Daska
11.12.04,16:08
to som ozaj jedina z ZA, zo vsetkych poradakov, alebo kde chodia ostatni na skolenia, alebo som iba ja taka blba, ze potrebujem sem tam nejake to skolenie
Paula
11.12.04,18:09
Daska, nie si jedina "blbá", všetci máme permanentný chaos z neustále meniacich sa zákonov a sme si navzájom vďační touto poraďáckou svojpomocou.
Bubika
12.12.04,18:32
zacina sa mi to pacit:) . Idem sa aj ja prihlasit, aby som bola nielen krasna, ale aj mudra:D - (pokus o vtip)
Jozef Mihál
14.12.04,10:33
Košičania, už sa na Vás teším!
Pri príchode sa nezabudnite ozvať, že ste "z Porady", budete mať vyhradené miesto, kde si spolu sadnete a zábava môže začať. Ja sa ukážem počítam okolo 8.30, podľa toho, ako bude fungovať moja doprava. Začneme predpokladám presne o 9.00, o 12.00 hodinová prestávka na obed, okolo 15.00 oficiálny koniec školenia.
vladan
14.12.04,10:39
ok, takže do miestnosti vstúpim so slovkom "PORADA" na perách :-))) ... len dúfam, že do zajtra neprídem o hlas :-)))
ZuzanaA
14.12.04,11:02
Takže na zajtra platí heslo "Porada". :o :)
ricij
14.12.04,11:17
okolo 15.00 oficiálny koniec školenia.A neoficiálny vyhlasujem okolo 24.00.
vladan
14.12.04,11:24
A neoficiálny vyhlasujem okolo 24.00.
Ja mám vychádzku povolenú do 01.00 nasledujúceho dňa, takže: móóóže byť :D

to riči: to sa ti zmestí do auta ten mech lentiliek, hm? ;)
ZuzanaA
14.12.04,11:26
A neoficiálny vyhlasujem okolo 24.00.
Niekomu sa frajeruje, keď nemusí ešte potom precestovať 109 km do Popradu + nejaké drobné do miesta bydliska..
ricij
14.12.04,11:26
Niekomu sa frajeruje, keď nemusí ešte potom precestovať 109 km do Popradu + nejaké drobné do miesta bydliska..Môžeš spať u mňa. Hm?
ricij
14.12.04,11:28
to riči: to sa ti zmestí do auta ten mech lentiliek, hm? ;)Čo, čo, aký mech? Všetko popieram.
ZuzanaA
14.12.04,11:30
Môžeš spať u mňa. Hm?
Nooo, teraz sa červenám...
Rozmýšľam, čo by som tým tak získala - NIČ -veď aj tak musím cestovať domov....
ricij
14.12.04,11:32
Nooo, teraz sa červenám...
Rozmýšľam, čo by som tým tak získala - NIČ -veď aj tak musím cestovať domov....Opil by som ťa a domov by si šla vybubaná. A to NIČ si ešte preberieme.
ZuzanaA
14.12.04,11:39
Opil by som ťa a domov by si šla vybubaná. A to NIČ si ešte preberieme.
No, ak podľa teba vybubaná znamená vstávať okolo 5.30 a ešte po opici....
ricij
14.12.04,11:41
Alebo nespať vôbec. Tak sa zdá, že na pozajtra berieme dovolenky.
pozit
14.12.04,11:42
Čo keby som Vám, Poradcom, účastníkom školenia v KE, sľúbil ako bonus disketku s mojimi najnovšími článkami k novému zákonu o zdravotnom poistení ? Komplexné rozbory zákona, kto ako bude platiť, asi sto príkladov "z praxe", triky ako ušetriť atď. Ne-účastníci sa k nim dostanú až niekedy koncom januára v príslušných časopisoch...
Pán Mihál,
aj my na školení v Bratislave 12.1. dostaneme takýto bonus? Lebo to by bolo voči nám nespravodlivé?! Alebo tentokrát zvýhodníte len "Východňárov", aby nešomrali, že všetko dobré majú len "Blaváci"? ;)
Pozit
vladan
14.12.04,11:42
na pozajtra berieme dovolenky....
riči, niekto si to však dovoliť nemôže!
vladan
14.12.04,11:43
tentokrát zvýhodníte len "Východňárov", aby nešomrali, že všetko dobré majú len "Blaváci"? ;)
Pozit, skvelá hláška :D
ricij
14.12.04,11:44
riči, niekto si to však dovoliť nemôže!Čo, spať u mňa? Jáj, dobre, už vidím citáciu.;)
Luckasari
14.12.04,12:33
ja sa už na vás všetkých veľmi tešíííííím
riči, dúfam, že si nejakú lentilku schoval aj pre mňa :-)))
Bubika
14.12.04,13:02
ja sa pripajam s otazkou k Pozitovi, nakolko som sa tiez prihlasila do BA na 12.1.???
Jozef Mihál
14.12.04,13:30
pozit, Bubika, uvidíme. Niečo určite bude (možno Riči pošle po mne nejaké lentilky).
ricij
14.12.04,13:33
pozit, Bubika, uvidíme. Niečo určite bude (možno Riči pošle po mne nejaké lentilky).Aké lentilky zase???
Všetko popieram.
Bubika
14.12.04,13:35
pozit, Bubika, uvidíme. Niečo určite bude (možno Riči pošle po mne nejaké lentilky).
hmmmmmmmmmmm, a budu na diskete alebo nam to poslete mailom? :o
Jozef Mihál
14.12.04,13:37
Keď sa to tak vezme, ony už tu sú niekde na Porade nascanované, treba pohľadať.
ricij
14.12.04,13:40
Tu sú:

http://www.porada.sk/showthread.php?t=2398&page=6&pp=10&highlight=lentilky

Stihli ste ma obehnúť, kým som hľadal.
pozit
14.12.04,13:56
pozit, Bubika, uvidíme. Niečo určite bude (možno Riči pošle po mne nejaké lentilky).

Pán Mihál,
doniesť môžete aj pár lentiliek (osladíme si život), ale hlavne očakávame papierový, disketový alebo mailový bonus!!! ;)

Zdraví Pozit.
Jozef Mihál
14.12.04,14:04
1752 ďalších členov Porady odo mňa v podstate nič nechce, ale Vy dvaja - pozit a Bubika mi nedáte pokoj... No dobre :rolleyes: , Vám teda niečo extra prinesiem.
ricij
14.12.04,14:06
1752 ďalších členov Porady odo mňa v podstate nič nechce, ale Vy dvaja - pozit a Bubika mi nedáte pokoj... No dobre :rolleyes: , Vám teda niečo extra prinesiem.Zato odo mňa chcú všetci (1752 členov) lentilky. No dobre.
Bubika
15.12.04,07:19
1752 ďalších členov Porady odo mňa v podstate nič nechce, ale Vy dvaja - pozit a Bubika mi nedáte pokoj... No dobre :rolleyes: , Vám teda niečo extra prinesiem.jupííííííííí, jupííííííííííííííí, Bubi tešíííííííííííííííí. ĎAkujééééééééééééém, pán Mihál:D :D
pozit
15.12.04,07:49
1752 ďalších členov Porady odo mňa v podstate nič nechce, ale Vy dvaja - pozit a Bubika mi nedáte pokoj... No dobre :rolleyes: , Vám teda niečo extra prinesiem.

Pán Mihál,
neviete si predstaviť, ako som sa potešila. Pozriem poradu a tam hneď sľúbené niečo extra od vás. :p Nechcem, aby ste robili výnimky medzi "detičkami", ja len chcem to isté, čo dostanú moji "súrodenci" v KE.
Pozn.: Inak, toto som už asi nachytala od svojich detí, tie tiež otravujú a otravujú, kým ich "žiadosť" nesplním. Tak sa už teším na školenie, podobne ako Bubika!!!

S pozdravom pozit
Magma
15.12.04,14:50
A čo dostanú tí, ktorí už boli na školení????????
Luckasari
15.12.04,18:12
Ahojte všetci,

hlásim stav z KE.

