efran
01.07.13,05:31
Dobry den...Pre zdravotne problemy ale aj ine som na tom financne zle.Skusal som banky ale kedze mam dlhy v socialnej i zdravotnej poistovni co pozru ihned,tak na pozicku mozem zabudnut.Mozno by to slo kebyze mam nehnutelnost ale nemam nic.Hladal som aj ine moznosti,stale to riesim no nejde my to tak ako by som chcel.Preto si hovorim ze vyskusam to touto cestou.Chcem sa spytat ci by my niekto financne nepomohol sumou 700 euro a vratil by som spolu 2000 euro.Peniaze dokazem vratit do 6 mesiacov.Preto tolko lebo asi zadarmo nepozicia nik.Ak sa najde niekto kto v prvom rade chce pomoct ako ten kto hlada za tim peniaze.Mozem poskytnut len osobne udaje,nemam nehnutelnost ani nic.Prosim napiste my do spravy.Vopred dakujem.
Indeed
01.07.13,04:46
.pre tieto učely su určené prečerpania učtu a kreditné karty.....

hlavne nespadni do pazurov takých ako proficredit a podobnych *******

asi len tak Ti nikto nepošle 700 eur....

vieš tuto prispievaju zväčša pracujúci ľudia,ktorí vedia doporučiť to isté,

PRACUJ a budeš mať nejaké peniaze.....
stormcatcher
01.07.13,04:51
...robíš si srandu, že?
Oliwa
01.07.13,05:16
Sorry, ale Ty by si požičal niekomu z virtuálnych neznámych nickov 700 eur? Mimochodom, aké záruky môžeš ponúknuť, že peniaze budú vrátené?

BTW, nazdávam sa, že radiť prečerpať účet či použiť kreditku je v tomto prípade bezpredmetné - ak je zadávateľ majiteľom účtu, predpokladám na ňom nielen veľkú nulu, ale ešte väčšie mínus...
efran
01.07.13,05:36
Pocitam s tim ze sa najde clovek ktory bude chciet pomoct a bude verit ze peniaze mu vratim...poskytnem osobne udaje...momentalne viac nemozem...ten kto my neveri,mysly si ze je to podvod,ze to robim iba preto aby som vytiahol s ludi peniaze tak nech my nepise...su ludia ktory uz maju toho dost,su financne zabezpeceny a radi pomozu...ak by som mal dost financnych prostriedkov myslym si ze by som pomohol,ale asi sa tiez neda pomoct kazdemu....
duves
01.07.13,06:08
Počuj efran, hladaš človeka, čo verí, že mu pôžičku vrátiš? Ja verím, že za rohom stojí santa claus, v ruke ma gastrolístok a ten mi daruje.
buchač
01.07.13,06:18
Vieš efran , že koľko ľudí na Slovensku je v takejto situácii ???
Čiastka 700 € je pre týchto smiešna , oveľa viac potrebujú na to záchranné lano ...

Preto považujem túto tému nie za podvod ...skôr inak by som nazval ...

