Zavrieť

Porady

Dovoz 'PROSCIUTTA' na Sk

Dobry den, prosim o radu co sa tyka dovozu 'Prosciuto' , konkretne prava 'Njeguska prsuta ' z Ciernej Hory, ktora je znama svojou chutou a je najlepsou na Balkane. Mam kontakt na cloveka, ktory ju vyraba a vyvaza vo velkom ( garantujem kvalitu ). Ma zaujem aj o slovensky trh, a preto ma zaujima nazor co sa tyka napadu a zaujmu na Sk? ( obchody, prevadzky, restauracie atd...) Dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Budeš to mať komplikované nakoľko Čierna Hora nieje členom EU a žeby bol najlepší to si nabral odkial. Jedol si už Dalmatinsky?
    Skutocne je fantasticky, vyrobca je na trhu 15 rokov a ma pravidelny odber v EU.' Njeguska prsuta' je povazovana na Balkane jednu z najlepsich ! Dost o njom je aj na internete.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Dones jedno stehienko na stretnutie poraďákov a posúdime. Potom Ti povie každý svoj názor.

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    vladik55 Pozri príspevok
    jednoznacne by som do toho siel
    ...nemontujem sa do stavbárskych tém - lebo....

    Napíš dôvod, prečo by si JEDNOZNAČNE do toho išiel - máš poňatia, čo bez ohľadu na to, či budem maž vôbec odbyt, obnáša dovoz potravín mimo EÚ?....a zraidenie prevádzky na predaj takéhoto druhu potraviny?

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    tictac7 Pozri príspevok
    ...nemontujem sa do stavbárskych tém - lebo....

    Napíš dôvod, prečo by si JEDNOZNAČNE do toho išiel - máš poňatia, čo bez ohľadu na to, či budem maž vôbec odbyt, obnáša dovoz potravín mimo EÚ?....a zraidenie prevádzky na predaj takéhoto druhu potraviny?
    Ale však to isté je s každým podnikaním. Ak máš cieľ a je aspoň trochu reálny tak uspieť na trhu môžeš. Lenže ak začneš vymenúvať problémy tak to je najlepšia cesta ako neuspieť.

    vladik55 je offline (nepripojený) vladik55

    vladik55
    Ze podnikam len v oblasti stavebnictva uz ty vies asi najlepsie. Vyslovil som svoj nazor nic viac. Aries2004 tebe odporucam pozistovat si vsetky nalezitosti poplatky vsetko co to obnasa ake financne narocne to bude a tak uvazuj dalej aspon za tolko ti to stoji. Na predajnu by som sa vykaslal skor by som sa zameral na priamych odberatelov a neaky eshop po case mozno predajnu. Pozistuj si vsetko potrebne urob prieskum moznych odberatelov. A potom uvazuj ci sa to da a oplati alebo nie. Za to ti to stoji a nie hned si povedat co vsetko to obnada a nechat to tak.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.