miskaxx158
18.03.13,09:42
Potrebujem poradiť, mám nový telefón, potrebujem si tam nastaviť emaily, na firemnom pc sa prihlásim na outlook 2010 automaticky, viem len že heslo má 7znakov, no viete mi poradiť ako toto heslo zistím, predovsetkym nemozem nic instalovat kvoli obmedzenému pristupu, ešte jedna otazka, keby som si nainstalovany program nahodila cez usb do pc, myslite ze by sa dal program normalne spustit? Vopred dakujem za kazdu odpoved, velmi mi tym pomozete. Majte sa...:)
ivka70
18.03.13,08:49
V Outlook-u si svoje heslo mozes zmenit,. samozrejme, musis vediet to povodne.
To, ze nevies svoje vlastne heslo, aj ked do firemnej posty, je prinajmensom, zvlastne.

Ak sa nahodou pri niektorej aktualizacii systemu zapamatane heslo vymaze, nedostanes sa do posty ani na PC.
Poziadaj o zmenu hesla tvojho administratora vo firme.
nunenko
18.03.13,09:02
miskaxx158
18.03.13,09:02
ďakujem , moja otazka bola skor smerovana, ci je taka moznost tak urobit bez jeho vedomia, teda ostatnymi moznymi cestami ..."nelegalnymi" :) viem ze su na to programy, ktore to vedia rozsifrovat, lenze tu je ta prekazka, nemozem nic .exe stiahnut a ani nainstalovat, preto vopred ďakujem za dalsie odpovede
ivka70
18.03.13,09:20
Este raz, uzivatel musi vediet svoje pristupove heslo do svojej mailovej schranky.
Nie je mozne, aby administrator nahadzoval hesla kazdemu uzivatelovi na PC vzdy, ked to potrebuje.

Tazke o zmenu hesla mozes poziadat legalne administratora, bez toho, aby si mu vysvetlovala, co chces s tym este dalej robit.
misoft
18.03.13,09:29
mimotemy

ďakujem , moja otazka bola skor smerovana, ci je taka moznost tak urobit bez jeho vedomia, teda ostatnymi moznymi cestami ..."nelegalnymi" :) viem ze su na to programy, ktore to vedia rozsifrovat, lenze tu je ta prekazka, nemozem nic .exe stiahnut a ani nainstalovat, preto vopred ďakujem za dalsie odpovede

Preštuduj si http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html -
14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.

Vzhľadom k tomu (pretože žiadaš o radu, ako nelegálne niečo dosiahnuť) dávam 1. vyriešené!