Spomínaš finančné zabezpečenie poniektorých ľudí , čo je aj pravdou ...
Ibaže títo radšej dajú na charitu ako takú , na presne určené výdavky .
Zlá finančná situácia je až príliš všeobecný pojem
marjankaj
01.07.13,06:56
Indeed
01.07.13,08:39
treba čítať s porozumením, zmyslom mojho komentára je povzbudiť zadavateľa témy aby začal PRACOVAŤ, a ak bude mat určitý príjem POTOM momože požiadať o spomínané bankové produkty
Retuska
01.07.13,09:00
nič v zlom,ale mnoho ludi je v takejto situacii a obdivujem toho, kto posle uplne cudziemu taku ciastku a hlavne s takym naslubovanym a nerealnym navratom.ked nemas ani nehnutelnost z coho to asi budes splacat?ak nemas ani pracu?....navyse,tvoja gramatika tiez nieje ktovie co,preto ak by som uz cudzich ludi ziadala o tak ciastku,aspon si dam na tom poriadne zalezat.
efran
01.07.13,09:08
Retuska ja tiez nic v zlom ale takto pisem vzdy,cize preco by som mal teraz pisat inac...podla mna je lepsie sa na nic nehrat skratka by sam sebou a napisat to podla seba...ja sa nehanbim zato ako pisem,mozno pravopis neovladam ale zas mam nieco co ludia mnohy nemaju..ale verim ze pride spravny cas a zrealizujem vsetky moje dost velke plany i ked teraz neprezivam zrovna najlepsie obdobie..ze ovladas pravopis to ty nezavidim..
efran
01.07.13,09:28
Dakujem za povzbudenie Indeed...
Oliwa
01.07.13,19:00
Negoti, prosím daj vedieť o pol roka, či Ti prišli peniaze na účet späť... Toto môže urobiť v dnešnej dobe alebo úžerník, alebo blázon, alebo filantrop... Alebo Negoti...
Efran, vhodnejšie by asi bolo tému nazvať - Kto daruje 700 eur... v prípade výhry v Lote vrátim...
Indy, práveže som čítala s porozumením - a z napísaného som porozumela toľko, že zadávateľ má nielen zdravotné problémy, ale aj iné a keďže je finančne na tom zle a dlhy má kde-kade, nevidím to reálne tak, že sa hneď a ľahko zamestná a ľavou zadnou splatí nielen doterajšiu sekeru, ale aj tú, ktorú chce zaťať tu...
efran
03.07.13,10:29
Negoti poslal som ti ss spravu,daj vediet ci ti prisla alebo mozes napisat i na tento email .....la.ci.7587@facebook.com
vicktor
03.07.13,10:46
Si schopny zo 700 eur za 6 mesiacov spravit tolko, ze 2000 vratis a este ti ostane? Ako mozes mat financne problemy?
wagner
04.07.13,19:25
Aj ja chcéééééééééééééém peniaze.:D Ale nie požičať, ale darovať:D. Lebo ja nie som taký fachman, čo zo 700 € za pol roka vyrobí 2000€. Aj keď si myslím, že myslel že za pol roka zo 700 € vyrobí 2000 € dlhov. :confused:
tlak
16.02.14,12:11
ano efran su ludia ktori to nevedia pochopit.viem ocom rozpravas pochopi to len taky clovek ktori je v takej situaciji.viem lebo to ists prezivam.ak bi ludia prispeli aspon 1eurom tebe bi pomohli a im bi az tak nechybalo.ja som ochotna pridajte sa mozno niekto bude potrebovat pomoc zvas.
brodozz
16.02.14,12:35
Mozna co uvadzas je aj pravda,al mozna mas notas za 300€ a platis internet 16-19€ mesacne,fajcis a rad si aj daz obcaz za poharik,zamysli sa nad svojimi vydavkami kamo.
veronikasad
16.02.14,12:40
Pozrel si si dátum príspevku, na ktorý reaguješ ?
Petra Nová
16.02.14,13:41
Ty chceš dať jedno euro. Dobre, ja dám dve, ale pokladnička bude u mňa. ;)
tlak
16.02.14,14:47
pozri mislela som to vazne nech da svoj ucet alebo adresu.kde bi sme mu poslali.ja viem ze dnesnej dobe ma kazdy finance problemi aj ja jich mam
misoft
16.02.14,14:52
Zastali mu hodinky i kalendár :D:D:D
misoft
16.02.14,14:53
@tlak - pozri si dátumy príspevku, na ktorý reaguješ. Prišiel si už po funuse.....
kopretinka
16.02.14,14:53
aj si sa pozrela,aký je dátum pri príspevku?
tlak
16.02.14,14:54
nesud.nevies ako to moze byt.ja tiez ked vsetko poplatim na zivobitie mam 40eur.a internet musim mat syn mi studuje .maj vieru boha das a ono sa ti vrati
tlak
16.02.14,15:00
ano vidim datum .ak si precital take komentare.tak som reagovala.zamisli sa aj vsetci co komentujete prosil o pomoc
kopretinka
16.02.14,15:00
tlak,rozumieš písanému textu? reaguješ na príspevok z 1.7. 2013 !
Chobot
16.02.14,15:19
Asi nie, lebo len dnes prišiel na poradu.