Zavrieť

Porady

HOME CREDIT- predčasné vyplatenie úveru- nechcú ma ošidiť???

Ahojte, ak sa tu niekto vyznáte v úverovej matematike, mám jednu otázku- potreboval som rýchlo otočiť peniaze a tak som si zobral úver s HOME CREDIT a teraz to chcem vyplatiť, ale neviem, niesom úzkocitný na úrky ale že by všetko išlo len na úroky sa mi nechce veriť-
údaje o úvere- požičaná suma ( v marci 2013) 2.000 eur na obdobie 48 mesiacov- splátka 86 eur( bez poistenia a iných poplatkov), RPMN 51,2 %
Zaplatil som 4 splátky po 85 eur a teraz chcú odomna doplatiť 1997,20 eur
kuknite na to- nezdá sa mi,že aj ked tam bol troška vyšší úrok, ale pochybujem,že všetko by iba išlo na úroky, všetky 4 splátky
thanks, Boh Vám žehnaj...
4 komentárov     zbaliť
Viera Vie Požičať si - nieje v dnešnej dobe nič zvláštne.Ak je človek v núdzi,požičiava si často bezhlavo a neuvedomuje si,že hneď zajtra môže prísť o prácu a tak aj o svoj príjem.No a problém je na svete.Dlhy,upomienky,spoplatnenia,exekúcie,ba dokonca dražba ,,strechy nad hlavou,,.Ak takéto problémy už máte,je načase ich začať riešiť- samozrejme nie ďalšou pôžičkou.Pôžička a s ňou spojené ďalšie náklady Vaše dlhy určite nevyriešia - naopak.Poďte s nami skúsiť iný spôsob oddlženia a zbavenia sa dlhov raz a navždy! Pre viac info pošlite - PSČ+MENO+PRIEZVISKO+TEL.ČÍSLO -my Vám zavoláme a ponúkneme možnosti riešenia vašich dlhov.Ponuka platí pre celé SLOVENSKO.
arizona Na Porade sa radi verejne, takze napis tu do temy v com spociva tvoja pomoc...lebo podla tvojeho prispevku, to vyzera ako neseriozna ponuka od nebankovky,ktora si nahana ksefty
alebo nieco podobne!
kukučka Vieročka prestaň, aj tak ti admin tú reklamu vymaže
arizona Kuki,schvalne som prispevok nevymazala, cakam na odpoved...ak sa nevyjadri, vymazem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Zadanie nie je dostačujúce na výpočet. Z toho, čo je jasné: pri splátke 86 eur, istine 2000 eur a splatnosti 48 mesiacov vychádza úroková sadzba 41,52% p.a. Ak dlžník platil 85 eur ak ak mal ešte dohodnuté poistenie a sú tam aj iné poplatky, teda ak mal v skutočnosti splácať viac, ako tých 85 eur, tak potom by z tých 85 eur bolo najprv uhradené poistenie, potom poplatky a až potom by šlo na samotnú istinu a úroky. V prvom mesiaci sú úroky 69 eur.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    posielam prerátané... RPMN zahŕňa aj iné náklady.... nemáš tam nejaký poplatok za vedenie úverového účtu, resp. za predčasné splatenie... lebo zostatok, ktorý uvádzaš tomu akosi nezodpovedá...

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Stanko vitaj, kade si behal, že dávaš tomu slovenčinovi tak po boku?
    Buď rád, že máš na skoré vrátenie, veď 48x86= 4 128!!!!
    Aspoň to stálo zato? A pýtaj si od nich výpočet.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Citácia :

    Pôžičku môžete kedykoľvek predčasne splatiť. Neplatíte za to žiadne poplatky ani penále, predčasné splatenie pôžičky je úplne zadarmo. Úroky platíte iba do doby predčasného splatenia. O úmysle splatiť úver predčasne je len potreba informovať Home Credit písomne ​​1 mesiac vopred. V prípade, že tak neurobíte, bude vaša mimoriadna splátka použitá na úhradu splátok úveru a úrokov stanovených v zmluve.
    Inak povedané , ako u každej pôžičky , aj tu sa platia najprv úroky a až potom samotná suma .
    Ibaže Home buzerantos má tie kua uroky - revolverové ...furt len nabíjaš ...

    Len raz sa upíšeš , potom už nikdy viac ...
    Stanislav 1975 buchy, akože všetko je pekné OK, ale skor by som potreboval niekoho kto mi to naozaj prepočíta :-)- ty to nevieš prezistiť ?

    HOME CREDIT- predčasné vyplatenie úveru- nechcú ma ošidiť???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.