1. školenie ukončené - známka 1*******
2. posedenie po školení práve ukončené - 1*******

proste bolo výborne, aj na školení, aj po školení, fajne sme si posedeli, pokecali o kadečom (no musím povedať, že všetci ktorí neboli, či už nemohli, alebo neprišli, majú za čím ľutovať)
je to úplne perfektné, keď sa tu takto "stretávame", "rozprávame" a potom sa stretneme naživo
bolo prosto SUPER SUPER SUPEEEEEER ...
rene
15.12.04,18:20
Ticho závidím, nielen že ste už múdrejší, ale aj v lepšej nálade, aj sa poznáte,no čo už, možno nabudúce.
resola
15.12.04,18:36
p.Mihal ,
veľmi rada by som išla na školenie ale som z Košíc .
Luckasari
15.12.04,19:17
to resola: no veď to školenie bolo v Košiciach, práve dnes
Jozef Mihál
15.12.04,20:46
Magma - prosím v SS mail. adresu.
Bubika a pozit - ukázalo sa, že je lepšie, ak účastníci školenia prídu vopred pripravení štúdiom príslušných materiálov a majú tak už určitý rozhľad o tom, čo nás všetkých čaká v zdravotnm poistení. Takže OK - ste už prihlásené do BA na 12.1.? Ak áno, prosím v SS mail.adresy. Pošlem, čo žiadate.
vladan
15.12.04,22:14
... ďalšie hlásenie zo školenia v KE:
Ľudkovia, viete jak super bolo? Hm, asi neviete! Ale ja vám poviem, že bolo tak supersky, že ani lepšie byť nemohlo :-) ... no len jedna vec ma mrzí, že Paula sa nemohla zúčastniť "seansy" pre chorobu :-(
Zajtra tu budete určite vidieť aj reakcie iných, takže potom si urobíte celkový obraz.
Školenie malo veľmi dobrú úroveň, aj čo sa organizácie týka a školiteľ ... to ani nespomínam, taký super bol (a je). Aj napapkať sme dostali - normálne vianočné menu: ryzek a šalat :-)))
Všetci sme boli užasnutí, že sa vidíme naživo a priznám sa, že vlastnoručne som si šáhla na Jožka Mihála :-)
Takže keď to zhrniem: ak máte možnosť, vrele odporúčam školenie aj v iných kútoch Slovenska, choďte a neoľutujete!
Prajem vám krásnu noc;)
ekin
16.12.04,06:32
pripájam sa k vladan.....školenie pomohlo, urcite este treba čas na "zžitie" sa s problemami, o ktorych sme sa dozvedeli...
A bolo fajn,ze sme sa konecne stretli, akosi lepsie sa bude komunikovat, ked za nickom uz vidim aj tváričku :-)
.. a bolo o čom hovoriť aj na neformálnom posedení :-)))
Vdaka Jozef za to, ze si nás vlastne spojil :-)
Jozef Mihál
16.12.04,06:39
Ja som tiež ešte plný dojmov hlavne z áfterpárty a môžem sa pred ostatnými Poradcami pochváliť, že som si nielen šáhol, ale i vybozkával sa s Vlaďou, Luckou, Evou, Slávkou, Maťou, Zuzanou(A), Fajdy, Majou...(Ričim...)
Hlinkovx
16.12.04,06:39
Vyhodňáre mojo..normálne Vám zavidím...tak riadne ale v dobrom....
keby košice neboli na druhej strane slovenska..tak som tam tiež..z iných oblastí slovenska až toľko a takých "známych" nemám...
ricij
16.12.04,06:47
Ja som tiež ešte plný dojmov hlavne z áfterpárty a môžem sa pred ostatnými Poradcami pochváliť, že som si nielen šáhol, ale i vybozkával sa s Vlaďou, Luckou, Evou, Slávkou, Maťou, Zuzanou(A), Fajdy, Majou...(Ričim...)Tak na mňa si iba šahol, aby bolo všetkým poraďákom jasné. A aj ja som si šahol. Ehm, len tak rukou...., teda ehm, podali sme si ruky. Viackrát.
viktoria
16.12.04,06:51
Bohužial ja viem hodnotiť len školenie, čo sa mi velmi pačilo, bolo absolutne super. Som rada že sa mi podarilo zučastniť, napriek všeliakým ťažkostiam.

Ako čítam vaše príspevky, ľutujem že som nezostala na afterpárty, ale musela som stihnuť posledný vlak. Napriek tomu som rada, že som mala možnosť vás osobne spoznať.
maja
16.12.04,07:30
Tak,tak bolo to všetko super!!!! Hlavne školenie, to bolo fakt na 1******. Len škoda, že som na tej párty nemohla zostať úplne dokonca. Nabudúce si to už zariadim ináč. Tak ahoj a "hurá do práce".
pozit
16.12.04,07:36
Magma - prosím v SS mail. adresu.
Bubika a pozit - ukázalo sa, že je lepšie, ak účastníci školenia prídu vopred pripravení štúdiom príslušných materiálov a majú tak už určitý rozhľad o tom, čo nás všetkých čaká v zdravotnm poistení. Takže OK - ste už prihlásené do BA na 12.1.? Ak áno, prosím v SS mail.adresy. Pošlem, čo žiadate.
P. Mihál,
áno, som už prihlásená, poslala som vám adresu, len dúfam, že som to zvládla a SS ste naozaj obdržali!
Ďakujem!
Pozit
Mila
16.12.04,08:17
Pán Mihál, prihlásila som sa na školenie 12.1.05 do Bratislavy. Prihlášku som poslala minulý týždeň a zaplatila som 14.12.04.Zistila som , že som zabudla dať do príkazu VS.Je to: vs 35694866.Prosím dajte mi vedieť, či sa vám to podarilo identifikovať.Ak nie pošlem vám na SS kompletnú identifikáciu. Veľmi sa ospravedlňujem " chybička se vloudí " ani neviem ako.Ďakujem.
susu
16.12.04,08:39
Termin 2.2.2005 bude kde???

Pokial je to Blava, mal by som zaujem.
Jozef Mihál
16.12.04,08:48
Mila - pripomeňte mi to prosím po Novom roku, ak sa Vám dovtedy neozvem, nemám tu účtovníčku, takže momentálne neviem.

susu: 2.2.2005 nie je žiadny termín.

Pripomeniem, čo je plánované:
12.1.2005 Bratislava (prihlášky na www.aurus.sk (http://www.aurus.sk/))
18.1.2005 Žilina (prihlášky na www.epi.sk (http://www.epi.sk/))

A na 3.2.2005 si k nám naplánoval prílet bocian.
Sany
16.12.04,09:11
Tak to gratulujem...
Mila
16.12.04,10:29
Ďakujem, určite sa ozvem začiatkom januára.
fasia
16.12.04,17:55
18.1.2005 Žilina... ak neumriem od dph-čky, a skúšok v škole tak sa dostavím. Alebo dostavím svoju TPP. Vďaka pán Mihál...
Daska
16.12.04,19:00
A na 3.2.2005 si k nám naplánoval prílet bocian.
Gratulujem
Tak kolko nas bude v tej Ziline? Vsetci povinne v ruke lentilky jasne?
Jozef Mihál
16.12.04,21:00
Dopredu Vás varujem, že v ZA to žiadna veľká sranda nebude, aspoň z mojej strany teda určite nie - čiste profesionálna záležitosť, a o 15.00 dovidenia. Totiž čo ak ten bocian priletí skôr.
Luckasari
16.12.04,21:13
ja musím ešte za všetkých v Košiciach zúčastnených dopísať, že Ricij nám všetkým doniesol lentilky. Len čo sa objavil, vytiahol harčičok (kto po vyhodňarsky barzo nerozumie, tak harčičok = hrnček) a boli aj lentilkyyyyyy http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
Daska
18.12.04,06:56
p. Mihal to nam nemozte urobit, ja som si uz vybavila neskory prichod domov, vari sa nedame zahanbit od Kosicanov. Treba sa modlit, aby to vydrzalo az do terminu.
Jozef Mihál
21.12.04,06:34
Vinou providera nejde stránka www.aurus.sk (http://www.aurus.sk), preto tí, ktorí by sa radi prihlásili na školenie 12.1. do Bratislavy, prosím ohláste sa mi na jmihal@zoznam.sk, mailom Vám pošlem prihlášku.
Jozef Mihál
22.12.04,06:51
Ako už asi viete, včera, tj. 21.12.2004 prezident podpísal novelu zákona č.580/2004 o zdravotnom poistení.

Takže všetko to, čo sme si povedali na už uskutočnených školeniach od 25.11. o novom zákone o zdravotnom poistení "po novele", sedí bez zmeny.
Jozef Mihál
22.12.04,08:13
ola, teší ma (že ste taká bavička, ozaj odkiaľ ? A NEVIEM)
...a meno ešte nemáme (!), navrhnite niečo pekné pre dievčatko na "M".
Jura
22.12.04,08:15
k príspevku č.: 306

p. Mihál príhlášku som dostala ,ďakujem stretneme sa 12.1.2005 v BA.
Príjemné prežitie sviatkov a veľa radosti z dieťatka.
Jozef Mihál
22.12.04,10:40
ola - už máme doma Miška, takže Miška žiaľ neprichádza do úvahy...
Jozef Mihál
22.12.04,10:48
Už mám doma 2x MM (Martin M. a Michal M.), a pokračovať v tejto tradícií by sa nám páčilo.
rene
22.12.04,12:39
Kedysi na strednej škole som mala spolužiačku, volala sa Marína Michalíková. Bola veľmi pekná a aj múdra a to meno bolo také zvláštne, ale ku nej sa hodilo.Bola jediná Marína v šírom okolí/možno je dodnes/.
rene
22.12.04,13:19
Teraz ma napadlo, Vladan, aj ja poznám, Sládkovičovu...to už je teda tretia...
rene
22.12.04,13:28
No to teda nie. A čo keď by pribudla štvrtá, a bola by MM, to by bolo !!!
Jozef Mihál
22.12.04,14:43
Vážení, ďakujem za pomoc, a už sa radšej vráťme k téme...
MIRKA
22.12.04,21:12
p.Mihal, tiež by som Vam odporucila Miroslavu (to som ja :-))

a chcem sa este spytat, ci sa pre mna najde jedno volne miesto na 12.1.05 do BA.

