mibanská
23.01.13,21:49
Zamestnávateľ ma preradil na nerovnomerné rozvrhnutie prac.času.Pritom pracujem každý pracovný deň v týždni celý mesiac 7,5 hod. denne, 37.5 hod.týždenne bez nejakých nerovnomerností. Navýšil mi ale fond pracovného času o každý sviatok, ktorý sa v mesiaci nachádza. Musím teda odpracovať navyše ďalších 7,5 hod. za každý sviatok buď v noci alebo cez víkend, hoci som prijatá na jednu smenu. Ako sa môžem brániť? Môže zamestnávateľ takto jednoducho (po odsúhlasení odborovým zvazom) zmeniť jednosmennú prevádzku na nerovnomerný pracovný čas a nechať ma pracovať od pondelku do piatku + sviatok (resp.náhrada) a nazvať to nerovnomerným pracovným časom? Ďakujem
JUDr. Pavol Kollár
24.01.13,18:31
Nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času je upravené v § 87 Zákonníka práce. O nerovnomernom rozvrhnutí pracovného času môže rozhodnúť zamestnávateľ po dohode so zástupcami zamestnancov alebo po dohode so zamestnancom, musí však byť zachovaná dĺžka priemerného týždenného pracovného času počas doby štyroch mesiacov. Z môjho pohľadu je rozhodujúce, čo máte dohodnuté v pracovnej zmluve. Ak máte v pracovnej zmluve presne dohodnutú pracovnú dobu napr. v pracovné dni od 8,00 do 15,30, podľa môjho názoru platí pracovná doba uvedená v pracovnej zmluve a zamestnávateľ Vám nemôže bez Vášho súhlasu zmeniť pracovné podmienky dohodnuté v zmluve a teda nemôže ani nerovnomerne rozvrhnúť pracovný čas.