo je rozdiel medzi doktorom a " doktorom"...a tak isto medzi domovníkom a " domovníkom " !!!
pavol54
02.02.23,13:45
Odpoveď: skoro žiadny aj doktor, aj domovník vie o tebe toho strááááášne veľa. :D:D:D
Podrobnejšie Mečiar "doktor", Budaj "domovník" stačilo?
misoft
03.02.23,10:14
Ale - šak to predsa jedno.... nie? :D:D
misoft
03.02.23,10:19
majkii
03.02.23,11:19
Otázka dňa : Aký je rozdiel medzi "doktorom" a "domovníkom" ?
Odpoveď znie: Rovnaký ako medzi "Burešom", "Slávikom" či "Lotosom" :D:D:D
romana147
03.02.23,16:07
Otázka dňa : Aký je rozdiel medzi "doktorom" a "domovníkom" ?

Odpoveď: skoro žiadny aj doktor, aj domovník vie o tebe toho strááááášne veľa. :D:D:D
Dušan...názorná ukážka, ako si pochopil text.
Lebo je rozdiel medzi doktorom a " doktorom"...a tak isto medzi domovníkom a " domovníkom " !!!

Podobný ako medzi "kováčom"
a "BÚCHAĆOM"
anet
03.02.23,16:08
:D
Tweety
04.02.23,07:41
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/3/83/8364353/8364353_820x.jpg?rev=3
misoft
04.02.23,09:24
pavol54
04.02.23,09:38
lujza.j
04.02.23,17:04
.
majkii
04.02.23,17:16
Jeden koment z AN

Z rozhovoru s ruským spisovatelem Vladimirem Sorokinem pro RFE/RL:

- "Sovětský svět je mrtvola, která nebyla pohřbena a nakonec oživla jako zombie. A jak už to u zombie bývá, oživla, ale ne jako člověk. Za éry Jelcina ji hodili do kouta a zasypali pilinami. Doufali, že tam shnije sama. Ale ne. Ukázalo se, že je živá - v pekelném, nadpozemském smyslu. Oživili ji mistři imperiální zášti, a to jak v televizi, tak v reálném životě. Připojili ji k elektrodám, a jak to tak bývá, postavili mrtvolu na nohy. Nyní ničí cizí města a ohrožuje svět jadernými zbraněmi. Nemůže být náhoda, že hlavním symbolem této šílené války je latinské písmeno Z jako "Zombie".
misoft
05.02.23,07:18
pavol54
05.02.23,11:59
Nandbuch
05.02.23,13:34
.
Nandbuch
05.02.23,13:39
.
veronikasad
05.02.23,14:27
Nekopiruj, už to tu bolo v inej téme
anet
05.02.23,14:46
Ejjj, uz koluju nove vtipky o prelete cinskeho balona :D
Nandbuch
05.02.23,15:39
Nekopiruj, už to tu bolo v inej téme
Pytal sa ta snad niekto nieco ?
majkii
05.02.23,16:28
...
https://gulas.sme.sk/upload/posts/6/17/171536/large/13647caaf2293f367dd36d32136d17e1.jpg
....

Pri tomto obrázku som si spomenul na trochu drsný vtípek zo socíku

Ide mladý komunista po dedine, oproti prejde chlapík
Mladý komunista v duchu zapochybuje
"Je to Šmidke?, "
"Nie je to Šmidke?"
Išiel sa spýtať na gestapo
"Bol to Šmidke!"
lujza.j
05.02.23,17:40
.
majkii
05.02.23,21:52
Moskovský patriarcha Kirill bol špiónom KGB s krycím menom "Michajlov" tvrdia Švajčiari
https://www.swissinfo.ch/eng/business/russian-orthodox-church-patriarch-kirill-spied-on-switzerland--swiss-media/48260108
Mária27
06.02.23,19:43
anet
06.02.23,19:50
Zaborska ta je uz inventar :D
romana147
07.02.23,04:46
Moskovský patriarcha Kirill bol špiónom KGB s krycím menom "Michajlov" tvrdia Švajčiari
https://www.swissinfo.ch/eng/business/russian-orthodox-church-patriarch-kirill-spied-on-switzerland--swiss-media/48260108