dakujem :-)
Jozef Mihál
23.12.04,09:28
12.1. sú ešte voľné miesta, hláste sa. Prihlášku pripájam.
Jozef Mihál
30.12.04,13:19
Pre tých, čo pôjdu na školenie 12.1. v BA na Zadunajskej - ak pôjdete autom v smere po Einsteinovej popri Inchebe, tak na svetelnej križovatke za Inchebou na konci Einsteinovej zatočte o 180 stupňov, opačným smerom sa budete po Einsteinovej tak trošku vracať smerom k Prístavnému mostu a po 100 metroch od tej križovatky je odbočka doprava k sídlisku a Delvite - a je už prejazdná. Takže tam si odbočíte doprava, na nasledujúcej "T" križovatke pred Delvitou doľava a asi 100 metrov pred Vami vľavo je polyfunkčná budova Tatrabanka, kde si zaparkujete a vo dvore nájdete ART-CENTRUM - miesto konania školenia. Už sa na Vás teším.
Bubika
30.12.04,13:36
Pre tých, čo pôjdu na školenie 12.1. v BA na Zadunajskej - ak pôjdete autom v smere po Einsteinovej popri Inchebe, tak na svetelnej križovatke za Inchebou na konci Einsteinovej zatočte o 180 stupňov, opačným smerom sa budete po Einsteinovej tak trošku vracať smerom k Prístavnému mostu a po 100 metroch od tej križovatky je odbočka doprava k sídlisku a Delvite - a je už prejazdná. Takže tam si odbočíte doprava, na nasledujúcej "T" križovatke pred Delvitou doľava a asi 100 metrov pred Vami vľavo je polyfunkčná budova Tatrabanka, kde si zaparkujete a vo dvore nájdete ART-CENTRUM - miesto konania školenia. Už sa na Vás teším.
Ďakujem pán Mihál za všetky žaby v mixe. Po Vašej navigácii ma moja neistota, trafím tam a či netrafím, postupne opúšťa http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif.
Jozef Mihál
30.12.04,15:02
Pre tých pár nerozhodných si dovolím pripomenúť:

12.1. v Bratislave
18.1. v Žiline

Iné termíny pokiaľ ide o moju osobu nie sú ...a nebudú.
Jozef Mihál
01.01.05,13:14
Keď sa tak zamyslím (hoci na 1.1. to ide ťažko) - za posledný mesiac som osobne spoznal mnohých z Vás... a som rád, že viem, kto ste to VY

Janca, Zuzka, anita, luebchenko, accad, Katty, Richard, vladan, luckasari, ekin, SlavkaS, ZuzanaA, ricij, matafe, Fajdy ... a...

Mám Vás rád.
Zuzka
01.01.05,14:28
Vďaka p. Mihál, aj ja osobne som rada, že som Vás spoznala. A dnes stačí, ak sa zamyslíte iba tak zľahka :).
bepo
02.01.05,10:23
Bubika-pre istotu si dopredu zober tel.č.-mne sa veľmi zišlo :)
Bubika
02.01.05,16:44
Bubika-pre istotu si dopredu zober tel.č.-mne sa veľmi zišlo :)
bepo - ďakujem veľmi pekne za radu, istotne si ho vezmem :O)
vladan
03.01.05,06:28
za posledný mesiac som osobne spoznal mnohých z Vás... a som rád, že viem, kto ste to VY
Janca, Zuzka, anita, luebchenko, accad, Katty, Richard, vladan, luckasari, ekin, SlavkaS, ZuzanaA, ricij, matafe, Fajdy ... a...
Mám Vás rád.
Jožko, Jožko, takto nostalgicky na nový rok?:D
... ale aj ja som veľmi rada, že som teba a aj ostatných Poraďákov (účinkujúcich na školení v KE) spoznala osobne. Dúfam, že v tomto roku to zoznamovanie bude pokračovať ďalej :D
ebeš
07.01.05,06:06
Dobrý deň,p.Miháľ
chcela by som sa informovať, či máte ešte voľné miesto na školenie 12.1.2005 v Bratislave ( akosi som prepásla termín 5.1.2005 )a či v prípade účasti môžem dopredu poslať aj otázky k témam.
Ďakujem
Jozef Mihál
07.01.05,06:59
Dobrý deň,p.Mihál
chcela by som sa informovať, či máte ešte voľné miesto na školenie 12.1.2005 v Bratislave ( akosi som prepásla termín 5.1.2005 )a či v prípade účasti môžem dopredu poslať aj otázky k témam.
Ďakujem5.1.2005 som ja nerobil žiadne školenie.
Na 12.1.2005 je v tejto chvíli prihlásených cca 50 účastníkov, kapacita miestnosti je 60 účastníkov. Predpokladám, že nejaké prihlášky sú už na ceste, takže ak ste sa neprihlásili doteraz, neručím Vám za to, že sa ešte zmestíte. Žiadny doplňujúci termín neorganizujem.

K otázkam - zaslať dopredu- pravdaže, pošlite.
Jozef Mihál
10.01.05,17:10
Termín školenia v Bratislave sa blíži - už túto stredu 12.1., začiatok o 9:00.

Miesto: Zadunajská 10, nová polyfunkčná budova, boli časy, keď tam sídlila Tatrabanka.

Školenie je v priestoroch firmy Art-centrum, vo dvore budovy, vchod priamo z dvora.

Pre istotu ešte raz upresním ako sa tam dostanete.

Autom:

- z mesta, alebo z diaľnice od Senca - prejdete cez niektorý z mostov - Prístavný alebo Nový, po Einsteinovej ulici prejdete až na jej koniec - svetelná križovatka, na ktorej sa otočíte do protismeru o 180 stupňov. Vraciate sa po Einsteinovej, po 100 metroch za križovatkou je odbočka doprava. Odbočka končí križovatkou tvaru T, kde odbočíte doľava. Po ďalších 100 metroch ste pred budovou, kde je školenie, parkujte napríklad na parkovisku napravo od cesty, miesta je tam dosť.

- z mosta Lafranconi - výjazdom smer Incheba, na Einsteinovu, na začiatku Einsteinovej je spomínaná svetelná križovatka, prejdete ju rovno a po 100 metroch odbočka doprava atď.

MHD:

Zadunajská ulica je najbližšie dostupná zo zastávky "Einsteinova" - pri Inchebe. Z tejto zastávky je to cca 200 m a budova Tatrabanky je zdiaľky dobre viditeľná.

Na zastávku Einsteinova sa dostanete týmito linkami:

81 - Hl.stanica, SAV,...Einsteinova,...Technopol
- chodí cely deň, interval 10-12 min.

82 - Prístav, Malá scéna,...Einsteinova,...žel.st.Petržalka, Matador
- chodí celý deň, interval 12-20 min.

90 - Nový most, Einsteinova,...Tesco Petržalka, Vyšehradská

92 - VW Devínska N.Ves, Patrónka,...Einsteinova,...Dolnozemska
- chodí len v špičke (napr. medzi 7 - 8 hod), interval 20 min.

180 - Kollárovo nám, Zochova...žel.st. Petržalka, Matador
- chodí len v špičke, interval 12 min.

Ďalšia možnosť je linka č.50, ktorá končí pred Auparkom.

50 - Slimák, Polus, žel.st. Nové mesto, AS Mlynské nivy, Aupark
- chodí celý deň, interval 10-12 min.

Teším sa na Vás a hlavne na tvrdé jadro, dúfam, že okrem školenia posedíme a podebatíme.
ingi
10.01.05,17:45
P.Mihál, a kto je to to tvrdé jadro?!
Mám sa uraziť?
Nemám sa uraziť?
Mám sa uraziť?
Nemám sa uraziť?
ingi
10.01.05,17:46
...ale aj tak prifrčím...
Jozef Mihál
11.01.05,06:29
Tvrdé jadro sa ešte len vykryštalizuje po školení....
brm
11.01.05,06:47
vezmete do tvrdého jadra aj karkulku? nezožerie ma nikto?:)
vladan
11.01.05,08:03
účastníci zajtrajšieho školenia: úprimne sa s Vami teším, že sa stretnete... aj ja chcem! :D
misa
11.01.05,09:05
Na poslednú chvíľu, ale predsa len je ešte voľné miesto aj pre mňa.
Bubika
11.01.05,10:07
aj ja prídem, ak trafím :o . Už sa veľmi teším (na vytváranie toho zdravého jadra)http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Bubika
11.01.05,10:16
Už len 39 príspevkov a je zo mňa tiež starenka????????
PS: treba sa scuknúť po školení ...................
Jozef Mihál
11.01.05,10:30
Na poslednú chvíľu, ale predsa len je ešte voľné miesto aj pre mňa.misa, ak to mala byt otázka, zavolajte našej sekretárke na číslo:
02/44373929,44373624

