tomasx86
22.03.13,18:34
Cavte chcem si otvorit stanok zo sladkostami a kuchynkym naradim v jednom nemenovanom obchodnom centre...Chcem si vybavit zivnost,mozem na tu zivnost zamestnavat predajcu na dohodu na par hodin popripade na par dni?Ak tie sladkosti nemaju slovensky preklad,mozem si ho urobit ja sam,alebo mi to musi urobit neaka kvalifikovana firma?A neviete ci musim mat aj papier od Hygieny???Dakujem
arizona
22.03.13,18:45
Etiketa Porady
...

mimotemy
Tému nazvem čo najvýstižnejšie, aby bolo už z jej názvu jasné o aký problém sa jedná. Vyvarujem sa názvov ako "Otázka, Poraďte, Súrne,..."
....

viac: http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
blavaciko
22.03.13,22:51
Chcem si vybavit zivnost,mozem na tu zivnost zamestnavat predajcu na dohodu na par hodin popripade na par dni? a preco nie?


Ak tie sladkosti nemaju slovensky preklad,mozem si ho urobit ja sam,alebo mi to musi urobit neaka kvalifikovana firma?mozes sam

A neviete ci musim mat aj papier od Hygieny??? SAMOZREJME ZE MUSIS! uvedom si ze budes predavat potraviny, teda veci, ktore si vacsina ludi pcha do ust... to si fakt myslis, ze to moze robit hocijaky sedlak len tak bez dodrzovania pravidiel? jaaaaaaj

a ten nazov temy? arizona ma pravdu, proste CELE ZLE!