asi podobne ako u nás "fták štbák" ARCI Sokol
misoft
07.02.23,09:16
Zaborska ta je uz inventar :D
Ešte nie je! Nemá pridelené inventárne číslo pre neskoršie uloženie do skladu.
https://smileys.cz/smiles/smajlici-smich/smileys-cz-33.gif
Ale vraj sa na tom
https://cdn.pixabay.com/photo/2019/03/02/13/24/site-4029821__480.png
Mária27
07.02.23,14:37
misoft
10.02.23,13:39
misoft
10.02.23,13:49
pavol54
10.02.23,13:56
'I Want to Break Free' (Queen) Performed In North Korea
https://www.youtube.com/watch?v=jYvcdhCbzJw
https://bestpage.sk/smiles-animovany/smiles-bestpage-sk-24.gif
severo korejská ľudová:) tá gitaristka je pekná!
mari2x
10.02.23,14:18
'I Want to Break Free' (Queen) Performed In North Korea
https://www.youtube.com/watch?v=jYvcdhCbzJw
https://bestpage.sk/smiles-animovany/smiles-bestpage-sk-24.gif
severo korejská ľudová:) tá gitaristka je pekná!

ktorý nie je v šíku = 2 roky
ktorý nespieva =4 roky
misoft
10.02.23,18:05
severo korejská ľudová:) tá gitaristka je pekná!
No hej.... len mi je divné, že taký odporca všetkého kapitalistického Kim Čong-Un povoli skladbu od Queen v angličtine - mali to spievať v severokórejčine - to by bol "svetový hit" :D:D:D.
pavol54
10.02.23,18:21
severo korejská ľudová:) tá gitaristka je pekná!
No hej.... len mi je divné, že taký odporca všetkého kapitalistického Kim Čong-Un povoli skladbu od Queen v angličtine - mali to spievať v severokórejčine - to by bol "svetový hit" :D:D:D.
Vieš kde získal vyššie vzdelanie? nechce sa mi hľadať, len mám taký dojem, že vo Švajčiarsku( ale nie som si celkom istý a nemám toľko času pri mrvení kukurice hľadať na internete, ale senilný sledovací dedo tu za chvíľu bude on zareaguje
misoft
11.02.23,20:58
No hej - poslal ho tam jeho tatko.... aby získal poznatky, aký je ten západný štýl skazený... a hľa, ako to skazil :D.
misoft
11.02.23,21:00
lujza.j
12.02.23,09:18
.
Nandbuch
12.02.23,12:21
.
.
lujza.j
12.02.23,16:17
.
misoft
12.02.23,16:25
.
.
jéééj...a na tričku má misofta....
Hehehe.... veď je to tvoj autoportrét...
mari2x
12.02.23,17:33
.
.
jéééj...a na tričku má misofta....
Hehehe.... veď je to tvoj autoportrét...

mulo = AUTUPORTRéT JE predsa
autorov
tohoktohonosí !
lujza.j
13.02.23,14:42
.
mari2x
13.02.23,15:49
.

NIE všetky slovanské armády sú také, že "volne chodia" do susedného štátu

to IBA !
RUSI
SRBI
misoft
13.02.23,16:36
anet
13.02.23,18:01
.
lujza.j
14.02.23,09:34
.
Liptak Juraj
14.02.23,09:42
.
.
bjuty smis
14.02.23,09:54
to je iný grupák..........ale klaňať sa vedia smeráci parádne..to sa ešte nad musí naučiť, ten stojí vzpriamene, rovnocenne
Liptak Juraj
14.02.23,10:30
klanat sa vedia
lujza.j
14.02.23,10:52
Americká vlezdoprdelka....miki dzú....dal na UV sr postaviť atrapu krbu....keď v ba bol samit buš-puťin.....aby mohol mať foto ako keby bol v "ju -es- ej"
:D
lujza.j
14.02.23,14:17
..
anet
14.02.23,17:52
Meanwhile in the USA :D
misoft
15.02.23,18:31
Tweety
16.02.23,06:35
misoft
16.02.23,11:14
misoft
17.02.23,16:20
Hlášky našich vizionárov....

