Natália Ševčíková
09.02.13,19:05
Ahojte ako mam zistit heslo na moju wifinu . Zabudla som heslo a neni som pripojena iba cez kabel. Wifi je d-link. Budem rada ak mi odpoviete a poradite :)
misoft
09.02.13,18:10
Natálka - hore je hľadať- tak najskôr použi toto!
Keď zadáš heslo wifi - vyhodí ti témy, kde sa to spomína.
A preštuduj toto:
http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

6. Predtým, než položím svoju otázku, pohľadám na Porade, či sa už tento problém neriešil.
Stevo5
09.02.13,18:23
Misoft
no, pekne. Vidíš že dievča sa registrovalo len včera (žiadne skúsenosti s Poradou) a hneď takáto reakcia. V podstate máš pravdu ale keby si dal aspoň link (tak ako na etiketu) aj na odpoveď s riešením jej problému. Takto predpokladám že si komplet odradil niekoho aby sem niekedy šiel žiadať o radu...
Vlado40
09.02.13,18:37
Neviem aký D-link máš ale skús postupovať takto ,ale najlepšie podľa svojho manuálu :
http://www.telekom.sk/osobne/pomoc-a-podpora/internetove-sluzby/modemy-a-routre/d-link-dsl-2641-r/nastavenie-bezdrotoveho-pripojenia/
TomyL1
09.02.13,18:53
ako povedal vlado...:)

ale pre trosku presnejsiu orientaciu...kedze si dama/slecna/dievca... v manuali treba hladat IP routra... 192.168.x.x + meno a heslo od vyrobcu... vsetko je v manuali...

potom treba hladat nieco ako network alebo wifi a pod...tam kde budes mat pole ze network SSID tak tam niekde by malo byt aj heslo...ale kazdy router je iny preto sa to nemusi zhodovat...kazdopadne logika by mala byt rovnaka;)
arizona
09.02.13,20:50
Ahojte ako mam zistit heslo na moju wifinu . Zabudla som heslo a neni som pripojena iba cez kabel. Wifi je d-link. Budem rada ak mi odpoviete a poradite :)
Nemas ho napisane na spodnej strane routru? Ak si heslo nemenila,tak ho mas zo spodu na stitku./ ak si ho dostala napr.od Tcomu, ci ineho poskytovatela netu .../
misoft
09.02.13,21:53
Misoft
no, pekne. Vidíš že dievča sa registrovalo len včera (žiadne skúsenosti s Poradou) a hneď takáto reakcia. V podstate máš pravdu ale keby si dal aspoň link (tak ako na etiketu) aj na odpoveď s riešením jej problému. Takto predpokladám že si komplet odradil niekoho aby sem niekedy šiel žiadať o radu...
Ak sa registrovala, určite aj niečo čítala - a ja vždy upozorním na to, že existuje aj možnosť hľadať.
Veď o chvíľu by sa tu každý len pýtal - a okrem toho - načo máme Google? Tam tiež zadáva určité kľúčové slová, keď chce niečo nájsť.

A link - mohla hodiť do horného riadku hľadať uvedené slová a linkov by mala celú stranu.
domsd
24.07.13,10:04
mohli by ste my poradiť potreboval by som zistiť heslo do wifi cez mobil
Len Tvoja MaziwucQa
12.02.16,16:48
Ahojte chcela by som sa poradit zabudla som heslo na wifi a teraz sa ne mozem sa prihlasit a chcema by som vediet ako mam zistit heslo ?