či je ešte voľno.
Ráno ešte cca 10 miest voľných bolo.
Bubika
11.01.05,10:31
No veď kryštalizovať by som sa mohla aj ja. Vysliedim kedy skončí školenie a prídem už len na "po školení by sme sa mohli scuknúť." A kryštalizácia môže začať :)
pre istotu zober aj nejaké zápisné, aby sa pán Mihál nehneval :o
Jozef Mihál
11.01.05,10:32
Zdravé jadro sem, zdravé jadro tam. A my ostatní, ktorí nemáme možnosť sa školenia zúčastniť, sme čo? Aké jadro? A z čoho jadro? Nóóó !?...čo nemáte možnosť sa školenia zúčastniť ale radi sa začleníte do jadra, prídite na Zadunajskú 10 cca o 14:00 - 15:00...Pre Vás je vstupné fľaša slivovice (alebo aby aj dámy mali čo piť - koňaku, či likéru).
Bubika
11.01.05,10:39
a aby si nevykryštalizovala bez nás - pri čakaní na koniec školenia:D
Bubika
11.01.05,10:41
...čo nemáte možnosť sa školenia zúčastniť ale radi sa začleníte do jadra, prídite na Zadunajskú 10 cca o 14:00 - 15:00...Pre Vás je vstupné fľaša slivovice (alebo aby aj dámy mali čo piť - koňaku, či likéru).na prvý pohľad tiež vyzerám ako dáma, ale koňakom či likérom ma neovalíte:rolleyes: . To viete, tie kopaničiarky ..........
misa
11.01.05,10:47
To bolo konštatovanie že som to stihla. Takže sa zúčastním.
Jozef Mihál
12.01.05,06:06
Tak, a ideme na to.
Zuzka
12.01.05,07:13
Tak si to užite :)
Jozef Mihál
12.01.05,18:03
Tak som si užil 4 becherovky. Po školení.
Heni
12.01.05,18:13
na zdravie! ;)
babenko1
12.01.05,18:24
Tak som si užil 4 becherovky. Po školení.
štyri? fíííha... :-)
ingi
12.01.05,19:16
Určite som počas školenia a ani po ňom nestihla, ale - ĎAKUJEM, či ďakujeme, Jožko, pán Mihál. Žiadna poklona, kompliment, ani poďakovanie nevykompenzuje to, čo pre nás robíte...
...ja som sa celou cestou domov tešila na tú becherovku, ktorú som si nemohla dať a veru - jazda tmou, jazda hmlou - boli zrazu - dve.....iba moja polovička polovičkatá sa čudovala, že prečo je zrazu z nej - BARMAN. :-))))
vladan
13.01.05,05:19
halóóóó, ta kde ste absolventi včerajšieho školenia? či vás to tak zmorilo, že ešte spíte? No ako bolo? chváľte sa :D
ricij
13.01.05,06:38
Tak som si užil 4 becherovky. Po školení.Presne, zmohlo ich. Taký Jožko vládze písať do Porady aj po štyroch becherovkách.
Lubica
13.01.05,07:32
Ďakujem , ďakujem, ďakujem zase som vďaka Jožkovi Mihálovi o niečo múdrejšia.
A poniektorí ( konkrétne ja ) asi vďaka becherovke zabudli všetko čo sa dalo v BA, skoro i na dieťa. Bolo super.
vladan
13.01.05,07:34
Ľubica, takto zbytočne vyhodené peniaze za školenie, z ktorého si všetko zabudla? :D :D :D
Zuzka
13.01.05,07:49
Vladan, celkom vyhodené peniaze to neboli, Ľubica si predsa len niečo pamätá :D
sylva
13.01.05,07:58
Ja som konečne po rokoch neľutovala ani čas ani peniaze za školenie.Vďaka p. Mihál !!!Len za tou becherovkou mi je ľúto..., rada by som Vás "zdravé jadro" spoznala. Snáď nabudúce. Všetkých Vás pozdravujem a želám pekný deň.Sylva
vladan
13.01.05,07:58
A poniektorí (konkrétne ja) asi vďaka becherovke zabudli všetko čo sa dalo v BA ...
... no jej slová o tom nesvedčia :D :D
eviketa
13.01.05,08:04
to školenie a záver po ňom bol super. Aspoň som zistila že v účtovných a iných problémoch nie som sama. Tá becherovka či mi pre šoferovanie unikla ma štvala, ale keďže som musela absolvovať ešte rodičko, bodla večer doma dvojnásobne. A nebola som sebecká, nadiaľku som pripila všetkým poraďákom včerajšej akcie.
habrina
13.01.05,08:25
Školenie bolo výborné!!!Takže, zase som múdrejšia.Len škoda, že sme museli aj s kolegyňou odísť ako prvé.Čakala nás cesta domov, smer Trnava.Ďakujeme p. Mihálovi!!! Jeho výklad bol zrozumiteľný, jasný a k veci.Všetkých Vás zdravíme!!!
ik-a
13.01.05,08:36
Na skoleni boli asi viaceri poradaci, ktori o spominanej akcii nevedeli. Je mi to luto. Mozno nabuduce.
Nika
13.01.05,09:24
Školenie sa mi veľmi páčilo. Iba sa mi nepáčilo, že som nemohla zostať aj potom. No čo už. Vďaka p. Mihál.
Mila
13.01.05,10:39
Školenie bolo úžasné. Pán Mihál je konečne niekto, kto odpovie na konkrétne problémy.Moja škoda, že som nemohla zostať - utekala som ešte do práce.Ďakujem a prajem veľa trpezlivosti a sily naďalej.
vladan
13.01.05,10:49
bol vôbec niekto na áfterpárty po školení? abo si Jožko hrkol 4 becherovky sám so sebou? :D :D :D
MirkaV
13.01.05,13:38
p.Mihál včerajšie školenie bolo fakt super :) som rada, že som sa ho zúčastnila a mnoho vecí som sa zas dozvedela, bolo to veľmi príjemné, takže ĎAKUJEM :)
A chcem sa spýtať, robíte aj iné školenia okrem školení týkajúcich sa miezd?
Iveta
13.01.05,13:48
Školenie bolo super a aj posedenie po bolo super. Neviem, kedy sa to celé rozpustilo, ja som odchádzala o 16,30 (zostalo len zopár ľudí: p. Mihál, Bepo + dvaja alebo traja).
vladan
13.01.05,13:49
BEPO! to prečo tak zaryte mlčíš, ha?
alena
13.01.05,13:52
Školenie bolo naozaj super, a je mi ľúto, že som tiež musela odísť. Ďakujem.
Luba
13.01.05,17:48
Definitívne sa rozpustilo cca o 17.hod. My sme tam boli väčšinou baby, tak sme tých becheroviek zvládli iba po jednej. Okrem toho Jožko Mihál je už po viacerých školeniach po Slovensku istotne v becherovkách trénovanejší :-) Aj ja môžem pridať k hodnoteniu školenia len ďalšie superlatívy, také absolvujem rada aj inokedy, včítane príjemného poškolenia.
Bubika
13.01.05,18:46
halóóóó, ta kde ste absolventi včerajšieho školenia? či vás to tak zmorilo, že ešte spíte? No ako bolo? chváľte sa :D
Tu sooooooooooooom, ale k PC som bohužiaľ dorazila až 24 hod po skončení školenia a tak som sa nemohla zúčastniť ranných reakcíí, tak čítam aspoň teraz.