1. Práve dnes sa ukázalo, že vojna na Ukrajine je jeden gigantický hoax, ktorý su vymysleli Američania, aby rozoštvávali a strašili Európu.
– Ľuboš Blaha, 16.2.2022

2. „Eduard Heger a ďalší predstavitelia vlády, spoločne s liberálnymi médiami, spáchali trestný čin šírenia poplašnej správy – šírili klamstvo o tom, že dnes Rusko napadne Ukrajinu a začne vojna,“
– Ľuboš Blaha, 16.2.2022

3. Rusko nemá dôvod napadnúť Ukrajinu, ktorá je súčasťou ruského domu.
– Štefan Harabin, 16.2.2022

4. Myslím že je najvyšší čas pre vojnoštváčov a agresorov, aby si uvedomili, že tak ako Ruský národ, tak aj ostatné národy a obyvatelia EÚ si neželajú vojnu!
– Peter Marček, 19.2.2022

5. Všetci tí, čo tvrdili, že dnes Rusko napadne Ukrajinu, by mali okamžite odísť z verejných funkcií.
- Andrej Danko, 16.2.2022

6. Senilné proroctvá o tom, ako majú rusi napadnúť Ukrajinu. Permanentne sa ukazuje, že sa to nedeje. Že sa naopak deje presný opak.. Keď rusi volajú po diplomatickom riešení, nesnažia sa túto situáciu eskalovať. Sťahujú svoje armády z ukrajinských hraníc. A napriek tomu americká spravodajská služba šíri do sveta presne opačné informácie, aby vyvolala nejaký strach.
- Milan Uhrík, február 2022

7. Nikto nikoho nejde napadnúť. To napätie tu, samozrejme, je, lebo je vyvolávané.
- Róbert Fico, začiatok februára 2022

8. Som presvedčený, že Rusko neplánuje žiadny útok na Ukrajinu bolo by to šialenstvo a Putin nie je šialenec, aj keď sa ho tak geostratégovia karpatského typu pokúšajú vykresľovať
- Eduard Chmelár 22.1.2022

9. „Nielen fundovaným odborníkom, ale aj všetkým príčetným ľuďom je dávno jasné, že Rusko zaútočiť na Ukrajinu nechcelo a ani nechce. Tí, ktorí to tvrdili, sa dokonale strápnili, ale to nie sú ľudia, ktorí by boli schopní uznať chybu a ospravedlniť sa."
- Eduard Chmelár, 16.2.2022

10. ,,Nikto nečaká vojnu, ani prezident Ukrajiny. Iba Slovenská vláda".
R. Fico, 20.2.2022

A aká je skutočnosť? 357 dní!

Tkže Fico, Chmelár, Blaha, Harabin, Marček, Danko, Uhrík - kedy priznáte, že ste uverili Rusom? Kedy sa ospravedlníte za svoje klamstvá? Kedy sa priznáte, že ste platení Putinom?
pavol54
17.02.23,17:49
Hlášky našich vizionárov....

1. Práve dnes sa ukázalo, že vojna na Ukrajine je jeden gigantický hoax, ktorý su vymysleli Američania, aby rozoštvávali a strašili Európu.
– Ľuboš Blaha, 16.2.2022

2. „Eduard Heger a ďalší predstavitelia vlády, spoločne s liberálnymi médiami, spáchali trestný čin šírenia poplašnej správy – šírili klamstvo o tom, že dnes Rusko napadne Ukrajinu a začne vojna,“
– Ľuboš Blaha, 16.2.2022

3. Rusko nemá dôvod napadnúť Ukrajinu, ktorá je súčasťou ruského domu.
– Štefan Harabin, 16.2.2022

4. Myslím že je najvyšší čas pre vojnoštváčov a agresorov, aby si uvedomili, že tak ako Ruský národ, tak aj ostatné národy a obyvatelia EÚ si neželajú vojnu!
– Peter Marček, 19.2.2022

5. Všetci tí, čo tvrdili, že dnes Rusko napadne Ukrajinu, by mali okamžite odísť z verejných funkcií.
- Andrej Danko, 16.2.2022

6. Senilné proroctvá o tom, ako majú rusi napadnúť Ukrajinu. Permanentne sa ukazuje, že sa to nedeje. Že sa naopak deje presný opak.. Keď rusi volajú po diplomatickom riešení, nesnažia sa túto situáciu eskalovať. Sťahujú svoje armády z ukrajinských hraníc. A napriek tomu americká spravodajská služba šíri do sveta presne opačné informácie, aby vyvolala nejaký strach.
- Milan Uhrík, február 2022

