Roosevelt
01.06.13,19:45
Chcem sa spýtať : potrebujem si kúpiť spoľahlivé kvalitné auto do ktorého by som nevrážal. Do 3000 - 3500 eur. Na vzhľad si nepotrpím Rozmýšľam nad w golf 1.9 tdi alebo opel vectra 2.2 dti Aký máte na ne názor alebo viete niečo dobré poradiť ..?
buchač
01.06.13,17:51
Za takú cenu auto podľa Tvojho zadania veľmi nekúpiš ...

Pozri napríklad na http://auto.bazar.sk/volkswagen/golf/ a urob si obraz sám .
Narážam hlavne na počet kilometrov a ročníkov .

Do takýchto áut už budešmusieť nejaké to euro vraziť ...
KoxXxo
01.06.13,18:34
Aj ja by som chcel auto do ktorého sa nemusí vrážať.
lujza.j
01.06.13,21:52
.....dobre som sa zasmiala....:-D...chlapci dobre píšu...
vulxy
01.06.13,22:03
take auto neexistuje...tym ze si ho kupis uz si si zaezpecil spolahliveho penazozruta do rodiny...poistka,stk,emisna,vymena oleja,nejaka zavada hoc aj mensia....pneu letne -zimne....mam pokracovat?za 3000 € to bude len taky kolotoc...ja len aby si bol reale....ale ked treba auto tak treba neda sa svietit....ale ked si kupis Fabiu tak usetris dost na servise oproti golfu aj vobec...
buchač
02.06.13,07:09
...to máš tak ....

Chlapci už niečo preskákali a aj nejaký ten kilometer najazdili ...
Poniektorí majú viac nacúvaného ako iný dopredu ...
draik
02.06.13,08:40
Zabudnite na to, že za tak nízku cenu kúpite diesel v normálnom stave. Moderné nafťáky sa navyše veľmi neoplatí kupovať, ak nenajazdíte ťažké desaťtisíce km ročne. Čo ušetríte na palive, to vrazíte do opravy a zďaleka nejde len o turbo. V každom prípade si nechajte 1000 e bokom na prvotné investície do auta (výmena rozvodov, náplní, tlmičov, brzdových súčastí, prípadne aj nové pneu). Hlavne neverte inzerátom, ktoré na 5 a viacročnom aute majú 123.000 km a podobne.