Bolo fajn, aj becher bol, ale tiež som musela do tej hmly smer Myjava ......... hmmmmmmmm možno som mohla ísť na ten neskorší bus, ale viete aké to je, keď ešte stihnete tie svietiace očká svojho drobčeka, troška ho na dobrú noc postískať a pocmúľkať .......... eeeeeeeeej, snáď to niekto nebude charakterizovať ako :eek: EEEK! Veď len materinskú lásku spomínam.
Bubika
13.01.05,18:49
Definitívne sa rozpustilo cca o 17.hod. My sme tam boli väčšinou baby, tak sme tých becheroviek zvládli iba po jednej. Okrem toho Jožko Mihál je už po viacerých školeniach po Slovensku istotne v becherovkách trénovanejší :-) Aj ja môžem pridať k hodnoteniu školenia len ďalšie superlatívy, také absolvujem rada aj inokedy, včítane príjemného poškolenia.
Ahojky ............ takže som prišla asi o hodinku Vašej príjemnej spoločnosti. Mrz, mrz (to nemrznem, to ma akože mrzí:D ).
brm
13.01.05,18:52
ja som z afterpárty odfrčala prvá, ale becherovku som stihla...zato dofrčím v piatok o piatej kdekoľvek...:D
babenko1
13.01.05,20:54
bol vôbec niekto na áfterpárty po školení? abo si Jožko hrkol 4 becherovky sám so sebou? :D :D :D
ver tomu, že sám ich so sebou nehrkal :-) bolo nás tam tak zo 10-12 :-)
babenko1
13.01.05,20:56
ja som z afterpárty odfrčala prvá, ale becherovku som stihla...zato dofrčím v piatok o piatej kdekoľvek...:D
nebola si prvá :-) asi tretia v poradí :-)
misurka
14.01.05,05:12
Kto z poraďákov ide na školenie do Žiliny, 18.1.2005?
Mali by sme si dať cez prestávku spícha.....
bepo
14.01.05,07:02
vladan-ja som došiel len na afterparty a bol som sklamaný že prišla len 1 ďaľšia osoba z minulého školenia.Ale bolo to zaujímavé,zistil som že s Jožkom mám spoločné dačo ďaľšie.
Ružena
14.01.05,07:47
Ja, teda Ružena, som sa zúčastnila školenia p. Mihála prvýkrát, sledujem Poradu od novembra, kedy som sa o nej dozvedela. Škoda, že nikto zo skalných členov Porady nespomenul na školení, že kto má záujem o osobné spoznanie sa, môže zostať po školení. Ja by som určite ostala. Som z Ba a Bechera by som si možno tiež dala. Takže, keď sa bude niekedy niečo organizovať v BA a budete potrebovať pomoc, rada pomôžem stačí sa ozvať. Môj mail: rumi.ba@post.sk
babenko1
14.01.05,07:51
Ja, teda Ružena, som sa zúčastnila školenia p. Mihála prvýkrát, sledujem Poradu od novembra, kedy som sa o nej dozvedela. Škoda, že nikto zo skalných členov Porady nespomenul na školení, že kto má záujem o osobné spoznanie sa, môže zostať po školení. Ja by som určite ostala. Som z Ba a Bechera by som si možno tiež dala. Takže, keď sa bude niekedy niečo organizovať v BA a budete potrebovať pomoc, rada pomôžem stačí sa ozvať. Môj mail: rumi.ba@post.skJozef to spomínal po ukončení seminára. Povedal, že ešte oboznámi so zmenami tích, ktorí majú softvér od aurusu, nejakých cca 10 min. a potom bude posedenie poraďákov. :-)
Bubika
14.01.05,08:30
Ružena, pozri tému Poďte na pivo - keďže si z Ba, máš možnosť ísť na toho Bechera
Luba
15.01.05,00:31
Dokonca nielen na konci, ale aj na začiatku seminára povedal Jožko, že oficiálna časť bude asi do pol tretej a potom bude neoficiálna poraďácka... Takže žilinskí účastníci, Vás to ešte zrejme čaká. :-)
Jozef Mihál
19.01.05,10:34
Tak, tohtoročná sezóna školení pre mňa ako lektora skončila...

Ďakujem ešte raz všetkým, ktorí "u mňa" boli a o rok možno dovidenia.
vladan
19.01.05,10:47
Jožko, bolo mi potešením a národným svátkem :D:D:D
Jozef Mihál
08.02.05,15:41
Trošku vyššie píšem, že sezóna skončila...

...ale nedá mi to pokoj a doma sa situácia stabilizuje :) , takže malý marketingový prieskum:

Mali by ste záujem o školenie...? Termín marec 2005, miesto výlučne Bratislava, téma zákon o zdravotnom poistení (pre pokročilých) a jeho chystaná ďalšia novela.
brm
08.02.05,16:37
jozifku, chýba ti už adrenalín? čo robí malé cikadlo?:) :D
ingi
08.02.05,17:26
Hlásim seba, Jožko.:)

Podmienka ak môžem: okrem materiálov priniesť foto Tvojej princeznej.:)
Bubika
09.02.05,06:40
Záujem máme, ale musíme do marca spracovať vrchnosť, aby mala záujem do nás v tejto záležitosti ešte čosi investovať......... :O)
Luba2
09.02.05,07:47
Ja som za, ak bude školenie, pôjdem. Od decembra mi to už akosi vyfučalo z hlavy, polovicu pomenili a zas mám medzery. Len si nie som istá, či je marcový termín vhodný kvôli daňovým priznaniam.
luebchenko
09.02.05,09:02
Trošku vyššie píšem, že sezóna skončila...

...ale nedá mi to pokoj a doma sa situácia stabilizuje :) , takže malý marketingový prieskum:

Mali by ste záujem o školenie...? Termín marec 2005, miesto výlučne Bratislava, téma zákon o zdravotnom poistení (pre pokročilých) a jeho chystaná ďalšia novela.
Jožko zľutuj sa nad "ekonómami" podávajúcimi napriek dlhoročným predsavzatiam DP na poslednú chvíľu cez poštu večer 31.3. :D Čo tak od 1.apríla? Ale veď by som sa dáko utrhla, ak by to malo len na mne visieť :p! A povenuješ sa trochu aj tým cudzincom :D?

Nehovoril si aj o dákych kumulovaných Miškoknižných krstinách?

Práve počúvam v správach, že schválili ten zákon o prihlasovaní zamestnancov už pred nástupom do práce!
Jozef Mihál
09.02.05,10:05
Máte pravdu, že v marci bude stres s daňovými priznaniami. Takže ak školenie, tak po 1.apríli, OK, chápem.

Termín prípadného školenia sa snažím nastaviť tak, aby vtedy už bola na svete kniha "Nové zdravotné poistenie v praxi" - zároveň by totiž poslúžila ako študijný materiál k školeniu - kniha by bola súčasťou "dodávky služieb" v rámci školenia.

A čo tak povedzme 24.február? Kniha ide na budúci týždeň do tlače, možno už v ten deň bude...

Iná vec je akcia "krst knihy atď.", tá sa bude konať zrejme prvý marcový týždeň bez ohľadu na to, či bude školenie.
luebchenko
09.02.05,10:18
A čo tak povedzme 24.február? Kniha ide na budúci týždeň do tlače, možno už v ten deň bude...

Iná vec je akcia "krst knihy atď.", tá sa bude konať zrejme prvý marcový týždeň bez ohľadu na to, či bude školenie.
Jožko ty nás uštveš! Daj včas vedieť kedy! A vyhodňare co?! Nezaskočíte do BA? Dve mrazuvzdorné, psanebojavšiesa baby prenocujem :D
Jozef Mihál
09.02.05,10:35
Ola, ja som ten posledný, kto má nárok sa tu jedovať za takéto poznámočky. Keď už, jedujú ma tu na Porade iné veci, viď etiketa Porady.
luebchenko
09.02.05,10:40
Ola, ja som ten posledný, kto má nárok sa tu jedovať za takéto poznámočky. Keď už, jedujú ma tu na Porade iné veci, viď etiketa Porady.
:D môj obľúbený citát: rozčuľovanie je ničenie si vlastného zdravia (nervov) pre hlúposť iných :D a vonku slnko svieti! :p a Miška je dúfam v poriadku a dáva vás všetkých do poriadku :p nezabudni si pripraviť aj stručný referát na túto tému lebo ťa ženské osadenstvo inak určite ukrká (nie že by som si chcela vedúce funkcie uzurpovať, ale so mnou na čele :p ) :D
brm
09.02.05,11:10
a bude sa tam čapovať malé čierne orosené?
Jozef Mihál
09.02.05,11:21
Vidím, že pozitívnych ohlasov málo, takže...
luebchenko
09.02.05,11:24
Vidím, že pozitívnych ohlasov málo, takže...
rýchlo hádžeš flintu do žita :p nechaj to ľudí aj prečítať si, nie všetci sú závislí ako ... no nebudem prstom ukazovať :D
valika3
09.02.05,11:27
Vidím, že pozitívnych ohlasov málo, takže...
mám záujem o akýkoľvek termín
ik-a
09.02.05,11:28
rýchlo hádžeš flintu do žita :p nechaj to ľudí aj prečítať si, nie všetci sú závislí ako ... no nebudem prstom ukazovať :D
Citam, citam, ale neviem o co ide. Padol uz nejaky termin. Ak ano asi nevidim. Boli tu len predbezne - 24.2. a 1.4.2005. To si mame vybrat z tychto dvoch?
Nika
09.02.05,11:45
Ja by som mala záujem, ale 24.2. je pre mňa skoro. Radšej by som ten apríl.
Sany
09.02.05,12:15
Trošku vyššie píšem, že sezóna skončila...

...ale nedá mi to pokoj a doma sa situácia stabilizuje :) , takže malý marketingový prieskum:

Mali by ste záujem o školenie...? Termín marec 2005, miesto výlučne Bratislava, téma zákon o zdravotnom poistení (pre pokročilých) a jeho chystaná ďalšia novela.
Určite áno, Bratislava je super, len termín by viac bodol asi apríl - po tom blbom termíne daňových priznaní. Ale beriem aj marec!!!!!!!!!
Sany
09.02.05,12:19
Jejda, najprv marec, teraz čítam že 24.2. - veď to sú jarné prázdniny, to by muselo byť to školenie na Plejsoch. Rodina by mi neodpustila, keby sme nešli lyžovať.
Jozef Mihál
09.02.05,15:10
Ľuba, ja chápem, že po jednom dni je ťažko robiť závery o nezáujme ale keďže ste sa mi tu ozvali len starí známi, trošku ma to sklamalo. Všade samý p.Mihál sem a tam, prosím poraďte mi atď. (hlavne rýchlo!) ale na serióznu ponuku na školenie mi nezareaguje okrem dvoch-troch "nových" ľudí a partie Karkulka, Ingi Luba2, Bubika a spol. nikto.