7. Nikto nikoho nejde napadnúť. To napätie tu, samozrejme, je, lebo je vyvolávané.
- Róbert Fico, začiatok februára 2022

8. Som presvedčený, že Rusko neplánuje žiadny útok na Ukrajinu bolo by to šialenstvo a Putin nie je šialenec, aj keď sa ho tak geostratégovia karpatského typu pokúšajú vykresľovať
- Eduard Chmelár 22.1.2022

9. „Nielen fundovaným odborníkom, ale aj všetkým príčetným ľuďom je dávno jasné, že Rusko zaútočiť na Ukrajinu nechcelo a ani nechce. Tí, ktorí to tvrdili, sa dokonale strápnili, ale to nie sú ľudia, ktorí by boli schopní uznať chybu a ospravedlniť sa."
- Eduard Chmelár, 16.2.2022

10. ,,Nikto nečaká vojnu, ani prezident Ukrajiny. Iba Slovenská vláda".
R. Fico, 20.2.2022

A aká je skutočnosť? 357 dní!

Tkže Fico, Chmelár, Blaha, Harabin, Marček, Danko, Uhrík - kedy priznáte, že ste uverili Rusom? Kedy sa ospravedlníte za svoje klamstvá? Kedy sa priznáte, že ste platení Putinom?
ja skôr verím Merkelovej
misoft
17.02.23,21:08
No - problém je v inom. Z tých našich - nedá sa veriť skoro nikomu. Zo zahraničných - tam si tiež nevyberieš, buď nepoznáš ich, alebo tiež sú z rovnakého cesta.
misoft
17.02.23,21:18
pavol54
18.02.23,06:34
No - problém je v inom. Z tých našich - nedá sa veriť skoro nikomu. Zo zahraničných - tam si tiež nevyberieš, buď nepoznáš ich, alebo tiež sú z rovnakého cesta.
koho si zaradil do kategórie "skoro".
romana147
18.02.23,13:41
No z tých našich -
Fico, Chmelár, Blaha, Harabin, Marček, Danko, Uhrík
nedá sa veriť skoro nikomu.



z menovitého zoznamu klamárov a tárajov ti viac ako 83 % CHÝBA !
misoft
18.02.23,16:59
koho si zaradil do kategórie "skoro".
Ojojoj.... to by bol dlhý zoznam.... a keby som tu písal, tak by sa tu otvorila debata o dĺžke príspevkov (ako niektorí to robia - i na dve stránky monitora) a niektorí by sa tu vyžívali (nebudem vypisovať....). Ale môžeš si dosadiť aj svojich "skoro"..... bude to jednoduchšie....
misoft
18.02.23,17:10
pavol54
18.02.23,17:49
koho si zaradil do kategórie "skoro".
Ojojoj.... to by bol dlhý zoznam.... a keby som tu písal, tak by sa tu otvorila debata o dĺžke príspevkov (ako niektorí to robia - i na dve stránky monitora) a niektorí by sa tu vyžívali (nebudem vypisovať....). Ale môžeš si dosadiť aj svojich "skoro"..... bude to jednoduchšie....
žeby stačil číselný údaj?
romana147
18.02.23,18:37
koho si zaradil do kategórie "skoro".
Ojojoj.... to by bol dlhý zoznam.... a keby som tu písal, tak by sa tu otvorila debata o dĺžke príspevkov (ako niektorí to robia - i na dve stránky monitora) a niektorí by sa tu vyžívali (nebudem vypisovať....). Ale môžeš si dosadiť aj svojich "skoro"..... bude to jednoduchšie....
žeby stačil číselný údaj?

