aries2004
11.01.13,17:04
Dobry den, prosim o radu co sa tyka dovozu 'Prosciuto' , konkretne prava 'Njeguska prsuta ' z Ciernej Hory, ktora je znama svojou chutou a je najlepsou na Balkane. Mam kontakt na cloveka, ktory ju vyraba a vyvaza vo velkom ( garantujem kvalitu ). Ma zaujem aj o slovensky trh, a preto ma zaujima nazor co sa tyka napadu a zaujmu na Sk? ( obchody, prevadzky, restauracie atd...) Dakujem...
veronikasad
11.01.13,16:05
Zaraď svoj príspevok do bezplatnej inzercie na Porade
aries2004
11.01.13,16:14
Zaujima ma Nazor, nie Inzercia.ale dakujem za prispevok
misomiso
11.01.13,16:32
Tak potom nas nazor je, ze "Hor sa do toho".
pivko
11.01.13,16:32
Budeš to mať komplikované nakoľko Čierna Hora nieje členom EU a žeby bol najlepší to si nabral odkial. Jedol si už Dalmatinsky?
aries2004
11.01.13,16:51
Skutocne je fantasticky, vyrobca je na trhu 15 rokov a ma pravidelny odber v EU.' Njeguska prsuta' je povazovana na Balkane jednu z najlepsich ! Dost o njom je aj na internete.
pivko
11.01.13,16:55
Dones jedno stehienko na stretnutie poraďákov a posúdime. Potom Ti povie každý svoj názor.
vladik55
24.01.13,21:32
jednoznacne by som do toho siel
tictac7
24.01.13,21:40
jednoznacne by som do toho siel

mimotemy...nemontujem sa do stavbárskych tém - lebo....

Napíš dôvod, prečo by si JEDNOZNAČNE do toho išiel - máš poňatia, čo bez ohľadu na to, či budem maž vôbec odbyt, obnáša dovoz potravín mimo EÚ?....a zraidenie prevádzky na predaj takéhoto druhu potraviny?
lubko6394
25.01.13,06:20
mimotemy...nemontujem sa do stavbárskych tém - lebo....

Napíš dôvod, prečo by si JEDNOZNAČNE do toho išiel - máš poňatia, čo bez ohľadu na to, či budem maž vôbec odbyt, obnáša dovoz potravín mimo EÚ?....a zraidenie prevádzky na predaj takéhoto druhu potraviny?

Ale však to isté je s každým podnikaním. Ak máš cieľ a je aspoň trochu reálny tak uspieť na trhu môžeš. Lenže ak začneš vymenúvať problémy tak to je najlepšia cesta ako neuspieť.
vladik55
25.01.13,07:53
Ze podnikam len v oblasti stavebnictva uz ty vies asi najlepsie. Vyslovil som svoj nazor nic viac. Aries2004 tebe odporucam pozistovat si vsetky nalezitosti poplatky vsetko co to obnasa ake financne narocne to bude a tak uvazuj dalej aspon za tolko ti to stoji. Na predajnu by som sa vykaslal skor by som sa zameral na priamych odberatelov a neaky eshop po case mozno predajnu. Pozistuj si vsetko potrebne urob prieskum moznych odberatelov. A potom uvazuj ci sa to da a oplati alebo nie. Za to ti to stoji a nie hned si povedat co vsetko to obnada a nechat to tak.