...a vyhlasujem výstražný 24 hodinový generálny štrajk.
ricij
09.02.05,15:17
O.K. Jožko, ale aspoň bola sranda.
ik-a
09.02.05,15:31
Ľuba, ja chápem, že po jednom dni je ťažko robiť závery o nezáujme ale keďže ste sa mi tu ozvali len starí známi, trošku ma to sklamalo. Všade samý p.Mihál sem a tam, prosím poraďte mi atď. (hlavne rýchlo!) ale na serióznu ponuku na školenie mi nezareaguje okrem dvoch-troch "nových" ľudí a partie Karkulka, Ingi Luba2, Bubika a spol. nikto.

...a vyhlasujem výstražný 24 hodinový generálny štrajk.
Samozrejme, ze mame zaujem o skolenie. Sme bohuzial rozlietani ludkovia. Naordinujte termin a my sa jednoducho prisposobime. Vsak aj dan.priznania nam naordinovali k urcitemu datumu a ci sa nam to paci alebo nie, jednoducho to akceptujeme a vsetko k tomu prisposobujeme.
saman
09.02.05,15:41
Aj ja sa hlasim na skolenie ale prosim po 31.3.05. Je mi jedno aj 1.4.05 o 7:00 pridem ale do vtedy to budem myslou v danovych priznaniach!!! Please:))).
accad
09.02.05,17:07
Ľuba, ja chápem, že po jednom dni je ťažko robiť závery o nezáujme ale keďže ste sa mi tu ozvali len starí známi, trošku ma to sklamalo. Všade samý p.Mihál sem a tam, prosím poraďte mi atď. (hlavne rýchlo!) ale na serióznu ponuku na školenie mi nezareaguje okrem dvoch-troch "nových" ľudí a partie Karkulka, Ingi Luba2, Bubika a spol. nikto.

...a vyhlasujem výstražný 24 hodinový generálny štrajk.
Jožko, aby som neupadla do nemilosti, so mnou počítajete vo všetkom. PORADu , z nedostatku času, prebehnem denne iba veľmi narýchlo, tak ak by mi niečo ušlo, dajte vedieť na telefon.
Sany
09.02.05,19:43
Keď vyhlásite termín, určite bude záujem. Ja tiež teraz menej chodím na Poradu - nie je čas, aj keď sa snažím každý deň aspoň chvíľu - takmer som aj to školenie prehliadla. Ale ak bude, nenechám si to ujsť. Bola som na decembrovom a veľmi sa mi páčilo. Bolo super ( ja totiž neznášam školenia, kde sa cítim ako na prednáške a ideme nudne paragraf za paragrafom bez akýchkoľvek pikošiek, bez zrozumiteľných vysvetlení. Čítať viem aj sama, to nemusím ísť na školenie, aby mi tam niekto predčítaval.) To vaše bolo úplne iné.
Manual
09.02.05,19:47
Súhlas so Sany p. Mihál to vie podať tak "polopate" ...
Pekný večer...
alena
10.02.05,06:39
kvoli danovym priznaniam by mi tiez vyhovoval radsej aprilovy termin, rada by som sa tiez znovu zucastnila. Tiez som zvedava ako to bude vyzerat v socialnej poistovni po zakone o nelegalnej praci, ktory bol schvaleny, ked bude treba kazdeho dohodara prihlasovat a odhlasovat ...
McMarti
10.02.05,08:02
Trošku vyššie píšem, že sezóna skončila...

...ale nedá mi to pokoj a doma sa situácia stabilizuje :) , takže malý marketingový prieskum:

Mali by ste záujem o školenie...? Termín marec 2005, miesto výlučne Bratislava, téma zákon o zdravotnom poistení (pre pokročilých) a jeho chystaná ďalšia novela.Pán Mihal, ja by som aj mala alew kedže je to pre pokročilých tak neviem či by bolo to padlo na užitočnú pôdu. Záleží čo si myslíte pod pokročilým
Jozef Mihál
10.02.05,15:00
OK.

Výsledok prieskumu: je tu cca 13-14 školeniachtivých ľudí. Ďakujem Vám za prejavený záujem.

Dobre, zákon o zdravotnom poistení ste milí ostatní Poradcovia (hlavne z BA a okolia) zrejme úspešne zvládli, takže žiadne školenie sa konať nebude.
ingi
10.02.05,16:07
Nezvládli, Jožko, veru nezvládli...

Dnes som zistila, že som pri pracovných pomeroch na kratší pracovný čas odviedla preddavok z nižších súm ako je minimálna mzda!

SW nemôžem obviňovať, ja som nepozorne počúvala a nepozorne čítala!:mad:
majam
10.02.05,18:55
p.Mihal a čo tak školenie na východe napr. Košice
Jozef Mihál
18.02.05,15:20
majam - neverím tomu, žeby sa v Košiciach "nazbieralo" aspoň tých 50 školeniachtivých, v decembri bolo na mojom školení v Košiciach okolo 15-20 Poradcov, ak ma presvedčíte, že by bol ozaj záujem, rád prídem.
majam
18.02.05,15:33
Môžem zato, že som poradu objavila až v januári a s Vašími školeniami som sa zatiaľ nestretla , ale myslím že veľa Košičanom by ste mali čo povedať.V poslednom čase je to v Košiciach so školeniami biedne ,nie žeby neboli ,ale ......
Jozef Mihál
18.02.05,15:40
majam,
jasné, že za to nemôžete, a s Vašim prispením by teda v tom decembri bolo na školení nie 15-20 ale 16-21 Poradcov.
Viete, ja som človek pomerne lenivý a keď už ísť na Východ, tak to musí stáť za to. Ale Váš záujem ma úprimne teší, to musím priznať.
saman
18.02.05,15:41
A preco nebude to skolenie v BA? Vidim, ze na tej party pri krste knihy hodim s Vami rec:).
Jozef Mihál
18.02.05,15:42
Ešte by som rád pridal, že aj v BA je málo školení, pokiaľ ide o zdravotné poistenie a vidíte, keď sa tu snažím zistiť záujem medzi BA Poradcami - tak tiež prakticky žiadny. Je to asi existenciou Porady, tu sa človek dozvie všetko, načo ešte nejaké školenie.
Jozef Mihál
18.02.05,15:43
saman, viď príspevok č.407.
saman
18.02.05,15:44
Veduci, mame teraz vsetci plne ruky prace a sme radi (teda ja urcite) ze aspon na pol hodinu denne sem doletim a rychlo popozeram co je nove:). Neda sa vsetko. Istotne je viac ludi, co chcu skolenie... len to trebars teraz nepostrehli (ja som to posledne tiez prepasla len o par dni...).
Daska
18.02.05,17:31
Pravdu povediac ozaj nas je viacej, ktori v tomto obdobi poradu preletia len tak zbezne pre nedostatok casu. O skoleni p. Mihala som sa dozvedela len dnes, aj ked Bratislava je pre mna moc daleko, o skolenie by som mala zaujem.
Naďa
03.03.05,06:16
Ja by som sa pridala k tým, ktorí by uvítali školenie v Košiciach. Nielen kvôli dostupnosti kvalitných informácií, ale aj kvôli tomu, že rada by som spoznala človeka, ktorý mi svojimi radami už pomohol na stránkach Porady.

Neprečítala som si teraz všetky príspevky, ale myslím, že v Košiciach záujem o Vaše školenie len z poraďákov by bol.
Jozef Mihál
07.03.05,07:47
Novinka - 6.4.2005 budem robiť školenie v Trenčíne.

Miesto - Krajský úrad.

Čas - 9:00.

Organizátor - SH system spol. s r.o., www.shsystem.sk (http://www.shsystem.sk/)

Program
- Zákon o zdravotnom poistení, aktuálny stav a pripravovaná novela k 1.7.2005
- Sociálne poistenie - aktuálne problémy

Cena - 750 Sk vrátane DPH.
Jozef Mihál
14.03.05,10:46
Pripomínam najmä tým, čo by radi získali najaktuálnejšie informácie o zdravotnom poistení a súčasne i ďalšie informácie potrebné v brandži mzdového účtovníka, že jediný seminár, na ktorom účinkujem ako lektor na jar 2005, organizuje SH system s.r.o. dňa 6.4.2005 v Trenčíne.

Prihlášku a ďalšie informácie nájdete na www.shsystem.sk.

Poprosím členov Porady, ktorí sa prihlásia, aby do prihlášky napísali i svoj nick.
Jozef Mihál
30.05.05,07:49
Zdá sa, že novela zákona o ZP bude prijatá s účinnosťou od 1.9.2005. Vzhľadom na to, že som dostal väčší priestor na organizáciu školení, plánujem na september niekoľko školení k novele zákona o ZP i novele zákona o SP v rámci celého Slovenska.

Školenia budú určite v mestách: BA, TT, NR, TN, ZA, VK, KE.

