Stanislav 1975
30.06.13,15:51
Ahojte, ak sa tu niekto vyznáte v úverovej matematike, mám jednu otázku- potreboval som rýchlo otočiť peniaze a tak som si zobral úver s HOME CREDIT a teraz to chcem vyplatiť, ale neviem, niesom úzkocitný na úrky ale že by všetko išlo len na úroky sa mi nechce veriť-
údaje o úvere- požičaná suma ( v marci 2013) 2.000 eur na obdobie 48 mesiacov- splátka 86 eur( bez poistenia a iných poplatkov), RPMN 51,2 %
Zaplatil som 4 splátky po 85 eur a teraz chcú odomna doplatiť 1997,20 eur
kuknite na to- nezdá sa mi,že aj ked tam bol troška vyšší úrok, ale pochybujem,že všetko by iba išlo na úroky, všetky 4 splátky
thanks, Boh Vám žehnaj...
buchač
30.06.13,15:50
Citácia :


Pôžičku môžete kedykoľvek predčasne splatiť. Neplatíte za to žiadne poplatky ani penále, predčasné splatenie pôžičky je úplne zadarmo. Úroky platíte iba do doby predčasného splatenia. O úmysle splatiť úver predčasne je len potreba informovať Home Credit písomne ​​1 mesiac vopred. V prípade, že tak neurobíte, bude vaša mimoriadna splátka použitá na úhradu splátok úveru a úrokov stanovených v zmluve.


Inak povedané , ako u každej pôžičky , aj tu sa platia najprv úroky a až potom samotná suma .
Ibaže Home buzerantos má tie kua uroky - revolverové ...furt len nabíjaš ...

Len raz sa upíšeš , potom už nikdy viac ...
Stanislav 1975
30.06.13,18:59
buchy, akože všetko je pekné OK, ale skor by som potreboval niekoho kto mi to naozaj prepočíta :-)- ty to nevieš prezistiť ?
draik
30.06.13,19:20
Zadanie nie je dostačujúce na výpočet. Z toho, čo je jasné: pri splátke 86 eur, istine 2000 eur a splatnosti 48 mesiacov vychádza úroková sadzba 41,52% p.a. Ak dlžník platil 85 eur ak ak mal ešte dohodnuté poistenie a sú tam aj iné poplatky, teda ak mal v skutočnosti splácať viac, ako tých 85 eur, tak potom by z tých 85 eur bolo najprv uhradené poistenie, potom poplatky a až potom by šlo na samotnú istinu a úroky. V prvom mesiaci sú úroky 69 eur.
Viera Vie
20.07.13,17:27
Požičať si - nieje v dnešnej dobe nič zvláštne.Ak je človek v núdzi,požičiava si často bezhlavo a neuvedomuje si,že hneď zajtra môže prísť o prácu a tak aj o svoj príjem.No a problém je na svete.Dlhy,upomienky,spoplatnenia,exekúcie,ba dokonca dražba ,,strechy nad hlavou,,.Ak takéto problémy už máte,je načase ich začať riešiť- samozrejme nie ďalšou pôžičkou.Pôžička a s ňou spojené ďalšie náklady Vaše dlhy určite nevyriešia - naopak.Poďte s nami skúsiť iný spôsob oddlženia a zbavenia sa dlhov raz a navždy! Pre viac info pošlite - PSČ+MENO+PRIEZVISKO+TEL.ČÍSLO -my Vám zavoláme a ponúkneme možnosti riešenia vašich dlhov.Ponuka platí pre celé SLOVENSKO.
arizona
20.07.13,17:47
Na Porade sa radi verejne, takze napis tu do temy v com spociva tvoja pomoc...lebo podla tvojeho prispevku, to vyzera ako neseriozna ponuka od nebankovky,ktora si nahana ksefty
alebo nieco podobne!
kukučka
20.07.13,18:41
Stanko vitaj, kade si behal, že dávaš tomu slovenčinovi tak po boku? :---
Buď rád, že máš na skoré vrátenie, veď 48x86= 4 128!!!!
Aspoň to stálo zato? A pýtaj si od nich výpočet.
kukučka
20.07.13,18:44
Vieročka prestaň, aj tak ti admin tú reklamu vymaže
arizona
20.07.13,19:34
Kuki,schvalne som prispevok nevymazala, cakam na odpoved...ak sa nevyjadri, vymazem
Ice dive
20.07.13,20:01
posielam prerátané... RPMN zahŕňa aj iné náklady.... nemáš tam nejaký poplatok za vedenie úverového účtu, resp. za predčasné splatenie... lebo zostatok, ktorý uvádzaš tomu akosi nezodpovedá...