Zavrieť

Porady

Mikrovlnka a sterilizator detských fliaš

Dobry den, mam na vas taku jednu otazku.... kupila som si sterilizator na dojcenske false do mikrovlnnej rury, je vsak pomerne vysoky, takmer sa do mikrovlnky nezmesti. Zmesti sa, ak vyberiem tanier. Je mozne to takto pouzivat bez taniera a otacania? Vdaka za odpovede...
Naposledy upravil Mariana B. : 14.06.13 at 12:23
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Dcéra má ten istý problém, ale vyberá len tanier. pod tanierom je ten otáčavý "nosič" ten je v priehlbenine, čiže na úrovni dna. Samozrejme kupovala sterilizátor s tým, že vedela akú výšku môže mať maximálne.
    doplním
    ked to bol darček, tak čo: záleží na ňom?
    Skús predať na modrom konikovi, alebo cez iný podobný bazar a za utržené peniaze kup menší tiež tam.
    Naposledy upravil KEJKA : 13.06.13 at 21:19
    Lota1 ono to bolo ako darcek k rucnej odsavacke mlieka...mali taku akciu v lekarni, som tusila uz vtedy, ze sa to asi nezmesti, ale som dufala....mne sa to tak nezmesti, ten otacavy nosic je nad urovnou dna....musela by som dat von aj ten...ale hrozne vysoke robia tie sterilizatory na to, ze standardne mikrovlnky su vnutri nie take vysoke....

    choppie je offline (nepripojený) choppie

    choppie
    a jestli je to z plastu pak to šlo uříznout při vrchu nádoby. nebo ne?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Nandrolon Najlepšie ak by dala obrázok /stačí z netu/ toho výrobku, urezať /odbrúsiť/ by sa to dalo aj zospodu, ale treba vedieť presné parametre.
    Niekto si síce povie že nebude do toho zasahovať, ale lepšie urobiť kozmetickú úpravu, ktorá nezníži funkčnosť, ako mať nevyužitú haraburdu v poličke.
    KEJKA ked to bol darček, tak čo: záleží na ňom?
    Skús predať na modrom konikovi, alebo cez iný podobný bazar a za urtržené peniaze kup menší tiež tam.
    Lota1 uz som to hodila na net na bazare, ked predam, kupim si elektricky sterilizator (nechce sa mi to vyvarat vo vode, lebo vzdy to ostane potiahnute bielym povlakom vodneho kamena)...tie do mikrovlnky su na nasu mikrovlnku vsetky privysoke...
    choppie ve vodě v hrnci bych to ani nedoporučovala. může se to přilepit o dno
      zbaliť

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    V mikrovlnke je to otáčanie nutnosť.
    Nehovorím, že sa vám musí ihneď zničiť, ale zohriatie nebude rovnomerné a tým pádom efektívnosť nebude na 100%.
    Stačí si na nete nájsť kompletné fungovanie magnetróna mikrovlnky...
    Lota1 ...aj som si myslela...skoda, co uz...mame doma tri mikrovlnky, ani do jednej sa to nezmesti....dakujem velmi pekne za radu

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ... dvadsať rokov sme používali mikrovlnku, ktorá nemala otočný tanier a nebadal som nerovnomerné ohrievanie... možno to bolo jej konštrukciou... dodnes mi je za ňou smutno, mala objem 32L, tá nová má len 2/3, ale otočný tanier.
    sterilizator do mikrovlnky? a to naco? mikrovlny same o sebe sterilizuju tak naco este daco k tomu? flasu vlozim do mikrovlny zapnem na 15-20s a flasa je sterilizovana.

    Mikrovlnka a sterilizator detských fliaš

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.