v tom zozname sú charakterové "22/7"
anet
19.02.23,07:52
ja skôr verím Merkelovej
Merkelka vedela preco ide z politiky von, mudra zena vie kedy je cas skoncit a kde je hranica ktoru nechce prekrocit.
pavol54
19.02.23,08:48
ja skôr verím Merkelovej
Merkelka vedela preco ide z politiky von, mudra zena vie kedy je cas skoncit a kde je hranica ktoru nechce prekrocit.
aj to, ale som myslel na tú jej vlaňajšiu debatu o politike na východe. čo chceli a čo nechceli
Tweety
20.02.23,07:11
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/9/83/8397049/8397049_820x.jpg?rev=3
Tweety
20.02.23,07:57
lujza.j
20.02.23,16:19
.
buchač
20.02.23,16:46
.
Tweety
22.02.23,06:32
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/8/83/8399558/8399558_820x.jpg?rev=2
lujza.j
22.02.23,07:37
:D
buchač
22.02.23,07:53
Je to oPIČIAk
lujza.j
22.02.23,08:13
Dedo/debo a vnúčik
anet
23.02.23,09:05
To je vykvet SK, ani sa nedivim, ze mu madari odporucaju navstevu psychiatra :D
buchač
23.02.23,10:02
anet
23.02.23,10:37
Odpadla som, ked polsky Dudlik povedal, ze jedine Ameeerika je schopna udrzat svetovy poriadok. Najvacsi "poriadok" udrziavali 20 rokov v Afganistane.
pavol54
23.02.23,11:00
Odpadla som, ked polsky Dudlik povedal, ze jedine Ameeerika je schopna udrzat svetovy poriadok. Najvacsi "poriadok" udrziavali 20 rokov v Afganistane.
ani len doma nie sú schopní ako bývajú v meste na ulici pod stanmi horšie ako naši cigáni
lujza.j
23.02.23,14:16
Buchi bidet sa kotulal aj pri vystupovani....
buchač
23.02.23,14:36
Buchi bidet sa kotulal aj pri vystupovani....
Myslíš určite toto...;)

https://youtu.be/wB4RZX3LVWI

Bidet sa sterigal aj z biku

https://youtu.be/gmAi07IPb4M
lujza.j
23.02.23,14:44
Nene...myslím,že teraz čerstvo dole hubou padol...
lujza.j
23.02.23,14:45
.
bjuty smis
23.02.23,15:42
.
na toto nejaký vtipný obrážtok nemáš ?? ty si tu tak strááášne vtipná...
j

" Od začiatku ruskej invázie na Ukrajinu bolo zabitých 423 detí. Informovala o tom ukrajinská generálna prokuratúra. Počet zranených detí z konfliktu je 810. Väčšina detských obetí je z Doneckej, Charkovskej a Kyjevskej oblasti.
Prokuratúra tiež uviedla, že čísla nie sú konečné, pretože práce na zhromažďovaní záznamov o zabitých a zranených v oblastiach, ktoré sú stále okupované alebo sú tam boje, pokračujú. Na svojej webstránke o tom informuje denník The Guardian."
bjuty smis
23.02.23,15:58
nikdy by som neveril, že práve žena si tu bude robiť posmech zo znásilňovanie žien......
misoft
24.02.23,08:58
Posledné slovo Braňa Bezáka:
Hovorili, že vojna nebude.
Hovorili, že Ukrajinci nemajú šancu.
Hovorili, že dodávky zbraní Putin zničí ešte po ceste.
Hovorili, že zamrzneme a budeme hladovať.
Hovorili, že bude mobilizácia.
A chcú, aby sme im verili, keď hovoria, že chcú mier.

-Aký je to ruský byt 3+2?
-Tri metre od cesty a dva metre do zeme.