V prípade dostatočného záujmu (ozvite sa mi prosím v tejto téme, prípadne cez SS), som ochotný prísť i do ďalších regiónov.
ricij
30.05.05,07:50
Výborne, kedykoľvek v Košicoch. To budú také dozvuky superstretka... Hlásim sa!
Jozef Mihál
30.05.05,07:52
...som čakal len na Teba.
vladan
30.05.05,07:55
aj ja sa hlásim na školenie v Košiciach! :D
Mila
30.05.05,07:56
Pán Mihál, hlásim sa v Bratislave. Určite s Vami rátame viacerí. Teším sa. Pekný deň.
Stina
30.05.05,07:58
Hlásim sa v Bratislave. Krásny postretkový deň.
ricij
30.05.05,08:00
...som čakal len na Teba.:D Len ?
Jozef Mihál
30.05.05,08:08
...a na Vlaďu a Lucku.
vladan
30.05.05,08:09
...a na Vlaďu.
ééééj, Jožko, Jožko ... ty beťárisko :D:D:D ... počkaj ako ťa zbombardujú ostatné žienky! :D
ANNA
30.05.05,08:10
Ja sa tiež hlásim na Trnavu a ak bude určite nás bude viac, pozháňam všetkých známych ( veď to by sme si nenechali újsť ) JankaGT hlás sa, aby sa chcelo p. Mihálovi aj na náš koniec.
ricij
30.05.05,08:14
ééééj, Jožko, Jožko ... ty beťárisko :D:D:D ... počkaj ako ťa zbombardujú ostatné žienky! :DPočkaj ako budeš o chvíľu tie žienky mazať....;)
Luckasari
30.05.05,08:15
...a na Vlaďu.
a na mňa nieeeee?! ;) (aj ja sa hlásim, aj ja ... )
janaGT
30.05.05,08:16
OK, hlásim sa aj ja na Trnavu!
Jozef Mihál
30.05.05,08:18
Opakujem, že školenia k novelám zákonov o ZP a SP budú určite v mestách: BA, TT, NR, TN, ZA, VK, KE.


Ďakujem za Váš za 1 hodinku tak búrlivo prejavený záujem, ale Vy, čo prídete do horeuvedených miest, nemusíte sa teraz ohlasovať, len pozorne sledujte Poradu, prípadne www.aurus.sk (http://www.aurus.sk/), koncom augusta a začiatkom septembra, školenia začnú v týždni od 12.9.

Ozvite sa mi tí, čo by ste radi mali školenie u Vás, vo Vašom regióne, ale podmienkou je záruka dostatočnej účasti, tj. aspoň okolo 30 účastníkov.
Iveta
30.05.05,09:09
hlásim sa na školenie v BA
ricij
30.05.05,09:21
hlásim sa na školenie v BAPochopila.... .
ALDA
30.05.05,09:38
Jožko hlásim sa v BA, ale nesúhlasím so žiadnym termínom, čo sa mi hore ukazujú:D Dobre som pochopila, v takom teple a po takom super stretku:)
veronica
30.05.05,09:49
Prídem veľmi rada:), termín mi je v podstate jedno :).

Len som sa chcela spýtať Jožko môže tam prísť aj úplny, úplny začiatočník :)?
Jozef Mihál
30.05.05,09:58
Jožko hlásim sa v BA, ale nesúhlasím so žiadnym termínom, čo sa mi hore ukazujú:D Dobre som pochopila, v takom teple a po takom super stretku:)
Horeuvedená anketa je samozrejme pasé, ja ju bohužiaľ neviem zrušiť, takže prosím anketu hore v téme si nevšímajte!

Vypíšem nové termíny, opakujem že školenia budú od 12.9., určite sa budú konať v BA, TT, NR, TN, ZA, VK, KE, viem, že záujem v týchto mestách mať budete.

Takže teší ma, ak sa ozývate, že prídete -
ale hlavne mi ide o to, aby sa ozvali tí, čo by ma radi mali na školení v iných mestách a miestach, aby som si program na september zorganizoval a pripravil včas - o chvíľu sú prázdniny atď.
Jozef Mihál
30.05.05,10:00
...môže tam prísť aj úplny, úplny začiatočník :)?
Môže.
Ak bude stíhať, čo budem vysvetľovať. Lebo o základnej matematike to nebude, bude to skôr pre "mierne a silne" pokročilých. Finty, triky a pod., nie o 1 + 1 = 2.
viktoria
30.05.05,10:26
ja sa hlásim na školenie v MI.
Jana Motyčková
30.05.05,10:26
Môže.
Ak bude stíhať, čo budem vysvetľovať. Lebo o základnej matematike to nebude, bude to skôr pre "mierne a silne" pokročilých. Finty, triky a pod., nie o 1 + 1 = 2.Jožko a to budeš vysvetľovať spôsoby ako obísť zákon, ktorý si vymyslel ?
Sany
30.05.05,10:29
Tie triky, finty....atď - to je na tom školení to najkrajšiehttp://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif
garter
30.05.05,10:32
Ahojte, aj ja sa rada zúčastním školenia. Mohli by sme skúsiť rozšíriť ponuku aj na Šalu.
Takže ja sa hlásim do Šale. Ale ak bude málo záujemcov, tak môže byť NR príp. BA.
Jozef Mihál
30.05.05,10:35
...spôsoby ako obísť zákon...Možno budem, možno nebudem...možno až "off record" na dozvukoch po školení...
lenkak
30.05.05,14:33
Ak z NZ bude málo záujemcov som aj za Nitru.
Beata
30.05.05,16:28
Jozef a v BB neuvažuješ urobiť školenie? Myslím si, že tých 30 people by sa našlo, dokonca som presvedčená, že aj viac.
evae
30.05.05,16:29
neviem ci tu uz bolo spominane pekne mesto Prievidza, ale este som nevidela... :( a my co? fnuk aj ked, to TN a NR to nie je az tak daleko, tak je dobre :)
Jozef Mihál
30.05.05,17:12
Jozef a v BB neuvažuješ urobiť školenie? Myslím si, že tých 30 people by sa našlo, dokonca som presvedčená, že aj viac.
O BB nepochybujem, ale nemám tam nikoho, kto by pomohol s organizáciou...pomôžeš?
Jozef Mihál
30.05.05,17:14
neviem ci tu uz bolo spominane pekne mesto Prievidza, ale este som nevidela... :( a my co? fnuk aj ked, to TN a NR to nie je az tak daleko, tak je dobre :)
PD, rodné to mesto mojej manželky a sídlo svokrovcov, by som rád zahrnul do miest konaní školenia...uvidíme.
Beata
30.05.05,17:15
O BB nepochybujem, ale nemám tam nikoho, kto by pomohol s organizáciou...pomôžeš?Samozrejme Jozef, veď preto som to písala, lebo mi hneď bliklo, že to bude treba zorganizovať a ja rada organizujem ;)
Jozef Mihál
30.05.05,17:36
Samozrejme Jozef, veď preto som to písala, lebo mi hneď bliklo, že to bude treba zorganizovať a ja rada organizujem ;)Bee, beriem ŤA za slovo. Takže v termíne po 12.9. treba zohnať miestnosť, zadať nejaký ten inzerátik atď.
Beata
30.05.05,22:48
Bee, beriem ŤA za slovo. Takže v termíne po 12.9. treba zohnať miestnosť, zadať nejaký ten inzerátik atď.Ou kej Jozef, sedí vec ;)
Jozef Mihál
15.06.05,08:29
Dovolím si vytiahnuť hore z archívu túto tému a pripomenúť Vám, že:

Ak bude schválená novela zákona o zdravotnom poistení (platnosť k 1.9.2005), v druhej polovici septembra budem robiť šnúru školení s programom:

- Novela zákona o zdravotnom poistení
(podtitul: využite možnosť získať informácie o novele zákona o zdravotnom poistení z prvej ruky)
- Novely zákona o sociálnom poistení
- Novela zákona o dani z príjmov

Miesta školení: Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Veľký Krtíš, Košice.

