Zavrieť

Porady

MRP-MZDY začiatok

Dobrý deň,
robila som mzdy ručne, od februára mi však pribudli ďalší zamestnanci a tak som si inštalovala program mrp - mzdy a personalistika. Keď sa však prihlásim, viem nahodiť mzdy za február, ja by som však chcela starých zamestnancov nahrať aj za január, aby som potom mala už celý rok v programe. Viem to spätne nahrať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    Nastavite vyplatne obdobie (Ctrl + O), a pocitate mzdy. Ziaden problem.
    V mrp mzdach neexistuje mesacna uzavierka alebo nieco podobne.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Treba si nastaviť správne obdobie, ale keď chceš robiť mzdu spätne aj s dochádzkou, tak najprv treba spraviť dochádzku a až potom vystaviť mzdu, lebo potom spätne dochádzku už Ti spraviť nepôjde.

    Vlasta je offline (nepripojený) Vlasta

    Vlasta
    Do dochádzky zadávam, ktoré dni mal pracovník odpracované, nemoc, OCR,... Ale neviem, kde ešte treba zadať začiatok a koniec nemoci, ako aj denný vymeriavací základ, aby mi to zobralo potom do mzdy.

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Keď vystavuješ mzdy, tak tam máš počet odpracovaných dní a dole nižšie je aj okienko nemoc a tam keď klikneš objaví sa Ti okno, kde si vieš nemoc nahrať.

    Vlasta je offline (nepripojený) Vlasta

    Vlasta
    mysimis
    Keď vystavuješ mzdy, tak tam máš počet odpracovaných dní a dole nižšie je aj okienko nemoc a tam keď klikneš objaví sa Ti okno, kde si vieš nemoc nahrať.
    Neobjavuje sa mi žiadne okno, netreba to niekde ešte predtým nastaviť?

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    Vlasta
    Ale neviem, kde ešte treba zadať začiatok a koniec nemoci, ako aj denný vymeriavací základ, aby mi to zobralo potom do mzdy.
    Denny vym. zaklad si program vypocita sam pri vypocte mzdy, ak je zadana nemoc.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.