https://gulas.sme.sk/upload/posts/7/17/174347/large/1fa9bb378e45416940a5d2a3772add59.jpghttps://gulas.sme.sk/upload/posts/5/17/174305/large/a5078cf061c67ab48ad78339527bb3dc.jpg
buchač
24.02.23,09:14
.
majkii
25.02.23,09:39
misoft
25.02.23,13:32
majkii
25.02.23,18:46
nikdy by som neveril, že práve žena si tu bude robiť posmech zo znásilňovanie žien......
zneužitie a zosmiešňovanie utrpenia žien a dievčat znásilnených a v mnohých prípadoch následne zastrelených besnením rusov vo vojne, len aby kopli do médii a Zelenského je patologické. Takéto čosi by som čakal od fašistov, u ktorých absentuje svedomie, súcit ši empatia. Čo narobíme, ešte veľakrát sa prerazí tunajšie dno
lujza.j
26.02.23,07:22
Vidím,že poitu.... každý pochopil podľa seba.....je mi šuma fuk....čo tu na mňa drizdate........kľudne pokračujte...-živili -
majkii
26.02.23,11:47
Vidím,že poitu.... každý pochopil podľa seba.....je mi šuma fuk....čo tu na mňa drizdate........kľudne pokračujte...-živili -
Ale pochopili sme tú vašu pointu, len sme nepochopili, keď si chcete prezentovať svoju nenávisť k Zelenskému a mediám, či nemáte dostatok intelektu alebo nápadu urobiť to inak ako cez nesmierne utrpenie znásilnených žien a dievčat. Toto je tiež pointa toho odporného obrázku, ktorú ste zjavne nepochopili
majkii
01.03.23,18:54
romana147
02.03.23,06:42
Vidím,že poitu.... každý pochopil podľa seba.....je mi šuma fuk....čo tu na mňa drizdate........kľudne pokračujte...-živili -
Ale pochopili sme tú vašu pointu, len sme nepochopili, keď si chcete prezentovať svoju nenávisť k Zelenskému a mediám, či nemáte dostatok intelektu alebo nápadu urobiť to inak ako cez nesmierne utrpenie znásilnených žien a dievčat. Toto je tiež pointa toho odporného obrázku, ktorú ste zjavne nepochopili

luííííí

je bývalá POLICAJTKA !!!!!!!!!!!!!!!!!
pavol54
02.03.23,18:40
Stav nášho zdravotníctva:
Liečba po vojensky: lekár generál sa postaví do stredu miestnosti a všetci nemocní budú chodiť okolo neho v kruhu a a zdraviť až sa uzdravia.
lekár patolog: zdravotníctvo je po klinickej smrti
misoft
03.03.23,06:16
Pali - veď aj preto bude zdravotníctvo viesť patológ.
romana147
03.03.23,06:37
stav internetu :

"Vaše konto si budete môct odblokovať 23.08.2030 (v piatok) po 00:00 hod."

porozmýšlam :D
pavol54
03.03.23,18:30
Pali - veď aj preto bude zdravotníctvo viesť patológ.
Duško u nás majú dobrého šefa pohrebného ústavu. neuvolní sa nejaké miesto na UV? Možno by to zobral miesto EH:)
Negoce
03.03.23,18:38
Pali - veď aj preto bude zdravotníctvo viesť patológ.
Duško u nás majú dobrého šefa pohrebného ústavu. neuvolní sa nejaké miesto na UV? Možno by to zobral miesto EH:)
Pavol54: odporúčam pozrieť si rozdiel medzi patalógom a súdnym lekárom
pavol54
03.03.23,18:51
Pali - veď aj preto bude zdravotníctvo viesť patológ.
Duško u nás majú dobrého šefa pohrebného ústavu. neuvolní sa nejaké miesto na UV? Možno by to zobral miesto EH:)
Pavol54: odporúčam pozrieť si rozdiel medzi patalógom a súdnym lekárom
sme na stránke humoru, náhodou to veľmi dobre viem, lebo syn môjho spolužiaka zo ZDŚ je patológ. Na moju otázku ako sa vysporiadal s tým že pracuje s mŕtvymi, tak mi to vysvetlil. On pracuje len so vzorkami tkaniva, spravidla pod mikroskopom
pavol54
07.03.23,06:40
Ako počúvam v médiách a čítam, tak to dá Matovič čoskoro na Jakeša
Jakešov výrok na poslednom zjazde UV KSČ "Zústanu tady sám jak kúl v plote"
mari2x
07.03.23,07:28
Ako počúvam v médiách a čítam, tak to dá Matovič čoskoro na Jakeša - výrok na poslednom zjazde UV KSČ "Zústanu tady sám jak kúl v plote"