Presnejšie informácie včas zverejním na Porade. Za Váš doteraz prejavený záujem ďakujem. Pre členov Porady na školeniach bonus.
Valika
15.06.05,08:36
Ešte som na žiadnom Vašom školení nebola ale budem sledovať termín školenia.Pekný deň.
Bubika
15.06.05,09:37
Už sa veľmi tešíme..............najmä na Vás Jožko :O)
Jozef Mihál
15.06.05,09:40
Bubika, potešenie bude na mojej strane...už sme sa dlho nevideli.
Bubika
15.06.05,09:42
Bubika, potešenie bude na mojej strane...už sme sa dlho nevideli.
veru nevideli a mam na tom svoj podiel ( a tiez ista kozna neplecha )....ale verim, ze do skolenia bude zase zo mna krasavica :O)
Luba2
15.06.05,11:06
Ja už ani neviem, či som sa stihla prihlásiť, ale ak nie, tak sa hlásim do Blavy.
Iveta
15.06.05,12:19
Ja sa tiež hlásim do BA.
Jura
15.06.05,12:30
Ja mám tiež záujem v NR
Jozef Mihál
15.06.05,12:46
Ďakujem, nehláste sa ešte, len si niekde vo svojom kalendáriku urobte na september výkričník - pozor, budú školenia!
Manual
15.06.05,14:08
Ďakujem, nehláste sa ešte, len si niekde vo svojom kalendáriku urobte na september výkričník - pozor, budú školenia!Jožko, záujem je Trnava
Pekný deň...
Sany
15.06.05,15:32
Ďakujem, nehláste sa ešte, len si niekde vo svojom kalendáriku urobte na september výkričník - pozor, budú školenia!Jožko, perfektný podpis!!!!
Jozef Mihál
16.06.05,06:05
Hm, zatiaľ ma ešte nikto nezvozil, že si podpisom vlastne robím reklamu.
bea
16.06.05,06:14
Asi sme si už na to zvykli? :) :D
Sany
16.06.05,07:49
Hm, zatiaľ ma ešte nikto nezvozil, že si podpisom vlastne robím reklamu.Nenazvala by som to reklamou, ale urýchlením vstupov na tie správne linky. Fakt dobré.
saman
16.06.05,08:30
Veduci, som rada, ze zase bude skolenie... stale ma trapia vselijakymi otazkami... nech uz je september:))).
Jozef Mihál
16.06.05,11:50
Malá zmena programu školenia - pripravovaná novela zákona o SP, ktorá mala byť účinná od 15.9.2005, bude účinná až od 1.1.2006. Takže plánovaný bod školenia - komentár k tejto novele - bude len v informatívnej polohe.
Jozef Mihál
12.07.05,10:53
Aby som túto tému vyzdvihol (zvlášť keď vidím v kalendári školení tu na Porade zverejnené pozvánky na "konkurenčné" školenia), pripomínam, že...

...v druhej polovici septembra 2005 pripravujem sériu školení v rámci celého Slovenska (áno, dokonca aj v Košiciach) k novele zákona o zdravotnom poistení, ktorá nadobudne účinnosť k 1.9 (10?). 2005. Súčasťou programu bude aj informácia o pripravovanej novele zákona o sociálnom poistení k 1.1.2006 a novelách zákonov o dani z príjmu k 1.9.2005 a 1.1.2006.

Novela zákona o zdravotnom poistení je, treba uznať, poriadne "veľká". Mení sa prakticky všetko (aktuálne píšem komentár k zmenám a už pri § 16 mám 60 autorských strán...!).

Využite teda možnosť dozvedieť sa o novele z prvej ruky, sledujte Poradu, včas zverejním konkrétne termíny a miesta školení. Teším sa na Vás.
vladan
12.07.05,10:59
...v druhej polovici septembra 2005 pripravujem sériu školení v rámci celého Slovenska (áno, dokonca aj v Košiciach)
... Jožko, máš ty ale šťastie! :D ... a aj ja sa teším na teba ...
Pepa
12.07.05,11:17
Pán Mihál, dúfam že to bude aj NR.
Jozef Mihál
12.07.05,11:19
Prebežne ide o mestá: BA, NR, TT, TN, ZA, VK, BB, KE.
Pepa
12.07.05,11:29
Ujujúúúj, ako sa teším.
MáriaPaM
12.07.05,11:37
Aj ja sa teším, dúfam že mi neujde termín a budem vediet kedy a kde sa prihlásiť.
bendži
12.07.05,11:59
ja sa už teraz hlásim do ZA :) dúfam, že neprehliadnem termín...
Jara
12.07.05,12:12
Poradu sledujem pán Mihál, a dúfam že termín bude vyhovovať. Rada prídem a stretnem sa s členmi Porady.
Jozef Mihál
12.07.05,12:28
Áno, aby sme nezabudli, v prípade dostatočnej účasti a záujmu, po každom školení mini stretko členov Porady.
Daska
12.07.05,12:48
Dufam, ze terminy budu zname dostatocne vopred, uz sa tesim na skolenie v ZA, kedze niekde blizsie by to nebolo realne....
Jozef Mihál
12.07.05,12:50
Daska, zorganizujte Oravu, ak bude aspoň 40 účastníkov prídem i k Vám.
Jana Acsová
12.07.05,12:56
Áno, aby sme nezabudli, v prípade dostatočnej účasti a záujmu, po každom školení mini stretko členov Porady.Mini stretko znamená, že všetci budú v mini?http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
endrju
12.07.05,13:02
A "školné" sa od členov Porady bude vyberať v naturáliach alebo v inej tvrdej mene?:p
Jozef Mihál
12.07.05,13:04
Mini stretko znamená, že všetci budú v mini?http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif...to je jedna možnosť, druhá že sa stretnú dvaja členovia a jeden sympatizant, tretia že stretko bude trvať mini-málne tri hodiny.
Jozef Mihál
12.07.05,13:05
A "školné" sa od členov Porady bude vyberať v naturáliach alebo v inej tvrdej mene?:p
..som za naturálie. Napr. softvéristi môžu platiť svojim know-how. Prípadne prepustením kľúčového zákazníka.
Jana Acsová
12.07.05,13:06
..som za naturálie. Napr. softvéristi môžu platiť svojim know-how. Prípadne prepustením kľúčového zákazníka.Ale naturálie už predsa máme odrobené na Porade, nie?http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Jozef Mihál
12.07.05,13:12
Ako kto .
endrju
12.07.05,13:26
Prípadne prepustením kľúčového zákazníka.
Jozef, prepustím aj dvakrát:

Najprv zariadim prepustenie všetkých zamestnancov kľúčového zákazníka (= všetci dostanú výpoveď z pracovného pomeru) a potom takú firmu ochotne prepustím konkurencii (= takýto zákazník už mzdový softvér nebude potrebovať)...:p:cool::D;)

To bol malý pokus o čierny humor. Dúfam, že členovia Porady tento pokus neocenia mojou defenestráciou.
Jozef Mihál
12.07.05,13:57
:D .
ALDA
12.07.05,14:18
Jožko, ja som sa už aj od radosti prihlásila na 15.12.2004 :p:p:p

Jasné, že pôjdem na nový termín, ktorý oznámiš:)

Hela
garter
12.07.05,16:24
Ja som sa už raz prihlásila, ale prihlásim sa ešte raz. Aj ja sahlásim na školenie...
lenkak
12.07.05,17:07
Ja tiež, už dávno som nebola v Nitre...
ALDA
13.07.05,05:38
Ja som sa už raz prihlásila, ale prihlásim sa ešte raz. Aj ja sahlásim na školenie... Terka a na ktorý termín? Veď to sú terminy minulých školení. Ani Ty nečítaš presne ako ja..:D

Ahoj Hela
Jozef Mihál
14.07.05,15:05
Predbežný termín školenia Trenčín = 27.9.2005.

Predbežný termín školenia Košice = 6.10.2005.
garter
14.07.05,19:08
Heli ja som si to hádam dobre prečítala, už boli vyhlásené nové školenia - ja som sa na tie prihlasovala, len hore ostali termíny, to sa už asi nedá zmeniť.

Jožko v NR a BA kedy plánuješ školenia?
Jozef Mihál
15.07.05,05:45
Heli ja som si to hádam dobre prečítala, už boli vyhlásené nové školenia - ja som sa na tie prihlasovala, len hore ostali termíny, to sa už asi nedá zmeniť.

Jožko v NR a BA kedy plánuješ školenia?Terka, v druhej polovici septembra.
Denda
15.07.05,05:59
Predbežný termín školenia Trenčín = 27.9.2005.

Predbežný termín školenia Košice = 6.10.2005.A ostatné mestá p. Mihál? (okrem BA a NR)http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
Jozef Mihál
15.07.05,06:27
A ostatné mestá p. Mihál? (okrem BA a NR)http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif...takisto druhá polovica septembra, prípadne začiatok októbra.
Krtko
15.07.05,06:53
Predbežný termín školenia Trenčín = 27.9.2005.

Predbežný termín školenia Košice = 6.10.2005.
Kde nájdem rozpis termínov a miest a ceny? Ospravedlňte ma som tu nová a v mnohých veciach sa neviem zorientovať. Vďaka.
Jozef Mihál
15.07.05,07:46
Zatiaľ nikde. Presné termíny a miesta by som mal na Porade zverejniť koncom augusta. Zatiaľ je známy len termín Trenčín 27.9. a Košice 6.10.

Cena bude okolo 800 Sk s DPH, pre členov Porady uvažujem o zľave.

Každý účastník školenia dostane rozsiahly informačný materiál, predpokladám jeho distribúciu prostredníctvom Porady - teda prihlásení účastníci dostanú prístupový kód, materiál (cca 100 strán) si stiahnu a podľa potreby sami vytlačia.

P.S. Ale ani najrozsiahlejší materiál Vám nenahradí osobný výklad...
Jara
15.07.05,08:19
Hlásim sa na KE toho 06.10. i keď je to taký výplatný termín. No čo už... Raz výplaty, raz DPH, no a furt a porad niečo...