Vlasta
08.03.06,13:54
Dobrý deň,
robila som mzdy ručne, od februára mi však pribudli ďalší zamestnanci a tak som si inštalovala program mrp - mzdy a personalistika. Keď sa však prihlásim, viem nahodiť mzdy za február, ja by som však chcela starých zamestnancov nahrať aj za január, aby som potom mala už celý rok v programe. Viem to spätne nahrať?
pingino
08.03.06,14:29
Nastavite vyplatne obdobie (Ctrl + O), a pocitate mzdy. Ziaden problem.
V mrp mzdach neexistuje mesacna uzavierka alebo nieco podobne.
lenkak
08.03.06,16:50
Treba si nastaviť správne obdobie, ale keď chceš robiť mzdu spätne aj s dochádzkou, tak najprv treba spraviť dochádzku a až potom vystaviť mzdu, lebo potom spätne dochádzku už Ti spraviť nepôjde.
Vlasta
09.03.06,09:46
Do dochádzky zadávam, ktoré dni mal pracovník odpracované, nemoc, OCR,... Ale neviem, kde ešte treba zadať začiatok a koniec nemoci, ako aj denný vymeriavací základ, aby mi to zobralo potom do mzdy.
mysimis
09.03.06,09:55
Keď vystavuješ mzdy, tak tam máš počet odpracovaných dní a dole nižšie je aj okienko nemoc a tam keď klikneš objaví sa Ti okno, kde si vieš nemoc nahrať.
Vlasta
09.03.06,10:04
Keď vystavuješ mzdy, tak tam máš počet odpracovaných dní a dole nižšie je aj okienko nemoc a tam keď klikneš objaví sa Ti okno, kde si vieš nemoc nahrať.
Neobjavuje sa mi žiadne okno, netreba to niekde ešte predtým nastaviť?
lenkak
09.03.06,14:25
Ak máš verziu Win, pozri si obrázok:
pingino
09.03.06,19:48
Ale neviem, kde ešte treba zadať začiatok a koniec nemoci, ako aj denný vymeriavací základ, aby mi to zobralo potom do mzdy.

Denny vym. zaklad si program vypocita sam pri vypocte mzdy, ak je zadana nemoc.