A kedže sa buzerant odťahuje, zostanú KLAMÁROVI iba FAŚISTI
pavol54
07.03.23,08:12
to je jedno môžete mazať pravdu nezakryjete
Za chvíľu skončí Matovič "Sám jako kúl v plote" a Heger skončí ako "Univerzálny minister pre všetky ministerstvá"
buchač
07.03.23,12:18
Pavol54: odporúčam pozrieť si rozdiel medzi patalógom a súdnym lekárom
Noooo....až tak veľký rozdiel medzi nimi nie je.
mari2x
07.03.23,12:20
to je jedno môžete mazať pravdu nezakryjete
Za chvíľu skončí Matovič "Sám jako kúl v plote" a Heger skončí ako "Univerzálny minister pre všetky ministerstvá"

nie celkom rozumiem, prečo ? furt utekáš od kukurice
pavol54
07.03.23,14:43
to je jedno môžete mazať pravdu nezakryjete
Za chvíľu skončí Matovič "Sám jako kúl v plote" a Heger skončí ako "Univerzálny minister pre všetky ministerstvá"

nie celkom rozumiem, prečo ? furt utekáš od kukurice
problém je že nemáš čím rozmýšľať= nemôžeš rozumieť
misoft
08.03.23,13:35
misoft
09.03.23,20:35
misoft
11.03.23,18:18
misoft
12.03.23,17:14
Tweety
14.03.23,08:09
misoft
14.03.23,08:28
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi-Vb7DvFNimmMviMC1wZY0v9ig7DtFrYIhvoVBcZYaEJMcMR23Md JuVtGhP-hmvVSJAbjajhqTcA9hYrhWnDXwa8CBZq2_HG3kaFKKuM622Gur aVJuIazLng7L_LTXRY7cCx181ZE6pEv8fyL-W4ejZ0BwLXYzCpmi3UoBtmTpHU8TBaUa6PGN-NUnvQ/w640-h384/1.png
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiaAWG4YRdw9rqzlqcL31DGbnqvscqDNpzZABHxYqCgki j3QKEJgvcudhdj63I3QbiQtB5N69hYQnCT2_7ilsjve1NdmfCb k3SINGtak9_FLWjouZhqvHGqvpd8GpzdZSoVoneFN-vTx83Uyzp0ZZgK3yj3bZUvpvGFNMjUaZdUFZAwcYXY9cafIJC8 Zw/w640-h370/1.png

Mal som dnes taký ch**ový živý sen, nepamätám z neho veľa, ale deň po voľbách som kontroloval kto sa dostal a kto sa nedostal do parlamentu a viem, že som si len capol po čele pri mene Anna Záborská...tých capnutí tam bolo viac.

-Rusko: Nesmíte dodávat Ukrajině zbraně.
-Izrael: Nebojte, nebudeme. Vážíme si našich vztahů...

Bum-bum.
-Rusko: Vy jste vyhodili do vzduchu továrnu na íránské drony v Sýrii! Co naše vztahy?!
-Izrael: Co je s nima? Včera jste jasně deklarovali, že íránské drony nepoužíváte. A my vám věříme.
lujza.j
14.03.23,09:18
.
majkii
14.03.23,19:10
pavol54
15.03.23,09:53
Rusi prezbrojujú PVO kupujú od vietnamcov výzbroj na likvidáciu dronov - VDBT(veľmi dlhé bambusové tyče)
misoft
20.03.23,18:26
Tweety
21.03.23,07:17
pavol54
23.03.23,12:22
Bol vydaný zatykač na Putina. Už zatkli po celom svete štyroch. Treba pokračovať?
misoft
23.03.23,14:26
majkii
23.03.23,20:23
ťažký týždeň
https://youtu.be/qTmzBVGvRYM
misoft
24.03.23,04:51
romana147
24.03.23,05:30
7 divov politiky

https://gulas.sme.sk/upload/posts/5/17/179135/large/1bee79034f06b12e8574926245aca943.jpg



