Zavrieť

Porady

Kúpa jazdeného auta

Chcem sa spýtať : potrebujem si kúpiť spoľahlivé kvalitné auto do ktorého by som nevrážal. Do 3000 - 3500 eur. Na vzhľad si nepotrpím Rozmýšľam nad w golf 1.9 tdi alebo opel vectra 2.2 dti Aký máte na ne názor alebo viete niečo dobré poradiť ..?
lujza.j .....dobre som sa zasmiala....:-D...chlapci dobre píšu...
buchač ...to máš tak ....

Chlapci už niečo preskákali a aj nejaký ten kilometer najazdili ...
Poniektorí majú viac nacúvaného ako iný dopredu ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Za takú cenu auto podľa Tvojho zadania veľmi nekúpiš ...

    Pozri napríklad na http://auto.bazar.sk/volkswagen/golf/ a urob si obraz sám .
    Narážam hlavne na počet kilometrov a ročníkov .

    Do takýchto áut už budešmusieť nejaké to euro vraziť ...

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Aj ja by som chcel auto do ktorého sa nemusí vrážať.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    take auto neexistuje...tym ze si ho kupis uz si si zaezpecil spolahliveho penazozruta do rodiny...poistka,stk,emisna,vymena oleja,nejaka zavada hoc aj mensia....pneu letne -zimne....mam pokracovat?za 3000 € to bude len taky kolotoc...ja len aby si bol reale....ale ked treba auto tak treba neda sa svietit....ale ked si kupis Fabiu tak usetris dost na servise oproti golfu aj vobec...

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Zabudnite na to, že za tak nízku cenu kúpite diesel v normálnom stave. Moderné nafťáky sa navyše veľmi neoplatí kupovať, ak nenajazdíte ťažké desaťtisíce km ročne. Čo ušetríte na palive, to vrazíte do opravy a zďaleka nejde len o turbo. V každom prípade si nechajte 1000 e bokom na prvotné investície do auta (výmena rozvodov, náplní, tlmičov, brzdových súčastí, prípadne aj nové pneu). Hlavne neverte inzerátom, ktoré na 5 a viacročnom aute majú 123.000 km a podobne.

    Kúpa jazdeného auta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.