Vladix
19.02.13,15:55
Dňa 11.1.2013 mi bol doručený tovar z internetového obchodu. Druhý deň som výrobok rozbalil a odskúšal. Kedže sa na nom objavili vady reklamoval som ho u predajcu formou reklamačného formulára. Výrobok som zabalil a poslal predajcovi na reklamáciu. Predajca obdržal reklamovaný tovar 21.1.2013. Po niekoľkých urgenciách a dotazoch ako pokračuje riešenie reklamácie, mi bolo oznámené, že výrobok je v servise. 7 dní pred vypršaním 30 dnovej lehoty mi bolo oznámené, že výrobok mi posielajú a reklamácia je vybavená. Na moje obrovské prekvapenie bol v krabici úplne iný tovar aký som reklamoval. Takže som to neprevzal a poslal po kuriérovi spať. Dnes je utorok, a v piatok vyprší 30 dňová lehota.
Mám v piatok nárok na odstúpenie od zmluvy? Alebo mám nárok na odstúpenie až v sobotu? Vôbec neviem ako pokračovať. Ďakujem za odpovede.
arizona
19.02.13,16:23
Ked si zasielku neprevzal,ako vies, ze tam bol iny tovar???
Vladix
19.02.13,16:37
Ked si zasielku neprevzal,ako vies, ze tam bol iny tovar???

Keď to kurier doviezol, pozrel som do krabice ešte keď to mal v aute, a v tom bolo niečo úplne iné. A tá krabica mala vážiť 15 kg a vážila len 5. Tak už len podla toho mi to bolo divné. Tak som to otvoril.