Lota1
11.06.13,16:46
Dobry den, mam na vas taku jednu otazku.... kupila som si sterilizator na dojcenske false do mikrovlnnej rury, je vsak pomerne vysoky, takmer sa do mikrovlnky nezmesti. Zmesti sa, ak vyberiem tanier. Je mozne to takto pouzivat bez taniera a otacania? Vdaka za odpovede...
Nandrolon
11.06.13,14:51
V mikrovlnke je to otáčanie nutnosť.
Nehovorím, že sa vám musí ihneď zničiť, ale zohriatie nebude rovnomerné a tým pádom efektívnosť nebude na 100%.
Stačí si na nete nájsť kompletné fungovanie magnetróna mikrovlnky...
KEJKA
11.06.13,15:00
Dcéra má ten istý problém, ale vyberá len tanier. pod tanierom je ten otáčavý "nosič" ten je v priehlbenine, čiže na úrovni dna. Samozrejme kupovala sterilizátor s tým, že vedela akú výšku môže mať maximálne.
doplním
ked to bol darček, tak čo: záleží na ňom?
Skús predať na modrom konikovi, alebo cez iný podobný bazar a za utržené peniaze kup menší tiež tam.
Lota1
11.06.13,15:01
...aj som si myslela...skoda, co uz...mame doma tri mikrovlnky, ani do jednej sa to nezmesti....dakujem velmi pekne za radu
Lota1
11.06.13,15:07
ono to bolo ako darcek k rucnej odsavacke mlieka...mali taku akciu v lekarni, som tusila uz vtedy, ze sa to asi nezmesti, ale som dufala....mne sa to tak nezmesti, ten otacavy nosic je nad urovnou dna....musela by som dat von aj ten...ale hrozne vysoke robia tie sterilizatory na to, ze standardne mikrovlnky su vnutri nie take vysoke....
choppie
13.06.13,13:04
a jestli je to z plastu pak to šlo uříznout při vrchu nádoby. nebo ne?
Nandrolon
13.06.13,13:57
Najlepšie ak by dala obrázok /stačí z netu/ toho výrobku, urezať /odbrúsiť/ by sa to dalo aj zospodu, ale treba vedieť presné parametre.
Niekto si síce povie že nebude do toho zasahovať, ale lepšie urobiť kozmetickú úpravu, ktorá nezníži funkčnosť, ako mať nevyužitú haraburdu v poličke.
Stefan2005
13.06.13,19:16
... dvadsať rokov sme používali mikrovlnku, ktorá nemala otočný tanier a nebadal som nerovnomerné ohrievanie... možno to bolo jej konštrukciou... dodnes mi je za ňou smutno, mala objem 32L, tá nová má len 2/3, ale otočný tanier.
KEJKA
13.06.13,19:18
ked to bol darček, tak čo: záleží na ňom?
Skús predať na modrom konikovi, alebo cez iný podobný bazar a za urtržené peniaze kup menší tiež tam.
Lota1
13.06.13,21:10
uz som to hodila na net na bazare, ked predam, kupim si elektricky sterilizator (nechce sa mi to vyvarat vo vode, lebo vzdy to ostane potiahnute bielym povlakom vodneho kamena)...tie do mikrovlnky su na nasu mikrovlnku vsetky privysoke...
choppie
14.06.13,10:14
ve vodě v hrnci bych to ani nedoporučovala. může se to přilepit o dno
stanislav.matej
08.10.13,18:41
sterilizator do mikrovlnky? a to naco? mikrovlny same o sebe sterilizuju tak naco este daco k tomu? flasu vlozim do mikrovlny zapnem na 15-20s a flasa je sterilizovana.