viera JADRA stáda v pravdovravnosť KLAMÁRA !
misoft
24.03.23,14:16
Mária27
25.03.23,06:41
pavol54
25.03.23,07:08
https://ipravda.sk/res/2023/03/23/thumbs/gasparec-24-3-2023-nestandard1.jpg
napríklad vykonávať s maximálnou odbornosťou takú trojjedinú funkciu: premiér, minister financií, minister zdravotníctva a k tomu navyše byť predsedom zakladajúcej sa strany
misoft
25.03.23,07:12
Pali - to je predsa iný level - je trojjediný :D - ale odborníkom teda je - na Vodku :D
pavol54
25.03.23,07:13
V africkom Čad-e sa (dezoláti) asi zbláznili, alebo tam ešte nebol Mikloš. Rozhodli sa znárodniť majetok súkromnej rafinérky Exxon. Už vidím ten protest ľudí a počiatok revolúcie proti vláde
pavol54
25.03.23,07:15
Pali - to je predsa iný level - je trojjediný :D - ale odborníkom teda je - na Vodku :D
Ale tento vraj je výnimka, vraj si robil diplomovku sám, takže si myslel že je viac ako ostatní, takže hajde do štruktúr EU
majkii
25.03.23,09:06
V africkom Čad-e sa (dezoláti) asi zbláznili, alebo tam ešte nebol Mikloš. Rozhodli sa znárodniť majetok súkromnej rafinérky Exxon. Už vidím ten protest ľudí a počiatok revolúcie proti vláde
Nie len v Čade, u nás keď boľševická lúza (dezoláti) znárodňovala, tak prinajlepšom ľudí opľuli, vyhnali, v horšom prípade ich zavreli alebo im a ich blízkym zničili život na celé generácie, dnes ich pohrobkovia bezočivo rozkrádajú znova tie majetky a tvária sa ako sociálna demokracia
romana147
25.03.23,10:34
https://ipravda.sk/res/2023/03/23/thumbs/gasparec-24-3-2023-nestandard1.jpg
napríklad vykonávať s maximálnou odbornosťou takú trojjedinú funkciu: premiér, minister financií, minister zdravotníctva a k tomu navyše byť predsedom zakladajúcej sa strany
Ved aj KUKURIčIAR BRBLE do
KUKURICE
POLITIKY
SK EKONOMIKY
SVETOVEJ EKONOMIKY
atd
pedrohuper
26.03.23,06:23
V africkom Čad-e sa (dezoláti) asi zbláznili, alebo tam ešte nebol Mikloš. Rozhodli sa znárodniť majetok súkromnej rafinérky Exxon. Už vidím ten protest ľudí a počiatok revolúcie proti vláde
Niekto vo vláde v Čad-e potreboval pre svoje deti dobrý flek a kontrolu nad obrovským majetkom.
pavol54
26.03.23,07:13
V africkom Čad-e sa (dezoláti) asi zbláznili, alebo tam ešte nebol Mikloš. Rozhodli sa znárodniť majetok súkromnej rafinérky Exxon. Už vidím ten protest ľudí a počiatok revolúcie proti vláde
Niekto vo vláde v Čad-e potreboval pre svoje deti dobrý flek a kontrolu nad obrovským majetkom.
Myslíš niečo ako Hunter Biden dohľad vo firme nad prepravou plynovodom či ropovodom na Ukrajine?
pedrohuper
27.03.23,05:12
Dobrý príklad
misoft
27.03.23,08:09
pedrohuper
28.03.23,04:24
Ešte to neni isté. Uvidíme
pedrohuper
28.03.23,04:36
Písmenkovú mám rád.
romana147
28.03.23,04:44
Ešte to neni isté. Uvidíme

miesto toho, aby podporili výskum a ZLACNENIE vodíkového pohonu, tak

narýchlo a ZBYTOĆNE VYHÁDŹEME STáMILIARDY evri na :
VýVOJ
ROZVOJ
VýROBU
NABíJANIE
LIKVIDÁCIU elmobilov !!!!!!!!!!!!!!!!!
.
skoro také mrhanie ako na ZBROJENIE !
lujza.j
29.03.23,19:26
.
misoft
31.03.23,10:02
misoft
31.03.23,19:33
misoft
08.04.23,19:26
Liptak Juraj
08.04.23,19:37
misoft
08.04.23,21:21
Nuž - 2000€ poteší :---:---:---
Tweety
12.04.23,07:47
misoft
12.04.23,09:23
Tweety
14.04.23,07:39
Tweety
15.04.23,06:08
misoft
15.04.23,09:52
misoft
15.04.23,09:55
pavol54
17.04.23,16:24
V ruských zbraniach sa vraj nachádzajú čínske súčiastky. Odkiaľ ich majú Rusi brať, keď tie z práčok už dávno raketovo vrátili na Ukrajinu a ďalšie pračky už nevedia vybrakovať?